Avaleht
Sinu Horoskoop
Vaata Hetke
Kuuprognoos
Aasta prognoos
Suhtehoroskoop
Värvihoroskoop
Anagramm
Klubi
Artiklid
Nõustamine
Astroloogide Liit
Astrokartograafia
Horoskoop.ee
Astroloogia


up
 

Astroloogia kasutamisest.

Ajas elamine on ju tunnelis elamine - ajatunnelis ruumiomaduste kogemine.

Me elame kaheti - meie keha elab korraga ja üleni - kõik rakud ja tajud hingavad ja surevad ja sünnivad ja pulseerivad sisse ja välja koos meie hingamise ja südamega.

Samal ajal kulgeb meie tähelepanu oma igavesti jätkuvat ajatunnelit pidi voodist välja, vetsu, kallab kohvi, vaatab lehte ja siis asub teele tööle ja siis just sinna ja nende inimestega ja nende teemade sisse - käib aja jooksul ruumist läbi ja kohtab selle erinevaid tingimusi.

Mõneti kirjeldas seda väga geniaalsel moel hiljuti telekast tulnud mäng - ma tõesti ei mäleta, mis oli selle mängu nimi aga iva oli selles, et läbi kuju (Saturni) tuli mahtuda selle ühtlase lähenemise kestel ja kui ei mahtunud, siis kukkusid vette (Saturni/Neptuuni opoka ajal see mäng muide ilmus).

Niisiis - igaüks, kes siseneb ajatunnelisse - oma ellu - see valib läbida selle tunneli mustrid.

Seal on kitsaid kohti ja avaraid kohti ja kõrgeid ja madalaid ja on igasuguse nurgaga kurve - mõnel on koguni sõlmpunktid sees, mis teevad selle rännaku päris "ristiretkeks" - seda astroloogia kirjeldada saabki aga rändaja peab leidma võimaluse minna läbi "raami" - Saturni.

Leidma selle oleku, mis seda võimaldab.

See on ka põhjus, miks läbi aegade on adutud, et armastus aitab, palve aitab, meditatsioon aitab, usk aitab - aitabki - see viib keskele ja kõrgemale sagedusele - see võimaldab läbida ka kitsad kohad ja transformeerida tiheda energia, mille "raam maha lõikaks" peenemasse võnkesse, mis läbib ka "seinu".

Kui ei läbi, siis lõhub ja seda on näha. Seda need targad Varesed siin kraaksuvadki.

Kes ei mahu, see piinleb ja rapsib ja olukord on üpris lämmatav ja meeleheitlik - võibki kaasa viia raamiga kaasa viia...ometi me ju teame neid pingeaspekte...aeg tiksub ja "sein läheneb" ja kuidas nüüd sellest läbi saada - kuidas mahtuda läbi kujunenud olukorra nii, et sellest saab uus olemise kvaliteet - et oled selle läbimise läbi uue olemise tasandi või arusaamise leidnud.

No enamus kargab ju "Raami" ja jätab oma oleku muutmata.

Nii töötleb Ruum Aja abil meie Vaimu - toob kitsaskohti ja sõlmpunkte, mis panevad meid kooruma ja tõusma - ennast ümber häälestama - peenemaid vaatenurki ja sellega kaasnevat võnget leidma ja nö. Kisendades Taeva Poole tuleme läbi oma tunnelite...

Eks olegi nii, et iga planeedi avaldumisel on ju erinevad tasandid - jah - näha on vaja - väga on vaja näha kainelt lähenevat raami.

See nägemine teeb inimvaimule au.

Aga nüüd kuidas reageerida?

Vot siin on küsimus - reaktsioon peaks viima kõrgemale tasandile - raamist puhtalt läbi!

Indiaanlased on läbi aegade palvetanud, Tiibet laulnud ja mediteerinud, erinevad rahvad joigunud, on kirjutatud ülemlaule, oode armastusele - meilgi siin kogunevad inimesed ikka ja jälle Lauluväljakule ja siis kõlab näiteks Koit. Võimas!

Millised joad tõusevad kui 80000 seda koos laulavad.

Kas mõni astroloog suudaks välja arvutada, kui palju konflikte ja pingeid sel hetkel kõrgemasse olemise olukorda tõsteti?

Kui kitsast kohast mühinal läbi voolati seda puudutamata!

Kuidas Saturn ja Neptuun ühinesid opositsioonis sellises harmoonias, et Saatuse Augu Diameeter ja sellest läbi tuhisenud Hingeookean olid imelises vastavuses ja sellest kogemusest jäi kõigi osalejate hinge ülevuse ja armastuse tunne?

Jah - aga tänapäeva inimene ei oska enam eriti "hingata" - ta sageli on liiga harjunud pindmise hingamise ja kaasneva targutamisega - elab oma tundemaailmas nö. "madalas toas" ja siis veel ennustab õnnetust ka - teisisõnu viib energia hoopis madalamasse ja tihedamasse olekusse nähes Saatuse Raami (loe Halb Aspekt mis kõneleb lähenevast kitsaskohast) ja...no muidugi läheb kõik katki ja kujuneb kohmakaks ja koledaks...

Me peaks niisiis teadvustama, et näha raami teeb teadvusele au!

Aga õnnetust ennustada on selle järgselt lihtsalt väga "toores valik" - siis ebaküps ja ebafunktsionaalne lihtsalt.

Niisiis - tehkem ikka vahet, kes näevad selgelt kitsaskohtade kogu raskust ja samas laulavad ülistuslaulu ja mediteerivad õndsuses selle lähenedes lihtsalt sügavasti väljaarenenud "läbimistarkusest" ja kes lihtsalt ei näe.

Elutarkus ongi ju oma olemuselt läbielamistarkus.

Ja loomulikult on neid, kes lihtsalt unelevad Roosas Pilves selle tõttu, et lähenevat Raami ei näe ja seejärel kas saavad oma üllatuseks jalustrabava löögi või voolavad ka lihtsalt pimesi oma vedeluses läbi (seda nimetatakse muide eluliseks vedamiseks, mis sageli lapsi ja joodikuid pidi kaitsma - no vedel voolab ju läbi ka kitsast kohast ;)

Kes tahab aga Selgelt Halba näha, see peab õppima ka Hinge Tarkust, kuidas tranformeerida tihedamat ja raskemat läbi Saatuse Prigude aurama.

Pets muide kirjutas oma ülisügavas depressioonis ühele jumala tundmatule naisele 300 sellist armastusluuletust, et Inglid olid ilmselt ka hämmingus ning mõnel kukkus korraks Pasun käest ja lisaks veel 1000 otse südamest tulnud kirja ka otsa - see jumala võõras naine muide vastas kummalisel kombel samaga...;)

No jube kitsas ja depressiivne koht oli nende mõlema Ajatunnelis - iga terve mõistusega astroloog oleks meile kohe surma diagnoosinud - no nii me tegime ise ka - aga jah - läbi tulime ja ikka nii hõredas olekus, et nii mõnigi arvas, et no need kaks on nüüd küll lolliks läinud ;)

Niisiis - nähkem kitsaskohti ja raskusi aga avagem oma Katus ikkagi enne kui ta selle raskuse all kokku kukub, kuna olek selle läbimiseks sai valitud kogemata liig madal ja mörisev või ka tuim :)

Kuidas seda teha, õpetavad ju nii põlisrahvaste ja usklike palved kui ajatu armastuslooming kui iidne meditatsioonipärand ja muidugi kõige enam meie enda südames elav armastus, mis on alati valmis näitama seda teed, mis läheb igast tunnelist puutumatuna läbi.

Sest viib meid oma keskmesse sel hetkel kui Elu Oksi Lõikab...

Astroloogia on ju ikkagi eluabiõpetus ja seina pole tegelikult mitte selleks vaja näha, et selle nägemist konstanteerides sinna otsa põrutada...

Millegi nägemisele peab järgnema ka parim valik - milleks muidu üldse näha?

Ja oma elust me läheme läbi - oma elu vältida on umbes sama tark, kui vältida hingamist või vetsus käimist ;)

TiinaV