Avaleht
Sinu Horoskoop
Vaata Hetke
Kuuprognoos
Aasta prognoos
Suhtehoroskoop
Värvihoroskoop
Anagramm
Klubi
Artiklid
Nõustamine
Astroloogide Liit
Astrokartograafia
Horoskoop.ee
Astroloogia


4 Veb 2024 15.29

kaart

Kuu liigub Amburis

Kuu liikumine Amburis toob kaasa positiivse rahutuse ja uudishimu - soovitakse rohkem näha, kuulda ja kogeda. Liikumine ja eriti mängud või võistlused vabas õhus on vägagi sobilikud.
Valitsevad optimistlikud meeleolud. Inimesed on siirad ja avatumad, ehk liigagi otsekohesed - öeldakse kergesti seda, mida sülg parajasti suhu toob. Ei vaevata oma pead väljamõeldud probleemidega, vaid nähakse kõike hetkes ja korraga.
Amburis liikuv Kuu võib kaasa tuua kiirustamist, hooletust, rabedust nii otsustes kui tegudes. Soovitakse olla vabad, nautida avarust, loodust, liikumist. Probleemiks võib olla süüdimatu lapsik otsekohesus, kannatamatus ning soovimatus alluda distsipliinile.
Tervis: Amburile alluvad puusad, reied, istimikunärvid, veri ja veresoonkond, maks. Seega süüa mahedaid ja lahjemaid toite, et vältida maksa ülekoormust. Vältida alkoholi jne. Puusa- ja reiepiirkonna operatsioonid (samuti maksa ja verega seotud protseduurid) on ebasoovitavad.
Sobilikud tegevused: liikumine, jalutamine, sõitmine, spordivõistlused, reisimine, õppimine, õpetamine, filosofeerimine, eksootika selle kõigis vormides, välismaalastega suhtlemine, võõraste kultuuridega tutvumine, turmismiga seonduv, õigusabi ja juriidiline nõustamine, kohtuprotsessid.

Päikese kvadraat Uraaniga:
Aspekti mõju on äkiline ja ettearvamatu! Nüüd on võimalikud igasugused ootamatud sündmused ja plaanide muutused. Inimesed on selle seisu ajal tavalisest mässumeelsemad ning norme eitavad.
Vabadus ja sõltumatus on tähtsamad igasugusest turvalisest stabiilsusest! "Põgene, vaba laps!" :)

Merkuuri ühendus Pluutoga:
See seis muudab suhtlemise ja infovahetuse jõulisemaks ning tähendusrikkamaks. Samas toob see aspekt kaasa ka kahtlustamist, umbusku, kinnisust või isegi paranoiat. Kinnisideed on kerged tekkima.
"Kõike, mida te ütlete, võidakse kasutada teie vastu"!
Samas soosib see seis põhjalikku süvenemist mingisse teemasse, juurdlemist, uurimist, maksimaalset keskendumist.
Selle seisu ajal võivad probleemiks olla fanatism, oma ideede ja arvamuste teistele pealesurumine - igasugune ajupesu ja vaimne manipuleerimine. Infot võidakse tahtlikult moonutada.
Liikluses ja reisidel võib ette tulla äärmuslikke olukordi.

Veenuse trigoon Uraaniga:
Põnevuse ja vahelduse otsimine, sageli ka leidmine. Püüdlemine ilu, harmoonia ja seltsielu tavatute aspektide poole. Oskus nautida vabadust ja sõltumatust. Vabameelsus, mis ei too kaasa probleeme. Originaalne ilu, kunsti modernsed vormid.

Marsi trigoon Uraaniga:
Nüüd on kergem vabaneda piirangutest ja takistustest. Kuna jõud saab vabalt voolata ja väljenduda, leitakse selle seisu ajal paljudele probleemidele originaalne lahendus - eelkõige just lahendus tegudes ja praktilisel tasandil, mitte vaid teoreetiliselt.
Aspekti sümbol on lendamine või kõrgele tõusmine - energia ja kõrguste harmoonia.

Marsi sekstiil Neptuuniga:
Valitseb meeldiv tasakaal ürgse meheliku jõu ja hingelise spirituaalse energia vahel. Praegu justkui jõud arvestaks hinge vajadustega, seega on jõud hingestatud.
Parim aeg tegelemaks peenete looduse energiatega - näiteks püüda end ise autosugestiooniga ravida. Nüüd võiks ette kujutada seda, mille täitumist soovitakse näha. Loo visioon, keskendu sellel ja see võibki täituda!
Õige aeg ka heategevuseks, sotsiaaltööks, energia suunamiseks teiste abistamisse.

Jupiteri sekstiil Saturniga:
Üldmõju soosib struktuuride laienemist ja stabiliseerumist. Ühiskondlikud ja poliitilised süsteemid on rahulikus faasis, jätkub see areng, mis mingil hetkel paika pandi. Hea aeg igasuguseks pikemaajaliseks planeerimiseks. Soodne aeg selleks, et panna alus uutele suundadele - eriti ühiskondlikus-poliitilises ja majanduslikus liinis.
täiskuu (17. päev)
kõva aeg
Kuu
vanus 16 päeva 14h 30m

( veerand 03. Mar 2024 17:23 aega 6 päeva 1h 53m


Jäär, Kevadine pööripäev 20. Mar 2024 5:07


Kalender

ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Päike15° Veevalaja 13'
Kuu Ambur 45'
Merkuur29° Kaljukits 38'
Veenus15° Kaljukits 32'
Mars23° Kaljukits 39'
Jupiter Sõnn 42'
Saturn Kalad 54'
Uraan19° Sõnn 7'
Neptuun25° Kalad 53'
Pluuto Veevalaja 28'
RKuu Põhjasõlm19° Jäär 2'
RKuu Lõunasõlm19° Kaalud 2'
13° Neitsi 51'
Ascendent Lõvi 43'
2 maja17° Lõvi 32'
3 maja Neitsi 58'
Imum Coeli Kaalud 19'
5 maja13° Skorpion 12'
6 maja Kaljukits 26'
Descendent Veevalaja 43'
8 maja17° Veevalaja 32'
9 maja Kalad 58'
Medium Coeli Jäär 19'
11 maja13° Sõnn 12'
12 maja Vähk 26'

page hits: 6075741