Warning: Undefined variable $eestist in /data01/virt14902/domeenid/www.bluecatspla.net/horoskoop.net/klubi.php on line 169

Warning: Undefined variable $YY in /data01/virt14902/domeenid/www.bluecatspla.net/horoskoop.net/klubi.php on line 169
 
Avaleht
Sinu Horoskoop
Vaata Hetke
Kuuprognoos
Aasta prognoos
Suhtehoroskoop
Värvihoroskoop
Anagramm
Klubi
Artiklid
Nõustamine
Astroloogide Liit
Astrokartograafia
Horoskoop.ee
Astroloogia


Foorumi arhiiv
  2003  
  2004  
  2005  
  2006  
  2007  
  2008  
  2009  
  2010  
  2011  
  2012  
  2013  
  2014  
  2015  
  2016  
  2017  
  2018  
  2019  
  2020  
  2021  
  2022  
  2023  
  2024  
 
 
 mine allapoole   


Andres ,19.Nov.2011. 22:33
Ise olen selle küsimusega seoses fantaseerinud näiteks nii, et see sõltub peale muu ka sellest, kas me peame majaga seotud valdkonda tähtsaks või mitte. Näiteks 2. majaga seotut. :) Kui majaga kaasnev eluala on oluline, ju siis on tähtis ka vastava majaga seotud tipp, saan ma aru. Villu nimetas kunagiammu näiteks igat maja tippu millegi ascendendiks. Näiteks 3. maja algus on lähisidemete ascendent.
Mistahes maja tipp on ju uue protsessi algus, ükskõik, kas sinna jõuavad transiidid, progressioonid,direktsioonid, muud. Ja iga maja tipp on ju samas ka mingi muu maja lõpp, lõpuvärav, mis paistab ju ka tähtis olema. Retrograadsed sümbolid ütlevad uues majas "Tere hommikut! " ju sageli maja lõpust sisse marssides. Muuseas, huvitav fakt on ka see, et ascendendi sodiaagimärk on ka 12. maja üks märkidest.
Muidugimõista on tähetargad teinud valikuid ja pole alati kõikide punktidega aspekte võtnud. Paljud on piirdunud ses suhtes pelgalt Ascendendi ja 10. maja tipuga. Aga et mõnel majatipul kindlasti mingit tähtsust poleks, ei ole kellegi suust nagu kuulda.


Valor ,20.Nov.2011. 9:33
Seitsmepäevase nädala tekkimine on seotud eelkõige Kuu faaside muutumisega (neljandik sünoodilisest kuust on umbes 7,4 päeva). Aga ka arvu seitse kultusega. Seitse on palja silmaga nähtavate planeetide arv.
E - ladina keeles Dies Lunae (Kuu päev)
T - Dies Martis (Marsi päev)
K - Dies Mercurii (Merkuuri p.)
N - Dies Jovis (JUpiteri p.)
R - Dies Veneris (Venuse p.)
L - Dies Saturni (Saturni p.)
P - Dies Soli (Päikese p.)


Mimi ,20.Nov.2011. 15:12
Aitäh, Andres. Küllap planeetide aspekte majade tippudega võib siis mõista mingi foonina antud maja teemat uurides. Ja vist täitsa omaette teema on see, et tegelikult majatipu märk on enamasti alati üks eelneva maja märkidest. Nt nüüd, kus siin oli juttu pikalt Merkuuri ja Veenuse (+Põhjasõlm, Pholus) transiidist, siis minul jäi see 3. majja, aga Amburi märk on mu 4. maja tipp (25. kraad). Otsene sündmus, mida see ühendus lõpuks mulle kaasa tõi, oli täiesti ootamatu uue kodu leidmine - olin otsinud alates juulist ja viimasel ajal juba leppinud, et ega enne kevadet vist ei koli. Nimetatud ühendus sattus ka mu sünni retro Uraanile. Ja sain tegelikult koha, mida olin mitu kuud tagasi korra vaatamas käinud (juba siis väga meeldis). Ja Amburi märk - leitud koha omanik viibib teiselpool maakera:)


Andres ,20.Nov.2011. 20:20
Taas on üks astroloog meie seast lahkunud. Nahakunstnikuna tuntud Urve Arrak (1962.astani Roodes)(5.04 1938-7.11.2011).Mul oli au temaga ühe korra juttu ajada kuskil kaheksakümnendate teisel poolel, Nõmme pioneeride majas, paigas,kus ta olevat tol ajal olnud direktor(minu mäletamistmööda mitte päris direktor, aga see selleks...) ja õpetaja.Kummalisel kombel olen ise sinna majja sattunud väga erinevatel põhjustel korduvalt. Hiljem muidagi läks nii, et enam ei näinud. Ühel kontserdil veel põgusalt trehvasime. Oleks võinud rohkem kohtuda- siis oleksin ka astroloogiavallas ehk normaalsemaks saanud.1989.aastal asus ta elama Ameerika Ühendriikidesse, kus ta jätkas tööd kunstnikuna. Oma viimased eluaastad elas ta aga uuesti
Tallinnas.Kuntiga seoses mainib Sirbi lehe nekroloog tema tundlikut natuuri ja otsivat vaimu, et ta eksperomenteeris oma töödes julgelt ja jõuliselt.
Tuleb nagu läbi udu meele, et mingil kunstinäitusel kus nägin tema kõnekalt mõjuvaid taieseid.
Peale nahakunsti tegutses ta ka kujunduskunsti vallas ja maalijana.
Tollasest vestlusest seda, et ta rääkis oma tegevusmeetodist, et kui ta hakkab kellegi kaarti seletama, et siis ta kohapeal arvutab ja joonestab kaardi ära ning selle protsessi ajal hakkab talle juba rohket infot tulema.Sünnikaarti ta sel ajal arvutiga ei teinud. Nagu pärisastroloog(isiklik arvamus), oli tal rohkem intuitsiooni, vähem tehnitsismi, olen ma hiljem järeldanud.Tema oli ka esimene astroloog, keda nägin ka erinevate majatippudega aspekte võtmas.Küsis veel, et kas kuulun Igori koolkonda.
Minu mäletamist mööda käisid tol ajal tema kolleegid vahel oma seise küsimas.
Läheks tema hauale küll mõtisklema.


Ed ,21.Nov.2011. 0:05
Võiks arvata, et nimevorm Roodes pärineb ammuse (kuri)kuulsa kuninga nimest. Huvitav, kuidas nimed teisenevad ajas.


TiinaL ,22.Nov.2011. 9:21
Olete oodatud järjekordsele Astropäevale
10. detsembril 2011 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
TAIMI UUESOO - MOES ON SEE, MIDA KANNAN MINA (Coco Chanel, Lõvi)
Kas ja kuidas on võimalik ennustada moodi?
Mis ja miks jääb aastateks?
Millal ja kellele meeldib kindel värv?
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas.


Valor ,22.Nov.2011. 12:24
Retro Merkuurini on kaks päeva aega aga juba ta teeb trikke. Kui tahad teha back, et lehte tagasi võtta, siis mitte ei lase. Kuidas teistel on, kas ka seisma jääv Merkuur näitab oma mõjuulatust ja sekkub tavategemistesse?


Neptuunlane ,22.Nov.2011. 15:15
aahh..kui valus...just sain valusa teate,mis puudutab mind ka.Tegu oli salajase teatega,mis alles avalikustatakse.Mitte,et see otseselt mind puudutaks,aga teade on äärmiselt valus.Seega ka minul merkuur retros platsis.Seoses sellega sain juba aimu kuidas mõjutab mind ülehomne päikesevarjutus,mis täpselt ascendandile tuleb.Kurb.


Andres ,22.Nov.2011. 17:29
Astroloogiliste seisude pärast ei tasu kindlasti kurvastada. Ega astroloogia ei ole ebajumal,mis meie kurbuste või rõõmude üle orjastavalt otsustab. Eks nii võib ka suhtuda, aga hea oleks sel puhul mitte unustada, et see on vaid mäng.
Kui päikesevarjutus ascendendile tuleb, evib see kindlasti erakordselt liikumapanevaid võimalusi. Võimalik, et varjutuse tähendusega seoses pole eriti
ühist arusaama. Näiteks ka ses osas, et see otseselt Kuu sõlmedega seotud on.


Neptuunlane ,22.Nov.2011. 17:34
tähed lihtsalt tantsivad taevas hetkel sellise mängu välja.Ehk järgmise aasta mai kuu päikesevarjutus toob ehk ilusamagi tantsu.satub see siis otse descendandile ja pluuto jõudmas ohtlikult lähedal minu radixi veenusele.


Andres ,22.Nov.2011. 21:34
Mis sellel praeguse tantsu ilul häda on? Olgu kas või puntratants, jenka, tibutants, mistahes.
Ah et Pluuto on ohtlik. Ju ta seda pole, aga eks mina olen ehk hullemini harjumuste küljes kui Sina. Vahel igatseks, et Viru 12 oleks taas mänguasjade pood. :)Konservatiivide parteis just pole, aga kunagisest konsistooriumist või konservatooriumist(oligi raskelt konservatiivne) mööda konnates võib hea tunne seest läbi käia, mis siis ma ise pole... :)
Pluuto ei lase (konservi) kinni jääda, olen aru saanud.


Lunaatik ,24.Nov.2011. 12:11
Tere! Üks küsimus solaarkaardi kohta - milline on tavaliselt kaardi raskuspunkt, olen kuulnud et lisaks Päikesele mängivad Asc ning selle aspektid olulist rolli. Endal on selle aasta solaari Asc Skorpionis, ühenduses Merkuuri ja Veenusega ning lisaks ühenduses radixi Veenusega. Täpselt Dsc -l asub Jupiter.
Päike ühenduses Saturniga asub aga 12. maja tipus. Kas selline seis võib Veenuslikud teemad kuidagi positiivselt esile tõsta, või pigem "jääb peale" kõik Saturni ja 12. majaga seotu? :)


Mimi ,24.Nov.2011. 18:57
Vaata ka, kuhu majja jääb solaari Asc sünnikaardis ja mida teevad solaaris Skorpioni valitsejad Pluuto ja Mars. Vb 12. maja Päikese ja Saturni ühendus näitab, et koged veenuslikke teemasid kuidagi varjatud kujul.. võib-olla on asju, mida peab saladuses hoidma.


Lunaatik ,25.Nov.2011. 0:10
Tänan Mimi! :)
Vaatasin, et solaari Skorpioni Asc on ühenduses radixi 9. maja tipuga, Pluuto (2. majas) teeb sekstiili Asc-Veenusele-Merkuurile, Marss aga (solaari 9., sünnikaardi 7.,ühenduses radixi Marsiga) teeb kvadraadi Asc-Veenusele-Merkuurile ning sekstiili Päikesele-Saturnile.
Kuu on solaari 9. , Vähis ning täpses ühenduses sünnikaardi dsc-ga.
Kas Saturn Päikesel 12. majas võib äkki sümboliseerida endast tunduvalt vanemat inimest, kes kirikuga seotud? :)
Sama inimese radixi Päike sattub täpselt solaari Dsc-Jupiteri ühendusele. Kas selline seos võib üldse tähendust omada?
Ette tänades,
L.


Mimi ,25.Nov.2011. 2:23
Kirikuga seotud inimene võib tulla juba seoses Jupiteriga Dsc-l ja teiseks seoses 9. majaga - solaari Asc radixi 9. maja tipus tõmbab seosed religiooniga selleks aastaks esile küll, lisaks veel Marss ja Kuu solaari 9. majas.
Mitmeid pidi tuleb sarnane asi: solaaris Jupiter Dsc-l / radixi 7. maja Marss solaari 9. majas/ solaari 9. maja Kuu radixi Dsc-l. Religiooni ja partnerluse teema kohtuvad omavahel mitmeid teidpidi.
See, et antud inimese radixi Päike satub sinu Dsc-Jupiteri ühendusele, on ju ilmne märk, et see on inimene, kellega kohtumisest su aastakaart räägib :) Tõenäoliselt on tal sulle palju õpetada see aasta.
Aga 12. maja.. arvan siiski, et siin on tegemist mingisuguse piiranguga.. antud Saturni-Päikese energiat ei elata otseselt välja. Aga see võib kirjeldada sinu sisemist transformatsiooni sel aastal.


Neptuunlane ,25.Nov.2011. 7:20
kas see solaari saturni-päikese ühendus 12 maja tipus teeb ka millegile muule mingeid aspekte?ka kuidas radixiga?


Mo ,25.Nov.2011. 10:31
Lunaatik, isiklike saturnlike mõjude yle mõtiskledes solaaris, jälgi ka milliste teemadega Saturn radixis seotud on, millises majas asuvad Kaljukits ja Veevalaja. Saturn ei ole vaid piirangu seadja, võib ka sõna lihaks saaja olla, ehk siis struktuuri ja vundamendi ehitaja teemas, mis enne õhus on olnud. kindel nähtav kivi, millel istuda. aga et päike konjuktsioonis selle kuumax võib kytta... võib higistama ajada kyll. seda teeb ka saun oma kerisekividega. vaata et piisavalt vett ligiolex! ;)


Lunaatik ,25.Nov.2011. 11:24
Suur tänu Mimi neid huvitavaid seoseid avamast!:)
Partnerluse ja religiooni seoseid ei osanud ise märgatagi.
Kõnealuse inimesega kohtumine toimus tegelikult kaks solaari tagasi, kui 5. majas oli Päikese-Kuu ühendus. Ja siiamaani on olnud üks hiigelsuur salapära ja peitusemäng. Ehk siis nüüd muutub olukord veidi selgemaks:)
Tegelikult olen ammu tahtnud küsida ka astroloogia ja kristluse vaheliste seoste kohta. Astroloogia on nii kõikehõlmav, et mahutab endas kõik aga kristlusesse jällegi astroloogia juskui ei mahu, suhtutakse taunivalt. Ometi üks ei välista ju teist?


Lunaatik ,25.Nov.2011. 11:41
Neptuunlasele ja Mo-le :)
Saturn on sünnikaardis Asc valitseja,
solaari Päikese-Saturni ühendus asub radixi 8. majas ja Pluutol ning teeb trigooni solaari Neptuuni ja Ic ühendusele.
Solaari 5. maja tipus asub aga Uraan.
Olen tõepoolest väga tänulik igasuguse lahtimõtestamise eest! :)


Ed ,27.Nov.2011. 9:58
Vau, vau, vau! Esilehe robot näitab retrograadseid planeete. Mina märkan alles praegu. Kas ammu ja seotud praeguse Merkuuri retrograadsusega?


Andres ,27.Nov.2011. 13:01
Kui seisad loomaaia mängurongi ees, millega saavad lapsed sõita, siis meie poolt vaadatav ja ühelepoole liikuv rong on nagu tavaline planeedi liikumine, teisele poole sõitev rong on nagu retrograadne planeet.Tegelikult sõidab aga see see rong kogu aeg ringiratast, ühtepidi, nagu ümber Päikese tiirlev planeet.
Eks meie planeet ole ka kustkilt poolt vaadates vahel "normaalne", teisel ajal aga retrograadne. Eks mõni kodanik ole tänavapildis näiteks meie poolt kiigates vahel retrograadne.
Hea oleks retrograadse planeediga seotud sümboolikaga seoses leida selle eeliseid. Et mida head tähistab näiteks retrograadne planeet. Loengu teema.


TiinaV ,28.Nov.2011. 7:15
Retrograadsus on tõesti nüüd olemas! :)


Neptuunlane ,28.Nov.2011. 11:38
minu retrograadsuse teemad avanesid kohe päeval mil merkuur seisma jäi.Pidin lõpetama veelkord toonitan veelkord suhted,mis nagu kuidagi lõppeda ei taha.Praegu itsitan endamisi,et ega retro merkuuriga pole võimalik isegi mitte vanu asju sirgeks rääkida..hah..need lähevad veel rohkem sõlme.


Neptuunlane ,28.Nov.2011. 11:43
..aga vot siinkohal tõstaksin esile 25.nov. päikesevarjutuse.Sirgeks rääkimise teema juhtus samasse aega.Oh sa püha müristus milline vägevus minus peidus oli.Minu isik tuli tõepoolest esile-varjutus oli täpselt ascendandil-ma väljendasin ennast nii nagu ma pole seda 6 aastat teinud.Ma hiljem mõtlesin,et ei uskunudki ,et minus selline tunne ja vägi ja mõnes mõttes ka valu sees oli.No seda varjutust oli mulle ikka väga vaja.....


Anu ,28.Nov.2011. 14:38
Reedel on astroloogiahuvilistele plaanis vestlusring "Astroloogiline Ruum" kivikambris, kus teemaks tahaks võtta Merkuuri, Jupteri ja Uraani retrograadsuse.
olete kõik oodatud mõtteid vahetama:)

http://www.anuastro.edicypages.com/42049


Andres ,28.Nov.2011. 18:38
Ega Merkuur ja kõik muugi tegelikuilt seisma ei jää. Isegi näilised seismised on mingis mõttes liikumine: liigub Päike, liigub iga planeet. Kuid näiline seismine võib olla ka ilus:
Kasarmute kõrval kastani alleel
seisis vana latern ta praegu seisab veel
Mööda sealt minnes seisma jään
ja mõttes ootama sind jään
mu rõõm mu valgus Lily
mu arm Lily Marleen
mu arm Lily Marleen


Mo ,30.Nov.2011. 8:22
retro planeedid mõjutavad meid taas vigade parandusega tegelema. kas nad nyyd otseses mõttes vead ongi, aga antaxe taas ja taas võimalus midagi teisiti teha. teisiti ymber mängida oma positsioon, et saax rakenduda ikka ja jälle parima syndimine evolutsioonilises mõttes. parim kasvava sisemise inimese sesukohalt ei pruugi tunduda esialgu parim materiaalse maailma näilisest vaatenurgast. kuigi jah ka nii, mõnele kohtumisele ongi parem mitte jõuda ja lennukist maha jääda, mis sihtkohta ei jõuagi, võib olla ypris kasulik ka asise maailma poole pealt.


Mimi ,12.Dec.2011. 14:16
olengi saanud teatava kogemuse marsi transiidist 12. majas (küsisin selle kohta mõni aeg tagasi) - sellega koos saabus kontrollimatu otsus, et jätan oma tegevused "kõrgema jõu" hooleks mõneks ajaks ja ise oma jõuga ei juhi. aga siis hakkasin taipama, et see "kõrgem jõud" ei olegi mitte nii kõrge, vaid hoopis oma allasurutud teadvustamata käitusmismustrid, mis on minevikus küllaltki aktiivsed olnud ja üle pika aja ennast jälle meelde tuletavad. tõenäoliselt tuleb nendega midagi ette võtta... vägagi vägagi segadusseajav on olla, aga siin vist peab lihtsalt ise kuidagi hakkama saama.


Neptuunlane ,12.Dec.2011. 15:18
tuleb meelde,et kui minul on marss transiidina läbinud 12 maja ,mis on mul väike,siis olen suhteliselt vaikne tegutseja olnud.Passiivne,ei võta otsusesid vastu.Ei taha asju klaarida,ootan,settin.ja alati kui saabub ascendandile siis silmapilkselt kõik muutub.Minuarust 12 majast 1 minek on alati niivõrd silmatorkav.Ise lihtsalt tajun nii.12 majas marsil olles ei taju seda,et millal see lõpeb.Aga 1 majja minek on nii,et oh kui hea jälle olla.


Valor ,12.Dec.2011. 16:13
Blogis on lugeda aasta alguses nime saanud Neptuunitagusest taevakehast. Tundub, et ta on seotud religiooniga, samuti abiellumise ja ka lahutamisega.


Mimi ,12.Dec.2011. 17:05
Jaa, Neptuunlane.. see "otsus" oligi selline, et miski minus kontrollimatult hakkas teismoodi liikuma, aga mitte kaalutetud otsus. Aga tõenäoliselt õpin ma seda transiiti rohkem tundma, sest Marsi retrograadsuse tõttu jõuab ta 1. majja alles juuli alguseks.. 12sse jõudis juba novembri teises pooles. Ja miks hetkel seda nii oluliseks pean - sest transiitsed Jupiter (sekstiil), Chiron (trigoon) ja Uraan (kvadraat) teevad praegu alla 1 orbi aspekte sünni Marsile.. ka Neptuun (trigoon), aga veits üle 2 orbi. Seal peab olema mingi võti minu jaoks, aga ma ei näe seda veel.


Mimi ,12.Dec.2011. 17:13
Ok.. ja see transiitne Mars on lähenemas (5 orb) kvadraadile sünni Päiksega. Vb ka sellepärast pean seda segast energiat praegu nii oluliseks.


Mimi ,16.Dec.2011. 0:23
Laupäeval lähevad korraga täpseks nii tr Marsi kvadraat n Uraaniga kui tr Uraani kvadraat n Marsiga. Ei tea kohe, mida teha.. kuidas seda pinget maandada, juba praegu päris suureks kasvanud.


Mimi ,16.Dec.2011. 0:26
Sünnikaardis jah Päikse ja Uraani opositsioon, nii et Mars teeb kvadraadi mõlemale, aga kõigepeal Uraanile. Kuidas küll võiks sellist energiat positiivselt lahendada..


Anu ,19.Dec.2011. 11:19
üks võimalus on tulla Astrostuudiosse seda energiat avama läbi mängu. Kindlasti leidub selline roll kus sellele energiale on väljund KOOS SÕNUMIGA. Osalemine on 3€. Võime ka sinu kaardi lahti mängida või küsimuse, siis tulevad esile selle pinge tagamaad. Kui huvi on kirjuta akallavus@gmail.com. Sellel nädalal mängime erandlikult kolmapäeval, muidu teisipäeviti...


Mimi ,20.Dec.2011. 13:38
Marsi-Uraani kvadraadi kõrghetkel valdas mind tohutu väsimus ja uni:) Pidin tegema päeva jooksul 2 paaritunnist uinakut ja öine uni sellepärast küll vähem sügavam ei olnud. Võibolla see on keha viis selle pingega toime tulla, eriti kuna Mars liigub 12. majas. Mõtlesin, et kirjutan igaks juhuks, kuna selle kohta eelnevalt nii palju küsisin. Minu jaoks igatahes ootamatu asjade käik, pinged maha magada:) ärgates hea.


TiinaV ,20.Dec.2011. 19:16
Tõepoolest!
Astrostuudiosse olete väga teretulnud armsad Sinilinalased! See on väga lihtne ja samas suurepärane võimalus saada vägagi sügavat ja elavat informatsiooni oma olemusest.


TiinaV ,20.Dec.2011. 19:23
Seda enam, et siin Sinise Lina peal on hiljem veelgi toredam neid leide lahti harutada ja mõtestada hiljem.
Hiljuti mängisime lahti küsimust kuusõlmede erinevates arvutustehnikates saadavate True Node ja Mean Node kohta.
Et milline sümboolne erinevus on neil kahel sõlmede teljel, mis mõnedes kaartides langebki samasse kraadi, mõnedes on erinevus kraadi võrra ja sel juhul kaasneb otsekohe ka kraadi tähenduse erinevus - näiteks erinev Sabiani sümbol.
Mäng osutus erakordselt huvitavaks.
True node oli justkui alateadlikum, instinktiivsem (kas üldiselt või minu kaardis on alati väga tundlik piir - minu kohta kindlasti aga kas ka üldisemalt, seda võib igaüks ise enda jaoks avama hakata) - elu ringlemisse rohkem haaratud ja ka kollektiivsem läbi selle alateadlikkuse - midagi mis nagu kasvatab sind selleks lilleks aga õitsemine - see tuli justkui rohkem läbi Mean Node - mis oli teadlikum, individuaalsem, vabam ja milles oli vähem "kaasahaaratust" ja rohkem teadlikke valikuid - just vaimus läbinägemist ja selle tõttu vähem kaasahaaramist ;) Vot sedaviisi sellega.
Võite vaadata teiegi - milline on erinevus teie kaardis Mean Node ja True Node vahel - millises kraadis nad asuvad ja milline on vastav Sabiani sümbol:
http://www.mindfire.ca/The%20Sabian%20Sy


TiinaV ,20.Dec.2011. 19:24
Astro.com'is on mõlemad kenasti leitavad ;)


Andres ,21.Dec.2011. 11:52
Eesti keelde ümberpanduna me räägime siis näiliseks või tegelikuks nimetatud Kuu sõlmest?


Tiina ,21.Dec.2011. 12:44
Tegelikult nad on vist siiski mõlemad tegelikud - lihtsalt arvutuskäik on erinev - True Node arvestab nagu reaalset suhtelist liikumist (selle tõttu on ta vahel ka direktiivne või otsene) Mean Node on aga nagu keskmine liikumine ja selle tõttu alati retrograadne nagu sõlmed üldiselt ongi. Samas küsimus sündiski meil just sellest, et kui on erinevates kraadides, et millest need kraadide tähendused siis pajatavad - mis on nende sümbolite ja nende tähenduse erinevus - ja nii me selle teema mängus avasimegi.


Tiina ,21.Dec.2011. 12:45
Ka on väga huvitavalt kõnekas see, et on kaarte, milles mean Node eelneb True Nodele - on neid milles ta kattub ja neid milles järgneb - see on ka huvitavalt kõnekas :)


TiinaV ,21.Dec.2011. 12:45
Siis TiinaV oli see :)


Neptuunlane ,21.Dec.2011. 14:13
aga kuhu minu kiri kadus?


Andres ,21.Dec.2011. 14:44
Tänud vastamise eest! Tegelikult võiks nendega seoses eestikeelseid vasteid kasutada. Või...?
No eks nimetatud süsteemide erinevus ei peitu üksnes erinevates kraadides, küllap ka sõlmede paiknevuse määratlemisega seoses olevates struktuurides enestes. Näiteks selles, et mida tähendab meie elus mingi suhteline liikumine, või siis hoopistükis keskmine liikumine.
Ju pole tähendus pelgalt kraadides, küllap ka minutites; ka igas sekundis on omad maailmad, kuid need pole sõnaliselt eriti fikseeritud.
Ja mida tähendab meie muus elus sõlm üldse (mitte Kuu sõlm), on samuti teema.
Üks teema oleks toimimine ja keskmine toimimine. Sellega seoses meenub anekdoot: " "Räägi endast!"
"Käin kirikuõpetaja jutul, ei joo ega suitseta, ei liiderda, tõusen vara, lähen kindlal ajal magama.""
"Aga miks Sa siis vanglas istud?"


Lunaatik ,21.Dec.2011. 21:21
Tere! Jälle tekkis üks sünastriat puudutav küsimus -
avastasin, et sünnikaardi Veenus on sattunud kellegi poolt paraja sünastrilise "rünnaku" alla ja huvitab, kas antud aspektide hulgas on ka stabiilsust ja harmooniat võimaldavaid aspekte? :)
Ühesnaga, sealt teiselt poolt on siis Neptuuni ning Kesktaeva konjunktsioon Veenusele, Päikese opositsioon Veenusele, Kuu ja Uraani kvadraat Veenusele, Marsi trigoon Veenusele, Saturni sekstiil Veenusele, Merkuuri kvinkunks Veenusele.
Enamus aspekte on 1-2 kraadise orbiga. Mida sellise seisuga veel peale ületamatu külgetõmbe loota võib? :)
Tänulik,
L.


Andres ,24.Dec.2011. 11:03
"Jupiiiiiteril" peaks homme R eest ära kukkuma. Meenus jääpurikas, mis tilkuval ajal akna eest alla kolksub.
Jupiter Sõnnis on siis näiliselt edasi liikumas. Mis on lubatud Jupiterile, pole lubatud Sõnnile, vabandust! Härjale. Vahet pole, nagu noored ütlevad. Aga võib- olla on ka vahel vastupidi: vahel kannab rohkem
Sõnn, teinekord Jupiter. Õnn ja Ohvitser. Tõnn ja Korgitser.:) Aitab! Mõni ütleks Andresele, nagu ühe Karl Ristikivi (lemmik)kuuletusue lõpus: OH; SHUT UP! Teate , see " Restorani sildil istub kana, keda maaler kukeks kavatses..."
Vaadates eelolevat aastat, torkab silma mõni kosmilise raamatupidamise klaaspärlimäng. Näites see, et kuskil aasta teisest poolest on Jupiter ja Lõunasõlm mõlemad Kaksikute märgis. Ning oktoobrist alates on Saturn ja Lõunasõlm mõlemad Skorpioni märgis.
Lunaatikule veidi teise külje pealt.Ma teistmoodi ei oska, või, pole omane.
Aspektid ei ole need, mis võimaldavad või ei võimalda, arvab igatahes. Aga head Veenust Sulle! Loota võib Su seisudega palju, aga see on liiga pikk jutt. Loota tasub head!
Selline sai seekordne üks kohalik "jõulujuttudest" Häid pühi!


Andrese kirjutamisestiilist ,24.Dec.2011. 11:36
inspiratsiooni saanu.
Andres kirjutab, et Jupiteril kukub r homme ära, aga siis seisab Jupiter kuni 29-ndani. Kell 19:35 enam ei seisa, vaid liigub edasi.


TiinaV ,24.Dec.2011. 11:52
Häid pühi kallid Sinilinalased!
Jupiter on ilmselt segi läinud aga pole viga tal on nüüd naabriks Must Kuu nii et selge see, et seisab ;)))


Lunaatik ,24.Dec.2011. 14:43
Aitäh Andres, loodan siis kõige paremat! :)
Palju jõuluingleid ja jõuluimesid kõigile!!!


Siiri ,24.Dec.2011. 15:17
Häid pühi!


Neptuunlane ,24.Dec.2011. 15:59
Kõike kaunist ja hingerahu südamesse!


Neptuunlane ,27.Dec.2011. 11:32
tere!Öelge palun,kas tunnete naaber portaali tegijaid.N eil on leht kinni 23 alates.Kirjutatud et mõned päevad.Täna on 5 päev.Mul sinna salvestatud andmed.Ei tea ,kas on lootust et lahti läheb?


Lunaatik ,30.Dec.2011. 0:29
Aastalõputervitus kõigile! Vabandan väga aga ikka järjekindlalt tekib sünastriat puudutavaid küsimusi :), näiteks kui suur mõju on kahe kaardi vahelistel aspektikujunditel, näitks nn Suur Rist (mehe Päike op. naise Veenusega, mehe Kuu op. naise Marsiga ja kõik omakorda kvadraadis) ?


TiinaV ,30.Dec.2011. 20:20
Neptuunlane!
Kuivõrd naaber portaali omanik on hetkel Tais, siis ma tõesti ei oska öelda kuidas tal nende asjadega hetkel on :)


TiinaV ,30.Dec.2011. 20:26
Lunaatik!
Ära vabanda! See ongi siin astroloogiat puudutavate küsimuste ja vastuset paik :D
Sünastria ongi eelkõige kahe inimese omavahelisi suhteid iseloomustav tehnika - nagu loodusjõud omavahel ja kuidas tunda annab.
Kvadraat on sünastrias alati väga arenguline kujund. Ta tekitab täiesti konkreetseid olukordi, milles tuleb leida uus lahendus - täiesti hüppeliselt teistsugune kui partnerid võib-olla on harjunud sellises olukorras toimima. Kui on tegemist veel ristiga, milles suisa Kuu, Päike ja Veenus, Marss mängus, siis on see ikka väga huvitav suhe - siin pole ükskõiksusest kohe mitte juttugi...vähemalt mitte enne kui on saabunud nende vahele Üks Kõiksus ehk siis "keskpõrandale kokku" olukord. Muidugi on siin tegijad ka kõik muud taevakehad mille kohta ma ei tea aga see on selge - need kaks köidavad üksteist mitte vähe ja samas ei suju need asjad neil sugugi alati sujuvalt vaid pigem hüppeliselt :)


TiinaV ,31.Dec.2011. 9:12
Armsad sõbrad!
Ongi aasta 2011 viimane päeva käes ja kohe algab 2012.
Olgu see ilus, olgu see harmooniline, vabastav, valgustav, tervendav meile kõigile!
Olgu selles armastust, usaldust ja enese leidmist kõige paremal moel.
Neptuun läheb lõplikult Kalade märki ja aasta lõpul jõuab Saturn Skorpioni märki.
Ehk toob see värsket selget ja sügavat voolamist ka meie Sinilinale!
Äratab uute vestluste laine.
Kingin Teile omalt poolt uude aastasse ühe loo, mis on mind lausa vaimustanud. Haumea! Vee ja tule harmooniline ühendus ja voolamine inimteadvuses. Peen ja usaldav kaasavoolamine eluga, austus elu vastu.
Ilusat meile kõigile!
http://www.youtube.com/watch?v=hzOHW8Q7R


TiinaV ,1.Jan.2012. 8:34
Ja nüüd head uut! :)
http://www.youtube.com/watch?v=mMRDxTWmJ


Lunaatik ,1.Jan.2012. 15:15
Tänan TiinaV, kõik vastab täpselt kirjeldusele! Hetkel on küll tunne nagu oleksin seal keskpõrandal üksi, aga usun et tõmbejõud on siiski piisavalt tugev :)
Ehk pehmendab pingeid suur trigoon veemärkides, naise Veenus, mehe Marss ja naise Lõunasõlm (kui see viimane on ikka piisava tähtsusega "taevakeha", et suurt trigooni moodustada:)
Ilusaid uusi algusi uueks aastaks!


Astroliit ,5.Jan.2012. 15:22
Olete oodatud järjekordsele Astropäevale
14. jaanuaril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Annemari Linno, Olav Närep – Mida pakub taevas aastal 2012
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas.
Info: 53 989512 E-R kell 10-17


TiinaV ,9.Jan.2012. 8:37
Palju õnne kallis Pets!
See aasta on tõesti nii eriline, et ei oska isegi õnnitlust kirjutada...
Õrn ja rahulik on tunne ja miski nagu suruks õrnalt sõrme suule...tšš...ja mingi väga pehme hoovus nagu voolaks vaikselt üle jalgade ja kallistaks...
Ilusat ja õnnelikku aastst Sulle!


Neptuunlane ,9.Jan.2012. 12:39
TiinaV_le.Tunnen jätkuvalt huvi horoskoop.ee lingi vastu.Kas omanik juba tai reisilt tagasi?


Andres ,9.Jan.2012. 12:47
Soovin Petsile tähtsa päeva puhul rõõmu ning jätkuvaid selginemisi!
" Meie juured ei ole lapsepõlves,
kodumullas ja maakamaras,
murukoplis,
kus aabitsalapsed mängivad.
Meie juured on igas paigas,
kust me kunagi mööda käinud.
Nii me kasvame virnarohu kombel
kinni hakates siit ja sealt.
Ja need lõputa keerlevad teed
ja need kauguses sinavad metsad,
unistuste mägedest rääkimata,
võõrad paigad ja võõrad nimed
saavad omaks ja uuesti võõraks.
Ei nad päriselt kao.
Äkki hajendab ränduri kepp
ning kasvatab juuri ja õisi."
Karl Ristikivi.


Ed ,9.Jan.2012. 18:04
Neptuunlane, horoskoop.ee omaniku feissbuki lehte vaadates saan aru, et nüüd on ta maandunud Sri Lankal.
Pikk teekond, mis võtab kaua aega.


Ohooloom ,9.Jan.2012. 20:43
kas leht ikka kinni? ma uurin ka.


Neptuunlane ,9.Jan.2012. 22:16
ahhaa..siis selge.hakkasin pabistan ,sest mul vähemalt 30 inimese adnmed seal ja nüüd ei näe neid.


TiinaV ,10.Jan.2012. 18:33
Päris ära nad sealt küll ei kao aga hetkel on meil tegemist rändastroloogiga ja seetõttu võib lehekülje ülalpidamine väheke kannatada :)


Neptuunlane ,11.Jan.2012. 10:05
küsiksin siis nõu.Siiani olen kasutanud horoskoop.ee.Kasutan ka vahel asro.com.Mulle meeldib jälgida solaari liikumisi.Horoskoop.ee-s nii ilusti olemas solari direct.Loomulikult saab ka ise peast seda arvutada,aga siiani meeldib just visuaalne nägemine.Siis tekib kuidagi mingigi tunne.Olen ikkagi algaja.Kas on olemas saite ,kus olemas solaari direktsioonid niiöelda pildis?


Rafaela ,12.Jan.2012. 15:00
Neptuunlane - Astro.comis on olemas selline valik nagu "natal, progressions and solar arc combined". Eraldi solar arci kahjuks ei ole.


Ohooloom ,12.Jan.2012. 19:23
aga andmed ise on sul kuskil ikka olemas või on vaja need sealt portaalist kätte saada?


TiinaV ,12.Jan.2012. 20:30
Abhi lubas selle asja lähiajal korda saada - tal ei olnud India ja Tai vahel liikudes see vahepeal tehniliselt võimalik! Peagi olete päästetud :)


Ohooloom ,13.Jan.2012. 17:57
juba korras, paistab.


Ed ,13.Jan.2012. 18:22
Huvitav, et seal ka eleatakse :) Tundub mahajäätuna. Leht küll üleval, aga foorum surd.


Liisa ,15.Jan.2012. 17:30
Tere,austatud astro-foorum! Olen suur astroloogia huviline ja teadmisi saanud ikka isepusimise teel. Aga mõnda asja lihtsalt loogikaga välja ei mõtle. Mul selline küsimus: kas transiitseid planeete tuleb arvestada isikliku horoskoobi majade asetusest lähtudes või on nende mõju üldine. Näit. praegu on Pluuto Kaljukitses ja Neitside jaoks tähendab see viiendat maja. Minu isiklikus horoskoobis liigub ta praegu aga neljadas majas (olen Neitsi tähtkujust)?


TiinaV ,15.Jan.2012. 20:46
Transiitseid planeete on kõige parem siiski vaadata oma sünnikaardi suhtes - kuhu majja ta satub, millega ühendusse ja milliseid aspekte teeb.
Kui Sinu sünnikaardis on Päike Neitsis ja Sa juba oskad vaadata planeetide liikumisi oma sünnikaardi suhtes, siis on Sul siiski parem vaadata millal Pluuto just täpselt Sinu Päikesele aspekte teeb ja millises majas ta sel hetkel on.
See on siiski kõige täpsem ja parem viis transiite vaadelda - oma sünnikaardi ja kõige sellel oleva suhtes.
Millist programmi Sa kasutad sünnikaardi vaatamiseks?
Kas siinset või astro.com'i?


Anu ,18.Jan.2012. 14:10
Laupäeval on astroloogiahuvilistele järjekordne seminar Kivikambris. Kui teema puudutab, tule ka!

http://www.anuastro.edicypages.com/uritu


TiinaV ,19.Jan.2012. 22:09
Kallid kodanikud!
Tulge mängima!! :)
http://www.anuastro.edicypages.com/42049


TiinaV ,23.Jan.2012. 12:21
Ilusat draakoniaastat kallid sõbrad Sinilinal!
Väga heal meelel näen teid täna õhtul Draakonit tervitamas ja üksiti on siis hea võimalus saadud sõnumeid siin omavahel arutada :)


Mimi ,23.Jan.2012. 20:42
Ohh.. olin nii veendunud, et Draakoni mäng homme, teisipäeval, kuigi isegi klikkisin Tiina antud linki paar päeva tagasi ja silme ees oli 24, kuigi kirjas 23. jaanuar, nagu praegu näen. Hetkel JUBE KAHJU et ei saa seal teiega mängida, sest ise nii ootasin seda... aga küllap siis pidi seekord nii minema. Hmm, vb on mängus parajasti retrograadseks pöörduva Marsi kvadraat 12. majast mu Merkuurile, 0°04.
Tahaks väga väga kuulda, millised tunded ja mõtted tänases mängus välja tulid!


TiinaV ,24.Jan.2012. 20:24
Njaa... Huvitav mäng oli tõesti aga meid oli palju - pea 20 vist ja nüansse oli ka palju - raske kirjeldada tervenisti seda :) Siiski oli seal mängus läbivaks teemaks vastandite ühendamine mida soosis teatav udu - selline pehme ja mõnusana tajutav ja siis toimus kahel korral tule kustumine ja uuesti süütamine - esmalt kustus küünal keset ringi ja väga tähendusrikka koha peal ja süüdati uus ja siis kustutati laevalgustus - seda seetõttu, et olemas olev valgus tundus valus ja häiriv ning selles pimeduses avardus ruum oluliselt suuremaks - see oli väga tuntav taju muutus.
Raske on seda kirjeldada - peab selles olema ja seda tundma siis on kõnekas. Lisan Sulle siia katkendi oma Kuu elamustest ;)
/Kuu oli tõepoolest kõikjal ja see udu ei olnud üldsegi mitte mingi kaose või segadusena tajutav - see udu oli pehme, kergelt hõbejas ja väga kerge ning jahe - selline eeterlik ja malbe oli see udu - ullikeselik olek - samas üllatavalt omaksvõttev olemine kõige suhtes mis ümberringi ju suht erinev oli algul. Olemine oli Kuul nagu hõljuv - pidetu - võis liikuda nagu selline merineitsi taoline tegelane vees - ujuda nagu tunnetuses kellelegi lähedale ja uurida sellise kergelt embava tähelepanuga. Kõikjal joonistus erinevaid muinasjutulisi võrdpilte - Regulus tundus nagu Daam Vene Klassikast (ajas oli kaugel kuidagi ja ebareaalne). Sedna oli kuidagi natuke nõialik - tume teravate silmadega aga samas sügav ja soe selline ja oli komplektis Lõunasõlmega, kes mõjus nagu \"kaua põranda all olnud poiss\" Selline siiras ja justkui informeerimata - samas selline potentsiaalne jõud tundus sisalduvat Kuule selles punktis - tule jõud tuha all võiks öelda.
Siis mingil hetkel nägi Kuu kuidas küünlaleek vaikselt madalamaks läheb ja siis ta kustus ning tema asemel kerkis üles selline ringlev suitsujuga...Kuu suhtus toimuvasse hetkekski häirimatu malbusega nagu kõigesse muusse ja Merkuur tema kõrval võpatas.
Siis kui süüdati uus küünal, saabus lausa ropsti Kuu jaoks täiesti uus olemine - ta oli äkki klaasjas - hoopis teisest materjalist - hapram ja selgem - talle tundus nagu ta oleks väljunud aurusaunast ja alles nüüd märganud kellega ta koos on - taustaks kostis kummalisel kombel kogu aeg rahvamasside suminat - mingit tunglemist ja elevuse, ärevuse segust õhustikku.
Siis hakkasid teised rääkima et lae valgus on valus(Kuul endal ei andnud see eriti tunda) ja Päike läks kustutas tule.
Pimeduses oli Kuul tõeliselt jumalik olla - ruum suurenes tohutult, oli tõeliselt õnnelik olemine ja ta tahtis Merkuuri emmata - eriti mõnus ja pehme oli selle embamise tunne. Kuu teadis, et see pimedus on ajutine ja tundis, kui vajalik see on.
Juba mõnda aega varem hakkas ennast meelde tuletama Kuu ja Päikesega ühenduses olev Altair.
Võtsin Altairi.
Seal hakkas sisse voogama niivõrd kosmilist "maailmapilti" ...oleks vast kõige õigem öelda...see ei olnudki nagu tunne - see oli mingi tõeline zoom tajudes mille käigus sai selgeks miks pimedus oli vajalik, et ühendada lahti inimeste päevateadvus oma harjumuspärastest piltidest ja võita vabaks see uus plaan - plaan milles selgesti tajutavaks olemise ruumiks sai kosmos ja tuli lause mida ma nüüd selles esialgses versioonis mis ta saabumisel oli (nii jahmatavalt selge ja sügav) ei mäleta - ma mäletan seda tunnet selle lause saabumisel ja selgust aga ehk taastub mingi hetk... point oli kuidagi ruumi avardumisega kaasneva ajamõõtme muutumisel vabanev info kättesaadavus - et siis aeg ei takista enam info kättesaamist kust iganes. Samuti oli Altairil seistes tuntav tohutu rõõmu energia - justkui tõesti keegid, kes on väga igatsenud seda kontakti pööraselt rõõmustaks kusagil :) Ja teadvus oli kõikjal - koos igaühe ütlustega tundis Altair, et ta on kohal - just sama. Seda ei saanud sõnadesse päriselt panna aga see voolas läbi minu ruumi ja täitis seda uue olemisega - sellisega mis oli erakordselt elus ja ka ruumis väga vaba - võiks justkui emmata kedagi tajudes ennast samal ajal no näiteks kahesaja kilomeetri ulatuses olevana - kallistada Tallinnast kedagi Tartus polnud nagu üldse probleem ;)
Siis võtsin uuesti Kuu ja süüdati laetuli ning oli juba uus hommik ja uus valgus ja uus lugu - lõpus tundis Kuu soovi kutsuda Regulus ringi./
Et siis sedaviisi... tulge ja tundke ise...;)
Siia lisan just täna mu silmade ette ilmunud D. Kareva luuletuse:
/Luule on keele tants.
Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe./


Mo ,25.Jan.2012. 0:17
see mõjub kui ebamaise unenäo kirjeldus, draakoniaasta kaardis neptuun asc-l, kuidas teisiti saaxi ;) millest heiron kõneles, ta ka tõusu ligi?


TiinaV ,25.Jan.2012. 8:43
Heiron kõneles päris palju - algul oli tal tunne raske ja ta lausa kükitas selle koormaga aga hiljem tundis ennast hästi - kui mu mälu mind ei peta siis Heiron leidis samuti vabanemise käbi selle pimeduse koha...aga täpsemalt ma hetkel ei mäleta - kogu mäng on salvestatud ja on võimalik kuulata. Mängus sees olles on sageli enda rollil nii palju erinevaid tajusid, et tervikpildi saab alles hiljem kõike üle kuulates :)


Astroloogide Liit ,26.Jan.2012. 11:21
Olete oodatud järjekordsele Astropäevale
11. veebruaril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Anette Ottesson - "Tõusumärk kui meie eluviisi ja välimuse näitaja"
Kui oluline on meie sünnihetkel idahorisondil tõusev sodiaagimärk? Kas saab öelda, et see määrab meie kehakuju ja näojooned? Kas sellel on mingi mõju käekirjale ja ellusuhtumisele? Kui palju see aitab ja kui palju takistab meie arengut iseendaks saamisel?
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Mimi ,29.Jan.2012. 16:43
Aitäh Tiina, et neid kõige olulisemaid momente edasi andsid! Kõige parem saab olla jah ainult siis, kui kohapeal ise kogeda. Aga isegi praegu tekkis teatav terviklik pilt - tõenäoliselt andsid seda edasi sellise terviklikkuse tundega :) See on huvitav, kõigepealt kustub väike loomulik valgus, küünal.. mis nagu oma orgaanilisel teel teatab ette ka inimese loodud valguse kustumisest, so kunstliku valguse. Et siis ka see saaks uuesti loodud:) See kunstlik valgus kui meie igapäevavalgus, milles elame, toimetame.


Mo ,30.Jan.2012. 10:46
aitähh Tiina Kuu ja heironi eest! + tänud ka Valorile, Tähetarkuses ilmunud lihtsa ja selge ülevaate eest "Mida pakub taevas aastal 2012 - jaanuar "!
hää lugeda :)


TiinaV ,30.Jan.2012. 11:59
Segaduses ilmub selgus
selguses kõik segi läeb
see mis paistis oli valgus
oli küll, kuid varju jääb
varju sellele mis koidab
tantsib hinges helgib maas...
Võtad üles pistad tasku
miskit äkki selgeks saab.
Lihtne keerutada vihmas-
keerdub kleit ja märjaks saab
Sulle sülle heidan enda
Lihtsalt!
Jahmud küll kuid taas
naerukurrud sinu suule
suudlen vihmast märjana... ;))))


Valor ,31.Jan.2012. 12:31
Rõõm kuulda Mo, et artikli jaanuarikuu osa meeldis. Tänan. Püüan siis edaspidigi sama kurssi hoida.


TiinaV ,1.Feb.2012. 9:14
Valor! Hoia kurssi jah ja palun ära unusta ka neid uusi taevakehi seal Pluuto taga millest me Taimi juures rääkisime! ;)


Valor ,1.Feb.2012. 9:56
TiinaV, need on mul meeles küll ja peaaegu ka trükivalmis. Ootavad parajat ajaauku, et avaldada. Üks võimalus on, et 2012 ülevaate vahele see materjal ära tuua, mis arvad.


TiinaV ,1.Feb.2012. 11:49
Ma arvan sellest väga hästi! :)


TiinaV ,3.Feb.2012. 22:11
Ongi Neptuun Kalades!
Täna kell 21.06 ta seal maabus ja nüüd jätkub seda Kalades kulgemist ligi 15 Päikese aastakest ;)
Ilusaid kohtumisi temaga!
http://www.youtube.com/watch?v=xwmDe0Ohh


Maia ,5.Feb.2012. 14:51
Terekest, üle pikaaja kõigile;)
Kas keegi targem oskab öelda, kas horoskoobis on näha näiteks seda kas minu kohta sepitseb keegi midagi. Küsimus on tingitud sellest, et minuni on jõunud mingisugused kuuldused minu kohta , et ma olen niisugune ja naasuguse....ja samas olen täheldanud, et kuidagi proovitakse mind eirata jne....Ehk olen lihtsalt paranoiline või on ikkagi minu elus keegi MADU;))))


Maia ,5.Feb.2012. 14:52
Terekest, üle pikaaja kõigile;)
Kas keegi targem oskab öelda, kas horoskoobis on näha näiteks seda kas minu kohta sepitseb keegi midagi. Küsimus on tingitud sellest, et minuni on jõunud mingisugused kuuldused minu kohta , et ma olen niisugune ja naasugune....ja samas olen täheldanud, et kuidagi proovitakse mind eirata jne....Ehk olen lihtsalt paranoiline või on ikkagi minu elus keegi MADU;))))


TiinaV ,5.Feb.2012. 16:58
Madu? Kui on Madu, siis on koorumise aeg käes ;) Aitab Sul "nahka maha ajada" ja uus ja läikiv tuleb siis välja...ilus vastu kevadet päikse käes peesitada ;)
Kus Must Kuu on? Või Pluuto? Kui tundub, et on Madu, siis on muutuse aeg käes.


Maia ,5.Feb.2012. 17:43
Musta kuu ja pluuto asukohta ei oska öelda, olen selles asjanuses võhik. Musta kuud -kuulen üldse esimest korda;0
06.05.1973 pärnu 9.30


Valor ,5.Feb.2012. 18:05
Maia, Must Kuu on 18.46 Amburis ja opositsioonis Saturniga. Pluuto on 2.01. Kaalud ja retrograadne.


TiinaV ,5.Feb.2012. 18:55
Nojah - Pluuto ju Sul põhjasõlmel (täpne 20.02.2012 ja siis tuleb veel 3 täpset aspekti kuni oktoobrini 2013) ja Must Kuu rühib Päikese poole (täpne aspekt muide 5. mai 2012) nii et sünnipäeva eelõhtul ja solaari tuleb ka sisse :)) Nii et kata aga Maole laud ja riputa oma Vana Nahk heaga konksu...Maod õpetavadki seda, et vana naha alt ilmub välja uus ja kaunis :) Neis aspektides ilmutad esiletulemise julgust - iseendaks olemise otsustavust ja enamasti kaasneb sellega ka keegi või miski mis seda soodustab ja kergemaks teeb - siis MADU nagu Sa teda siin hellitlevalt nimetasid.


TiinaV ,5.Feb.2012. 19:00
Siinkohal meenus taas see D. Kareva luuletus:
/Kõik, mida vajad, tuleb su juurde
ühel või teisel varjatud kujul.
Kui tunned ta ära,
saab ta su omaks.
Kõik mida tahad, tuleb su juurde,
tunneb su ära ja saab sinu osaks.
Hinga, loe kümneni.
Hind selgub hiljem./


TiinaV ,5.Feb.2012. 19:05
Muide Päikese ja Musta Kuu ühendus vabastab Sind sisemiselt selle läbi, et see aspekt kingibki eristumise ja Sinu poolt on oluline eristumise julgus ja leppimine sellega mis kuulujutte ehs siis "eristumise sõnumeid" a'la - ta on selline ja selline ja veel selline ka! - Sa ka ei kuuleks. Need on tegelikult avalikuks tulnud alateadlikud hirmud, mis on Sind vangis hoidnud ja neile otsa vaadates nad lahustuvad ning oled märksa vabam oma hingega kooskõlas elama kui enne ;)


Maia ,5.Feb.2012. 19:43
mida sa selle all mõtled...."Need on tegelikult avalikuks tulnud alateadlikud hirmud" ? Kas sa mõtled,selle all,et see mida räägitakse on tegelikult tõsi või mõtled sellega hoopiski midagi muud.??


Maia ,5.Feb.2012. 19:51
kui mõtled sellega , et see on tõsi, siis see ei pea paika , kuna ma pole seda tüüpi kes teistele nö. "nuga selga lööb" ehk teisisõnu teisi ära kasutaks. Kohe kindlalt mitte pole minu stiil. Aga selliseid viiteid olen saanud, seega tekkis küsimus -huvitav kas mind ümbritseb mõni madu ? ;) või on see mõni "salavaen(lane)" .........?


TiinaV ,5.Feb.2012. 19:53
Ma mõtlen seda, et kuivõrd Sul on sünnikaardis põhjasõlm 12 majas ja Vähis ning Saturn samuti 12. majas, siis on ilmselt asju, mida Sa ise endale ei luba, ei näitaks või kardaksid kuulda. Siin ei ole mingit tähtsust kas nad on tõsi või mitte - nad on mingid sellised asjad, mis takistavad Sinu tõelist hingeelu ja 12. maja Saturni puhul Kaksikute märgis võivadki olla just "jutud" need mida alateadlikult pelgad - tegelt pole vahet millised - aga sellised laimukad eriti (kuivõrd see Saturn on ju Musta Kuuga opositsioonis) ja laimukas tundub Sulle eelkõige see milles Sa eristud - tuled esile erinevana ja oh õudust - võib-olla mitte kõige positiivsemana mõjudes - see on kohe turvatundele hale laks...Vähi lõunasõlm...
Niisiis - siin pole tegelikult asi mitte niivõrd tões või vales mida kaitsta või kinnitada kui lihtsalt immuunsuse leidmises kuulujuttude suhtes mille alateadlikus kartuses vangistad enda enne kui keegi teine jõuakski :)


TiinaV ,5.Feb.2012. 19:56
On aeg astuda sellest välja lihtsalt ja kõik need ilmingud kuuluvad selle juurde kui ajamärguanded - ei enamat. Julgus elada oma elu on selle asja nimi. Kasva selleks lilleks kelleks oled sündinud :)


TiinaV ,5.Feb.2012. 19:57
Et siis lõunasõlm 12. majas ma mõtlesin.


Maia ,6.Feb.2012. 7:21
Julgust elada oma elu,see on mul olemas.Miks ma muidu teen enamus asju risti-vastupidi võrreldest teistega ja ei ole nõus ühiskonna/kogukonna üldist mõtlemisviisi omaks võtma. ;)
Pigem paneb mind mõtlema, see , et kui kergekäeliselt usutakse kõike mida teiste kohta "teadjad" räägivad.Ning seega huvitas kas mind ümbritseb hetkel keegi kellele olen nö. pinnuks silmas..... Sest tahame või ei kuid eesti on vägatilluke ja kui sinu "maine" käib sinust pikalt ees , siis paratamatult võib see mõjutada nii mõndagi su elus ja väga olulist osa....ja mitte alati positiivselt....
/Näiteks: hea ja soovitava töö saamine võib olla rikutud , kuna tööandja on kuulnud seda ja teist ... ja kui ei küsita konkreetse isiku käest täpsustusi_selgitusi, siis otsus on tavaliselt......Loomulikult võib väita,et ebakompetentne tööandja, kuid kui tööd on ka kähku vaja,no siis võib päris keerulises olukorras olla "mainega isik" eriti kui arvesse võtta ,et teisi valiku võimalusi õieti polegi.... /
Seega ma arvan , et vahetevahel on vajalik teada kes on see ja kas üldse on sellist inimest kes sinu kohta tekitab teatud "maine" teistes ja mis eesmärgil...
*Teadmises(teadmistes) pidi peituma jõud ;DDD


Maia ,6.Feb.2012. 7:51
Täitsa lõpp, mu pikk traktaat on kadunud,ma taäna hommikul kribasin...! Kes selle nüüd nahka pistis?;DD Mind vist ümbritsevad hetkel salapärased ning tumedad jõud ,)


Maia ,6.Feb.2012. 7:52
...ja nüüd on see jälle tagasi :o:o


TiinaV ,6.Feb.2012. 8:43
Vot just seesama see ongi :D Sellist laadi kartustest see aspekt välja aitabki. Ja see kõik mida kirjutad on väga Kaksikute Saturni 12. majas.
Maailma Suud ei saa teadupärast sulgeda ega saa ka tema Silmi ilma, et enda elu kohutavaks kängitsemiseks ja vusserdamiseks ei muutu - see vusserdamine paistab siis jälle omakorda kahtlane ja annab ainest uuteks juttudeks. Kogu see kamm lõpeb aga siis kui lööd selja sirgu, elad oma südame järgi - lubad teistel näha seda mida nende silmad näevad ja ajud välja oskavad mõelda ning usu või ära usu - see annabki rahuliku tee just selles samas maailmas mis on alati täis konni, koeri, madusid ja kitsi :)


Astroliit ,8.Feb.2012. 10:40
Olete oodatud järjekordsele Astropäevale
11. veebruaril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Anette Ottesson - "Tõusumärk kui meie eluviisi ja välimuse näitaja"
Kui oluline on meie sünnihetkel idahorisondil tõusev sodiaagimärk? Kas saab öelda, et see määrab meie kehakuju ja näojooned? Kas sellel on mingi mõju käekirjale ja ellusuhtumisele? Kui palju see aitab ja kui palju takistab meie arengut iseendaks saamisel?
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Kalle ,9.Feb.2012. 0:04
andke palun teada siia v6i mulle kallllle@gmail.com kui kedagi viskab aadressile horoskoop.bluecatspla.net
horoskoop.net domeeni kirjetega oli segadus ja v6ibolla on veel.


Mimi ,9.Feb.2012. 16:37
tere armas foorum :)
sattusin täna lugema paari artiklit, kus astroloogilistes kirjeldustes kasutatakse ka MUSTI AUKE. tundub täiesti uus ja must maa mu jaoks... tundub et neid aspekte peaks lugema küll hoopis teistmoodi siis, must auk ju imeb endasse, mitte ei saada välja. kas kellelgi on kogemusi?


Valor ,9.Feb.2012. 17:00
Kas mõnda linki ei saaks, uuriks ja vaataks, kuidas mustad augud seostuvad astroloogaiga.


Mimi ,9.Feb.2012. 17:02
saan aru, et tegu on galaktilise astroloogiaga, kus vaadatakse veel KVASAReid, PULSAReid ja MASEReid.
Black Holes, in particular, can be difficult to work with. Highly mercurial, with a power base that makes Pluto seem infantile, Black Holes represent dramatic change, the sudden, swift, complete reversal of the status quo, when conditions alter in the twinkling of an eye to ones wholly unrecognizable from what went before, and returning to the way things were becomes impossible. In essence, you have changed universes; you can't go home again.
Black Holes act as liminal guardians, portals between realties. Making contact with one in our daily lives can often feel as if we have been uprooted from the everyday reality of the Light World and thrust into an alien environment, an Underworld which, although ominous and threatening, can also be the repository of vast riches and the wealth of the knowledge of the subconscious.
Black Holes are sources of energy drain, requiring more of our focus and attention than we would often like, but they are also the repositories of incredible reserves of energy; some folks seem to have the knack of tapping these energies, others merely contribute to them. Seen as a metaphor for alienation, disempowerment, waste and dissociation, Black Holes have emerged as a powerful image of our times.
ohhh. võibolla on vara sellesse süüvida. aga võimas on see tunne, kuidas kõik korraga hoomamatult laiemaks paiskus.


Mimi ,9.Feb.2012. 17:03
Sealt hakkas hargnema mul http://www.zodiacarts.com/whatsup/Alex.shtml siis googeldasin edasi black holes astrology


Mimi ,9.Feb.2012. 17:09
Tundub, et palju sellesse süüvitud ei olegi veel, Alex Miller-Mignone on 1995. aastal kirjutanud raamatu "The Black Hole Book", mis ei ole kuigi kättesaadav. Vb tulevikuteema...


nime pole ,9.Feb.2012. 17:21
Jah, see Alex vist üksi ongi uurinud ja kirjutanud siiamaani, siin üleval tema mitmed artiklid http://www.daykeeperjournal.com/dk00-09/alexlist.shtml kõik inglise keeles muidugi


Mimi ,9.Feb.2012. 17:21
mina olin se viimane.


Mimi ,9.Feb.2012. 17:54
Philip Sedgwick on ka uurinud
http://www.amazon.com/Astrology-Deep-Spa
ja seal kirjutab ühest suuremast mustast august
http://www.philipsedgwick.com/Galactic/Z
ja siin on ilus sissejuhatus enda ja süvakosmosevahelise suhte kohta
http://planetwaves.net/spiraldoor/2007/a
paraku ainult neile lugeda, kellel inglise k ok.

Mimi ,9.Feb.2012. 19:12
Esimese hooga tundub, et mustad augud on kaardis rohkem nagu võimendid - kui satuvad planeediga aspekti, siis vastvalt majaasetusele selles valdkonnas ja planeedi teemas võib potentsiaalselt toimuda suurem, intensiivsem energia välja imemine või ligi tõmbamine, mis paramatult toob kaasa ka suure pöördumatu muutuse. Musta augu mõju tundub olevat isegi igapäevaselt meie tegevuse juures ja taustal, need on nagu need kanalid midapidi energia teiseks muutub, üle kandub... midapidi me jõu ära anname või üle võtame. Vahel juhtub seda ju päevas mitu korda. Samas peaks nad olema ka võimsaks kanaliks teispoolsuse energiatega, misläbi võib enda maailma nullist uuesti luua. Nii et navigeerimise küsimus... Lisaks on mustad augud seostatavad ka aja painutamisega.. nii et hetkedel, kui tundub et aeg jäi seisma või vastupidi – et sekundis jooksis elu läbi.. on ilmselt musta augu kanalid meie jaoks küllaltki aktiivsed :) Või näiteks, kui meenub mõni justkui hiljutine seik, sisemine tunne, mis endas elab nii värskelt.. aga uuesti üle kontrollides selgub, et see oli juba poolteist aastat tagasi..?!?! kompasin natuke...
Mustade aukude kraadid: Jääras kraadid 27, 27; Sõnnis kraadid 6, 16, 24; Kaksikutes kraadid 9, 13; Vähis kraadid 4, 9, 28; Lõvis kraadid 3, 9, 28; Neitsis kraadid 7, 9, 14, 25; Kaaludes kraadid 1, 13, 22, 29; Skorpionis kraadid 7, 11, 26; Amburis kraadid 4, 5, 10, 18, 19, 26; Kaljukitses kraadid 3, 5, 16, 19, 22; Veevalajas kraadid 4, 12, 13, 17, 28; Kalades kraadid 16, 24, 28. Nii et peab hästi täpne olema.


Valor ,9.Feb.2012. 20:01
Küsin täpsustuseks, kas näiteks 28 Lõvis on nagu 28 + ehk ka minutid juurde, kui neid on või siis 28-s kraad mis tegelikult on 27(+ minutid). Nii nagu Sabiani kraadide kirjelduses kus esimene kraad on nullist kuni esimese kraadi alguseni. Näiteks veel 4.25 on juba viies kraad jne.


TiinaV ,9.Feb.2012. 20:37
Jah. Neist mustadest aukudest oli meil kogunisti töötuba eelmisel aastal. :)
Just nii see ongi nagu seal kirjutatud on. Mustad augud on nö. tasandivahetuse paigad, mis imevad endasse eelmise tasandi ja sünnitavad uue. Nad on justkui hingamise lõppfaasid milles toimub pööre teise suunda. Mustad augud on kõikidel tasanditel alustades meie keha kurikuulsast Mustast August kuhu meie inimlik eksistents saab külvatud ja 9 kuu pärast sünnib, Samaanirännakutes kasutatavad "tunnelid" mille kaudu liigutakse nn. "hingerännakul" kuni kosmiliste mustade aukudeni välja, mis peegeldavad teadvuse võimsaid üleminekuid uude olukorda.
Minu enda Päikegi (ja ka Petsi Päike) asub ühega neist kohakuti (28 Veevalajas) ja selle kogemuse ma läbisin instituudis, mis oli loodud minu sünnipäevaga samal päeval (samas kraadis päikesed) ja lisaks veel täieliku päikesevarjutuse ajal. See oli tõesti võimas praktiline kogemus musta augu läbimisest ehk ümbersünnist. teadvuses. Ühendus musta auguga lubab elukogemusena teadvuses tasandi vahetust.


TiinaV ,9.Feb.2012. 20:40
Ka meie maise surma juures kirjeldatav "tunnel" on üks sedalaadi must auk, mis viib meid teadvuse olendina üle ühest reaalsusest teise.


Mimi ,9.Feb.2012. 20:50
Kui lugesin veel Alexi artikleid, siis selgus, et tema on orbidega kohe päris lahke - konjunktsioonid 5 orbi ja kvadraadid, opositsioonid 3 orbi, pehmeid aspekte ta ei maini. Ja paraku ei ole ka kirjas, kas tema mustade aukude kraadide listis 1 = 0-1 või 1-2.
Aga seda peaks saama kontrollida, kui uurida, millises Amburi kraadis meie Galaktiline keskpunkt (must auk) hetkel täpselt asub, temal on see märgitud Ambur 26.
Ma ei leia küll kuskilt hetke minutilist/sekundilist täpsust, aga 2011. suvel jõudis see juba 27. kraadi (27+). Alexi andmed on ilmselt mõned aastad vanad, aga siis see tähendab, et need kraadid on nt Lõvi 28+. Lugesin veel, et mõned mustad augud on nii suured, et päris 1 kraadi piiresse ei mahugi (sama käib meie Galaktilise keskpunkti kohta).


Mimi ,9.Feb.2012. 20:56
Oh Tiina.... küll on hea, et jagad seda!! Mul on Päike musta auguga täpselt opositsioonis 19 Amburis ja see kogemus tõenäoliselt veel ees. Kuigi nüüd viimane täiskuuvarjutus detsembris sattus täpselt selle opositsiooni peale, ei ole veel see kogemus selgelt välja tulnud. Kas sa ka tunned selle musta auguga mingit püsivast ühendust, et kui vaja sukeldud ja tood sealt midagi kaasa? :)


Mimi ,9.Feb.2012. 21:07
Mul on mustade aukude kraadides väike viga sees: Jääras on 24 ja 27.


TiinaV ,9.Feb.2012. 21:27
Ei nii see ei ole - üldiselt on ikka nii, et must auk toob pöördelise kogemuse ja sel juhul algab lihtsalt päris sügavalt alguse saanud uus suundumus - sõltub muidugi kui sügava pöördega on tegemist (eks kõik tasandid ju pööravad mingis mõttes) aga siis kestab see uus suundumus ikka päris pikalt...:)


TiinaV ,9.Feb.2012. 21:28
...aga jah...ega tea midagi...ehk saab kõigi aukude äärepeal niimoodi "sutsutamas" ka käia nagu mitte igast vahekorrast ei sünni uut elu... :D Kes teab, kes teab :)


Avo ,12.Feb.2012. 18:45
Hei, kas keegi oskab öelda - umbes mitu last sündis eestis 80-tel päevas keskmiselt?


TiinaV ,13.Feb.2012. 8:36
Äkki siit leiab midagi!
http://www.seit.ee/failid/559.pdf


Mimi ,14.Feb.2012. 22:51
Huvitav, kas Neptuuni Kaladesse jõudmisel on ka seos sellega, et nt eesti poliitikute viimase aja apsud ("ruum sai täis", seemned ja foolium jne) inimesi lausa väga inspireerivad ja ühendavad, kui vaadata mis facebook-is toimub. Inimesed teevad pilte, filme, luuletusi, laule, muusikat, mänge jne. antud teemadel ja väga osavalt. Ja jagavad omavahel. Ei oskagi seda nimetada, aga midagi ilusat toimub. Nagu kollektiivne loovus oleks vabamaks saanud.


Pets ,16.Feb.2012. 2:01
Mimi, just - Neptuun Kalades võimendab nii positiivset kui negatiivset kollektiivset loovust. Ühtsustunne kõige ja kõigiga, hoolivus, mõistmine. Aga ka massipsühhoosid, kollektiivsed hirmu- ja paanikahood. Igatahes tundlikkus ja vastuvõtuvõime suurenevad ja eks on igaühe enda arengurida, millises suunas kaldutakse. Ma ütleks niimoodi, et Neptuun Kalades avab Kollektiivse Alateadvuse Värava. Nii et ees on segased ja hullumeelsed ajad, milles aga peituvad Uue Inimlikkuse ja Uue Jumalikkuse kõrgvibratsioonilised sfäärid....


Pets ,16.Feb.2012. 2:39
Kallis TiinaV!
Su solaari Päike 8. maja tipul ühenduses Neptuuniga!
Ühendusel trigoon Saturniga 4. majas!
Milline võrratu ebamaise vaimulennukuse ja maise turvatunde tasakaal!
Ja ASC-Põhjasõlme-Veenuse Suur Trigoon tulemärkides ja tulemajades!
Palju-palju õnne ja põnevaid äratundmisi!


TiinaV ,16.Feb.2012. 9:31
Aitäh Pets!
Ma tunnen tõesti Neptuuni paitust ja vesi hakkab kergesti voolama... :)


Rafaela ,16.Feb.2012. 13:10
Palju õnne, kallis Tiina! :)


TiinaV ,16.Feb.2012. 13:14
Kallis Rafa! Kui palju vett sellest ajast juba merre on voolanud kui ma viimati siin Sinu armsaid Käpajälgi nägin... :) Aitäh ja kalli, kalli!


TiinaV ,16.Feb.2012. 13:30
...ja kui hommikul mulle Minni helistas - üle pika, pika aja siis mul tuli kohe väga soe Sinilina tunne peale... ;)


Mimi ,16.Feb.2012. 18:05
Võimsat ja eredat aega, kallis Tiina!! :)


TiinaV ,17.Feb.2012. 8:29
Aitäh, Mimi! :)


Neptuunlane ,17.Feb.2012. 12:34
Palju õnne,Tiina!Meil ju samal päeval sünnad.Mõtlema pani mind petsi lause päikese ühendus neptuuniga trigoonis saturniga.Mul ju sama.Mina ise arvasin,et ühendusena ei võta enam kuna neptuun 0.23 kalades päike aga 26 .43 veevalajas.Et nagu solaari puhul kasutaks väiksemaid orbe.Eri märgis nagu ka.Mul muide teeb see komplekt 3 majast 1majas asuva saturniga trigooni.Muideks üleeelmises solaaris oli mul päikese-neptuuni ühendus 8 majas.Vimases oli see komplekt 5 majas.


Neptuunlane ,17.Feb.2012. 12:35
vabandust 3 majast 10 majja saturnile


TiinaV ,17.Feb.2012. 15:29
Palju õnne Sulle ka kallis Neptuunlane! Päikesel on ikka orb kõvasti suurem - 5 kraadi julgelt :) Sa siis oled ise selliseks mõnuaks harmooniliseks raamiks oma selle aasta neptuunlikele vestlustele!


Neptuunlane ,19.Feb.2012. 11:24
paluks mõtteid.Sel aastal mail toimub päikesevarjutus minu väikse poja kaardis 6 maja tipus.Transiitne lõunasõlm ju samuti 6 majas küll orbiga maja tipust üle 5 kraadi.Kuna oleme jälgimisel arstide juures ühe haigus ilminguga,et ei muutks asi krooniliseks st.eluaegseks.Kas varjutus toob nüüd selle ilmsiks.Ise aga mõtlesin,et lõunasõlm ehk annab asjast välja tulla siis kui ületab 6 maja tippu.Kuna teema väga aktuaalne siis oleks tore kuulda ka teie arvamusi nendest 6 maja varjutustest.


Mimi ,19.Feb.2012. 13:36
Tegelikult varjutus toimubki ainult siis, kui noorkuu/täiskuu satub transiitsete sõlmede lähedusse, need käivadki koos. Olulisem on, kas varjutuse kraad moodustab aspekte planeetidega sünnikaardis. Kui see niisama omapead 6. majja satub, siis ei peaks seda mõju üldse nii tugevaks.


Neptuunlane ,19.Feb.2012. 14:25
oleneb palju orbiks võib võtta.Näiteks saturniga?


TiinaV ,19.Feb.2012. 15:55
Võib öelda, et elul on kaks muutumise stiili. Üks on järjestikkune - nagu progresseeruv teema - mingi asi nagu areneb edasi. Ja nii ongi vaadeldav. Niisugust muutust peegeldavad nii transiidid kui ka progressioonid. Aga on ka teine muutumise stiil - see on hüppeline - tasandit vahetav. See võib toimuda meditatiivsel moel aga võib toimuda ka mingi kriisina. Siin on oluline see, et muutub vaimne plaan ja see vabastab tavalistelt oluliselt - avaneb täiesti uus teema - uus avarus. miski ammendub. Sedalaadi muutusi kirjeldavadki varjutused ja aspektidest kvadraadid - eriti suur rist. Ka mustad augud nagu siin ennegi juttu oli. Mingil määral Must Kuu võib olla värav sedalaadi muutusesse.
Päikesevarjutus kannab endas sedalaadi muutuse potentsiaali just isikulises plaanis - tahte aspektis - egoga seoses, maailmavaatelises plaanis.
Füüsilise tasandi haigus ei ole ju ka ainult haigus vaid ta on üksiti ka ravim. Hingetasandil olevale.
Siin võib toimuda ka näiteks sedalaadi vabanemine, mis lõpetabki selle haiguse - võib laheneda miski mida see haigus peab ravima.
Mu enda elus oli sedalaadi asi seoses mu tütrega.
Ma olin väga tugevasti oma mõttemaailmas ja maailmapildis vangis nagu enamik Veevalajaid mingis aspektis oma elu alguses on. Ma ei näinud muutuse võimalust mida mu hing vajas ja see kogus sisse pingeid - alateadlikke. Mu tütrel aga oli sel perioodil lausa 8 korda käeluus mõra... Siis äkki tuli selline hüppeline avardumise koht mu mu ellu - ma tegingi tõesti hüppe. Sellest on nüüd juba 7 aastat ja mu tütrel ei olnud enam mõrasid... Sama oli minu elus lapsena kui mul oli täiesti krooniline maksapuudulikkus ja sapp sootuks võttis puhkuse...seegi kestis just nii kaua kui oli meie perekonna jaoks üks väljapääsmatuse periood vaimses plaanis ja seejärel lahenes nagu vits vette. Asjad on omavahel seotud ja ühe tasandi "haigus" on teise tasandi "ravi". Varjutus võib tuua hüppelise vabanemise või lahenduse ja seeläbi ka tervenemise küll.


Neptuunlane ,19.Feb.2012. 16:15
tead Tiina ,praegu kui ma selle jutu lugemise lõpetasin siis juba poole peal tekkis mul selline klomp kurku ja tajumine,et ma olen ikka üks rumal veevalaja.Hetkel olen nagu iseendale kõige suurem vaenlane.Tahaks nii hirmsasti oma rumalust kanda neptuuni kvadraadile ascendandiga ,mis hetkel juba üsnagi täpne.Muideks panin seda alles praegu tähele,et hetkel tagurdav marss täpses ühenduses minu radixi musta kuuga.Pidevalt googeldan netist terivse teemasi ja hirm aina kasvab..ehhee


TiinaV ,19.Feb.2012. 17:11
:))) Jah - see tagurdav Marss Neitsis ühenduses musta Kuuga võib anda küll parajat muretsemist :)
Neptuun ei anna rumalust - pigem võib sünnitada usaldust ja anda intuitiivset laadi nõuandeid mis võivad hoopis tuua selgust ja lahendust.
See Neptuuni pidamine mingiks uduks ja illusiooniks ongi kramplikult kõike kontrollida püüdva mõistuse väljamõeldis. See võib tekitada parajaid paineid ja muidugi võib selline tasakaalutus omakorda andagi kõva kaosehirmu ja siis uppumise laadseid ilminguid usalduse ja tajumise asemel.
Merkuuri/Saturni/Neitsi kombinatsioonid annavad soovi ravida - Neptuun aga võib tervendada mõndagi. :) Rahu ainult rahu ütles Karlsson Katuselt :)


Neptuunlane ,20.Feb.2012. 9:09
Tiina,see maksapuudulikkus ja üldse siseorganid.Mille alla kuuluvad.Ilmselt see neptuun kalade alguses tekitab ka minus tervise teema huvi.heal tuttaval on 4 aastane poeg.Absoluutselt kõik tervise analüüsid on korras ,mingeid eripärasi ei näita.On autist,ei räägi.Küll aga on tema kaart üsna kõnekas.Kõigile isiklikele planeetidele lõvis 6 majas teeb opoka neptuun 12 majast.Mul ju enda oli nov. varjutus ascendandil neptuuni jupiteri ühenduse peal amburis.Ehk see ka tekitab sellise õppimise huvi ,samuti ka alternatiiv meditsiini vastu.


Andres ,20.Feb.2012. 11:35
Tervist! Natuke teisel teemal seda, et ikka räägitakse, et Kuu on ühes märgis kaks ja pool päeva. Kuid nimetatud ajavehemik võib mahtuda nelja päeva lõikesse, nagu näiteks 26., 27.,28., ja 29. 02. 2012, luues "igavese Sõnni" illusiooni.


TiinaV ,20.Feb.2012. 11:49
Magu kuulub Vähi alla ja soolestik Neitsi märgi alla. Maks...hmmm...kui ma nüüd oma tunnetust mööda lähen, siis Maks on siiski seal kusagil Lõvi ja Neitsi piiri peal üks üleminek... Lõvi alla kuulub iseenesest süda ja selgroog aga huvitaval kombel see minu maksapuudulikkus oli mingit pidi Lõvi ja Neitsi teema kokkupuute probleem...miski nööris nagu Sapi kinni - kogu "tumedus" - pigment - kadus loomingust. Autism on aga väga huvitav nähtus - see on otsekui suete sügavamale viimine...võimalus õppida/õpetada kuulama et...tsiteerides Ott Leplandi hetkel aktuaalset lugu - "ka südamel on hääl" :)


TiinaV ,20.Feb.2012. 11:50
suhete* sügavamale viimine


TiinaV ,20.Feb.2012. 12:26
Mul oli endal selline partner, kes ei rääkinud...ja ta õpetas mind tundma ja märkama ja üldse...ta pööras mu ümber nagu kilbile jäänud kilpkonna...ainuüksi sellega, et ta ei rääkinud. Miks? Ma ei tea. Tollal ei olnud kombeks diagnoosida seda et ei räägi - ta lihtsalt oli selline kes ei räägi eriti - ei mitte kõnevõimetu aga lihtsalt naeratas ja eemaldus---siis tuli ja naeratas ja noogutas ja jälle eemaldus ja...no niimoodi nagu tuluke soo peal...muutud üha tähelepanelikumaks ja hakkadki igasugust märkama mida enne ei märganud...:)


Mimi ,20.Feb.2012. 19:23
Praegune retro Mars mu nataali 12. majas teeb kvadraadi Päiksele, opositsiooni Kuule, poolteistkvadraadi Veenusele, kvinkunksi Jupiterile, kvadraadi Uraanile, trigooni Põhjasõlmele. Ja kui keskendun sellele, mis see tähendab, siis tegelikult tajun ainult suurt tühjust. Erinevates eluvaldkondades on jäänud alles vaid mingid jäänused senisest tegevusest ja olemisest, mis enam minuga üldse seotud ei ole. Nagu ekslen varjude vahel, mis kohati meenuvad ikkagi nii armsalt ja tahaks nad uuesti samamoodi omaks võtta, nagu varem oli, aga ei saa enam. Kuidas teised seda retro Marsi Neitsis tajuvad?


TiinaV ,21.Feb.2012. 10:57
Minul liigub ta 5. majas ja sulab...sulab lahti mul praegu palju selliseid asju mis on olnud minu jaoks nagu lume all...teadvustan selgemini mingeid asjaolusid - lihtsalt näen ja sellest piisab.


Mimi ,21.Feb.2012. 22:04
5. maja, seal Marsile peaks meeldima :) aga Marss siis sulatab, muidugi, ikkagi tuleplaneet. Vb seda retrograadsust võib mõista ka, kui antud planeedi intensiivistunud mõju vastavas kaardipiirkonnas, planeet läheb seekord seal sügavuti. Ma ise polnud päris nii varem mõelnud, tüüpilisem oli mõelda, et seisakud, tagasiminekud ja takerdunud energia.. aga võib ka hoopis teistmoodi, hea tunne.


TiinaV ,21.Feb.2012. 23:33
Ma ei oska ka päriselt öelda mis seda sulamise tunnet kõige enam tekitab - see võib olla ka Neptuuni mõju mis hetkel kõvasti aspekte teeb ja selle sula taustal Marss justkui märkaks asju mida varem pole sel moel märganud - vanu asju uuel viisil nagu ja hea tunne on tõesti :)


Mo ,22.Feb.2012. 12:26
retro Marss Neitsis võib kiskuda alasti, puhtax, paljastada Tõe. Marss Neitis- Jeanne d´Arc mõõgaga?! ;) retro planeedi ülesanne karmaliselt ongi viia sügavamale, probleemi algusesse. kuidas tajuda, ei sõltu vaid majast ja aspektidest, vaid ka nataalikaardis sama planeedi magnetilisusest, direktiivne või retros. nii olen aru saanud.


Mimi ,22.Feb.2012. 13:09
Mul on sõbranna, kellel sünni Marss retro ja I majas. Lisaks on tal veel 6 retro planeeti, kokku siis 7, mis vist on maksimum korraga võimalik? Vaid Veenus direktiivne. Eelmine kord, kui Marss läks retro, olid tal väga rasked tööprobleemid, ta oli parajasti õpetaja (retro Marss Lõvis liikus ta IX majas) ja ta oli närvivapustuse äärel, kuna ei tulnud lastega toime. Retro lõppedes otsustas ta sellelt kohalt lahkuda. Aga kogetud piinadele võrdselt tuli ootamatult sama palju armastust ja ta leidis oma unistuste mehe :) Vahepeal olid ilusad 2 aastat, uus töökoht ja palju armastust. Ent nüüd, nii kui Marss läks retro, läks ta mehest lahku, pinged hakkasid kasvama varem, aga retroga tuli otsus (mehe poolt, kellel praegune retro Marss VII majas). Lisaks otsustas sõbranna lahkuda ka praeguselt töökohalt. Hetkel retro Mars ta X majas. Tema elus need retro-perioodid tõeliselt karmalised. Ka mul on alates Jupiterist 5 planeeti retro, aga olen pannud tähele, et minu jaoks ongi just mõnusam aeg, kui samad planeedid on ka transiitselt retro, mis sünnikaardis.


TiinaV ,22.Feb.2012. 14:57
See võib olla ka mitte Marsist endast vaid Marss nagu käivitab protsesse, mis on kogunenud juba teiste planeetide rütmide tulemusel - Marss on nagu päästik või selginemine või ilmnemine. Ta võib tuua välja näiteks asju mis on juba ammu nö. alguse saanud ja "kalevi all" kasvanud. Marss on välja tooja ja Neitsis on ta muidugi tugev, sest Neitsi uus kõrgem valitseja lisaks tema klassikalisele valitsejale - Merkuurile - on Eris - see on tõeline tõehetkede ja vaimuteravuse valitseja - tõepoolest Mo - Püha Neitsi Pistoda ja see vaimuteravus võib märgata justkui tagasivaates nüansse, mis selgitavad paljutki ja vabastavad nägema ja olema.
http://www.youtube.com/watch?v=9HcBdaBgH


TiinaV ,22.Feb.2012. 15:51
Ja muide!
See asjaolu, et Neptuuni sisenemise kuuloomine Kalades sünnib koos retro Marsiga Neitsis - see on lihtsalt super sümboolne - see on usalduse ja märkamise liit - see on tõesti nagu valgustumine... :)


Mimi ,22.Feb.2012. 16:18
Pistoda, suurepärane võrdlus :)


Ed ,22.Feb.2012. 17:57
Jeanne d´Arcil ongi Neitsi retroMars. Tänan, Mo, mõistan ehk paremini antud seisu, sest olen üks hetk tema biograafiat sügavamalt uurinud.


Mimi ,23.Feb.2012. 0:16
wow. kas Mo pakkus puht intuitsioonist Jeanne d'Arci näiteks? :) Ed, kui sul veel seoseid antud seisuga, kirjuta siia ka :)


Mo ,23.Feb.2012. 10:49
vahva tähelepanek Ed! :) mul jah tuli "lambist"


TiinaV ,23.Feb.2012. 14:04
Hästi tuli "lambist". Muide mõõk on seotud Jäära/Kaalude teljega ja Lõvi/Veevalaja teljega. Mõõk on kahe teraga ja tulepidemega. Jäära Kaalude mõõk on raudne riist - nagu ristisõdalasel või ülestõusu juhil - mässajal - ta on tugevam ja raskem ja tema pea ei ole veel niivõrd kaunistatud...ta on tera minu kui inimese ja maailma vahel.
Lõvi/Veevalaja telje mõõk on aga enam kodade ja vennaskondade...rüütliordude terasest ja õhuke rituaalne mõõk mida asetatakse pühitsetu õlgadele... See on tera maailma ja minu kui universaalse vaimu vahel.
Aga Neitsis - see on pistoda :)


TiinaV ,23.Feb.2012. 14:19

http://www.youtube.com/watch?v=tOncmExKc


TiinaV ,23.Feb.2012. 14:22
...ja need kõik on sümbolid...mis inimteadvuse avardudes kerkivad üha kergemasse ja läbipaistvamasse vormi...vaimuteravus mis lubab märgata eluvoolu ja tema nüansse ning tasakaaluliikumist saab üha enam nii mõõga kui ka pistoda tähenduseks...ei enam sooja ja tuksuva ihu raiumine millest on tulnud läbi meie hingerännak...


TiinaV ,23.Feb.2012. 15:12
Astrodatabank pakub D'arc, Jeanne sünnikaardi sellise ja siin paistab ikka väga seda Veevalaja mõõka... inimohver Universaalse Vaimu palge ees...
Põhjasõlme, Marsi ja Uraani ühendus Veevalajas.
Jäära Mc ja Kalade Kuu 9. majas muidugi väga iseloomulik.
Aga kes seda teab ;)
http://www.astro.com/astro-databank/Joan


TiinaV ,23.Feb.2012. 15:15

http://www.astro.com/astro-databank/Joan


TiinaV ,23.Feb.2012. 15:49
Ta põletati 30.05.1431 ja sel ajal võis olla Saturn Kaljukitses retrograadsena ligikaudu tema Päikese peal ning Neitsis oli ilmselt Must Kuu kui vabanemise omalaadne värav.
Võimalik, et Kuu oli Veevalajas kusagil põhjasõlme, Marsi ja Uraani ühenduse lähistel.


TiinaV ,23.Feb.2012. 15:54
Nende erinevate kalendritega on suht keeruline jännata nii et selle kohta ei oska päriselt kosta aga üks on küll selge - 18 aastasena on täitunud Kuu sõlmede ring ja see Kuu põhjasõlm seal mõõga koha peal ühenduses Marsi ja Uraaniga Veevalajas ka on. Niisiis hingerännak päris kindlasti...


Mimi ,23.Feb.2012. 16:39
Siin teine kaart, kus Marss Neitsis
http://www.astrotheme.com/portraits/57Ge


Mimi ,23.Feb.2012. 16:42
Selles versioonis Jeanne'i Põhjasõlm hoopiski Chironiga ühenduses Kalades ja Lilith AC-l Lõvi 0 kraadis. Ka kõnekas...


Mimi ,23.Feb.2012. 16:45
Jupiter koos Kuuga opositioonis Jäära MC-ga.


Mimi ,23.Feb.2012. 16:53
Ja too retro Mars Neitsis asub Lõunasõlmel.
Tõesti, kes seda teab.. :)


TiinaV ,23.Feb.2012. 16:59
Jah :) Isegi sünnikuupäeva pakuvad erinevat. Kes teab, kes teab aga sümbolina sündinud on ta siiski nii vägevasti, et pole just palju neid, kes seda sümbolit ei tunne... :)


TiinaV ,23.Feb.2012. 17:09
Kuigi enamikus allikates on siiski 6. jaanuar 1412 ja see kaart on ka iseloomulik tõesti - mõneti enamgi...ega seal tõesti oligi rohkem pistoda laadne lugu - näitas üksi täpselt koha kätte ja siis seoti üksi teiba külge ja pandi tuli otsa...ja põhjasõlm Kalades on Kalade kuuga oma olemuselt sarnane - suunatumgi ohverdusele.


Mimi ,23.Feb.2012. 17:09
Huvitav, mis toimub ajal, kui transiitsed Sõlmed satuvad sünnikaardi sõlmedega opositsiooni? Nagu vanuses u. 9, 27, 45, 63 jne. Kas siis võib toimuda Lõunasõlme teemade kuidagi omaksvõtmine, nende selgem nägemine ja mõistmine? Nüüd, kui sõlmed teemaks tulid, on mul ka küsimus (mida vb olete juba arutanud), kuidas suhtuda eristusse True Node / Mean Node. Tean, millepärast nad tehniliselt erinevad, aga kuidas anda sellele tähendust? Kuna mul satuvad need sõlmed täpselt VIII / IX maja piirile, siis True Node jääb täpselt IX algusse ja Mean Node VIII lõppu. Siiamaani pole ise aru saanud, kummas ta minu jaoks on ja see tekitab segadust. Kui muidu maja lõpukraadis asetsevat planeeti võiks tõlgendada mingil määral juba järgmises majas olevana, siis Sõlmede puhul ju nii ei saaks, sest need liiguvad teistpidi. VIII maja lõpp on Sõlmede perspektiivist just VIII maja algus. Kas siis IX maja algus on Sõlmede perspektiivist IX maja lõpp ja seal asuvat võiks tõlgendada juba VIII maja mõju all, kuna kohe-kohe jõuab? Samas, True Node, mis jääb mul täpselt IX maja algusesse, on üldsegi direktiivne. Oh. Täitsa sõlmes.


Mimi ,23.Feb.2012. 17:12
Igatahes väga huvitav, et seesama Jeanne'i sümbol niimoodi esile kerkis praegu :)


Anu ,24.Feb.2012. 23:09
Arvan, et need kahe maja piiril asuvad sõlmed või planeedid on seotud alati mõlema majaga, kuidagi see kindlasti läbi seoste ilmneb kui ka kohe näha pole. Üks võimalus võiks olla "väärtused muutumises?"
Mina sain True Node / Mean Node küsimusele vastuse kraadide tähendust uurides. Kui see teadvustub, siis on ehk põhjust sügavamalt asja uurida ja valida, milline sõnum sinu jaoks kandvama tähendusega on?
Näiteks siit:

http://www.mindfire.ca/The%20Sabian%20Sy


Ed ,25.Feb.2012. 10:59
Nüüd vaadakem edasi Orléansi neitsi puhul on antud kaks kaarti 6.01.1412 ja 6.01 1413. Mõlemi puhul on antud sünniajaks 5:00 PM.
Wikipeedia näitab prantsuse, inglise lehel, et Jeanne sündis 1412 aastal. Nii siis 600 aastat tagasi.
Suur tsükliline täitumine...kui võtta arvesse 12 aastakud...
tsiteeriksin Mo öeldut, öeldul on sügav tähendus: /retro Marss Neitsis võib kiskuda alasti, puhtax, paljastada Tõe. Marss Neitis- Jeanne d´Arc mõõgaga?! ;) retro planeedi ülesanne karmaliselt ongi viia sügavamale, probleemi algusesse./


TiinaV ,25.Feb.2012. 14:41
Just. Ja Marss Neitsis näitab väga selgelt ja teravalt kätte selle alguse. Ja sellest nägemisest piisab. Pole vaja midagi teha. Inimene on oma kõrgemas olemuses Vaimolend - Valgus - seda see tähendabki, et selgest nägemisest piisab, et see moonutus mustris mis kandus edasi vabaneks. See vabaneb siis ühendväljast ja vabastab kõik kes sellega energeetilises mõttes seotud olid.


TiinaV ,25.Feb.2012. 14:50
See on ka Jeanne d'Arc'i sümbol - ta võttis laps olles vastutuse täiskasvanute eest, kes "lasid asjal lihtsalt minna" selleni milleni pime inerts ikka asjad viib ja tõi ennast ohvriks pöörateski sündmuste kulgemise ümber. Ja siis kogu see kamp seal väljakul vaatas võimetuna kuidas ta põles...vaadake kui absurdne - terve väljak on täis inimesi ja mitte keegi ei suuda peatada ühe lapse põletamist kes tõi neile vabaduse...sellises vangistuses on tulnud inimkond läbi pimeduse aegade... ja olgu tänatud kõik need üksikud, kes on neid Tõrvikuid Pimedates Keldrites ikka aeg-ajalt kõigi jaoks süüdanud ning selle Selguse Mõõgaga ikka aeg-ajalt kõigi jaosk hirmu köidikuid läbi raiunud.


Rafaela ,26.Feb.2012. 0:41
Astrotheme leht pakub retrograadse Marsi omanikuks Neitsi märgis ka sellist meest nagu Jeesus Kristus, kelle sünniajaks pakutakse 28. veebruar 6. e.m.a. Enesele meenus seoses Neitsi retro Marsiga esimesena hoopis Ceres ja tema sirp, mitte Jeanne ja pistoda või mõõk. Sirp seob oma kuju poolest sinna ka Kuu, sest Ceres on ju tegelikult üks Ema- jumalannadest ja sama ajal ka Jumalanna (Persephone) ema. Ohverdajaid ja ohvritallesid kui palju.


Anu ,27.Feb.2012. 14:23
Astrostuudio kutsub osalema Eesti Vabariigi solaari sõnumite "allatoomises". Teisipäeval kell 19.00 Tartu mnt,35 II korrus
(Kangadungli uksest sisse) OÜ Loomislust.
Osalus 5€. Uksed avatakse 19.30

http://www.anuastro.edicypages.com/42049
Vabandust, link sai jälle kole suur...


Mimi ,27.Feb.2012. 14:26
Aitäh Anu, uurisin neid Sõlmede kraadisümboleid. Huvitaval kombel kraad, mis jäi IX majja, kirjeldaski hästi IX maja teemat - mõtete puhastumine tühjast-tähjast ja iganenud mustritest ning avardumine, uuele avanemine. Ja kraad, mis jäi VIII majja, kirjeldas igavest võitlust kahe äärmuse vahel.


Ohooloom ,27.Feb.2012. 17:02
kuulge, kuidas on "korvi" ingliskeelne nimi? Seda aspektikujundit mõtlen, kus kogu kupatus on ühe planeedi vastas. Või saab kuskilt lugeda eestikeelset tõlgendust selle kujundi kohta?


Anu ,27.Feb.2012. 18:26
Mimi, just see on väga põnev, et me saame valida.Vajame kinnitust, et uskuda erinevatesse võimalustesse. Kui meie teadvus oń sellele kinnituse saanud, on juba hoopis kergem oma ellu selgust ja just seda mida vajame, sest kaart on sedavõrd paljukihiline, seal on sedavõrd palju erinevaid võimalusi ning siis veel inimene ise kes neid niite tõmbab:)


Mimi ,28.Feb.2012. 12:26
See valik on tõesti vist olemas, see on hea :) Tundub isegi loogiline seos nende valikute vahel, mis annab arengule dünaamikat juurde.


Mimi ,28.Feb.2012. 12:28
Ohooloom, inglise keeles peaks tegu olema kujundiga the bucket
http://www.myastrologybook.com/Bucket-pl


Astroloogide Liit ,28.Feb.2012. 12:46
Olete oodatud järjekordsele Astropäevale
10. märts 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Andres Klemet – Astroloogia olemus. Juttu tuleb astroloogilisest mõtteviisist.
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Mimi ,28.Feb.2012. 12:49
Parajasti Lõunasõlm on täpselt mul Chironil 9.majas ja Pluuto teeb täpse kvinkunksi Chironile. Hämmastav tõesti, et ilma märkimisväärsete väliste teguriteta hakkasid need aspketid mul laupäevast tööle. Vanad haavad muutusid tundlikuks ja läksid lahti, ja hästi tuttav valu, mis kunagi oli korduvalt seotud teiste inimestega, ilmnes nüüd uuesti praeguse lähedase juures. Saan aru, et see kõik on vajalik, et õpiksin neid haavu uues valguses nägema ja võibolla ka uutmoodi tohterdama, aga päris raske. See kõik on kuidagi minu sees ja ega ümbritsevad ei saagi eriti aru, et mis nüüd lahti, kõik oli väga hästi ju, aga järsku olen nii tundlik ja valutan. Ja järsku Chiron tuleb nii selgelt esile. Ja retro Marss, mis raiub selguseni hetkel mu 12. majas, aitab kindlasti kaasa, teeb peagi kvadraadi Chironile, aga sinna nii 5 orb aega. Suve algul tuleb ka tr Chironi kvadraat Chironile, nii et täielik Chironi aeg. Hakkas eriti huvitama see Pluuto kvinkunks Chironile, tunnen seda justkui kõige elavamalt praegu. Haavad ka seotud läheduse ja eemaletõrjumisega. Kas keegi oskab sellest transiidist veel rääkida?


Ohooloom ,29.Feb.2012. 10:01
aitäh, Mimi, sain juba ka eestikeelse seletuse:)


Avo ,1.Mar.2012. 11:38
Kas tolle neitsi tõus ei võiks olla ka neitsis, kenasti marsiga ühenduses? Muide, kas Lennart Meri tõus võiks olla ühenduses Neptuniga?


Mimi ,1.Mar.2012. 15:10
Nägin täna foorumit unes :) Aga see foorum oli hoopis üks suur (A3) vana paberköidik ja kõikidel kirjutajatel pidi sellest koopia olema, sest nad kirjutasid ise sinna sisse oma käega ja samal ajal ilmus tekst ka kõikide teiste koopiatesse. Kirjutades tähed kumasid ja sama huvitav oli näha, kuidas kuldsed tekstid ise raamatusse ilmuvad. Mõtlesin veel, et oi kui huvitav tehnoloogia :) Ise sain oma raamatu TiinaV-lt.


TiinaV ,1.Mar.2012. 18:27
Oi kui lahe unenägu! Seda tahaks ise ka näha! Peaks minema Su unenäkku rännakule ;)


Mimi ,2.Mar.2012. 17:52
Ohjaa, ootan külalisi küll;) Kuu Kalades meisterdab ikka võrdlemisi eredaid lugusid öödeks kokku ja võibolla kvadraat Päike-Merkuurile Kaksikutes on see, mis teeb nendest ööpiltidest enamasti selged jutustavad lood alguse, keskpaiga ja lõpuga, jäävad hästi meelde.


Algaja ,3.Mar.2012. 19:19
Tere
Mul on kodus paar aspektide vihikut kunagi Loitsukellerist ostetud, mis on suurepäraseks abiks ja pole neid vihikuid kuskile enam müügis näinud, kuid Lilithist pole seal juttu.
PS Olete siin kõik tugevad astroloogiahuvilised, kas te ei tahaks veel ühte vihikut välja anda, kus ka Lilithist ja teistest N: lõuna-ja põhjasõlmeaspektidest juttu oleks.
Kas keegi kostaks paar sõna Päikese konjuktsioon Lilithi kohta?


Ed ,4.Mar.2012. 10:53
On see minu arvuti viga, et horoskoop.net ei näita kosmogrammi teist päeva? Eile oli 10:20 veel pildina ees.


Kalle ,4.Mar.2012. 19:03
mis moodi see sul ära kadus. vaatasin täpselt sama browseri ja opsysteemiga mis sul - on nagu k6ik olemas, ehk ytled kus lehekyljel niimoodi oli?


TiinaV ,4.Mar.2012. 19:11
Mul ka kõik ok ;) Ma chromega


Ed ,4.Mar.2012. 21:26

http://www.horoskoop.net/index.php
No, ei näita.


Ed ,4.Mar.2012. 21:32
google chromiga näitab, aga mulle meeldib mozilla formaat, eks ma kasuta siis zeti, kuigi siin meeldis kiirelt päevale pilk peale visata, hea selge jne.


Ohooloom ,6.Mar.2012. 9:57
Eesti Astroloogide Liit palub kaasaegsemat lähenemist:) See bänner teie esilehel võiks viia meie uuele kodukale
www.eastrol.weebly.com


Neptuunlane ,7.Mar.2012. 11:16
Tere.mul hakkavad vaikselt aktiveeruma seisud 4maja tippu.Nimelt 4maja algab 9.40 jääras.Sinna siis varsti jõudmas uraan.Kumb seis nagu rohkem käivitaks muutusi koduga.Kas uraan neljanda tipus või uraan tegemas trigooni marsile,mis küll asub 1 majas .4maja ju jäära märgis.nimelt leidsin ühe päris armsa korteri.Kuidas astrokartograafias siis tähtsam.Võtta keskpunk raekoja plats või praegune kodu?Kuhu kraadi lõvisse võiks jääda nõmme jannseni35?


Ohooloom ,8.Mar.2012. 16:19
keskpunktiks peaks võtma sünnikoha, minul töötab see kõige paremini. Ja mul sõelus Uraan hulk aega IC-l, enne kui kolisime. Jupiteri oli selleks ka vaja, et meid konkreetselt liikuma saada:)


Mimi ,8.Mar.2012. 20:16
Mina leidsin kauaotsitud uue elukoha (tegemist siiski üürikorteriga), kui solaaris Uraan oli täpselt IC-l ja transiitne Põhjasõlm sattus parajasti täpselt sünnikaardi Uraanile (viimases novembris). Sünnikaardis on 4. majas Neptuun ja seekord leidsin läbi ootamatu vedamise tõesti täiesti ideaalse koha, uskumatult soodne, mõnus, avar, super asukohas ja inspireeriva atmosfääriga. Hehe. Aga, siis hakkas transiitne Uraan sünni Neptuunile kvadraati tegema (paar nädalat tagasi :)) ja korteriomanik, kes pidi vähemalt 2 aastat välismaal olema ja kohta välja üürima, otsustas, et ta tuleb tagasi 16. märtsiks, 2012. :) edasi ei tea veel jutustada.


TiinaV ,9.Mar.2012. 8:42
Mina kolisin esimest korda Uraaniga põhjasõlmel ja teist korda Jupiteriga põhjasõlmel ning Pluuto opokaga Kuule aga võimalikuks osutus see tänu sellele, et samal ajal oli ka Pluuto trigoon Saturnile ja see Saturn on mul IC-ga täpses kvadraadis - Pluuto trigoon avas selle kadraadi - sinnani istusin nagu Nui ühe koha peal ;) Niisiis töötab ikkagi kogu kaart - miski on pidur mis ammendab eelmise olukorra, miski on päästik, miski lükkab riivi lahti, miski annab suuna ja oledki supsti uues kohas ;)


Ed ,10.Mar.2012. 13:44
Näide ühest korteri saamisest
Tr Lilith op Marsile
tr Lilith (orb 3 kr) ja Pluuto(IVm kaasval orb 1 kr) konj Jupiter(V m val)
tr Päike trigoon IV m valitseja Veenusega
tr Neptuun (rad asub Nep IV majas) konj Saturn (VI)
Draakonipea Asc-l 50`12 majas. tr Sõlmed Asc-l Desc-l teevad MC valitseja Marsile trigooni-sekstiili. Marsilie on tr Lilithilt tuli!
Solaariteljed on Asc täpselt Neptuuniga ühenduses IV majas
sol MC on Asc-l
sol XI m Marss on rad III m tipul
Korterisse sisenemise kaart- Neptuun kesktaevas
Sõlmed Asc-l Desc-l kuid pööratud asendis- saba Asc-l ja ..
selle kaardi Asc valitseja Uraan minutilise orbiga konj Marssiga IX majas. .


Neptuunlane ,10.Mar.2012. 17:29
njah..eks kaart tervikuna kõige ilmekam ja eriti kui vaatad kaarti uue pilguga kui juba kolitud.Aga mida arvata,kui samal ajal jõuab ka progressiivne päike 4 tippu.Mind kummitab kogu aeg mõte,et miks ma tahan elada nõmmel.Lõvis 22 kraadi asub ainult lõunasõlm.Lõuansõlmele kolimine pole vist kõige parem idee.Viimased 5 aastat tiksaub peas nõmme,nõmme.Muideks juba kuu aja pärast teeb pluuto kvadraadi 4 tipule.Hmmm...pluuto äsja sisenenud 3 korda 2 majja.


Ed ,10.Mar.2012. 21:12
/Aga mida arvata,kui samal ajal jõuab ka progressiivne päike 4 tippu. /Mis seal arvata- kogu Päikesevalgus saab üle IV maja valatud :) Lõunasõlm võib avada midagi olulist. Mina vist töötan lõunasõlmel... Mis punktist algaks Sõnni sektor?


Ed ,10.Mar.2012. 21:24
horoskoop.ee -s on tänavad üksikasjalikult üles loetud

http://www.horoskoop.ee/article.php?geta


Mimi ,11.Mar.2012. 2:19
Väga põnev lugemine oli see. Ei tea, kas kuskil on ka kirjas, mis tähtkujudes asuvad erinevad Eesti linnad? Huvitab Rakvere ja Kuressaare..


Ed ,11.Mar.2012. 9:08
Mimi, mis figuuri Sa Rakverre sisse sõites Vallimäe nõlval näed?
Kas tarvas on Sõnn või Jäär? Minule seostuks ta siiski Sõnnina..
Kui nüüd panna Tallinna kohale keskpunkt ja hakata jooni tõmbama, siis Rakvere ja sealt edasi kõik tööstuslinnad jääksid Jäära sektorisse.


Ed ,11.Mar.2012. 9:22
Tallinnast keskpunkt näitaks Kuressaare Lõvisektorisse, kuid Paide keskpunktina, siis oleks Kuressaare Neitsisektor. Rakvere aga saaks hoopis teise staatuse. Tõmban praegu joonlaual vabakäega jooni.. hm, Rakvere Veevalajaks? Petsil oli astromap, millega joonis kõik kaardid korralikult sektoriteks, aga ma ei leia toimivat lehte. Peale selle on stuudiorahvas kunagi Eesti kohtade kohta mänginud. Keskpunktiks võeti Paide ja keskpunktiks võeti Tallinn.


Ed ,11.Mar.2012. 9:44
Ausalt kahetsen juba, et tegin Tarva Sõnniks... varsti tormab mõni astroloog nurga tagant välja pusklema ja vastust nõudma miks Tarvast sedasi ristisin ;)


Neptuunlane ,11.Mar.2012. 10:42
jah..päris hea lehekülg oli mulle harimiseks.Töökoht on mul tõesti üsna õige -sadam.Töötan ilmselt teise maja veenuse peal veevalajas.jah-on toonud raha ja 17 aastat seal juba täis töötatud.Ei tea,miks ma olen arvanud,et nõmme on lõvi sektor.Ma olen üritanud joonlauaga tõmmata kaardile,aga see nagu ei toimi.Jooned peavad ju kuidagi kaarega ikkagi minema ja eksimus kohe kerge tulema.


Ed ,11.Mar.2012. 11:18
Ka mina saan Nõmme lõvisse.


Mimi ,11.Mar.2012. 12:07
Mõtlesingi, et kui Eesti linnu vaadata, siis kas keskpunkt oleks endiselt Tallinnas või hoopis Paides, mis on nagu Eesti keskpunkt. Rakvere Tarvas.. esmalt suure jässaka kehaga tundum jah Sõnnilikum, samas on tal ülivõimsad pikad agressiivsust lisavad sarved. Ja poos ka selline.. mitte nii väga rahulik murunäksija. Kui mõelda Rakveres toimuvate asjade peale, siis pigem vist Jääralik linn.. balto scandal, meestetantsupeod, punklaulupeod jne. Ja kõige kummalisem keskväljak kollaste kuplitega. Tundub, et seal püütakse asju rohkem "teistmoodi" teha. Ka Veevalaja oleks mõeldav, kuigi siis pole Tarvasega suurt seost... Huvitav tõesti, mida tuleks keskpunktiks võtta.


Ed ,11.Mar.2012. 13:27
Mimi, aitasid hetkega muuta arvamust Tarvast, Tarvast sai Jäär! :) Tõesti neid võimsaid sarvi olen pildis eiranud, need hakkaksid minul justkui teises plaanis tööle, siis ma näen neid.
Vanasti oli turuplats kui muiste kõikjal, kollased kuplid ilmusid ükeksakümnendate paiku?


Ed ,11.Mar.2012. 13:34
sarved

http://static1.album.ee/files/04/027/lar


Mimi ,11.Mar.2012. 14:02
Hehe, need sarved tõesti... Aga kuplid - kas 90ndate lõpp või isegi 00 algus..
http://nap.arhliit.ee/files/gimgs/90_rak


Ohooloom ,11.Mar.2012. 16:24
www.horoskoop.ee/astromap toimib ju
Nõmme ongi Lõvi sektoris, aga ntx minu radiksi suhtes hoopis Veevalajas.


Ohooloom ,11.Mar.2012. 17:15
väike õpetus: astromapp lööb teid esialgu kuskile Venemaale v Kesk-Euroopasse. data inputti tuleb panna tallinna koordinaadid ja siis hiire ja ctrl klahviga pilt suuremaks kerida, kuni näete Tallinna kesklinna. Hiirega saab pilti lohistada ka. Oma sünniandmed (kui olete Tallinnas sündinud) saab samuti data inputti siestada ja teha linnuke nat-kasti. siis enter ja kaart näitabki teie sünnikaarti keskpunktiga raekoja platsis. Kui tahate keskpunkti oma sündimise maja peale sättida, otsige see koht välja ja tehke parema hiireklahviga klõps. Sealt valige kõige alumine rida: put astrocentre here. Rohelised jooned keskpunktiga teie sünnikohal ongi planeetide jooned. Planeedi nime näitab korraks, kui hiirega joone ligidale sattuda.


Ed ,11.Mar.2012. 18:16
Minul ei tööta, satun Ginea lahe äärde või ei lähe leht edasi.


Ohooloom ,11.Mar.2012. 18:33
pane tallinna koordinaadid, ta lööb sind ise õigesse kohta siis


Ed ,11.Mar.2012. 18:41
panen, ei toimi, lükatakse Gineasse. tuli mõte, et pean chromes proovima.


Ohooloom ,11.Mar.2012. 18:42
proovi


Ed ,11.Mar.2012. 18:59
ei toimi ka see. Kaputt.


Ohooloom ,11.Mar.2012. 20:19
kas sa koordinaatide muutmise järel ikka enter panid?


Ed ,11.Mar.2012. 20:46
ikka


Andres ,12.Mar.2012. 9:22
Eks Eestimaa keskspunkt ja iga üksiku linna keskpunktid ole erinevad asjad. Nõmme kuulub küll asumina teatavasse Tallinna piirkonda, aga kui Nõmme oli kunagi iseseisev linn, siis olid tal omad Nõmmele vastavad sodiaagipiirkonnad. Küllap toimivad nimetatuist mõlemad; ka siis, kui Nõmme peaks kunagi taas iseseisvaks linnaks saama.


Ohooloom ,12.Mar.2012. 9:47
Andres, mis selle mai tn pargiga õieti on? Asubki Nõmme Skorpioni pirkonnas v muud põhjused, miks ta "kurikuulus" on? Seal on tõesti väheke kõhe tunne, aga olen seal sunnitud viibima, sest seal on kiik ja liumägi:)


TiinaV ,12.Mar.2012. 11:29
Oi! Mai tänava park! Mulle meenub lapsepõlv, vanaema juures käimine ja see kuidas ma seal ainus kord elus isale suitsetamisega vahele jäin... ;))) Milline nostalgiline hetk!


Andres ,12.Mar.2012. 14:15
Kus ma Mai pargi kurikuulsusest kirjutasin? Mitte siin? Ah et Nõmme Sõnumites. Seega siis Mai ja Raudtee tänava nurgal. Oli küll Kui ma olin laps või pubekas, siis seal käisid pätid ja agressiivsed joodikud. Võisid raha norida, muidu kallale tulla. Praegu on need "pätid" (pätt tähendas kunagi ammu midagi muud) kuskil kuuekümnesed. Igatahes selle pargi kartmine oli näiteks kuuekümnendail levinud. Rääkisime isekeskis, et kui jube oleks sinna öösel minna. Hirmujutud- ja kujutlused olid siis väga moes. Nii mõnus oli soojas toas , teki all, üksteist ja ennast hirmutada. :) .Kiik ja liumägi tekkis seal hoopis hiljem, kaua aega oli seal ainult pingid- koht oli mahajäätud, lagunemas. Kui lugesid mu lugu. siis on teada, et seal oli enne sõda ilu ja pillerkaar: allegrii, loterii, restoran. Lapsena kujutasin ja fantaseerisin , et seal on kohvik, ja umbes midagi seesuust oligi, kuigi ei teadnud. Aga mis tähtsust sel ikka on, vabandust!
Nüüd on jälle park täidetud ning lastesõbralik. Tore.


Neptuunlane ,12.Mar.2012. 16:33
super!eEsimest korda sain minagi astromapiga natuke töötada.Isegi nägin planeetide jooni vilksatamas,mida ohooloom mainis.Seal tabelis on mingi koht HOPS ,seal alati 235.Mis numbri sinna peaks panema.Mul veel hästi ei tööta.Vahel õnnestub ja järgmine moment olin usbekis.Lahe.


Ohooloom ,12.Mar.2012. 16:59
mina võtan viimase numbri tagant ära, neptuunlane. Kui Usbekki satud, kontrolli jälle, kas on ikka Tallinna koordinaadid.
Andres, jah, Nõmme lehes oli sügisel see jutt, või talvel. Ma ka nüüd kohalik:) Aga seal pinkide peal istub õhtuti endiselt imelikke kujusid, siiani pole agressiivsed olnud.


Valor ,12.Mar.2012. 17:28
Abhi kunagi mainis, et sinna 235 asemel tuleks number 2 jätta. Siis pidi kenasti Tallinna kohal töötama.


Ohooloom ,12.Mar.2012. 17:31
vaat jah, ytles tõesti, et samme tuleb vähemaks võtta.


TiinaV ,12.Mar.2012. 18:12
See HOPS oli mumeelest see kui kaugele ta välja arvutab need jooned ja kui ainult Eestis rännata siis pole mõtet programmi nii rohkete hopsidega kurnata ;)


Mimi ,13.Mar.2012. 16:17
Kuulge, nii ilus see maamärkide trigoon praegu! Mars - Pluuto - Jupiter/Veenus. Ma tunnen väga mõnusat tasakaalu... sensuaalne aeg:) Mul satub trigoon ka veemajadesse.


Mimi ,13.Mar.2012. 17:46
ehk siis Suur Trigoon :)


Ed ,13.Mar.2012. 22:37
Olin täna raamatukogus ja proovisin astromapi käivitada, kui vajutasin enter, läks ka sealse arvuti ekraan halliks ja paremal üleval oli kiri Data Input. Mida ma valesti teen, et mul ei käivitu ja kas leht on ikka

http://www.horoskoop.ee/astromap/
? Kas Hop sist alumised aknad tuleb täita?
* azi: * sig:
* Gld:
* nat:
* ver:
* hor:
* Coord:
* vZod:
* Brng:


Ohooloom ,14.Mar.2012. 11:16
Lehe aadress on õige.
azi täida siis (tee linnuke), kui tahad näha transiitsete planeetide jooni ka, need olid vist punased;
nat täida siis, kui tahad näha oma radiksi planeetide jooni, need on rohelised
Mina pole muud täitnud.
Proovi üleval data inputi kõrval vajutada hybrid, siis ehk ei lähe halliks, või läheb roheliseks tagasi varsti.


Ed ,14.Mar.2012. 21:31
Teadmiseks seltsimehednaised, et see elukas Data Input sööb kümnendsüsteemis kirja pandud koordinaate- Raekoja plats 59.437222°, 24.745°. Kraadimärgi noppisin lõpust ära.


Ohooloom ,15.Mar.2012. 9:45
olen pannud kaks kohta pärast punkti, mitte rohkem.


Neptuunlane ,16.Mar.2012. 10:40
kolmapäeval võideti eesti suurim loteriivõit.teisipäeval ostsin endale pileti ja muideks palusin kõigil oma tuttavatel osta.endale tuleb ju võimalus anda.Mul oli niit ugev sisetunne selle võidu suhtes.Just pluuto trigoon veenuse jupiteri ühendusega.Kuigi valor oma kodukal pakub loterii mänguks aega mais siis mulle tundus just see kolmapäev.Vahest mõni pikema staasiga astroloog võiks ka komenteerida.Mulle tundub,et pluutost räägitaks alati kui millegi vana hävitajast,jah juhul kui on mida hävitada,et uus saaks tulla.Aga kas mitte pluuto pole ka rikkuse tooja.Mul nii hea meel,et lastega pere võitis sellise summa nagu 11 miljonit krooni vanas rahas.Õnne ja edu raha kasutamises otstarbekalt.


Andres ,16.Mar.2012. 13:04
Tõsiasi, et loteriiäri töötab kasumiga, mitte kahjumiga, räägib iseenese eest.
Sellega seoses ma pole hüüdnud: " ärge tegelege!" aga lootust sellele rajamiseks ka justnagu ei näe. Üleüldises plaanis. Ent mõned üliüksikud võivad hästi võita, meeletute masside arvelt.


Neptuunlane ,16.Mar.2012. 13:31
Andres-kumb maja rohkem mängu tuleb?5või 2 maja?


Andres ,16.Mar.2012. 14:30
Ma ei paku lootust kummagagi, kui oled ses osas praktilise huviga. Võimalik, et keegi teine soovitab midagi. Rahast loobumine ja selle kellelegi teisele andmine on võib- olla näiteks seotud 2. ja 8. majaga. 5.maja seostub hetkel mõlemapoolse kasuga. Ent eneseteostus võib olla seotud ka andmisega. Et jagad selle välja, mida sul on liiga palju, samas seda kaifides, nii et hakkab kohe kergem. Näiteks enne kolimist käid mitukümmend korda konteineri juures, pole see ka teab mis eneseteostuslik looming.
Nii et tahetakse aidata loterii- või kasiinotöötajail tasu saada. Loomulikult on neil seda vaja.


Ohooloom ,16.Mar.2012. 20:24
2. ja 5. maja seosed tulevad mängu. 5. maja on kingitused, rahaline kingitus puudutab ka 2. maja.


Ohooloom ,18.Mar.2012. 14:50
ja 5. maja alla kuuluvad muidugi ka õnnemängud.


Neptuunlane ,19.Mar.2012. 8:41
Väga põnev.Kas ma saan siis õieti aru,et juhul kui keegi kingib mulle suurema summa raha siis võiks otsida 5 majast vastust.Aga pärandused?ise kui pidin rahalisest pärandusest loobuma,see oli juba minu oma,lihtsalt lähedastest vajas abi siis saturn oli 8 majas.Sain pärandi kui saturn oli 8 majas ja aasta hiljem pidin loobuma.No jah,tegelt tuli meelde,et saturn vist läks siis üle lõunasõlme 8 majas.Aga kuna üsna täpse seisu ajal juhtus kolm erinevat pöördelist momenti elus siis ei teagi,mis midagi tähendas.Teemad olid erinevad


Mimi ,19.Mar.2012. 22:16
milliseid ideid tekib, kui sünastrias ühe inimese chironi-lilithi ühendus satub täpselt teise inimese päiksele?
esimesel on taukvadraat: chiron/lilith - op. uraan - kvad. jupiter. teisel on taukvadraat: päike - op. uraan - kvad. kuu. need siis kattuvad.
kas chiron/lilithi omanik võib aidata päiksel oma haavade ja nõrkustega tegeleda?


TiinaV ,20.Mar.2012. 13:47
See suhe on kindlasti õpetlik - ma ütleksin vaatekohta vabastav/muutev/tervendav. Siin võib olla ka nii, et Päikese omanik rebib tahtmatult lahti Lilithi/Chironi omaniku haavad ja kõige tõenäolisemalt toimub see vastastikku - kellel hinges kellel isiku tasandil - sisemine sarnasusus seob ja toob ilmsiks millegi mis on juba liiga kitsas või midagi mida hoitakse enda elus vägivaldselt lahus a'la "ei kuulu sellised asjad kokku" Uraan ka veel mängus mõlemal - siin on mõttemaailma avardav suhe igatpidi.


TiinaV ,20.Mar.2012. 13:55
Aga ilusat kevade algust armsad Sinilina sõbrad!
Väga ilus kevade alguse kaart on - ma ütleksin naiselik...
Sõnni Veenus Asc-l ja Kuu ja Neptuuni ühendus Kalades ja Põhjasõlme Juno ühendus...
Tõsi on ka vana Lumemägi nagu kevades peabki olema - Pluuto on Kaljukitses Mc-l - siiski ühenduses Amoriga...ja vihjeks lume päritolu kohta ka Atlantisega... ;)
Aga Päike, retro Merkuur ja Uraan on Jääras suht kvadraadis selle Jäämäega - ilmselt kodanikud Punaste Kirkadega jääd raiuma valmis külmematest kohtadest?
Juno kohta saate lugeda siit lisaks - see siis liitub sõlmede suundumusega - hingelise suundumusega selles kevades.
http://www.lunarplanner.com/asteroids-ma


Mimi ,21.Mar.2012. 0:58
Jaa Tiina, ja kindlasti nõuab selline suhe julgust, ma usun. Kuivõrd ollakse valmis avarduma. Esialgu võib tunduda piinarikkalt valus. Aga haav on ka vaid mõra, kust valgus sisse saab :)
Kaunis kevadekaart tõesti! Hingeline suundumus puhtale armastusele ja pühendumisele...


Valor ,21.Mar.2012. 9:31
Lähipäevil muutub jällegi meie ajaarvestamise kord. Minnakse üle suveajale. See toimub märtsi viimasel pühapäeval (25.03) kell 03.00 öösel lükatakse aega ühe tunni võrra edasi, kella 04.00 peale (ühe tunni saame vähem magada).
Üks artikkel, mis ilmus jaanuaris tingis ette võtma juba ammuse plaani koostada ülevaade kalendri tekkimisest, tema ajaloost ja kõigest, mis sellega on seotud. Meie, kes me tegeleme ajaga vägagi otseselt, peaksime olema ka tuttavad või siis meelde tuletama seda, kuidas kujunes kalender ja millised olid ja on ajaga seotud seigad ja probleemid.
Kirjutis sisaldab kronoloogilist ülevaadet kalendri ajaloost, selle muutustest, suveajale üleminekuid, poolt ja vastuargumente suveaja mõttekusest jms.
Sellega siis saab tutvuda blogi uue artikli kaudu.
Koostatud ülevaade on pärsi pikk ja seepärast hakkab ta ilmuma paljude osade kaupa (vahepeal võib see muude materjalide ilmumisega ka vahele jääda).


TiinaV ,21.Mar.2012. 11:10
Väga hea asi, Valor! Suur tänu! Ja suured tänud ka selle ülipika ja huvitava ülevaate eest Teharonhiawako kohta!


TiinaV ,21.Mar.2012. 11:33
Muide! See Teharonhiawako on minu sünnikaardis Petsi päikesega ühenduses, Petsi sünnikaardis Merkuuriga ühenduses ja siis kui ma Petsiga kohtusin oli transiitne Teharonhiawako täpselt minu päikesega ühenduses ;)


My ,21.Mar.2012. 15:22
Ilusat alanud kevadet kõigile!
Veel üks küsimus targematele Chironi ja sünastria vallast. Kui ema Chiron on lapse Kuuga ühenduses, ja lapse Chiron ema Kuu peal, ja need ühendused veel omavahel sekstiilis - näib nagu mingit sorti vastastikune ravitsemine? Või kuidas seda veel tõlgendada annaks?


TiinaV ,21.Mar.2012. 15:34
Jah - see on küll väga huvitav topeltkombinatsioon ja päris selge et vastastikkune ravitsemine kuigi - vastastikkune on tegelikult igasugune kontakt. See kombinatsioon tekitab Kuu teemas (emadus, laps olemine, tunnetus, turvatunne, kehalisus, emotsionaalsus jne.) olukordi mis mingil moel panevad ümber mõtlema, seoseid nägema ja seda just tekkivate ebakõlade kaudu - need ebakõlad ei ole aga mitte märk, et midagi on halvasti vaid teadvustamise võimalus - valgustavad paradoxid. Mul endal on olnud lausa järjest sellised suhted - oli üks väga tähendusrikas sõprus Chiron minu Veenusel - siis kohe järgi üks oluline töösuhe Chiron minu Merkuuril ja Petsi Chiron on minu Põhjasõlmel näiteks :)


Mimi ,21.Mar.2012. 20:29
Tundub, et Chironil on ka selline paljakskooriv omadus :) Kui ühe Chiron satub teise inimese planeedile, siis vastavas valdkonnas kuidagi turvamüürid langevad eest.. see tähendab et aitab ka luua väga erilist lähedust. Iseasi, kuidas keegi sellist lähedust tahab ja talub. Tihti võtab see lihtsalt harjumisaega, enne kui seda vastastikku kasulikult kasutama õpitakse. Chironil näib olevat oluline roll pikaajalistes suhetes, siis jõuab tõesti midagi ära ravida :)


Huvitaw ,21.Mar.2012. 20:43
Võrdlesin erinevatel webilehtedel koostatud sünnikaarte ja olen pisut nõutu...
Näiteks isik on sündinud 5.sept.1985 kl 18:05 Tallinnas ja erinevad programmid annavad väga erinevad majade asetused.Piirdun 1.maja näitega:kuulus ja tunnustatud astro.com annab 1.maja alguseks 24,18 Amburis ;horoskoop.ee annab 4,32 Kaljukitses ;horoskoop.net annab 1.maja alguseks 8,28 Kaljukitses.Hea küll oletame ,et astro.com on väljamaine värk ja ei jaga seda nõuka-aegset suveaega päris selgelt aga meie kodumaised horoskoop.ee ja horoskoop.net ...kuidas need lausa 4 kraadise erinevuse pakuvad???Kes on täpsem?


Neptuunlane ,22.Mar.2012. 8:57
astro.com paneb ise kordinaadid ja ajatsooni.Aga horoskoop.ee ja horoskoop.net peab ajatsooni parandama.Vaata ,kas sul on seal -2 või -4 ees.Enamjaolt peab olema -3.Ilmselt keegi asjalikum viitsib kirjutada põhjalikumaltja lahtiseletada.See ajatsoon sõltub teatud aastatest suve ja talveaja kehtestamisega.


Valor ,22.Mar.2012. 9:13
1985. aastal oli meil suveaeg, mis erines GMT-st 4 tundi. Seega tuleb horoskoop.net-is panna miinus 4 ja siis saab AC 24 Amburis. Erinevates programmides tehtud erinevad mõne minuti piires. Talveajale mindi 29. sept. ja siis oli vahe 3 tundi.
Minu blogis on artikkel ajast ja kalendrist, selles tuleb täielik nimekiri meil suveaja muutuste kuupäevad ja ajad.


Huvitaw ,22.Mar.2012. 14:38
Tänud Neptuunlane ja Valor :)
Selge siis ,kui kahtled kas sünnikaart on ikka õigesti välja arvutatud .....saab astro.com`is alati üle kontrollida.


Lunaatik ,24.Mar.2012. 10:59
Kuidas toimivad Chironi ja Päikese aspektid sünastrias (ühtpidi on Chironi-Päikese ühendus, teistpidi trogoon)? Kas sellistel seisudel võib olla ka teatud valu leevendav mõju?


Ed ,24.Mar.2012. 15:04
Mis kasu võib olla ühest haavu leevendavast aspektist kui.. Meenub üks juhtum, astroloog nõustatavale: näen, et su ellu tuleb partner. Nõustatav põlgas tulija ära ja üldse ta ei näinudki kohe tulijat, sest trampis valus ringi kui india elevant ja tal oli üldse vaja haavast üle saada, et uuteks inimsuheteks valmis olla.


TiinaV ,24.Mar.2012. 17:55
No aga milline iganes aspekt on ju selle inimese enda sünnikaardis - see aspekt jõustub temas endas ja kui ta nüüd tahab seda teadvustada siis tuleb talle ka kaasamängija - väline suhe kellega koos seda haava tervendada aga kui ta ei taha seda teadvustada, siis ta elab selle aspekti endas läbi ja võib kas mediteerida kinnisilmi seda ühte või trampida valus ringi - ka see valus ringi trampimine on selle sama aspekti jõustumine - lihtsalt sel moel. Enda eest ei pääse me kuhugi aga meil on lõputult palju võimalusi ennast kohata :)


Mimi ,24.Mar.2012. 23:36
Olen kogenud täpselt seda, kui ühtepidi on Chironi ja Päikese ühendus, ja teistpidi trigoon. Väga ilus ja sügav suhe, mõlemad suudavad teineteist sügavuti puudutada. Suudavad rääkida ja tegeleda oma haavadega, mingist hetkest hakkab see üsna iseenesest tulema. Võtab aega, aga aja jooksul on tunda ka paranemist. Algus on keerulisem, aga mida edasi, seda paremaks läheb :)


Mimi ,24.Mar.2012. 23:41
TiinV vastus pani mind mõtlema.. seoses sünnikaardis olevate aspektide teemaga ja nende lahendamisega teiste kaudu. Kui on nii, et mõlemil on täpselt sama keeruline aspekt, samad planeedid samades märkides, nii et see sama aspekt tuleb kahepoolselt välja ka sünastrias ja komposiitkaardis ja ajalise keskpunkti kaardis - siis vist päris paratamatult tuleb selle aspektiga tegeleda. Antud juhul on tegemist Kuu-Uraani kvadraadiga. Üldiselt ütleks kõik, et siin ei saa tegemist olla pikaajalise suhtega. Kas tõesti ei saa?


Mimi ,24.Mar.2012. 23:51
Mõtlen sellega, et kas nii ei oleks võimalik.. et kui mõlemil on sünnikaardis see keeruline aspekt ja nad aktiveerivad seda ka teineteises ja oma suhtes, kas siis pole siinkohal just võimalus sellega tegelemiseks.. ja võibolla kuna mõlemas see sünnipäraselt olemas on, mõistavad nad teineteist kokkuvõttes paremini?


TiinaV ,25.Mar.2012. 7:46
Muidugi on see võimalik. Kui elu juba kedagi kokku on viinud, siis on see võimalik ja minu kogemusel sellistes asjades on siiski omaenda äratundmine kõige olulisem. Kui kaua ja kuidas mingi suhe kestab on kõige kahtlasem asi üldse - me ju ei tea keegi kui kaua meie elugi kestab. Siin tuleb tõesti tunnetada seda hetke endas ja kui hirmud ei sega siis ehk tuleb mingi selge äratundmine ka. Astroloogia järgi on võimalik vahel ka aimata et a'la Saturni asjad on pikaajalisemad ja Uraan toob äkilisi muutusi aga need muutused võivad ju ka lähendada ja koos olemist hoopis sügavamaks muuta - kaardis on ju kõik teised taevakehad nagunii ka :)


Mimi ,25.Mar.2012. 22:10
Jah, see omaenda äratundmine lõpuks ikkagi :) On asi, mida meelde tuletada! ;)


Ed ,26.Mar.2012. 20:48
Huvitav asjaolu, rääkides Chironi aspektidest, tuleb mitu päeva Chironi kombinatsioone infovälja.


Mimi ,29.Mar.2012. 0:03
Veel tagantjärele - kui meil siin oli hiljuti uhke Suur Trigoon: Mars trigoon Pluuto trigoon Jupiter/Veenus/Lilith, siis muideks samal ajal olid veel korraga Eros ja Psyche konjunktsioonis Marsiga! Mina tundsin küll ;)


Ed ,30.Mar.2012. 21:59
Mida arvata sellest, kui kaardis on 5 poolteistkvadraadist transiiti radixi planeedile? Mis mõtted? või siis isiklikke või nõustamisega seotuid kogemusi.


Ed ,31.Mar.2012. 7:11
Viimane kord pidin kiiresti arvuti tagant minema ja nüüd vaatan, et ebatäpsus. 5 poolteistkvadraati erinevatele planeetidele, mitte ühele. 2 taprit.


Anu ,1.Apr.2012. 8:33
See aspekt kannab esoteerilises astroloogias Saturni omadusi ja on seotud inimese moraalse struktuuriga ja peaks vaatama, mis stiihiad ja planeedid on konfliktis: tahe ja tunded, mõistus ja tegutsemine...
Hinnanguliselt ei saa aspekte vaadata, selge on, et pingeaspektid panevad meid olukorda kus peame pingutama ja koondama oma tahet, leidma enesekindlust, õppima tegema kompromisse jne. Aga tulemuse määrab sisemine motivatsioon ja selle puhtus.
Olen erinevate aspektide pealemõeldes kujutanud neid ette valgustatud teedevõrgustikuna, kus igast suunast liiguvad kaupa täis autod. Kui korraga erinevatest suundadest tuleb palju veoseid on vaja oskuslikku reguleerijat, kannatust, usaldust ja tähelepanu. Kusjuures on vaja teada ka märkide tähendusi, sest reguleerija jagab infot. Mida see auto ja ta koorem sisaldab, ei ole seotud aspektiga vaid planeedi olemusega ja sellega, mida ta meie jaoks peab kohale toimetama. Seega ei ole seal midagi vaenulikku.
Ma ei tea kas sul sellest abi on, aga minul küll töötab see kujund suurepäraselt.


Ed ,1.Apr.2012. 8:39
On abi, see teedevõrgustikus reguleerija on hea kujund.


Anu ,1.Apr.2012. 9:27
Veel Saturnist Kaaludes, kus ta esoteeriliselt on kõige kõrgem valitseja kaaludes hinge puhtust:
Saturn on esoteerilises astroloogias planeet, mis töötab sellisel meetodil, kus meie Kõrgem Mina (Transpersonaalne Ise) testib meid kasvamisel iseendaks. Ta on justkui meie kõrema olemuse ja eheduse algne nähtamatu struktuur, mis nõuab väljendamist.Ta töömeetoditeks on „testid“, olukorrad, kus kõik võõras tuleb kõrvale heita ning läbi selliste vastandumiste: võõras-oma, kasvatame üles selge, enesekindla ja omanäolise isiksuse. Kui algne puhas idee ei saa õigesti väljenduda seoses sisekonfliktidega meie 4alumises kehas (mentaalses, astraalses, eeter- ja füüsilises) kogeb isiksus ebaõnne ja vastupanu. Kui oleme oma jumalikule olemusele ehitanud ümber katted võõrastest mõttevormidest, kogunud endasse valu, hinnanguid jne ning samastunud valede, mustade ja mulle mittesobivate riietega, tahtmata nendest vabaneda ning eelistades kannatust, kogeme just seda. Saturn paneb meid olukordadesse, kus saaksime nendest katetest vabaneda (kui julgeme ja usaldame). Enamasti me kannatame, sest oleme samastunud rollide, maskide ja valede rõivastega ning kardame enda tõelist olemust, armastust, õrnust, lihtsust ja selgust väljendada.
Saturni läbi me kohtume alati iseendaga ja seeläbi on meil võimalus luua tugev ning stabiilne aluse isikliku individuaalsuse materiaalseks väljendumiseks võttes vastutuse selle eest, mida oleme üles ehitanud.
Saturn toob meile ökonoomsuse, selguse ja puhtuse testid, kus loobuda tuleks sellest, mis on võõras ega kuulu meie olemuse juurde. Saturn kontrollib, et täidaksime vaimseid seadusi. Ta on Kaljukitse valitseja (kohustus täita maailmas mulle ainuomast rolli ning võtta vastutus selle eest, mida ma olen tulnud siia tegema), lisaks Kaalude Hierarhiline valitseja, kus õiglus ja vastutus armastus ja jumalik tahe on kaalukaussidel. Saturn kontrollib vaimsete seaduste täitmist.
Seega olles võimalikult ausad iseenda olemuse suhtes ning loobudes võõrast ning liigsest saame täita neid ülesandeid, mida Saturn läbi planeedi rolli ja aspektide meile toob. Järelikult tuleb usaldada sisetunnet ja oma ainulaadset Teed.


Ed ,1.Apr.2012. 10:20
Oleme riietatud võõrastesse rõivaisse kui kubujussid. Kuid kus teada, et need pole meie, vahest on isegi siis kui väga veendunult arvatakse kandvat oma rõivaid, et polegi need õiged.
Olen kunagi pidanud vastu võtma aluspesuni teiste oma.
Olen unes seeriate viisi eri rõivastumisi näinud.
Riietest veel- on teada, et kui siia sünnid, vahetad taevased rõivad maiste rõivaste vastu.
Kuid kas Rollid, Maskid, Rõivad ongi vahendid, et leida see ainulaadne Tee?


Anu ,1.Apr.2012. 11:00
Mäletan ühest EA loengust, et isiksuse (Lõvi printsiip) areng toimub selliselt, et esialgu me imiteerime kedagi ning võtame üle võõrad atribuudid ning rõivad, ringi lõpus aga peame nendest vabanema. Miks siis muidu Saturni kogemust vastu võttes tekib vabanemine. Meilt võetakse ära meile mittekuuluv ning mida rohkem oleme iseenast sellega samastanud seda valusam see on. Hirm on Saturni tööriist ja kaitserajatised on kui müürid meie elava vaimu ümber. Kui Saturn tuleb üle Asc, siis kirjeldatakse seda justkui nahatut olemist, kus kõik tuleb "otse läbi", millele järgneb uue struktuuri ehitamine, sageli enesekaitseks... Kui pole usaldust ja selget taotlust, siis hakkame ehitama "müüre", et enda õrna olemust kaitsta haigetsaamise eest. Haiget teeb aga vaid see, mida me ei mõista ja seetõttu kardame. Ainult kogemus (Saturni printsiip) aitab meil kasvatada isiklikku tugevust ja individuaalsust. Sobivad rõivad on abiks, aga lõpliku ühetsulamise käigus oma kõrgema Minaga, me näeme, et ei vaja rõivaid ning atribuute mitte enda kaitsmiseks ega alastioleku peitmiseks vaid oma individuaalsuse väljendamiseks....kusjuures Lõvi kui individuaalsuse märk tajub seda väga tugevalt. Herakles loobus Lõvi märgis ka lõvinahast ja relvadest ning kägistas Nemea lõvi paljaste kätega. Kurgutšakras on valed mõttevormid...mõte aga loob meie reaalsust, mis tegelikult on illusioon. Meie enda loodud. Ka selle illusoorse reaalsuse tegelased on meie olemuse peegeldajad. Kui vaid ära tunneks, mida üks või teine mulle ütlema on tulnud...Tänada võib aga isegi siis kui ei mõisat, sest mõistmine võib tulla hiljem


Anu ,1.Apr.2012. 11:08
Lühidalt tahan aga öelda seda, et meie juurde tuleb ainult see, mis meile kui Universumi Inimesele on kasvamiseks /arenguks parim.Selline usaldus on abiks ükskõik millise aspekti või planeedi mõjuga kohtudes, tulgu see siis inimeste ja olukordade näol. Võttes selle vastu, kogeme vabanemist (mis võib olla ka valus), püüdes seda endasse peita ja väljast ilusate rõivastega maskeerida, hakkab peale sisemine laastamistöö ja see loob kaose ja kontrollimatud olukorrad meie ümber...


Ed ,1.Apr.2012. 11:28
/See aspekt kannab esoteerilises astroloogias Saturni omadusi/ tagasi poolteist kvadraadi (135) juurde minnes küsimus, kuidas saadakse Saturni omadused?


Anu ,1.Apr.2012. 11:28
Inimene kui Looja (suure tähega) riietab katetesse oma loomingu olles ise tagaplaanil tajudes, et on ainult vahendaja ja vormi looja. Näeme seda kõigi tõeliste kunstnike puhul. Vorm muutub oluliseks mingi idee väljatoomiseks. Idee on aga jumalik printsiip. Tajudes endas seda printsiipi näeme kui oluline meil on tuua siia maailma just see, mis oli algselt plaanis...
Aga on ka palju teistsuguseid kunstnikke ja see pole vale vaid arengu erinevad staadiumid. Mõni elukunstnik tahab demonstreerida eelkõige iseenast, tajumata neid vaimseid printsiipe, mis teda selleks sunnivad.
Vabandust kui tundub, et seda sinilina pühapäeval liigselt risustan....


Anu ,1.Apr.2012. 11:34
Saturni omadused on meie kõige sügavam individuaalne struktuur. Ta on juba meis sündides. Omale vanemaid ja tingimusi valides otsustasime kellest oleks meile suurim abi. Ta töömeetodid (raamide panija välises maailmas) vastasid meie kasvamise vajadusele ja hinge kogemusele.


Ed ,1.Apr.2012. 16:01
Kõik see jutt sobis, Anu, aitähh, Mina soovisin matemaatilist tehet, et miks 135 kannab endas Saturni omadusi, aga miks mitte muu planeedi omi ;) Midagi jäi võib olla lugemata?
Kvadraat on järsk väline toimimine ja poolkvaadraat sisemisel tasandil toimiv (nt hingevalu), kokku isiksuse puhastumine.. kas sedasi


Anu ,1.Apr.2012. 19:48
Tegelen täna kolimisega:) See mida kirjutasid läheb täpselt minu arusaamisega kokku...ometi on ta pehmem kui kvadraat, sest siin loeb kogemus ja 135 tuleb peale kvadraati, seega kogemus on juba olemas...


Ed ,1.Apr.2012. 20:50
Olgu siis, ole tänatud vastamast.


Neptuunlane ,5.Apr.2012. 10:54
öelge palun millal marss vähikäigu lõpetab ja edaspidi teekonda alustab.Kas 14.04?


Ohooloom ,5.Apr.2012. 13:08
jah, aga esimesed paar päeva suht aeglaselt.


Andres ,6.Apr.2012. 12:41
135.kraadi aspektil on kindlasti einevaid tähendusi, seostatud omadusi. Oluliselt on see seotud numbriga 8. Ringist on see kolm kaheksandikku, justnagu poolkvadratuuri ( oktiili) sugulane. Sodiaagi algusest tõmmates jääb 135 kraadi Lõvi kesksele, tagasi liikudes aga Skorpioni keskpunkti.
Märgi keskpunkt on mõne süsteemi järgi vastandmärgi kaasmõjudega. Nii et Lõvi keskpunkti seostatakse Veevalajaga, miks mitte ka 11. majaga.
Ja muidugimõista pole siis ka näiteks saturnilikkus enam eriti kaugel. Kuid eks nägemusi ja süsteeme on erinevaid. Üksnes Saturniga seda aga ei seostaks.
135.aspekt on jätnud miskipärast märkimisväärselt jõulise mulje. Poolekskõigatuna on see 67,5 kraadi.


Ed ,8.Apr.2012. 11:05
Astrokartograafiast kirjutab Abhi kuskil, mis juhtus kui ta mingi planeedi joonel viibis.
Hm, huvitav, mis juhtub seal, kus palju jooni kokku jookseb? Minul näiteks jooksevad paljud jooned (Suur Ristee) kokku 64 N, 85 W. Selle koha nimi on inuktituti keeles 'meie maa'.
Gröönimaa tagust ala olen näinud kunagi väga kirkalt unes, seisin koduõuel ja nägin taevasse kõrguvat Gröönimaad enda ees.
Teine ristumiste koht on järelikult 64 S, 85 E kohal see o Antarktika ranniku Leopold and Astrid Coast lähedal


Huviline ,9.Apr.2012. 10:06
Tahaksin leida sobivat aega hambaimplantaatide panekuks. Kas keegi oskab öelda, missuguseid planeetide asetsusi või aspekte peaksin kindlasti vältima ja missugused positsioonid oleksid soodsad.
Tänan, kui keegi viitsib vastata:)


Ed ,10.Apr.2012. 8:38
Vaatan tänast päeva, täpne aspekt Veenus ja Draakonisaba, aspekti kirjeldades võiks ümiseda viisirida Goodbye my Love.. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=jY9BlzmlW


Mimi ,10.Apr.2012. 16:15
Huvitav.. kas see Veenuse ühendus Lõunasõlmega võib anda ka mingi teema või varjundi eesolevale Veenuse retro-tsüklile? Retro Veenus liigub pärast tagasi peaaegu samasse punkti.


Mimi ,10.Apr.2012. 16:25
Või äkki võtme :)


TiinaV ,11.Apr.2012. 10:35
See Veenuse ka Draakonisaba ühendus on ka kvadraadis retro Marsiga ja Kalade Neptuuniga ja seda kõike just muutlikes märkides. Marss keerab 14. aprillil otseks ja just praegi on ääretult hea aeg lasta selgineda ja vabaneda minevikust pärinevad mustrid, et minna edasi uude abiellu...sest Draakonipea on ühenduses Junoga...;)


TiinaV ,11.Apr.2012. 10:49
Huviline! Uued hambad 1. maiks!:))
Aga jah - 2. mai on tõesti vahva päev - Marss on Neitsis otseks pööranud ja teeb kena trigooni Kaljukitse Pluutoga. Kuu ka Neitsis ja Sõnni Jupiteriga trigoonis - Päike ka Sõnnis ja Pluutoga trigoonis...täitsa toekas - ja 13 - 14. mai on Päike Sõnnis Jupiteriga ühes - või äkki hoopis kuuloomise aeg Sõnnis - 21. mai - ka väga toekas seis ja Marss on igatepidi Pluutoga trigoonis - see on mõnus! Nii et kena kevad igatepidi lasta päiksekiirel hamba pealt särada ;)
Oota ainult 14. aprill ära - las Marss pöörab otseks tagasi - see ju juba mõne päeva pärast ka.


TiinaV ,11.Apr.2012. 10:51
Saturn kes hambakesi valitseb on püsivasti Kaalude lõpukraadides ja retro. Mingeid väga olulisi aspekte ei tee ja ehk see retro ongi nö. "sissepoole ehitamiseks" hää ;)


Sts ,11.Apr.2012. 11:01
Olen täheldanud,et peale Marsi retrograadseks muutumist 20 jaanuar, läks mul tervis käest ära. Paraned ühest asjast ära ja varsti oli,kohe uus probleem juba kallal. Tundub,et ega enne 14.aprilli ilmselt probleemidest lahti ei saagi. Enda puhul tunnetan seda küll nii. Õnneks pole enam 14 aprill väga kaugel :)


TiinaV ,11.Apr.2012. 11:30
See Marsi retroperiood on olnud ka mulle väga huvitav - see kaevas välja ja vabastas väga olulisi asju palju lühema ajaga lahendatud kui võiks arvata - ja väga sügavaid asju, sest ka minu lõunasõlm ehk romantilisemalt väljendatud - Draakonisaba asub ju Neitsis. Eriti huvitav oli siee, et see minevikuga lõpparve tegemine võttis minu jaoks just sellel naistepäeval väga huvitava kuju - nimelt oli just täpselt 8. märtsil retromarss 11 kraadi ja 55 minutit Neitsis mis on täpselt minu lõunasõlm ja ootamatult helistas mulle mu elu esimene peika, keda ma ei olnud näinud ega kulnud teab mis ajast ja kes elab sootuks teiselpool Eestit hetkel ja tegi ettepaneku kokku saada - kohtusime siis Stroomi rannas, ajasime juttu ja ta tõi mulle ühe kollase tulbi...see oli tõesti nagu omamoodi kokkuvõte ja lõpparve minevikuga - just nii see mõjus mulle ja kui ma ütlesin talle kui astroloogiliselt täpselt ta välja ilmus, siis ta hakkas naerma ja ütles, et on hea meelega osa mu kutsehaigusest :))))) See on olnud väga ilus rituaalne selginemise aeg mulle ja justnimelt minevikuga lõpparve tegemine et minna edasi.


TiinaV ,11.Apr.2012. 11:37
Viimati pani üks jällegi väga oluline impulss mu teele sellisele sisemisele iseeneslikule šamaanirännakule ja see läks päris lapsepõlve välja ja veel enne sedagi ja huvitavat unenägu nägin ma selle järel - rõdu ukse oli tuul lahti puhunud ja kuigi sellele rõdule tavareaalsuses ei pääse teistest korteritest, siis minu unenäos olid sealt uksest sisse tulnud üks beeikas koer ja pikkade roosade karvadega erakordselt ülemeelik Merisiga!! Ja see Merisiga tormas mulle nagu tõeline pidurdamatu rõõmurull voodisse ja see oli NII REAALNE kui veel vähegi olla sai ja asus mu nägu lakkuma. Hommikul sain äkki aru, et mu lapsepõlv oli vabaks saanud paljude, paljude seda katvate kihtide alt... ;)


TiinaV ,11.Apr.2012. 11:53
Ühesõnaga mulle tundub, et see Retrograadne Neitsi Marss koos Kalade Neptuuniga annab väga huvitavaid efekte alateadvuse teadvustamiseks ja nö. "pildi selgeks keeramiseks" mineviku sissevajunud jälgede vabastamiseks :)


Sts ,11.Apr.2012. 13:29
Pole kahtlustki,et retrograadne Marss avaldab mõju alateadlikult nagu TiinaV seda kirjeldab. Isegi olen seda kogenud Jaanuari kuust peale. Kuna see Marsi transiit on ka ebaharilikult pikk,siis sellel on omad mõjud.
Ilmselt,mis puudutab minevikku,siis teatud peatükid jäävad peale selle transiidi lõppu ilmselt suletuks, tükiks ajaks.


Sts ,11.Apr.2012. 13:57
Pole kahtlustki,et retrograadne Marss avaldab mõju alateadlikult nagu TiinaV seda kirjeldab. Isegi olen seda kogenud Jaanuari kuust peale. Kuna see Marsi transiit on ka ebaharilikult pikk,siis sellel on omad mõjud.
Ilmselt,mis puudutab minevikku,siis teatud peatükid jäävad peale selle transiidi lõppu ilmselt suletuks, tükiks ajaks.


Mimi ,11.Apr.2012. 14:51
Hämmastav jah, ka minuga võtsid selle retro-Marsi käigus ühendust lausa kolm meessoost isikut minevikust! Kõik kuskil alates veebruari lõpp kuni märtsi keskpaik. Kuidagi tulin neil meelde ja nad tahtsid suhelda, aga pärast põgusat suhtlust tundsin, et pole enam midagi öelda väga pikaks ajaks. Tegu oli inimestega, kellest ka ise olin mingil määral ikka kinni hoidnud, aga nüüd saabus tunne, et tegelikult ei ole vaja ja ma tõesti ei soovi seda :) Aga siis saabus ootamatult veel üks inimene minevikust, kellega tekkis tunne, et alles nüüd saame hakata neid jutte rääkima, mis varem millegipärast alati olemata jäid! Endised vägagi jõulised barjäärid kadusid meie vahelt. Tema saabus täpselt koos transiitse Veenuse jõudmisega mu sünni-Veenusele Sõnnis, ja selle hetke kaardis jäi Vertex täpselt Draakonisabale, Veenus Dsc-le ja Asc jäi mu sünni-Pluutole Skorpionis. Marss liigub mu 12. majas ja arvan et paljud need sidemed, mis ta nüüd nähtavale tõi, olidki säilinud just mu alateadvuses. Need olid ühed hõljuvad küsimärgid ja nüüd olin valmis vastama. Jah, huvitav aeg on see olnud! Vabastav!! Ja isegi kosutav :)
Teine asi - ei tea kas teised on ka tähele pannud - olen märganud, et mitmel inimesel igasugu isiklikku laadi saladused (või lihtsalt midagi, mis on hingel ja allasurutud) on kuidagi päevavalgele pääsenud, justkui midagi ei saaks enam varjul hoida, midagi ei saa enam tagasi hoida.


Sts ,12.Apr.2012. 8:45
Kas keegi, siinsest seltskonnast teab, kust saaks täpsemalt lugeda astroloogiliste majade kohta? Ning kuidas, ühe või teise planeedi olemine,ühes või teises majas mõjutab inimest.


TiinaV ,12.Apr.2012. 8:58
Laenuta näiteks selline raamat nagu:
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat


TiinaV ,12.Apr.2012. 9:04
siit saab ka ehk midagi harutada:

http://www.astro.com/astrology/in_house2
või siit:

http://www.llewellyn.com/encyclopedia/ar
Siin on igasugu muud toredat ka:

http://www.lunarplanner.com/ArgoNavisPub


Sts ,12.Apr.2012. 9:18
Aitäh, TiinaV,linkide eest. Loodan,et kohalikus raamatukogus on see raamat olemas.


Sts ,12.Apr.2012. 12:08
Vaatasin oma sünnikaarti ka täna põhjalikumalt ja avastasin,et kuna alates detsembri algusest on 2/3 planeete mul opositsioonis, sünni hetkel olnud seisuga ja mars ka jaanuarist retrograadne. Siis pole ime,et miks mõned asjad(eelkõige tervis ja raha) on nõnda,et 2 sammu edasi 3 tagasi. Muidugi, targem oleks lasta asi proffesionaalil üle vaadata,kuna ma ka kõiki aspekte ei oska välja lugeda.


Sts ,12.Apr.2012. 15:10
Tegin siis veidi analüüsi ja kasutasin seal juures ära TiinaV antud lingid.
Kõrvutasin siis planeetide seisu siis oma sünnihetkel olnud majades sellega,mis hetkel valitsevad majades.
Tulemus olid väga üllatav aga sain kinnitust varem juba kahtlustatud pinge seisudele.
Sünnihetkel oli mul:
Päike 6 maja, Kuu 12 maja,Merkuur 6 maja,Veenus 6 maja, Marss 7 maja, Jupiter 9 maja, Saturn 7 maja, Uraan 8 maja, Neptuun 8 maja ja Pluuto 7 maja.
VS
Tänase seisuga siis:
Marss 6 maja, Saturn 7 maja,Kuu 10 maja,Pluuto 10 maja, Neptuun 12 maja, Päike 1 maja, Jupiter 1 maja, Veenus 2 maja.
Ilmselt jagub mul siit alates uurimist mul ka edaspidiseks:), ma ei võtnud hetkel arvesse ka asteroidide seisu praegu ja sünnihetkel. Kuid sain mingi üldpildi kätte.


TiinaV ,12.Apr.2012. 15:43
Väga lahe! Seal seda uurimist jätkub ja jääbki jätkuma...ka on astroloogia avatud süsteem mis toetub iseendale nii et huvitavaid seiklusi ja kui soovid konsulteerida siis see võimalus on ka olemas - meil siin konsulteerivaid uurivaid kodanikke kellega reisimuljeid vahetada on ka: http://eastrol.weebly.com/liikmed.html


TiinaV ,12.Apr.2012. 15:43

http://eastrol.weebly.com/liikmed.html


Sts ,12.Apr.2012. 18:24
Tänan,võtan kindlasti ühendust :)


Sts ,17.Apr.2012. 15:37
Tundub,et marsi taaspöördimisega oma tavapärasele trajektoorile siis 13.04 kell 19.00 meie aja järgi, hakkasid toimuma huvitavad arengud. Kogu retrograadsuse aja väldanud segadus, muutus taas korrapäraseks.


TiinaV ,18.Apr.2012. 20:06
Mul on ka liikuma läinud paljutki...elan läbi väga huvitavaid hetki praegu...mõni hetk on eriliselt eredana tajutav...vägev ja samas nagu aegluubis...


Ed ,18.Apr.2012. 23:17
ka minul kohtumised inimestega ammusest ajast.. mitmel möödunud nädalal, kuid unes ja kaks neist teispoolsusse läinud. peaks olema hea näide sellest, et kuidas Neptuuni Marsi vastasseis töötab.


Ed ,18.Apr.2012. 23:31
Neptuuni, Marsi ja sõlmedega suur rist. Ristile tõmbamine. Draakonipea ja saba võiks näidata, mis neist kohtumistest õpiti ja kuidas nende kogemuste võrra teadjamana tulevikku minna.


Küla27 ,19.Apr.2012. 3:03
nägin ka inimest unes, keda pole 25 aastat "elusat peast" näinud. muudkui imestasin, et millest selline uni.... Ja teine uni oli nii ebatavaline minu jaoks, seekord sain asjad pakitud ja midagi ei olnud üle ega puudu ja need pambud olid kohe ilusad ja tuju läks heaks.:)


Anu ,19.Apr.2012. 8:09
Tere armsad inimesed! Kutsun teid osalema järjekordsel astroloogiaseminaril.
Räägime Marsist esoteerilise astroloogia võtmes. Tema omadustest, väljakutsetest, aspektidest. I Kiirest. Marsist kui Jäära, Skorpioni ja Amburi (esot) valitsejast. Vaatame Marssi meie sünnikaardis ja transiitidel.
Mis toimub praegu Jäära märgis? Kuidas Uraan ja Marss koostööd teevad? Milliseid väljakutseid esitab meile Marss Neitsi märgis?
Aeg:
laupäev, 21.04 2012 algus kell 12.00, lõpetame umbes 18.00
Võtke võileivad kaasa:)
Koht: Tallinna HK Kullo Loodusklass (103) 1. korrusel.
Mustamäe tee 59
Peatus Löwenruh: Trollid 1 ja 5, bussid 16,26,33
Hind 10€, tudengid, töötud ja pensionärid 6€
http://www.anuastro.edicypages.com/urituste-kalender/planeetide-kursus
Valgust soovides,
Anu


Ed ,19.Apr.2012. 9:32
Sai siin mõnda aega tagasi Rakvere kohta paar sõna vahetatud. Sain täna suurepärase Rakvere pildikogumiku. Vaatan juba paar tundi neid vanu fotosid, linnaplaani silmates oli esimene mõte Vibuga Mees

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/28
Siis on turuplats enne seda kui tulid kollased kuplid

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/28


Anu ,19.Apr.2012. 9:49
See Vibuga Mees on tõesti olemas ja väga väärikas. Hoiak on nagu oleks pärit Vanast Egiptusest...Huvitav, mis sektorisse ta Eesti riigis jääb. Keskpunktiks peaks vist võtma Tallinna Raekoja. See on vist ikka olnud võimu kants?


Ed ,19.Apr.2012. 10:08
Tallinnast itta, järelikult Jäär.


Ed ,19.Apr.2012. 10:12
Mees oleks justkui kaitseasendis ja tõrjuks idast tulevat.


Ed ,19.Apr.2012. 12:45
Miks on Eesti idapoole suletud suure järvega? Pisike mulk avatud itta ja seegi üle jõe..sel on tähendus..


Mimi ,19.Apr.2012. 16:34
Ed, väga inspireerivad ja huvitavad tähelepanekud sul! Rakvere mu kodulinn ja üks vanaema elab täpselt tolle jõe kaldal, millest teiselpool juba Venemaa. Kui hästi väike olin, sai veel paadiga teisele poole sõita ja seal oli ilus liivarand, pääsukesepesad liivakarjääris ja mustikad. Aga sellesse jõkke on ka vanaisa uppunud. Sinu tähelepanekud kerisid mul need mälestused üles. Marss endiselt mu 12. majas ja oponeerib ju Neptuuniga parajasti, nagu eelpoolgi juttu, nii et jah, ajakohased mälestused.


Mimi ,19.Apr.2012. 16:51
Tundsin ka Marsi direktiivseks muutumist päeva pealt! Marsi energia muutus konkreetselt jälle väliseks, algul oli lausa veidi kahju, sest täitsa hakkas meeldima, kuidas ta seespool tegutses :) Nüüdseks jälle kohanenud ja võtan seda retroperioodi suure kingitusena :) Aga kas ei peaks olema nii, et retroperioodi teemad kestavad edasi veel niikaua, kuni Marss jõuab uuesti kraadi (23 Neitsis), kus ta esialgselt retroks läks? Nüüd peaks Mars lahendama aktiivselt neid asju, milleni retro käigus jõuti.


Mimi ,19.Apr.2012. 21:31
Ja veel üks asi hingel - kuidas võiks mõista, kui suhtekaardis (nii komposiit kui ajalise keskpunkti) Kuu Põhjasõlm jääb täpselt MC-le (alla poole kraadi) Sõnnis, Skorpioni Lõunasõlm/IC peale jääb Pluuto. Mõlemis kaardis teeb ka Neptuun Põhjasõlm/MC-le trigooni. Muid olulisi aspekte sõlmedel ei ole. Mida võiks see suhte eesmärgi kohta rääkida?


Anu ,20.Apr.2012. 13:51
Tõlgendusi võib olla palju. Protsessi/suundumust võiks kirjeldada ehk järgmiselt. Kõik mis sügavusest pinnale tuuakse tuleks transformeerida valguseks. Inimeste pimedama poole tundmine, maagia, šamanism,jne.võib olla lõks või võimalus. Sõnn on Valgusetempli ehitamine, mis saab võimalikuks pärast laburündi läbimist (illusioonid, lummad, soovid midagi omada). Minu keha on ka tempel, kus valgus on lõksus suuremal või vähemal määral...Kas tegeletakse soovi, iha või pürgimusega oleneb sellest, mis on ligitõmbav. Labürint kas juhib/jätab inimese ummikusse/vangistusse janunema üha suuremaid omamisi; või juhib inimese oma hinge mõismisele, välja labürindist. Võib tegeleda valgusest täidetud vormide ehitamisega või ehitada vorme, kus valgus (vaim) on lõksu püütud. Iga vormi sees on valgus, olgu selle nimeks Idee, Hing, Vaim. Taimed, keda seostatakse Sõnni märgiga, on valgusest toituvad olendid:) Nendega tegelemine annab ka alati positiivset tagasisidet.


Anu ,20.Apr.2012. 13:53
Paisab, et sõna labürint tahtis omatahtsi kirjapilti, vabandust


Mimi ,20.Apr.2012. 15:33
Anu, juhtumisi selles suhtes ongi hetkel palju tähelepanu just šamanismil ja taimedel ning suhteosalised plaanivad rännakut dunglisse. Labürindis on kindlasti võti! Selleks see sõna tahtis ka silma jääda :) Sinu vastus läks nüüd küll nii tuuma kui sai ... Aitäh!


Anu ,20.Apr.2012. 19:21
Tore:) Sõnni teema on avada kolmas silm, siis näeme asju sünteesis ja sisemiselt valgustatult, dungel on võimas väljakutse.
Mul endal on langusesõlm Sõnnis ja oma Kivikambrisse kõndides möödusin kahest dunglist ja ühest paradiisist, ning nendest möödumiseks tuli vaid treppi mööda kõrgemale tõusta, vahel ikka mitu korda päevas:) Aga sõnumi sain ikkagi kätte ja siitsamast Tallinnast Tartu mnt-lt:)


Lunaatik ,21.Apr.2012. 2:11
Kuidas tõlgendada 12. maja sünastrias?
Kas need on minevikust pärit inimesed, kes omavad sügavat psühholoogilist mõju või võib teemaks olla ka lahtilaskmine?
Parim ja lapsepõlvest pärit sõbranna oma Veenusega on 12. maja tipul, ning samuti ühe kõige rohkem tundeid ja ka religioosseid vaateid mõjutanud meesterahva Asc 12. maja tipus.
Samuti ühe pikaajalise kaaslase Neptuun 12. maja tipus, kelle puhul omakorda 12. maja tipu, Pluuto ja Lõunasõlme ühendusele sattub minu Veenus. Viimase puhul on lahtilaskmise teema paraku tugevalt õhus küll.
Varem ei osanud 12. majale suhete seisukohast eriti tähelepanu pöörata aga äkki hakkas huvitav :)


TiinaV ,21.Apr.2012. 7:19
12. maja on tervikusse ühendamise märk. Lahti laskmine on siin just kõigest kitsendavast mis ei lase ühineda tervikuga. Siin sageli ilmuvad "kunagised tõrjutud ja väljajäetud" et saaks nad nö. südamesse tagasi võtta. 12. maja on seotud kõige enam usaldusega - selle majaga seotud suhted toovad kindlasti mingit laadi kogemuse milles võtmeks on usaldus...usaldus annab vabaks ja siis alles selgub mis selles usalduses sünnib...;)


Andres ,21.Apr.2012. 11:01
12. majal on 6. majaga palju ühist, on ju need ühe printsiibi kaks erievat poolt, justnagu mitmus ja ainsus, ehk siis laiahaardeline pilt ja isiklikum sfäär. Mõlemad tegelevad suuresti parandusliku tegevusega, olgus siis ühiskondlikus, perekondlikus, isiklikus või muus sfääris.
Seega on ka Kalad ja Neitsi paljuski sarnaseid jooni evivad sümbolid, sama nähtusega tegelevad "vastandid."


TiinaV ,21.Apr.2012. 16:21
Jah - võib öelda ka nii, et Neitsi on "raviv" läbi hoolikuse ja kontrolli ning Kalad on "tervendav" läbi usalduse ja minnalaskmise ja vabaks andmise et tervik saaks jõustuda oma loomulikus tasakaalus :)


TiinaV ,21.Apr.2012. 16:25
...või ka nii et 6. maja "keerab pildi selgeks ja teravaks" et teadvustada tasakaal, tähendus, arusaamine - et tabada oluline, et märgata vajalikku, et mõista toimimist ja 12 maja "laseb pildi uduseks, et vabastada tunnetus ja aduda laiem perspektiiv, suurem pilt ja selle proportsioonid, lasta voolama, vabastada moonutus, lasta voolata tasakaalu, lasta ilmneda tõel, usaldada seda mis ilmneb, kõige laiemas mõttes usaldada elu terviklikkust ja loomulikku tasakaalu püüdlust ja lasta ennast sel sisemisel loodil juhtida :)


Lunaatik ,22.Apr.2012. 1:26
Suur tänu, väga huvitavad mõtted! Just selline südamesse tagasi võtmise tunne ongi seoses nende inimestega :)
12. maja ja Asc kokkulangevus sünastrias annab siis sama ka 6. maja ja Dsc puhul, mis ilmselt seletab ka väga töises keskonnas kohtumise.
Millise nüansi võib suhetele lisada suur majatippude kokkulangevus - 12./Asc, 3./Ic, Ic/5., 5./6. ja 6./Dsc ning kõik vastasmajad. Kas need valkonnad on kuidagi vastastikku tugevamalt mõjutatud?
Tänulik L.


Lunaatik ,22.Apr.2012. 1:42
Kui tohib, oleks veel üks küsimus - kui enda sünnikaart on kontsentreeritud ning sinna jääb palju tühje maju ja märke (tühjad majad 1.-6.ja 12.) ning keegi täidab peaagu need kõik (Kuu 1., Merkuur 2., Päike 3.tipul, Veenus 5. tipul, Marss 7. tipul ning Saturn 12.), ilmselt on garanteeritud tunne, et seal ongi see minu puuduv pool? :D
Või annab sünastrias ikkagi paremaid tulemusi rohkem konjunktsioone ja "sarnasust"?


TiinaV ,22.Apr.2012. 8:13
Seda kas on Sinu "puuduv pool" saab siiski öelda üksnes äratundmine mitte astroloogiline kaart - kaart võib seda äratundmist üksnes ilmestada või kirjeldada :) Siiski - suur majatippude kattumine näitab maises plaanis kattumist - just vormilises osas kokku kõlamist eluplaanides. Planeetide kattumised viitavad enam hingelisele kooskõlale mis võib aga ei pea niivõrd välja nähtav olema - majadega seotud asjad tulevad nähtavasse plaani.


Mimi ,22.Apr.2012. 19:14
Mulle on tundunud 12. maja selline piiride laialivalgumise koht. Selle tulemusel võib tõesti eemale ujuda see, mis varem piiride toel vägisi juures hoitud... aga võib ka kokku tulla just see, mida varem piirid lahutasid... kõik ikka elu terviklikkuse seisukohalt:)


Lunaatik ,24.Apr.2012. 0:34
Olen väga tänulik uute vaatenurkade eest 12. majale ja majade kokkulangevusele sünastrias!
Tegelikult üks suur ja intensiivne äratundmine ajendabki igasuguseid küsimusi küsima :) ühtlasi ka ootus ja lootus, et see äratundmine ühel hetkel ka "äratuntavat" tabaks...
Hea meelega küsiksin veel natuke - kas potentsiaalset partnerit võib näha sünnikaardis aspektis olevate planeetide kaudu, meestel Kuule ja Veenusele, naistel Päikesele ja Marsile? Näiteks naise kaardis Marss kvadraadis Veenusega (täpseim lähenev aspekt) võiks tuua ellu Sõnne ja Kaalusid?
Ette tänades, L.


TiinaV ,24.Apr.2012. 8:38
Eks igasuguseid asju võib märgata aga kuna sünnikaardil olev info on siiski väga rikkalik ja see rikkalik on ka ikkagi vaid killuke kogu infost millest suurem ehk hoopis kaardil kujutamata, siis siin see asi ongi, et kaardiga saab ikkagi töötada üksnes intuitiivsel moel - nii et tervikolemus nö "vihjab" mida märgata. Veenuse ja Marsi asukoht viitab juba ise ka kaudselt kus ja kes partnerina võiks ilmuda - no kui on tule märk ja on kesktaevas su kaardis siis ilmselt kipub olema keegi sotsiaalselt innukas tegelane - kui on 12. majas (nagu mul näiteks Marss), siis on mind isegi mõtlemata köitnud ikka näiteks alternatiivne salapärane tähti vaatlev erak või kapo luuraja või kriminaaljälituse maskeerimata maskikandja vms. Siis lisaks veel aspektid mis seda esile kutsuvad ja siis juba progressioonid ja direktsioonid ja igalt poolt on võimalik avastada kattumisi - olulisi ja märgilisi kattumisi oluliste isikute ilmumisel aga mina siiski soovitan elada - täiega ja endaga nii sügavalt kontaktis ja kohalolus kui võimalik ja siis vaadata seda kosmilist GPRS-i juurde aga ainult kaarti vaadata ja oodata silmad pikad peas oleks kurb. Sest need nähtavale tulemised siiski peegelduvad korraga mitmes tehnikas ja mitme kaardikombinatsiooni kattumises. Kui kaardis on kvadraat, siis on ilmumine kvadraatse iseloomuga - jookseb kuidagi risti sisse - aga see pole halb - see on iseloomulik - kui on trigoon ja veel veemärkides siis voolab vaikselt kohale...nagu juhuslikult ja näe istub seal... Tegelikult kui aus olla - kogu su elu on nii äärest ääreni märke täis - ongi üks suur märk - kohalolek ja tähelepanu muudavad need äratuntavaks ja ajapikku märkab ka kaardi pealt üha enam. Me Petsiga just kolime siin ja milline märkide kaskaad on kogu aeg kaasas, mitte ainult kaardil - igal pool...vapustav :)


Lunaatik ,24.Apr.2012. 11:49
Kui vahva - juba kolimine ise võib olla üks märk:) Ilusat ja inspireerivat uut elukohta! :)
Tõsi ta on, et liiale nende märkide otsimisega ei maksa minna. Aga endal on tänu ühele Marslasele juba ligi kaks aastat olukord, kus sisemiselt möllab tulekahju aga väliselt kajastub see vaid "suudluses läbi jäätunud klaasi". Ja mis kuhugi ei kao, see on lootus :)
Olukord tundub juba nii veider, et tahaks seda natuke tähtede valgel lahti mõtestada. Pealegi on siiamaani elus sellised asjad kuidagi loomulikumalt läinud.
Muidugi tahaks "süüdistada" transiitseid Pluutot ja Saturni, mis pingeaspektidega 8. maja Kuud (Dsc valitseja), Päikest, Pluutot töötlevad.
Mida võiks aga näidata sünnikaardi Marss tulemärgis, 7. majas, kvadraadis Veenuse, Merkuuri ja Uraaniga, trigoonis Neptuuni, sekstiilis Pluutoga?
Ning kui 7. maja on suur ja hõlmab mitu märki, kas kõikidele märkidele - valitsejatele tuleks tähelepanu pöörata, või on Dsc ikka kõige olulisem?
Küsimused ei taha kuidagi lõppeda...:)


TiinaV ,24.Apr.2012. 12:12
Issake! Sa Lunaatik kirjutaks nagu minust endast... Just...mis kuhugi ei kao on äratundmine et see on just see aga see pilt...oh jumal..on see vast restaureerimine või ilmutamine...põlvili võtab kohati. Vist praeguse aja mingi eriline tunnus - sisemine silmale nähtamatu reaalsus muutub aina tugevamaks aga see silmaga nähtav oleks kui agoonias... ja muidugi on Saturn ja Pluuto siin alati mängus - kes siis veel ;)


Lunaatik ,24.Apr.2012. 13:32
Oi kui huvitav kokkusattumus siis! Kas see on sama valdkonnaga seotud minevikukogemus? Kas lõpuks väline olukord ühtlustus sisemisega? :)
Vahel tundub küll, et oh seda Pluutot oma intensiivsuse ja kiiksudega! Kui väga avameelseks minna, siis ainult Pluuto saab tuua ellu kellegi endast poole vanema, elu poolt räsitud loomeinimese, kes on pöördunud usku, suhteliselt rangesse konfessiooni, kus romantilised suhted tugevalt kontrollitud, st. abielu või ei üldse mitte midagi. Lisaks veel igasugused asjaolud sealjuures, millest saaks lausa filmistsenaariumi :)


TiinaV ,24.Apr.2012. 15:42
Tead Lunaatik! See on praegu lausa klassika! Ma olen seda nii palju kohanud ja ühe naisega just jõudsime viimati äratundmisele, et kas need polegi need ärkavad "uue ajastu suhted" praegu, mis sünnivad pealtnäha lootusetusse olukorda - varemete otsa ja vanade tõekspidamiste pusade vahele ja sealt vinnavad suisa vaimu enda väega uut reaalsust välja? Mulle tundub küll nii. Siin pole üksnes Pluuto ja Saturn vaid ka Pluuto tagant ärkav terve Tule Kaardivägi - Eris, Quaoar, Haumea, Makemake, Teharonhiawako jne.


Mimi ,24.Apr.2012. 20:53
"Uue ajastu suhted" jah! Selle kohta tahaks kohe pikemalt kuulda. On ikka lugu, nüüd kus viimase paari aasta jooksul on Makemake korduvalt edasi-tagasi üle mu Asc käinud, on see alla 1 kraadi täpsusega hetkedel toonud mu ellu 2 inimest (üks pidi enne kaduma, kui teine tuli), kelle Päike täpselt mu sünnikaardi Makemakel. Hakkan leidma aina rohkem vastuseid just Pluuto-tagustele toetudes. Lunaatik, uuri selle läbi jäätunud klaasi suudleva Marsi juures ka neid TiinaV loetletud asteroide.. ehk ilmneb midagi :)


TiinaV ,25.Apr.2012. 7:37
On on - kui Pluuto võtab liha luudelt, siis Pluuto tagused kasvatavad uue liha luudele...ja kohe päris algusest peale...kui julged. Nii see on. :D


Lunaatik ,25.Apr.2012. 9:38
See on küll ootamatu, et igasugused ekstreemsed suhtevariandid hakkavad lausa klassikaks kujunema, väga huvitav! Muidugi on rahustav teada, et ei ole ainsana sellises olukorras :)
Uurisin põnevaid Pluuto-taguseid tegelasi aga ei oska neid eriti lahti mõtestada. Mis iseloomuga taevakehadega tegemist on, kas neil on Pluutoga sarnane energia? Millistele neist rohkem tähelepanu pöörata?


Ed ,25.Apr.2012. 9:53
Loe müüte nende Pluutotaguste kohta. Kirjutanud taguse kohta, seostus mulle sõna ahjualune. Keegi, kes on millegagi seotud. Miks mitte sarnane energeetika, ahju tagant tulev soojus annab sarnasuse. Imelik mõte tuli soovitusest lugeda müüte :))


TiinaV ,25.Apr.2012. 11:26
Loe siit alustuseks:


TiinaV ,25.Apr.2012. 11:26

http://www.lunarplanner.com/asteroids-dw


TiinaV ,25.Apr.2012. 11:28
Ja Valori blogis on ka neist:
http://valor-tahetark.blogspot.com/searc
keri sealt allapoole kuni näed neljas osas "Maisi jumalat" :)


TiinaV ,25.Apr.2012. 11:30
Siit leiab ka nats:
http://www.windows2universe.org/our_sola


? ,25.Apr.2012. 16:34
miks saadetud parooliga sisse ei saa ja meilile ka ei vastata?


TiinaV ,25.Apr.2012. 20:47
Siin ka:
http://www.astrologicaldepth.com/TNOIntr


Lunaatik ,26.Apr.2012. 10:18
Nüüd on küll palju huvitavat lugemist, suur tänu!!!


Ed ,26.Apr.2012. 19:42
Kunagi sai siin kirjutatud Narva marsist. Leidsin ühe klipi.
http://www.youtube.com/watch?v=1o4yccttc

https://www.google.ee/search?q=narva+ma


Ed ,26.Apr.2012. 20:09

http://www.youtube.com/watch?v=OeVJYI4Cv
30. november 1700 – Narva lahingus purustas Rootsi sõjavägi Karl XII juhtimisel vene väed.
Mulle veel teadmata põhjusel sai täna see aeg üles tõstetud selle muusika läbi.


Andres ,27.Apr.2012. 12:39
Narva marss on huvita leid. Kuulasin. Seega siis leinamarss. Muidu ma tean kahte Narva valssi.


H. L. ,27.Apr.2012. 16:09
Mida võiks tähendada sünastrias Chironi, Cerese ja Neptuuni/Pluuto keskpunkti ühendus teise inimese antiverteksiga?
Kuidas tunnetab seda vertekstelje omanik?


Anu ,28.Apr.2012. 10:24
Antivertex´i punkt on vabaduse punkt, kus kogemus on omandatud ja võib suhtuda asjadesse mängleva kergusega. Ehk planeetide keskpunkti omanik peab õppima kuidas luua uus süntees sügavusest ja kõrgusest ning ühendada erinevad maailmad läbi mängu?


H. L. ,28.Apr.2012. 11:47
Aitäh!
Lisan täpsustuseks: Chiron ja Ceres on mõlemad Antivertex´iga konjunktsioonis (lisaks nende keskpunkti konjunktsioonile selle teljega).
Tähendab see Chironi ühendus Antivertexiga pidevat tahtmatut vajutamist sisemistele haavadele/nõrkkohtadele vertekstelje omaniku poolt?


Neptuunlane ,29.Apr.2012. 13:39
öelge midagi sünastria kohta.Naisel põhjasõlme ühendus päikesega veevalajas ja mehe pluuto-päikese ühendus naise lõunasõlmel lõvis.


Anu ,29.Apr.2012. 21:21
Me saame inimesena oma haavu (mida väljendab Chiron) tervendada alles pärast nende täielikku omaksvõttu. Seni kui me püüame seda vältida või neid "õigustada", tervenemist ei toimu. Haav on üks suurimaid arenguvõimalusi meie kaardis...Seega peame vist õppima olema tänulikud inimestele kes nendele osutavad


Anu ,29.Apr.2012. 21:35
Arvan, et mees aitab naisel ära tunda seda palju temas (naises) on Lõvi ja läbi selle teadvustamise saab naine pöörata Veevalaja eesmärgi poole: jagada isetult oma tugevust nendega, kes seda vajavad...aga tegelikult ei oska keegi täpselt aimata, mida see Pluuto lõunasõlmelt üles tõstab ja millised eneseületused on sellega toimetulekuks vajalikud. Pluuto võib "vangistada" pikaks ajaks...seniks kuni leiame vastasjõu iseendas mille läbi saame vabaks. Võimalik, et Lõvi lõunasõlmega isik on võimu kasutanud eelmises elus valesti, ning peab selle teadvustamiseks kogema kellegi võimutsemist enda üle? Võimalusi on palju, aga oluline on ikkagi see kuidas jõuda Veevalaja ülesannete täitmiseni...


Ed ,29.Apr.2012. 21:47
See on nagu Meeleheitel koduperenaistes Lynetti ja Tomi suhe.


Neptuunlane ,29.Apr.2012. 21:50
tänan!Lisaks sellisele sünastrilisele seisule on naisel varsti algamas transiitse pluuto ühendus veenusele ja mehel pluuto opokas veenusele.Kuidagi tajun tohutut skorpionlikkust.Lisaks asub mehe päike,pluuto,marss,veenus,lõunasõlm,merkuur kõik naise 8 majas.Appi!kas enam rohkem skorpionlikku saabki olla.Kahjuks ei tea mehe kellaaega.


Neptuunlane ,29.Apr.2012. 21:51
hm..mis mõttes Lynetti ja Tomi suhe.Mul on jäänud mulje,et ikka Lynett tõmbab niite.


Ed ,29.Apr.2012. 22:42
Pidevalt oma Päikese Pluutoga naise Saba peal, sellest see mõtte nende kahe peale.


Ed ,29.Apr.2012. 23:46
ERR: äriraskustesse sattunud Rein Kilk tahab õpetajaks hakata

http://www.postimees.ee/825080/err-arira
Tal on 3 Saturni ring täis. Tr Saturn tegi I konj Saturnile 2011 dets, II konj 2012 aprill, III konj septembris.


Ed ,30.Apr.2012. 0:41
Appi! 2 Saturni ring, mitte 3.


Anu ,30.Apr.2012. 11:04
Pluuto mõjub maagiliselt, lummavalt, vangistavalt, siduvalt, manipuleerivalt ja tavaliselt inimene ei taju enda mõju teisele, küll aga teise mõju endale.Sügavus vajab kõrgust, et mitte uppuda. Armastus on valgus, mis võib anda nii sünteesi kui tarkuse seda olukorda mõista ja kogeda sügavuse puhastavat ning vabastavat väge.


Ed ,2.May.2012. 8:59
Kui Columbus 12. oktoobril 1492 Banamale jõudis :)
tegi Marss Neptuunile trigooni, Marsil oli Lilithi ühendus
Päikesega joonistus kosmogrammis välja Marsi ja Neptuuni-ga bisekstiil
Selle laeva kohal kõrgus mast- Draakonisaba Sõnnis (MC), DraakoniPea koos Pluutoga Skorpionis.
Marsil oli Chironiga kvadraat.
Kuu ja Saturn kui maabumiseks langetatud puri- 144 kraadi.
Maabumiseaja võtsin meelevaldselt algul, pärast nihutasin Ac Columbuse Pluutoga konjuktsiooni. Visuaalselt kaunis laeva pilt (Bahama 8:10 AM) Kes viitsib saab ise kaardi teha, minul on zetiga tehtud.
Kui Columbus 12. oktoobril 1492 Banamale jõudis :)
oli tal Pluuto kvadraat Pluutole täitumas.
Kindlasti on Valor oma blogis Kolumbusest kirjutanud ja mina leiutan jalgratast, aga minu hommik algas sellega, et mõte läks sellele, kuidas võiks välja näha Ameerika "avastamise" kaart. Otsisin kindlat aspekti, aga ei leidnud.


Ed ,2.May.2012. 8:59

http://www.youtube.com/watch?v=zQLqZASpl


Ed ,2.May.2012. 9:04
Veel on öeldud, et maadeavastaja uskus siiralt, et ta on jõudnud Ida-Aasiasse.


Valor ,2.May.2012. 11:18
Kolumbusest ja Ameerika avastamisest ei ole mul artiklit olemas. Olen aga natuke vaadanud ja uurinud avastajate, seal hulgas ka Kolumbuse seoseid ajastu ja vaimu teemaga. Seda avaldatud ei ole.Teema ise käsitleb järgmist: Kahe planeedigrupi (Uraan-Neptuun ja Jupiter-Saturn) tsüklite algused, mis on kronoloogiliselt kõige lähemal Suurele mutatsioonile näitavad, millise idee abil kosmos mõjutab mateeriat antud ajalõigu jooksul.
Tehes siis ajastu idee ja vaimu (AIV) ja ajastu sündmuse (AS) planeetide täpse ühenduse kaardid ja uurides omavahelisi planeetide aspekte, saab ettekujutuse kuidas ajastu idee toetab ajastu sündmust, milline saab olema nende kvaliteet. Veel tuleb tsükli täpse alguse kaardis jälgida seda, milline planeet valitseb märki, kus ühendus toimus.
Ehk kunagi näeb trükivalgust ka maadaavastajate lähim uurimine.
Ajastu astroloogiast lähemalt olen kirjutanud 2010. aasta oktoober-detsember artiklites.


Ed ,3.May.2012. 10:45
Tegelikult on Saturn kinnistähe Canopusega bikvintiilis (144), Kuu jääb siiski kaugele, vaatasin esmalt Canopusest mööda.
/Argo ulatub Vähist Kaljukitse, olles üks suuremaid tähtkujusid. Ta koosneb 64 tähest, millest heledaim on Canopus. Seega sümboliseerib ta püüdleja elu sellest hetkest, kui ta kehastub inimesena kuni oma sihi saavutamiseni. Me kasutame sõna "laev" üsna tihti sümboolses tähenduses, enamasti mingisuguse positiivse sündmuse ootusena, kõneldes näiteks "valgest laevast", mis viib meid siit ära, mis võtab kaasa suure hulga palverändureid, et viia nad uuele ja vabale maale./
canopuse kohta Valori lehelt

http://valor-tahetark.blogspot.com/2009_


Lunaatik ,8.May.2012. 11:28
Tere! Oleksin väga tänulik, kui keegi jagaks kogemusi transiitse Uraani opositsiooniga sünni Kuule
(valitseb 7. maja). Kas see võib soodustada näiteks välismaale õppima minemist või intensiivistunud suhtlemist välismaalastega? Elektriteemaga seotud suur ehmatus kodus on juba aset leidnud :)


Ed ,9.May.2012. 14:27
Lunaatik selline lugu. Olin tilluke, kui Uraan läks sünniKuuga opositsiooni- nii on see mu vanemate lugu, mis on minusse jälje jätnud, millest ma ise ei mäleta. Uraan tuli minu I majja, järelikult isa IV maja- tema emapoolse sugulased on külas. Vanaema ja sugulased teisest rahvusest.


Mimi ,9.May.2012. 14:31
Lunaatik, mul oli mõned aastad tagasi Uraani ühendus Kuuga, mis moodustas laia orbiga ka konjunktsiooni Dsc-ga. Põhiline, mis toimus, oli emotsionaalne vabanemine.. muutus see, kuidas olin kaua kujutanud ette, kuidas kellegagi seotud tahaks olla. Toimus ka ilusate pikkade sammudega vabanemine üleliigsest emotsionaalsest sidemest emaga. Minu jaoks oli see üdinisti positiivne transiit. Emotsionaalselt jälle värske ja avatud uuele.


Mimi ,9.May.2012. 14:40
Aga hetkel on Neptuun jõudnud korraga mu Veenuse/Neptuuni ja Kuu/Jupiteri keskpunktile 3 Kalades. Tundub, et mingi ekstaas vuliseb kuskil sügaval pinna all ja tahaks kuidagi välja, aga samas ma ei oska seda suunata ja tundub, et kui laseksin välja, siis ma oleksin liiga suur ja laialivalguv ja ei mahuks lihtsalt ära :) Neptuun ka Veenusele sektiili teeb ja sünnipäraselt kaardis ka Veenuse ja Neptuuni trigoon. Jube eeterlik on olla ka, kui vaid õnnestuks seda kõike kuidagi vormi valada.


TiinaV ,9.May.2012. 16:31
Mul oli Uraan Kuuga kvadraadis terve eelmise aasta - ma ehitasin üles oma kodu kokku kukkunud katust! See oli ka sisemine vabanemine ja rituaal. Väga võimas. Sest mul on ka sünnikaardis Kuu ja Uraani kvadraat ja kohe, kohe on Uraanid opositsioonis - juuni 2012 - elu kekne murdeiga - mul on just sel suvel korraga kaks uut kodu mis on just sellised et mu süda laulab lausa ;) See on olnud paljuski just sisu ja vormi kooskõlastamine - see on olnud pööre, milles algul allutasin oma Vähi kuu olemasoleva vormi kaitse alla - nagu tibu munas - ja siis äkki sirutasin oma selgroo välja ja pea püsti ning asusin elama nagu Lind oma Lemmikpuu otsas ja Lemmikpaigas ;)


Sts ,10.May.2012. 9:01
Kas keegi on vaadanud,milline oli tähtede seis, kui alla kukkus venelaste uus moodne reisilennuk:


Sts ,10.May.2012. 9:01
http://www.postimees.ee/836072/indoneesias-leiti-ules-vene-reisilennuki-vrakk/


Valor ,10.May.2012. 10:08
Sts, miks küsid? Vaatasin, kuigi täpset aega ei tea. Lennundusega seotud Daedalos on ühenduses Päike-Must Kuu- Lilith. Juba see üksi on tähelepanuväärne. Phaeton on kenas trigoonis Kuu ja Marsiga. Russia opositsioonis Requimiga.Karma ühenduses Veenusega. Nendest juba piisab, et oletada võimalikku õnnetust kusagil ja just lennundusega seotult, kui oleks ette prognoosinud. Teada pole konkreetse lennuki valmimise aega. See annaks kindlasti uut infot juurde.


Valor ,10.May.2012. 10:42
Ja viimastel aegadel olnud mitmed õnnetused väikelennukitega on samuti seotud lennundust sümboliseerivate väikeplaneetide omavaheliste ning nende seosed planeetidega. Uuri palju tahad aga ega täpselt ja konkreetselt ikka neid asju ette näha käib meile veel üle jõu.


Sts ,10.May.2012. 11:08
Küsin puht huvist, üritasin mingit kaarti kokku panna,sellest võimalikust allakukkumise(vastu mäge lendamise) ja jõudsin enam vähem sama tulemuseni nagu Valor kirjeldas eespool. Muidugi ma ei oska veel nende asteroidide ja planetoidide mõjuga arvestada,kuna teema on minu jaoks uus veel.


TiinaV ,10.May.2012. 12:57
Samas on väga huvitav ka see, et sedalaadi asjad on mõneti ka sümboolsed sündmused mis võtavad vahel enda kanda mingi suurema asja - no nagu Estonia põhja minek ja Euroopa uppumine ja Poola lennuki alla kukkumine mis oli teel minevikku leinama. Nüüd Vene moodne eksperiment lennuk kohe peale presidendi valimisi, need mustrid, milles asjad kulgevad on igatpidi tähendusrikkad. Ja ka inimteadvus omab üht vabadust - see on tema tegelik vabadus - valida millises kontekstis ta elab ja toimib. Mediteeriad teevad tööd enda keskmes ja see on omamoodi homöopaatiline töö, milles väga väikeses ulatuses saab suuri ebakõlasid kooskõladesse viia - sel juhul sünnib see nagu alkeemia inimeses ja mõjub ümbritsevale läbi sünkroonsuse. Aga võib ka oma tähelepanu pöörata tähesõdadele või USA, Venemaa konfliktile ja olla selles ise nagu liivatera rannal - tuul pillutab just sinna kuhu ta pillutav - vahel lööb vastu kaljuseina, vahel pillab merre või põletab laavas. Sündmused toimuvad nii nagu eluliikumine nad esile toob - inimesele jääb alati võimalus puhuda väikesed asjad suureks või teha suuri asju väga väikeses...ja nagu me kõik teame - demineerija töö on mõneti kõige raskem ja kui see õnnestub, siis ei ole mitte midagi toimunud...ütlevad nad ;)


Mimi ,10.May.2012. 15:36
Ohh, Tiina, suurepärane! =) Just sama peale olen mõelnud viimastel päevadel.


TiinaV ,10.May.2012. 19:03
Jah. Me ei ela mitte ainult maa ja taeva piirpinnal - me elame ka saatuse ja vabaduse piiril ja me elame ka analüütilise ja loova mõtteviisi piiril.
Me võime kindlad olla, et maa hoiab meid kinni aga ta ei röövi meilt kunagi taeva vabadust kui me seda ise ei tee ehitades endale temast kongi mis meid vangistab.
Me võime olla kindlad, et saatus mängib meile vastu nagu väärikas võistluskaaslane aga ta ei võta meilt kunagi võimalust ennast võita.
Me võime olla kindlad et analüütiline mõttelaad on pühendunult anaalses suhtes eluga püüdes tungida tema poolt loodu sisse ja leida sealt tema algust aga see ei takista meid häälestumast ühte oma põhiolemuse loova väega ja luua nagu laps ennast - nagu laps kes sünnib loovuse eelisega - kuniks ta mõistus teda kätte ei saa kasvatavb ja parandab ta endal mängleva kergusega kõik haavad nii kehas kui hinges...
DNA-st üksnes 10% on fataalne, on saatuslik, on mineviku pärand ja pinnas - nagu telegramm on see mida teadlased loevad - geeniahelad.
Aga 90% pärineb vaimust - kõrgemast nähtamatust olemusest ja tema kooskõlast ning loomulikust harmooniast - nagu poeesia on need sõnumid millega kirjutada üle iga saatuse pinnase konarus ja ammutada selles ainest mis kunagi ehk tundus üksnes kannatus... :)


TiinaV ,10.May.2012. 19:20

http://petrovfond.de/film.html


Valor ,10.May.2012. 21:28
Tegelikult Sts ma tahtsin küsida, et kas Sa oled igasuguste õnnetuste ja looduskatastroofide suurem huviline. On Sul mingeid omi tähelepanekuid, oled täheldanud korduvaid mingeid sarnasusi või musterid.Ise olen ühtlaadi õnnetuste puhul otsinud sarnaseid jooni, peale asteroidide, aga pole eriti leidnud. Natuke siiski üht-teist on aga need vajavad veel detailsemat uurimist. Näiteks, kui nüüd mälu ei peta, siis eelmisel sajandil toimunud üle kahesajas värinas, mis tugevamad kui 7 ja rohkem magnituuti, oli ainult üks või kaks korda olnud seis, kui Kuu asus Kaljukitses.


TiinaV ,11.May.2012. 8:58
Eks kõik katastroofid ja õnnetused on vormi purunemised. Vormi purunemised on aga seotud yin/yang liikumisega ühendväljas. Mingi vorm jääb mingil hetkel kitsaks ja tekivad pinged - ka astroloogiline kaart kirjeldab väga keerukat ja mitmetasandilist tasakaaluliikumist - katastroofid on kohad, kus mingi vorm puruneb aga alati on olemas võimalus ka avardumiseks - kooskõlaliseks ümbervoolamiseks kõrgemasse olekusse mis mahutab rohkem. Sageli saavad mingitest sündmustest nagu mingi pinge koondumise punktid - nad koondavad enadasse mingi printsiibi alusel mingi üldisema pinge - no nagu vanasti kui inimteadvus veel väga piiratud oli, ohverdati aeg-ajalt koguni inimesi mitte üksnes lennukeid või autosid või hooneid.
Väga hea yin/yang tekst ilmus just täna hommikul FB-s Tambet Väli sulest. Lisan selle siia.
Nii ongi selge et igasugune õnnetuste prognoosimine on pisut vale rõhuasetusega tegevus - võib vaadelda tasakaaluliikumist ja ette aimata mingi vormi kitsaks jäämist - see aga tähendaks ka võimaluse otsimist/loomist mis selle vormi avardaks. Selge, et siin on alati kuidagiviisi töös kaart kui tervik - mingist punktist aga tuleb väljalöök - kukub see "viimane tilk" ja käib pauk või toimub avardumine/üleminek uude olukorda. See oleks asi mida sünnikaardiga töös teha - mitte otsida õnnetuse aega ja võimalust vaid õppida mõistma sisu ja vormi suhet ning selle avardumisele kaasa töötada nii palju kui võimalik.


TiinaV ,11.May.2012. 8:59
Siin see Tambeti kirjutis ka:
/Tambet Väli Yang energia on see, mis Loob ja Algatab ..Yin energia on see, mis Märkab Seda, Mis Loob Veel ..ja Tao on see, mis Tantsib, Loob Kokku, "Mängib Kokku", kuni Looming Kasvab Üheks ja Ei ole enam Mind ja Sind, vaid on Tants. Nii saab Kaks ja saab Kahest Üks. Selgub, et Mina on sama, mis Sina, ent Looming on Lõputu, ja seega ei saa Mina kunagi luua sama, mida Sina!
Ja seega, kui "Võrdsustatud" maailm, monotoonne maailm, on Oma Osade Summa, sest Loomine on juba Tehtud, ning Loomingut Korratakse, siis "Dunglistatud" maailm, maailm täis lõputuid erinevusi, on Oma Osade Korrutis, sest Igaüks Loob, ning Iga Looming jõuab Kõigini, seega igaüks on Kõige Loomingu Summa ning kokku tuleb Korrutis. Ent vastastikku võimendavas loomingus tekib Eksponentsiaalne Kasv, sest Iga Looming Kiirendab Loomingut, ning seega tekib Lõputu Kiirendus. Ainsaks piduriks on Hirm Tundmatuse Ees, see on Yang - Yang on selle hirmu alus, Hirm Võõra Loomingu Ees, mis lõppeb püüdega Teha Maailm Enda Summaks, teha nii, et Iga Asi Looks Minu Loomingut ..ning Yin on Hirmuvaba Olukord, Yin energia on Kõige Loomingu Summa, ent Yin energia ei Tee Oma Panust, seega ilma Yang energiata Loomingut ei Olegi, vaid on ainult Kulgemine, ning see Langeb Stagnatsiooni, ja Areng Lõppeb ..ent duaalsuse ületamine, Yin+Yang, see on Tao, ning kui Tao on Kõikjal, siis on leitud Kuldne Kesktee ning Elu on Loomingu Korrutis, ent Iga Asi On Unikaalne, sest Loomingut Lisandub Pidevalt ja Originaalsus ei Lõppe.
Ent see saab võimalikuks ainult siis, kui Karma On Lahendatud, läbi Püsiva Sünteesi, sest Karma on Loomingu Vastuolu, ning seega muutub Looming seda Eksponentsiaalsemaks, mida Sügavamale sellega minnakse ..ja kui minna päris Põhja, siis leidub seal Põletav Tuli, milles on sündinud Integreerimine ..ja kui Õppida Põhjast, siis võib jõuda Yini Saladuseni ..naine tunneb seda niigi, ent mees saab seda leida läbi Katsumuse, läbi Journey, Questi, Adventure (inglise keeles on nendel sõnadel sobiv paljutähenduslikkuse väli) - läbi Otsingu ja Seikluse, Hingeseikluse, vaadates oma Hinge kõige Tumedamasse Põhja ..sest Tumedus on Tundmatus ning kui seda Valgustada, siis on seal Loomingu Lõppematus, Valguse Allikas.
Ehk siis - kellega te Julgete Kaasluua, nähes tema Olemust ja Unikaalset Energiat, ning kellega te tunnete Võõristust, see on Karma Müüre, ja see on Hirmu tema Unikaalse Energia ees? Selle järgi saate mõõta oma elatud elude hulka, aga peamiselt Sisukust - kui suurt hulka energiaid juba oskate Integreerida ja Sünteesida, Valutult ja Kannatuseta, milliste Osakestega suudate Tantsida, ja milliste Olemustega suudate Kaasluua, ja milliseid Mänge suudate Ennetada, ja millistesse Sünergiatesse suudate Siseneda, ja milliseid Sünergiaid suudate Toetada ilma, et sünteesivõimetuses Häviks Oma, häviks Oma Kultuur ja häviks Oma Keel, häviks Oma Alge ..sest süntees, sünergia - ja suudate vastu võtta Võõrast ja samas igal hetkel Säilitada Iseennast, ent kohtudes Võõrast ja suutmata seda Omaks Võtta, kaotate Oma Olemuse, ning siis Kaitsete Oma Olemust, selle käigus Tõrjudes Võõrast, püüate seda Korrale Kutsuda, ja teie Kord on teie Yang, mis Puruneb, Kohtudes Võõraga, sest ainult Yin suudab Alluda, ning ainult Yin suudab Valitseda, sest Valitsemine on Teenimine. Yang jääb igaveseks Kookonisse, uskudes, et Loob, ent tegelikult lihtsalt Hoides Projektsiooni, jäädes enda piiratuse illusiooni, ning Seletades Võõrast Oma Piiratuse Positsioonilt, sest Yang usub, et Tundmatust Ei Ole Olemas, aga Yini jaoks ainult Tundmatus ongi, Yin on Ookean, ja Yin Sinus on Universumi Ookean, sest Yin Oskab Ujuda! Aga Yin kaotab Sihi, kaotab Iseennast, ja seega ainult Yang oskab Luua, ja ainult Yang oskab Algatada ..ent Algatus on tühi, see on Projektsioon, see on nagu Stalinile näidati Illusiooni Tema Riigist, ja talle Mängiti Teatrit, sest Stalin oli Yang - ja seega ta Elas Oma Projektsioonis, ning tema Illusioon ei Purunenud Kunagi. Yinil ei ole Illusiooni, Yinil on Nägemus Teisest, ja Yin "ei usu Teadust". Sest Teadus on Omalooming, see on Üksik Saar, see on Hoomatav Tegelikkus - aga Hoomatavat Tegelikkust ei ole olemas! On ainult Hoomatav Mina, ja isegi Mina on suuresti Teine, sest Mina Voolab Välja Alateadvusest, ja Kogeja on väike murdosa sellest, kes ei Loo, vaid Kogeb, ja suudab Momenti Kinni Hoida ning Kogemust Talletada, sellega Tekitada Karma Rutiinse Korduvuse Ahelad. Ja Yang Kardab Paaniliselt Tundmatust, sest Tundmatus Purustab Müürid, ja Tundmatus Purustab Tammid, ja Tundmatus Kustutab Ise ..kuni õpid Tundmatusega Kaaslooma - kõigega, mis tuleb Alateadvusest (Tundmatusest) ja Välisest (Tundmatusest), sest Alateadvus on Paralleelruum ning iga hing ja iga osake on Must Auk Ruumi ja Paralleelruumi vahel, ning mõlemas toimib Tundmatus, ja mõlemas toimib Tundmatuse Sarnasus, mille kaudu saame Tundmatust Mõista ja samas, teades, et Looming on Unikaalne, saame ka Teada, et Tundmatus on Kordumatu ja selle Looming meie omast lõputult Erinev, absoluutselt Kordumatu, nii et iga lumehelves on Unikaalne ja Terviklik, ja iga lumehelves Sünnib Uuesti, juba Uues Kogemuses, sest selle Tuum on Surematu, ja Mateeria ei Kao.


TiinaV ,11.May.2012. 9:12
Eriti segaseks ajab asja muidugi see et ka kõige uuem lennuk võib olla toodetud ja teenima pandud väga vana ja piiratud mõtteviisi...siis tekibki segadus inimestel - aga see oli ju kõige uuem - kõige moodsam - kuidas kitsaks jäänud? Aga jah - see mõtteviis, mis seda kõike kandis võis olla egoistlik ja kitsas ning nii tõmmata enda peale selle vormi surmahetke ühendväljas mis on küll nähtamatu aga oma liikumises aus. Kuna mõte on samuti nähtamatu, siis tuleb igasuguses sellises asjas võtta kasutusele tunnetus, intuitsioon, inspiratsioon, sest üksnes silmmnähtava vaatlemisel ei pruugi erinevate pingete kuhjumised arusaadavad olla - seosed asjade vahel võivad olla silmale nähtamatud.


Sts ,11.May.2012. 19:15
Valor, ma võin öelda,et peale eelmine aasta meie päikesesüsteemi väisanud komeet Elenini(mida paljud pidasid siis katastroofi toojaks), hakkas minu huvi katastroofi sündmuste vastu enam süvenema. Elenini liikumise ajal ei toimunud väga suuri katastroofe,kui me kevadel Fukushima tuumajaama õnnetuse välja arvame! Kuid ometi leidis aset oluline rida sündmusi ning Eleninil oli oma varjatud mõju nende sündmuste keerises.
Mis sellesse lennukatastroofi puudutab,siis on selge,et põhjuseid on kaks:
- instrumendid ütlesid üles,mis pidid piloote hoiatama takistuse eest!
- samal päeval oli piirkonnas väga paks udu,mille tõttu piloodid ei näinud mäe jalamit ja sõitsid otse selle vastu.
Muide analoogne situatsioon oli ka 2010.a Katõni lähedal,kus oli ebaharilikult tihe udu,selle piirkonna kohta.


TiinaV ,11.May.2012. 19:30
Maises mõttes katastroof on vaimses, hingelises mõttes vabanemine - tasakaalu taastumine. Seda on vaja mõistma õppida. Seda et katastroofi ei saa vältida - saab lihtsalt ise kaasa aidata pinge lahenemisele - no umbes nagu lämbumise asemel võib leida võimaluse nööri kaela ümbert lahti siduda. Lihtsalt mõttelises, hingelises ja vaimses olukorras on väga raske silmnähtaval moel toimida - siin aitab tunnetus ja taju. Muidugi võib alati öelda, et oli udu ja mingi asi läks katki aga paraku niisama ei kraaksu vareski...me ise oleme teadvus ja see mis meid ümbritseb on teadvus ja mul on küllalt kogemusi, kus ka need asjaolud on energiavälja ilming. Peale taiji laagrit näiteks olid kõik autod korraga rikkis - samal ajal kui raske kategooria põletushaav paranes jala peal kolme tunniga jäljetult.


TiinaV ,11.May.2012. 19:37
Valor on väga palju uurinud minu tänuks ja rõõmuks Pluuto taguseid loovjumaluste nime ja valdavalt tule elementi kandvaid taevakehi ja ka nende puhul on olnud seni rohkem tõenäoline, et nad esinevad mõne katastroofi kaardis täpses aspektis. Ometi on asi pigem selles, et see jõud peab saama avalduda ja vabaneda mingisse loomingusse - ja sel juhul ta ilmneb sageli vägagi lahenduslikul - koguni geniaalsel moel. Samalaadne on see, et kõik avastatud tasandid on algul tundunud "õnnetuse toojad" sest see energia on alles avanedes alati rohkem või vähem pinge all. Hiljem sellega kohanetakse - õpitakse teda kasutama ja kogema märksa sujuvamal moel ja siis avaneb varsti uus "katastroofi tooja". See on lihtsustatult sarnane sellega, et kui sa hingata ei saa, siis sa hakkad köhima ja kui maailm köhib,. siis seal on katastroofid :)


TiinaV ,11.May.2012. 21:37
Ja ma tõesti väga vabandan, kui mu maailmakäsitlus liiga ulmeline tundub :) Ma lihtsalt ei saa enam mitte näha seda mida ma näen ja palun võtta seda lihtsalt kui minu eripära - ei muud :)


Ed ,12.May.2012. 0:10
Ulmeline ehk Julesvernelik :)) Kas, sa Tiina tead, et nimetatud kirjanikuhärral on samuti Päike, Merkuur, MC Veevalajas? Ja tema kaardis on suur veetrigoon- Saturn Vähis, Jupiter Skorpionis, Veenus Kalades.


Ed ,12.May.2012. 0:21
Tänasest ulmest võib saada tulevikus reaalsus.


TiinaV ,12.May.2012. 6:52
Novot. See võib mul olla geneetiline probleem nii et seega see võiks olla sallitud... :D))))))


Ed ,12.May.2012. 8:48
Ütled ulme ja mina Elioni reklaam :))

http://www.youtube.com/watch?v=DCGn3iJT3


Ed ,12.May.2012. 9:32
Läksin uurima sõna ulme.

http://et.wikipedia.org/wiki/Ulme
Uskumatu, et imeulmeks liigitatakse müütilisi elukaid- haldjad, lohed, kuradid, jumalad!


Valor ,12.May.2012. 9:36
Ed, ja mis oleks Verne sünni kellaaeg, saaks lähemalt uurida kaarti. Uraan kindlustab tema fantaasialennu ja kinnistab selle just Verne nimele, sest asteroid Verne on Uraaniga ühenduses. Ja oma fantastika päästis valla Päikese ja Pandora opositsiooni abil.


Ed ,12.May.2012. 10:10
Temal on vist oletuslik kellaaeg, aga tema puhul MC mujale ei oskakski panna.

http://www.astrotheme.com/astrology/Jule


Valor ,12.May.2012. 10:17
Lisaks Verne kohta veel seda, et suure tõenäolisusega on tema Kuu ühenduses Varunaga Skorpionis Jupiteri lähedal, mis tagas teoste suure populaarsuse rahva hulgas. Eriti noorte seas, sest ühendus on kvadratuuris Merkuur-Päike ühendusega Veevalajas.
Tema kosmogrammis on kujund puri ehk tuulelohe, mille telje moodustab Neptuuni vastasseis Saturn-Must Kuu ühendus Vähis.Kujund lülitub töösse siis, kui transiidid kujundi mõnda neljast nurgast
aktiveerivad.


Ed ,12.May.2012. 10:18
Millest astrokommi erinevus?


Ed ,12.May.2012. 10:19

http://www.astro.com/astro-databank/Vern


Ed ,12.May.2012. 10:24
Mõlemil sama aeg- 8 February 1828 at 12:00 (= 12:00 noon ) February 8, 1828, 12:00 PM,
aga teljed erinevad 8 kraadi erinevad.


Ed ,12.May.2012. 10:37
Valor, sinu kaardis üks taevakeha paneb sünastriliselt selle Tuulelohe lendama..


Ed ,12.May.2012. 11:25
Huvitav seik- tegin Jules Verne kaardi progressioonis ja täna! on tema radPäikese (18kr 46` Veevalaja) vastas IV majas progKuu (18kr 40`Lõvi). Küllalt täpne opositsioon. ProgPäike 17kr 59`Lõvi, progMC 16kr 44` TranKuu on praegu tema MC-l.
See on huvitav, et kui hakkad mingi ajaloolise isiku vastu huvi tundma, leiad kas sünastriliselt või progressioonis, transiitides seoseid..alati. Alateadvus juhib.


TiinaV ,12.May.2012. 14:50
Oi hullu! Me ju selle Vernega tõesti nagu kaks tilka vett - Veenus ka Kalades ja Marss tule märgis - Saturn Vähis on nats sugulane minu Sõnni Saturni kvadraadiga 4. maja tipule ja Mustale Kuule seal ka. :)


Valor ,12.May.2012. 17:09
Sa Tiina pole ainus, kel seosed. Verne on vast ainuke kirjanik, kelle teoseid olen palju ja palju kordi üle lugenud. Nüüd siis vaatasin, et mul Merkuur istub tema Jupiter-Kuu-Varuna peal ja Uraan tema Saturnil. Ja selle tuuleohe üks nurk on täpselt mu Veenusega vastas.Kaks tilka vett me pole aga arusaadavam on küll, mis mees mulle nooruses nii tähtis oli.
Veel on üks merekunstnik, kellega mul samuti mitmed huvitavad seosed. Selle jätan esialgu oma teda.


TiinaV ,12.May.2012. 17:34
:D Lahe! See vast on pisut erinev, et minul on põhjasõlm Kalades ja tal Kaaludes - Jäär seljataga annab pisut teiselaadse tausta kui Neitsi selja taga...aga no see on mul jälle Sinuga, Valor ühtemoodi! :)


Valor ,12.May.2012. 18:06
Ma olen natuke vaadanud, et kui mõni laulja või näitleja või ükskõik kes meeldib rohkem kui teised, siis alati on selle tegelase planeedid seotud mu endaga. Tekib teatud hingesuguluse tunne. Ja ei loe see, et kas need isikud on rohkem andekad või vähem. On lauljad, kelle peale teised kehitavad õlgu ja küsivad, et mis sa temas leidsid, mees/naine alla keskmist taset,
ja samas maailma silmis tipp jätab pea täiesti külmaks ja ükskõikseks.
Eks meil ole kõigil oma lemmik ja mittelemmik, maitse üle ei vaielda. Tegelikult vajeldakse küll ja vahel nii, et lausa minnakse karvupidi kokku.


TiinaV ,12.May.2012. 18:34
On küll nii tõesti - sünkroonsus on see mis loeb - äratundmine. Kui on miski mis puudutab. Samas minu kogemustel see muutub koos mu enda muutumisega ka. Mingitel hetkedel olen äkki avastanud, et mingid uued tegelased on äkki kõnetama hakanud aga küllap mingi aspekt on ikka alati - alati pole jõudnud ju vaadata ka.
Huvitav on see, et mulle on näiteks eluaeg õudsalt meeldinud Sophia Loren - no lihtsalt tema tüüp on niivõrd omane ja kokku kõlav kuidagi mu hinges ja mis ma näen - Veenuse, Neptuuni ühendus täpselt mu lõunasõlmel ja Mustad kuud meil täpselt ühenduses!! Vot siis - hingesugulus minevikust :)


Andres ,13.May.2012. 13:58
Valori ja Tiina teemaga on mul umbes samasuguseid kogemusi. Meeldimised ja sobimised puuduavad ses osas ka kirjanikke, kunstnike, näitlejaid. Miks mitte ka poliitikuid, sportlasi, kui nad kellelegi korda lähevad. Määrab ka see, kas me neist kedagi isiklikult tunneme. Sobivused on seotud ülemustega, õpetajatega, alluvatega, kolleegidega. Ja ega vastikud suhtlejad siis kõigi halvasti läbi ei saa. Ent välistatud pole ka seegi. Nojah, rolli mängib veel vanus, generatsioon, sooline kuuluvus veel eriti. Võimalik, et ka lõhn, aura, liigutused, hääl. Võimalik, et me alateadlikult näeme üksteist läbi ja teeme ses osas otsuseid. Ja kõik ju pidevalt ka muutub. Pole ju mõtet sobimisi pelgalt armusuhetega seostada. Nii et meeldimised ei näita sageli eriti taset, pigem seda miskit. Meisterlikkust puutavad erinevused mängivad siis rolli, kui need on väga suured. Suuri kunstnikke pole mõtet paremusjärjestada, mis siis, et mõnedel ongi mistahes vallas võistlussportlik ellusuhtumine. Kindlasti etendab suurt rolli välimus, kuid eeldatavasti aga käitumine veelgi enam. Mõni peletab teisi eemale oma külmuse ja hoolimatusega, nagu laulab Airi Allveee: "Tangost loobu, kui su partneriks on eskimo..."
Meeldimistega on nii, et kodanik võib olla väga suurel või väiksel määral vastuvõetav. Ja see, kuivõrd paljud või vähesed tegelased ühele isikule sobivad, on ka väga erinev. Ja eelarvamused, eelarvamused, eelarvamused.
Astroloogilise poole pealt ehk veel seda, et mu ühe lahkunud lemmikmuusiku Põhjasõlm on minu Ascendendil.


Lunaatik ,14.May.2012. 10:41
Hilinenud aga väga rõõmsad tänud Uraani - Kuu aspektide kirjelduste eest! Sellist vabanemist ja uusi emotsionaalseid tuuli on just praegu kõige rohkem vaja! :)


Anu ,14.May.2012. 13:02
Kutsun teid sellel laupäeval 19.05 osalema Planeetide kursusel. Juttu tuleb Jupiterist ja Saturnist meie sünnikaardis (esoteerilises võtmes).
Palun võimalusel oma tulekust teada anda. Täpsem info koduleheküljel.

http://www.anuastro.edicypages.com/uritu


Mimi ,14.May.2012. 19:52
Mul on selline mõte ja küsimus komposiit- ja kombiinkaardi erinevusest: kas võib olla nii, et komposiit näitab, millised energiad paari vahel tekivad, samas kui kombiin näitab, kuidas need energiad manifesteeruvad ja realiseeruvad? Selle küsimuse üle on palju arutletud, aga tihti jääb jutt ringlema nende meetodite tehniliste erinevuste ümber, samas kui pole nii väga lahti mõtestatud, kuidas nad meie jaoks erinevalt toimivad. Võibolla lihtsustan liialt, aga tundub, et kui äkki planeetide keskpunktid näitavad kuidagi suhte sisemist struktuuri ja olemust, ilma aja ja ruumi faktorita.. samas kui reaalne ajaline keskpunkt näitab, kuidas see suhe siinse maailma tingimustes realiseerub.. ehk siis välist struktuuri?


Neptuunlane ,14.May.2012. 21:53
sünastriliselt põnev jah.Kuskil talve algul hakkasin juhuslikult youtubest mingit muusikat otsima.Kuna soetasin endale päris head kõrvaklapid siis muusika lausa kutsus mind.Lauljaks osutus bruce springsteen.Ja hakkas niivõrd meeldima,et õhtuti kui vaikus majas siis kuulasin sda oma kolm tundi.See nagu tekitas minus sõltuvuse.Ja mida ma näen,springsteeni proge päike täpses ühenduses minu ascendandil asuva neptuuniga.No uskumatult mõnus tunne tekkis.Sealt hargnes edasi lugu,et bruce esineb 31,juuli soomes,kuhu kibekiirelt ostsin ka pileti.Peale seda vaatasin ,mis seisud mul peal on reisi ajal.Lausa rõõm,täpselt minutilise täpsusega sõlmede pöörang mul.Ja bruce proge päike kohtub minu ascendandil asuva järgmise jublaka jupiteriga.Lahe!Loodan parimat kontseti!


Neptuunlane ,14.May.2012. 21:55
sõlmede pöörang siis asc-desc teljel


Andres ,16.May.2012. 9:41
Siis peab vist muusikast eriti kauges kaares mööda kõndima, kui sellest mitte kunagi sõltuvusse ei satuks.
Eeldatavasti on meil lemmikunstitegelastega just ellusuhtumises ja mõtteviisis oluliselt sarnaseid seoseid.
Kuigi kunstidel on kalduvus väljuda verbaalsest ja seletavast sfäärist, räägivad ja ütlevad nad meile ikkagi midagi, olgugi, et mitte sõnade ega määratlustega. Muusikapalad, majad, sõidukid ja muud nähtavad või kuuldavad asjad evivad oma struktuuri näol teatavat mõtteviisi, sõnumit. Neil on oma nägu. Ja muude meeltega kombatavad nähtused jutustavad meile samuti oma lugu.


Lunaatik ,16.May.2012. 11:35
Olen kuulnud, et solaarkaardi mõju hakkab tööle alles poole aasta jooksul pärast sünnipäeva, kas see vastab tõele?
Mida võiks tuua Pluuto - Asc ühendus solaarkaardis?


Mimi ,16.May.2012. 18:24
Usun, et Pluuto-Asc ühendus võib tuua olulise muutuse, kuidas suhestud ümbritseva maailma ja teiste inimestega, kuidas nad sind näevad. Tõenäoliselt muutud selles osas jõulisemaks, intensiivsemaks. Seal võib olla sarnanusi Skorpioni Asc-ga, praegu mu kestvas solaaris on mul Skorpioni Asc, aasta hakkab minu jaoks lõppema, nii et võin teha kokkuvõtteid - kohe solaaraasta algul hakkasin endalt küsima, mida mu sõbrad ja tuttavad mulle tegelikult tähendavad ja keda ma neist tegelikult oma ellu üldse vajan. Olen see aasta sotsiaalselt võrdlemisi tagasi tõmbunud, aga paljud asjad on saanud selgemaks. Kindlasti vaimselt arendav aasta, alustasin meditatsiooni ja muude asjadega, mis on reaalselt hästi mõjunud. Olen otsinud rohkem tähendusrikkust, tuuma. Vaata ka, kuhu see Pluuto-Asc ühendus su sünnikaardis jääb! Minul seekord jäi 3. majja, nii et eriti on seotud mõttemustrite muutmisega või vähemalt selle üle juurdlemisega, oiijaa, seda olengi kogu aasta teinud.


Mimi ,16.May.2012. 18:36
Oma peatselt saabuva solaarkaardi vaatamine tekitab tunde "silmad vees". Asc 29 Kalades, Neptuuni-Kuu ühendus 12. majas, Kalades muidugi, ja nemad kahekesi kvadraadis 2. maja Jupiteriga (29 Sõnnis), aga trigoonis 4. maja Merkuuriga Vähis. Teljed on seekord vastupidi - Solaari Asc on ühenduses nataali Dsc-ga 27 Kalades, ja Solaari MC 29 Amburis on praktiliselt ühenduses nataali IC-ga 25 Amburis. Kumab läbi kõvasti Kalasid ja 29. kraadi. Mida võiks selline telgede vastupidine asetus tuua? Ehk on kellelgi kogemusi ka...


Mimi ,16.May.2012. 18:43
Mul on tunne, et miski tuleval aastal peab lõplikult mul "surema", ja loodan, et tegu on just vanade vangistavate mõttemustrite ja -harjumustega, mille üle see solaar nii palju juurelnud, olen nagu ette valmistunud küll. Nüüd jääb Päike 3. majja. Põhjasõlm 8. majja.


Mimi ,16.May.2012. 18:51
Ja vertex jääb 29 Neitsisse ehk solaari Dsc-le ja nataali Asc-le.


Ed ,17.May.2012. 11:07
Lunaatik: /Mida võiks tuua Pluuto - Asc ühendus solaarkaardis?/
Abiks võiks olla eelmised solaarid, et aimdust saada. Pluuto muutused võivad olla nii põhjalikud, et antakse järjest uuemad võimalused ennast muuta, et ei pruugi uuel tulekul sama tähendada (see käis aimduse kohta).
Näitena sünnikaart, kus Pluuto I majas. 83 aastal jooksis solaari Asc radPluutoga konjuktsiooni. Solaari I maja oli planeetidest tühi. 29 aastat ja 2012 solaaris kordub, kus solaari Asc tuleb Pluuto kohale. III kord peaks tulema 2041. Selleks ajaks saab Uraani ring täis. 1983 aasta solaari jäi tuhandeid kilomeetreid pikk reis, kus tekkis kaardiomaniku mõtlematusest eluohtlik sündmus. Kohtumine pluutoliku inimesega.
1971 1984 1997 2010 solaarid kus Pluuto oli pisikese orbiga solaari Ascga konjuktsioonis.
1988 ja 2001 Pluuto I maja kuid jääb II- III dekaadi. Kokku tuleb 2012 solaariga Pluuto 6 korral I majja.
Arvata võib, et aspekti tähtsus solaaris tuleneb sellest, kuidas Pluuto seisab sünnil Asc suhtes.


Lunaatik ,17.May.2012. 11:23
Suur tänu, Mimi!
Endal käesoleva solaari Asc Skorpionis (ühenduses nii sünni kui solaari Veenuse ja Merkuuriga) ja mõttemallide muutmine on tugevalt esiplaanil küll, seda võimendab ilmselt ka Päikese Saturni ühendus 12. majas - mõtted ja emotsioonid oleksid justkui luubi all :)
Seoses Sinu saabuva solaari Kalade mõjuga meenub enda eelmine solaar, kus Dsc oli Kalades ühenduses Kuuga, lisaks sealsamas Jupiter ja Uraan ning Neptuun oli trigoonis Päikesega - tollel aastal kerkisid tugevalt esile religioossed teemad, käisin aktiivselt kirikus. Kusjuures samal ajal siin foorumis kirjutati, et telg Neitsi-Kalad on kristlusega seotud:)


Neptuunlane ,17.May.2012. 11:51
no minu eelmise aasta neitsi-kalade telg oli kõige muuga kui religiooniga seotud.Jupiter paiknes samuti solaari 7 majas.Neitsilikult kriitiline olin küll.Suhtelist skeptiline olin.Pregu uus solar skorpionis 3kuud ja juba tõigi pluutolikud teemad välja.Solaaris pluuto -veenuse kvadraat.Veenus solaaris paikneb radixi suhtes 4 maja tipus.Kodus haigestus ema vähki.Suhteliselt karm seisu minu psüühikale,aga olen siiski lootosrikas.


Huviline ,17.May.2012. 12:01
Tere!
Loen ühte ingliskeelset raamatut, kus räägitakse nendest inimestest, kelle sünnihetk langes tähtkujude vahetumise aega, ehk siis väljub ühest ja siseneb teise märki. Olen kimpus eestikeelsete astroloogiaalaste terminite leidmisega ja kõige enam just teeb muret termin "cusp", mis just seda ühest märgist väljumist ja teise sisenemist väljendab. Kas Internetiavarustes võiks leiduda mingit terminite loendit või leidub siingi häid ja abivalmis inimesi, kes hädast välja aitaksid? Tänud juba ette!!!


Ed ,17.May.2012. 12:34
oli mingi astroloogia wiki eesti keeles, kui mälu ei peta, aga väheste terminitega


Ed ,17.May.2012. 12:41
Eh, lausa siin samas lehel vasemal üleval, aga minul ei avane ..nagu pole siiani avalehe kaarti juba kaks kuud.


Ohooloom ,17.May.2012. 16:06
cusp on tavaliselt majatipp, muud ei oska peast öelda.


Ohooloom ,17.May.2012. 16:09
solaarist oli siin juttu... solaarkaardil ei ole iseenesest mingit "mõju", see lihtsalt näitab enerigamustreid. Ja näitab ikka kohe esimesest solaari hetkest peale, olen isiklikult kogenud.


Huviline ,17.May.2012. 18:49
Tere!
Loen ühte ingliskeelset raamatut, kus räägitakse nendest inimestest, kelle sünnihetk langes tähtkujude vahetumise aega, ehk siis väljub ühest ja siseneb teise märki. Olen kimpus eestikeelsete astroloogiaalaste terminite leidmisega ja kõige enam just teeb muret termin "cusp", mis just seda ühest märgist väljumist ja teise sisenemist väljendab. Kas Internetiavarustes võiks leiduda mingit terminite loendit või leidub siingi häid ja abivalmis inimesi, kes hädast välja aitaksid? Tänud juba ette!!!


Huviline ,17.May.2012. 20:44
Tere!
Loen ühte ingliskeelset raamatut, kus räägitakse nendest inimestest, kelle sünnihetk langes tähtkujude vahetumise aega, ehk siis väljub ühest ja siseneb teise märki. Olen kimpus eestikeelsete astroloogiaalaste terminite leidmisega ja kõige enam just teeb muret termin "cusp", mis just seda ühest märgist väljumist ja teise sisenemist väljendab. Kas Internetiavarustes võiks leiduda mingit terminite loendit või leidub siingi häid ja abivalmis inimesi, kes hädast välja aitaksid? Tänud juba ette!!!


Valor ,18.May.2012. 9:52
Palju Õnne siinsele foorumlasele Andresele! Olgu alanud uus aastaring täis lootusi ja kordaminekuid.


Ed ,18.May.2012. 10:31
Andresele!
Laule ilmas on mitu tükki,
Kõiki laulda me ei saa,
Kõik ei ole veel pääsnud trükki,
Kõik ei ole veel valmis ka.

http://www.youtube.com/watch?v=adnAUDI18
Laule on tõesti palju, oled rääkinud Rinnest, Valgrest, Lembit Saarsalust, Uno Loobist- paljudest paljudest... kui nüüd soovikontsertina ühte laulu pakkuda, siis tulid meelde Sinu puhul esimesena sõnad "laule ilmas on mitu tükki".
Helisevat aastaringi! Kulgemist ajas, mis on täis kauneid helisid.


TiinaV ,18.May.2012. 12:35
Palju, palju õnne armas Andres!!
http://www.youtube.com/watch?v=6lkNiQUlQ


Andres ,19.May.2012. 10:12
Suur tänu kõikidele tervitajatele!


TiinaV ,20.May.2012. 20:43
Ilusat, ilusat noorkuud Kaksikute märgis! ;)
Päikese ja Kuu suhe on seekord nagu Tulesõrmus... abielu taeva moodi... ;) Ilus...♥
Meil siin Eestis on põhjust tervitada noorkuud kell 2:47 ja sel ajal päikest näha ei ole ;)
Aga siiski on sellega kaasnemas niimõndagi huvitavat - esiteks on Kuu ja Päikese kohtumisel osalemas väga täpselt sellise sümpaatse nimega taevakivi nagu Rosenkavalier ja kuna kõik see sünnib Kaksikute esimeses kraadis - Plejaadide vahetus läheduses ja otsekui "murrab välja" kindlate märkide risti kahe kõige kindlama märgi - Sõnni ja Skorpioni telje viimasest kraadist, siis toon siinkohal ära ka selle kraadi Sabiani sümboli, mis on päris huvitav:
/PHASE 61 (GEMINI 1°): A GLASS-BOTTOMED BOAT REVEALS UNDERSEA WONDERS.
KEYNOTE: The revelation of unconscious energies and submerged psychic structures.
Within the relative security of a "boat," an individual person can learn to be aware of the as yet hidden contents of man's collective Unconscious — provided this boat (that is to say, his ego that separates him from the collective planetary psyche of mankind) has been given a glass bottom. The conscious mind must have become, in part at least, translucent. This translucency is not direct openness. The window of the mind remains closed, but through it the individual can become aware of the outside — here "outside" means the psychic depths below the normal level of consciousness.
At this first stage of the "discovery" process one can only speak of vision, not identification. The feeling is one of wonder. "I did not know this could exist! How beautiful)" or "How exciting!" A NEW DIMENSION OF REALITY is perceived by the earnest inquirer./
Niisiis - kõike ilusat, tähendusrikast, selget ja südamest südamesse meile! ;)
http://news.nationalgeographic.com/news/


Ed ,20.May.2012. 21:43
Sõnni õla kohal asub väike tähegrupp, mida nimetatakse Plejaadideks.

http://etc.usf.edu/clipart/3800/3817/tau
"Egiptuse skulptuuris ja maalikunstis sümboliseerib Plejaade tihti tuvi, kelle tiivad on lahti laotatud just Sõnni ristluu kohal. Teatavasti on tuvi Veenusele pühitsetud lind, ja ta on võibolla Sõnnist endast veel sõnnilikum, sobides hästi selle väikese täheparve sümboliks.”

http://www.esotericastrologer.org/Newsle

http://1.bp.blogspot.com/-aL2EoqDExQw/T


Neptuunlane ,26.May.2012. 11:10
mul tekkis küsimus seoses päikesevarjutusega.21 mail oli see seotud ju lõunasõlmega.Mul oli varjutus descendandil,kas see peaks nagu lõpetama mingeid vanu suhte teemasi ,mis nagunii olid juba liiva jooksnud.Või toob kuidagi uusi käändeid vanadesse suhetesse?


Rafaela ,26.May.2012. 11:30
Nii ja naa. Proovi läheneda hoopis sedasi, et varjutus ja lõunasõlm juhivad su tähelepanu suhteteemadele ja see, kui kaugele minevikku sa oled valmis minema sõltub juba sinu tõekspidamistest. See võib tähendada, et pööra tähelepanu oma praegustele suhetele ja vaata, mis läbi "klaasist paadipõhja" paistab, sealt võib näha täiesti uut ja huvitavat lähenemist. Mõned ütlevad, et eelmine elu kumab läbi. Teised jälle seda ei usu. Nii et vaata, kuidas sina näed. Aga huvitavaid taipamisi suheteteemadel on oodata kindlasti, muidugi juhul kui lased tähelepanul sellel teemal pikemalt peatuda. Lõunasõlme osalus võib öelda ka seda, et uuri, kuidas SINA suhtes käitud, vaata iseennast justkui kõrvalt, mis on sind varem motiveerinud suhetes just niimoodi käituma ja mõtlema, nagu sa seda teed. Millised on su kinnistumised ja automaatsed käitumisviisid, need paistavad ka läbi "paadipõhja" ära, kui vaid viitsid otsida.


Mo ,27.May.2012. 23:56
uusi käändeid suhteteemasse toob niivõrd kuivõrd seni suhte koha pealt varjus või udus olnu pinnale kargab. (sulle teadmata asjaolud). varjutuse mõju ilmenevat juba kuid enne, kuskil eelaimusenagi, kui ikka tundlikku punkti puudutab. uues valguses vaadatuna võib eelnev hoopis teise tähenduse saada, kas avarama "ahhaaa" taipamisena või hoopis millegi muuna, sõltub juba tegijatest, olukorrast ja ka karastatuse astmest, mida mõnikord ka teadlikkusex hellitavalt nimetataxe.


Neptuunlane ,28.May.2012. 22:29
keeruline aeg küll.Eks mõnigal määral hetkel retro veenus teeb asja ka kuidagi imelikuks.Eks näis


Mimi ,29.May.2012. 1:09
Retro Veenus tegutseb igatahes! Juba paaril tuttaval eksid ühendust võtnud :) Kuna Veenus liigub Kaksikutes ja hetkel üle mu Päikse, kogen enese väärtustamise probleeme. Nii palju kahtlusi, et tundub targem kodus istuda ja oma nina üldse mitte tuttavate sekka pista. Suhtlemine on raske, eriti enda avamine. Aga näen ka rahulikult ja selgelt nii palju kitsaskohti oma mõtlemises, mis taolisi tundeid tekitavad, analüüsida on praegu võrdlemisi hea.


Mimi ,29.May.2012. 1:12
Neptuunlane, olen saanud aru, et retro Veenuse ajal siiski suuri otsuseid seoses suhete algatamise või lõpetamisega ette võtta ei tasu, sest pärast võib hoopis teistmoodi tunduda. Aga vaatlemiseks ja sügavama mõistmise arendamiseks on see aeg hea.


Ed ,29.May.2012. 8:14
/suuri otsuseid seoses suhete algatamise ks ...ei tasu/ aga selle seisuga on uue partnerluse tulek võimalik, keegi tuleb minevikust. "mis tulema peab, see tuleb".
Muide praegust kosmogrammi vaadates hakkab silma 5 nonagoni (40)- Marss Saturn, kinnistäht Arcturus, Pluuto kt Bungula- sedasi Neitsist Kaljukitse. Neid kolme nonagoni ühendab Kuu ja Pluuto trigoon. Veel on Lilithi Uraani nonagon ja Siriusel Kuu Lõunasõlmega 40 aspekt.
Kui nüüd otsisin aspekti kirjeldust, märkasin taas, mis iga aasta samal ajal (Kaksikuteaeg) toimub, minu paberid ja tohutu hulk kogutud materjale arvutis on lademes ja neid leia sõrme liigutusega üles.
Hingeastroloogia/Aspekt, mis on seotud Amburiga 360°/9 = 40° Noviil. (Samuti 80°, 160°)
Täiustumise aspekt. Visioon, mõistmine, protsessi vaatlus: mõte. Mis on asja mõte? Ühelesuunatus, progress, kõrgem meel, abstraktne.
Amburiga on seotud number 9/
B. Z. Izraitelj /Aspekt võib tähendada vaimset sündi aspekteeritavate planeetide mõjualal. Võtmesõnaks on Pühendumine./


Ed ,29.May.2012. 8:18
Mars Saturn
Kuupõhjasõlm Arcturus
Pluuto Bungula


Mimi ,30.May.2012. 20:27
Veel üks küsimus sünastria kohta :) Kui nt isiku A Pholus satub täpselt isiku B Draakonipeale, siis kas tasub selle seisu hindamisel arvestada ka, mida teeb Pholus isiku B kaardis? Nii et kui nt isikul B on Pholus ühenduses mõne planeediga, siis kas võib see tuua sisse varjundi, kuidas isiku A Pholus toimib isiku B Põhjasõlmel? Või on see juba liigne otsimine :)


Mimi ,30.May.2012. 20:33
Ehk siis et, kui ühe inimese planeet teeb teise inimese kaardis olulise aspekti, siis kas selle tähendusele annab midagi juurde see, kuidas on asetatud ja töötab too planeet ka teise inimese enda kaardis :)


Anu ,2.Jun.2012. 21:02
Mimi, olen selle täiesti kindel, et avastamist vajab eelkõige see kuidas planeet töötab selle isiku kaardis ning siis sealt edasi.... Meie kaart on meie muster ja teine kui õpetaja ja täiendaja aitab meid arengulises protsessis. Me ei saa kaarti vaadates kunagi näha teise inimese planeedi kvaliteeti, küll aga tugevust. tugevus võib olla laastav või ehitav ja toetav, vastavalt ka õppetund.Igal juhul on eesmärgiks areng. Kuidas jõuda suuremasse harmooniasse ja korrastada ennast ning seega ka enda mõju teisele. Olen küll täheldanud seda, et Põhjasõlmele sünastrias asetuvad planeedid nõuavad meilt teistmoodi nägemist, suuremat mõistmist ja pingutust, sest see mida juba teame, sellest peame minema edasi. Sageli on see väga raske.


Anu ,3.Jun.2012. 14:41
Astrostuudio mäng teemal "Veenuse sõnumid" toimub teisipäeval, 5.06 Tallinna Vaba Waldorfkooli aulas
Tuulemaa 12 algusega 19.00 (kogunemine alates 18.30-st) http://tallinn.waldorf.ee/
Rendikulude katteks palume panustada 5€
Hea kui teaksid oma sünnikaardis Veenuse ja Päikese asukohta.
Kui ei tea, saada meil akallavus@gmail.com
Veenuse varjutus, ehk üleminek Päikesest on meie jaoks eriline sündmus.
See toimub rohkem kui saja aasta tagant ja on seekord pilvitu ilma korral meilgi jälgitav.
Olete oodatud!


Mimi ,3.Jun.2012. 21:41
Aitäh Anu. Püüan jah siin tervikmustreid paremini nägema õppida :) See Veenuse varjutus on üks tõeliselt huvitav aeg! Kohtumiseni teisipäeval! :)


Neptuunlane ,4.Jun.2012. 8:54
ehk keegi mainiks millal oli viimane veenuse varjutus.Kas viimase saja aasta sees?


Valor ,4.Jun.2012. 9:07
Üht-teist Veenuse kattumisest Päikesega saab tutvuda minu blogi vahendusel. Seal leiab piisaval hulgal infot ja viiteid lähemaks uurimiseks.


TiinaV ,4.Jun.2012. 12:17

http://www.lunarplanner.com/HCpages/Venu


TiinaV ,4.Jun.2012. 12:19
Ja olete teretulnud ka:
http://www.anuastro.edicypages.com/42049


Lunaatik ,10.Jun.2012. 12:14
Kui planeet on ühenduses majatipuga, kui tugevalt mõjub siis opositsioon vastasmajaga? Kuidas võib näiteks Neptuun 11. maja tipul mõjutada suhteid lastega, loomingulisust ning armusuhteid?
Tänades, L.


Anu ,10.Jun.2012. 20:09
Neptuuni korral on oluline, millist osa Neptuunist me vastu võtame. Meie keha on "jumaliku tarkuse väli" nagu keegi tabavalt on öelnud ja kõik oleneb sellest kuidas me selles väljas toimime. Me võime ennast lukustada ja suunata oma tähelepanu välja, siis paelub meid glamuur, illusioon, näilisus ja maailm peegeldab meile just seda poolt. Kuna see on siiski Veevalaja maja, kus teemaks on vabadus, vabad suhted, grupid ja loovad liidud peegeldab maailm meile ka selles osas meid ennast. Võime olla seotud hinge tasandil, kuuluda loomingulistesse gruppidesse, jagada isetult armastust...
Neptuun on kõrgem armastus ja Veevalaja maja on jagamise maja. Küsimus on: mida ma jagan ja kes ma olen?
Lapsed teevad meie jaoks nähtavaks selle osa meie sisemusest mida me ise alati ei näe. Sest minu kaart-see on minu erinevad olemuse tahud, mida teised aitavad mul näha. Neptuun saab toimida vastavalt sellele millised kanalid tema jaoks avame:) Seega tähelepaneliku vaatleja ja teadvustaja positsioon on parim võimalus seda teada saada...
Aga astroloogia on nii paljutahuline, et seda seisu saab käsitleda tuhandel erineval moel...ka nii, et üteme, et need on sõbrad või lapsed või grupid...
Rõõmsaid leide:)


Neptuunlane ,12.Jun.2012. 12:15
Mõtlen juba mitmendat päeva ja olen jõudnud ummikuni.Ehk need ongi sellised korrad,kus peab nõu küsima targematelt.Nimelt teema solaarkaart.Kuidas mõtestada lahti solaaris 9 maja.Näiteks oli mul aastaid tagasi jupiteri ühendus veenusega solaaris 9 majas.Käisin küll reisil,kellegagi seal ei kohtunud.Küll aga tutvusin sel aastal mehega kellega elu mind mõneks ajaks sidus.Kohtumine toimus kodu lähedal rannas..Aga see 9 maja?kuidas siis tõlgendada näiteks mehe solaaris jupiteri kuu ühendust 9 majas.Ei ole küll kuulda olnud,et koliks välismaale.Mis veel 9 maja alla käib?


Anu ,13.Jun.2012. 0:23
Arvan, et need vormilised ilmingud varieeruvad seinast seina....planeetide seisud ei täida meie tellimusi partnerluse jm. vallas vaid partnerlus peegeldab minu sisemisi arenguid. Kui mul on vaja tegeleda iseenda tasakaalustamisega, ei tähenda see alati seda, et ilmub vaatevälja partner kes minu puuduva osa tasakaalustab, see oleks arengulises mõttes väike väljakutse. Mõned vihjed esoteerilisest vaatevinklist. Ehk aitab see sul vaadata asjadele veidi teise nurga alt:)
9. maja esindab kõrgema tarkuse, teadmiste ja valgustuse otsinguid. Vaimne tee − antahkarana (ühendus madalama mõistuse ja kõrgema abstraktse mõistuse vahel) ning teadvuse evolutsioon eneseteadlikkusest rühmateadlikkuseks on kõik üheksanda maja ja Amburi mõjuvaldkond.


TiinaV ,13.Jun.2012. 11:48
9. maja on ühendav visioon. Ka välismaale minek ei ole muud kui kõige maisem ja lihtsam pilt suuremast visioonist - suuremast vaateväljast ja ühendavast perspektiivist :)) 9. majale järgneb ju 10. maja - seega on 9. maja ühendav visioon, mis eelneb manifesteerumisele. Talle eelneb 8. maja mis on Skorpioni maja ja mis transformeerib midagi, et ühineda sügavamas, avaramas, ulatuslikumas ja 9. maja loob sellest ümbersünnist visiooni mis 10. majas manifesteerub. See võib olla visioon ühtekuulumisest, partneriga, rahvusega, riikidega, mõtteviisidega, veendumuses, vaimus, olemuses... miski mis leiab ühendava allika, juure, aluse, printsiibi, arhetüübi ja loob sellest visiooni. Kujusid võib siin olla lõputult. See on nagu peegelduses hingamine. 8. ja 9. maja üleminek on suguluses Skorpioni ja Amburi üleminekuga - see on sügavaima veemärgi ja kõrgeima tulemärgi ühendus - sellest ka sümbol vibu, milles ongi iseloomulik tõmmata vibu pingule ühes suunas, et nool saaks jõu ning potentsiaali ja vabaneks vastassuunas - et ta haaraks lennul võimalikult suure ulatuse. See on vägev temaatika - seda kohta sodiaagis kutsutakse ka šamaanikohaks - see on tervikusse ühendamise koht, milles püütakse manifesteerida järjest kõikehõlmavamat sõnumit tervikust. Nii sünnivad 9. maja alas kõik ühismõttevormid - kultuurid, haridus, religioonid, õpetused...nagu kollektiivse teadvuse nivood mis märgivad ära kui sügavat ühtsust on keegi teadvustanud ja millise ulatuse on haaranud tema lennutatud sõnuminool. Ilmselt pärineb siitsamast ka ütlemine "Elu on lill" - see on üks viis väljendada ühendavat visiooni enne teadvuse õitsemise punkti Mc-l mida elu ise ka ikka ja jälle meile väljendab :))))


TiinaV ,13.Jun.2012. 11:50
Aga selle jutu juures on mul nüüd rõõm õnnitled armast Minnikest sünnipäeva puhul! :) Ma loodan, et ta ikka vahel hiilib... vaikselt...öösussides... üle lina...või mis need võiksid olla sest jälgi need eriti jätnud ei ole...juba tükk aega :)))))


Rafaela ,13.Jun.2012. 12:40
Palju õnne Minnile!!! Igatsen minagi neid lõbusaid käpajälgi... ;)


Kuidas on ,15.Jun.2012. 15:33
inglise keeles poolteistkvadraat?


Ise vastan ,15.Jun.2012. 15:44
Sesquiquadrate


Lunaatik ,16.Jun.2012. 0:55
Suur tänu, Anu! Looming ja lapsed on igapäeva osa tõepoolest :) Kas selline seis võib seotud olla ka muusikaga?


Anu ,16.Jun.2012. 20:22
Neptuunlik väljendus on viiul, ehk ka mõned teised keelpillid, klaver on neptuunliku energia jaoks liiga "robustne"pill...kunstis ehk siidimaal, maalimine üldse ja graafika, eriti kui on seos Mekuuriga..Neptuun peenendab kõike, ka tajusid ja rutiin on Neptuuni aktiivsuse ajal raske taluda...see on aeg kus tuleks õppida usaldama ühisvälja ja tunnetada oma osadust kõigega, me saame tervikkogemusi ning kui püüame hakata tervikut osadeks lahterdama ja õige/vale või hea/halb kategooriasse asetama kaotame pinna jalge alt...
mulle tundub justkui nii, siin on tegu isetu armastusega ja sellel tuleks lasta lihtsalt voolata...


Lunaatik ,17.Jun.2012. 2:43
Oi kui huvitav, ilmselt on igal instrumendil siis oma planeedist mõjutaja :) tegelikult pean tunnistama, et olen varasest lapsepõlvest kuni tänase päevani just klaveri taga istunud :)
Aga ilmselt on siin siis ka tugevalt teised mõjutajad. Asteroid Musa asub igal juhul täpselt Veenusel. Olen ka kusagilt kuulnud, et keelpillid on Neptuuniga seotud ning puhkpillid Pluutoga. Aga klaver vajab siis veel rohkem uurimist:)


Anu ,17.Jun.2012. 13:39
Klaveri jaoks on vaja ilmselt tugevat Merkuuri-Marsi koostööd, aga see on väljenduslik laad, hingestada võib seda ikkagi ka Neptuun, ta lihtsalt voolab läbi Marsi kanali...kõik kõrgemad planeedid saavad ennast ilmutada läbi isiklike planeetide mille "väljatreenimine" "puhastamine" ja oma teenistusse "allutamine" on meie Päikese võimuses...


Lunaatik ,17.Jun.2012. 19:26
Peab täiesti paika! :) Marss on kvadraadis Merkuuri -Uraani ühendusega ning trigoonis Neptuuniga, järelikult on klaverimäng igati põhjendatud :)
Kas näiteks klassikal, rock- ja jazzmuusikal on ka konkreetsed erinevad tunnusjooned?
Mis võiks sümboliseerida kujutavas kunstis skulptuuri?


Andres ,17.Jun.2012. 19:41
On ju meie igapevases muusikaelus ja tihtikasutavaid puhkpillide põhiliike näiteks jämedalt jaotades kuskiil 14 ja igaüks neist üsna erineva värvingu ning karakteriga. Ja iga liik jaguneb ei tea kui paljuks; võimalik, et flöödi liike võib juba olla terves maailmas sajajagu ( nimetada oskan neist ehk kuskil kümmet), saksofone 7. Muusikakoolides olevate erinevate puhkpillide erialasid on vist meie maal 11. Puhkpille jaotatakse kõige otsesemalt kaheks: vaskpillid ja puupilid. Ise olen neid enda jaoks liigitanud tuleelemendiks ja õhuelemendiks. Juba see jaotatus ei laseks neid näiteks ühe elemendi või ühe planeediga seostada. Mõni puhkpill kuuluks, nii imelik kui see ka pole, hoopistükis lõõtsapillide seltskonda, näiteks suupill. Ning näiteks torupill oleks ka justkui väga omaette maailmast, kuigi ta on mõneti puupillilik.
Üldiselt olen selle teemaga olnud üksik hunt ja üllatunud, et siin natuke sellest siiski juttu tehekse. Kuigi see teema pole "kasulik" ega populaarne, aitab see siiski ehk põnevatele saladustele jälile jõuda, leian ma.
Keelpille on ka väga palju, esiteks viiulitüüpi poogenpillid ja teisalt kitarritüüpi pillid. Ja siis need kandlemoodi keelpillid. Keepillide erialasid on meie kultuurikeskkonnas kuskil vähemastu kuus, sõltuvalt ajast ja kohast. Ka need on väga erineva iseloomuga. Näiteks viiul, kitarr, bandzo, mandoliin, kannel, harf jne. Ka olen neid kunagi üritanud astroloogilsielt vähemasti enda jaoks süsteemi panna. Väga üldidest paigutades seostub keelpillide maailm, mis on väga mitmekesine, vee- elemandiga, mõneti ka maaelemendiga, vahel ka õhuga. Muide, nais- ja meespillide jaotamine pole muusikamaailmas üldsegi võõras mõiste.
Klaver on omamoodi põnev ning salapärane nähtus, Thomas Manni "Doktor Faustis" nimetakse klaverit muusikasümboliks. Jah, paljud klahvpillid seostuvad Jokkeriga. Kas või Jokkeri nimelise Taroti kaardiga. Aga see on osaline ning isiklik tunnetus.
Puhkpillidega seostatad Pluuto või klaveri "robustsus" on arusaamatu.
Aeg-ajalt ikka kostub, et keegi räägib, et ta ängib kõiki pille, See on vist sama " tark" jutt, et ta oskaks kõiki keeli rääkida.
Sümfooniaorkestris on 4 elementi ja üksikpillid justkui "kuulatavad." Elementide paraad on kindlasti ka näiteks bigbändis.
Astroloogiaga on seostatud pille, noote, muusikalise struktuuri komponente.


Andres ,17.Jun.2012. 22:11
Nohah, klaveri robustsust on raske seostada, kui kuulata näiteks Kalle Randalu esituses Mozartit. Ent heas mõttes robustsus väljendub näiteks borrelhouse- stiilis või honky tonki -stiilis, või ka ragtime puhul, stiili, mille tähendus viitab juba iseenesest räbaldumisele, kummatigi aga heas mõttes.
Kummaline on see, et pillide element ilmneb juba pillis eneses, selles, kuidas teda liigitatakse ( vaskpuhkpill, puupill, keelpill jne.) kui ka lihtsalt selles, et millest on pill valmistatud. Lääne astroloogias pole otseselt puu- elementi, kuid idamaa-astroloogias on ka puu element paigas, peale selle ka Raud või Metell. Mõnikord viitab pilli nimi juba mingile tähendusele, mis tähistab peale muusikainstrumendi ka midagi muud: Metsasarv, Jauram, Sikusarv, Põispill, Piitsaplaks, Taldrikud, Alt, Tenor, Bariton. Torupilli kutsusid tema vastased Kuradipilliks, Lõõtspilli aga Põrguoreliks; aga nende unustatud määratlustega ma muidugi ise kaasa ei lähe. Muusikahelisid võlutakse ka esemetel, mis pole algselt muusikainstrument: merekarp, pesulaud, pudel, klaas, lusikas. Mõnel pillil on ka hüüdnimi´: Akordion- Korts (kunagi ka laevaklaver), trompet- truba, kitarr- kidra. jne. Hüüdnimi ka ju sümboiliseerib midagi. Elektripillide olemasolu teavad kõik, ent ajalugu mäletab ka auru jõul töötanud orelit, mille saatel näiteks mõnel laeval tantsiti. Viimane tahab seostuda näiteks tule elemendiga.


Rafaela ,17.Jun.2012. 23:14
Põrguorel on ju küll lahe nimi - ilmselt andsid selle nime lõõtspillile ontlikud kodanikud, kelle meelest tantsu keerutamine oli üks patune tegevus. Ja eks lauldi lõõtsa saatel ka laule, mille sisu ja vorm korralike (vahel ka silmakirjalike) kodanike kõrva riivas. Pidi sellel lõõtsal siis alles väge olema, et lausa kuradit välja kutsuda andis :)
Aga vastuseks Lunaatikule - skulptuuri seostatakse Saturni ja Veenusega, samuti keraamikat.


Anu ,18.Jun.2012. 8:39
Andresele: mulle isiklikult meeldib klaver väga ja ka viiul, see robustne on tõesti väga halb sõna, pigem on selline sõnavalik tingitud vajadusest selgitada paneet Neptuuni erilist tundlikkust ja peenust kui püütakse väljendada tema kõrgemaid sagedusi. Klaver võib olla ka väga õhuline ja tundeline, seda kindlasti ja eks planeedid on ju aspekteeritud ja läbi erinevate pingeaspektide tuleb ka muusika jõulisus ning mängu iseloom. Ei pea ennast sellel alal asjatundjaks, küll aga mäletan neid võrdlusi M.Robbinsi Neptuuni loengust kes ise on helilooja ning see võrdlus lipsas minust välja. Isklikult ei ole seda inimeste kaatides uurinud.Mingil juhul polnud see hinnanguline.


Andres ,18.Jun.2012. 11:10
Teemat laiendades lisan, et robusrust võib võtta ka positiivsena. Näiteks õige blues peaksi olema natuke "robustne", igatahes mitte lakutud ega akadeemiline. Siis on see ehe ning stiilne, tuletades mingipärast minule Kalade ja muid märke meelde. Blues on ju näiteks ülimalt sügav (nagu ookean).


Andres ,18.Jun.2012. 12:34
Lisan veel, et puupuhkpillid on mul seostunud õhuelemendiga ja vaskpuhkpillid aga tule-elemendiga. Saksofon on valmistatud vaskpilli materjalist, kuid on puupilli ehitusega, olles seega väga omapärane nähtus, meenutades mulle Kaksikute märki.


Ed ,18.Jun.2012. 12:42
Minul on ajaga kaasnenud... bluusitaluvus. Eriti keeruline oli muusikapala lõpus kuulata publiku vilet ja aplausi, aga nagu ütlesin aeg teeb oma.

http://www.youtube.com/watch?v=Thls_tMuF


Andres ,18.Jun.2012. 15:40
Eks see ole ka huvitav, et vile on aegade jooksul tähistanud vatsandlikke suhtumisi.


Lunaatik ,19.Jun.2012. 11:53
Väga huvitav teema! Klaveri robustsusega seoses - näiteks Stravinski käsitleb klaverit kui löökpilli ning tulemus on tõesti küllaltki robustne. Õnneks on vastukaaluks olemas Raveli ja Debussy looming, mida võiks võrrelda siidimaaliga:)
Millega võiks aga seostada dirigeerimist?


Ed ,19.Jun.2012. 12:36
aspektidega?


Andres ,19.Jun.2012. 17:53
Klaver ongi olemuselt suuresti löökpill, sest kui sisse piiluda, siis selle sees löövad ju haamrid vastu keeli. Ent samas on klavareil ka klahvid , keeled; veel puit, luu j.m. Klahvpille olen sageli seostanud Lõvi ja Veevalaja teljega, kuid on ka midagi nagu muud, justnagu neist passiivsemat.
Millega seostada dirigeerimist? Alustaksin sellega seotud psühholoogilistest omadustest. Esimesena seostuvad dirigendirolliga aga juhi- ja liidriomadused. Ning kui autoriteetsust pole, on midagi eriti viltu. Ja veel energia, globaalsus, enesekindlus, suurejoonelisus, tervikutaju, reaalsustunne. Nii et peale musikaalsuse, mida peab dirigendil eriti olema, osutuvad vajalikuks ka mitmed muud omadused. Võib-olla on seda kuhjub palju, ent positsioon on ka ju eriti kõrge. Ja keegi ei sunni ette astuma.


Minni ,21.Jun.2012. 8:50
Tänud õnnitlejatele:):)


Minni ,21.Jun.2012. 8:51
Ja rõõmsat Suve Algust!:):)


Lunaatik ,23.Jun.2012. 0:39
Olen märganud, et paljude dirigentide Päike on Kaksikutes või Kaaludes, ilmselt siis õhuelement seostub selle tegevusega?
Üks sünastriline küsimus ka :) Millele viitab see, kui naise Merkuuti-Uraani ühendus on mehe lõunasõlmel? Merkuur valitseb 4.,5.,6. ja on ka 7. maja üks valitsejatest, Uraan 1. maja kaasvalitseja.
Ette tänades,
L.


Andres ,23.Jun.2012. 13:05
Eestimaal on küll mõni tippdirigent Kaksikute päikesemärgiga, aga paljudele on torganud silma, et meie sümfooniaokestri dirigendid on kahtlaselt sageli endised löökpillimängijad: Eri Klas, Neeme Järvi, Vallo Järvi, Erich Kõlar. Kuidas asjad ülemaailmselt on, ei tea.
Heliloojat ei peeta dirigendist kindlasti väiksemaks tegelaseks, kuid helilooja võib vabalt olla hajameelne flegmaatik või kas või autist. On juhtunud. Ja kui ma hakkan heliloojatest alkohoolikuid üles lugema, võib mu jutust saada kõne. :) Ent purjus dirigent on maailmas palju andestamatum.
Dirigendil võib flegmaatilisus või melanhoolsus olla takistuseks. Ka hajameelsus. Tean ühte väga kõva koorijuhti, kes on oma hajameelsuse tõttu veidrikukuulsusega, kes teadustades ajab idevalt pea kõik segamini, aga dirigendina on ta väga tugev. Sümfooniaostridirigedil aga lobisemiskohustust eriti pole.
Kultuuriajakirjanduses kordub pidevalt mõte, et geenius on looduslik kõrvalekalle ja seetõttu võib ta olla hästi pehmelt öeldes imelik. Nimetatud tõik lubab näiteks mitmeid teadmamanaisi- ja mehi ning prohveteid mõneski mõttes rohkem mõista.


Neptuunlane ,30.Jun.2012. 12:33
kes oskaks öelda midagi kuu peegeldus aastate kohta.Kuu on radixis 4 maja tipus.Solaaris on kuu saturni ühendus 12 lõpus tehes ühendust 1 majaga.Radixis jääb siis vastamis 4 maja tipuga ehk ühendus 10 maja tipuga.tegu on naisterahvaga kel päike vähis.


Arvaja ,5.Jul.2012. 15:38
Dirigendid on Kaksikute märgis äkki seepärast sagedasti, et see kepiga vehkimine on nagu Kennedy kiiktoolis kiikumine, kes ka oli Kaksik.


Arvaja ,5.Jul.2012. 15:39
tahtsin veel öelda, et minul ka Merkuuri-Marsi kvadratuur ja olen lõpetanuid muusikakooli klaveri erialal.


TiinaV ,14.Jul.2012. 8:14
Geenius on lihtsalt inimteadvus, kes on oma
loova olemusega kontaktis - ühte saanud....sageli on selle
teadvustamise teekonna viimased faasid inimesele rasked ja nii võib ta
inimesena mõjuda tõepoolest mõneti vastuoluline...ka geen on ju
infokandja... ja geenius mõneti infoedastaja - looja - keegi kes
tugineb oma põhiolemusele - vaimule - vaim ongi loomise allikas aga
luua saab iga inimene ikkagi seda, mis on just selles kehastumises
võimalik - geenius on üksiti nii haigus kui ka ravi...inimene kannab
endas nii probleemi kui lahendust...ta ise ongi see piir nende vahel ja seda on sünnikaardistki hästi näha
- inimese kaardis on sees see mida ta oma geniaalsuses transformeerib,
"üle kirjutab", uueks loob ja see "pilet põrgusse" mida ta endas
kannab viib ta ka sündmuskohale - sinna kus saab võimaluse avalduda
loomine - geniaalsus... seepärast on seda kõike väljast hinnata väga
kahtlane. Aga kui kokku viib süda - seesama sügav äratundmine ja
allikas siis see kooskõla mis võib sündida on nagu homöopaatiline töö
mille mõju tõepoolest kandub selle sama juurdumise tõttu olemuse
jagamatus tuumas kõikjale kui "parandav kood"... see on lihtsalt väga
sügav armastus kombinatsioonis inimvaimuga kes on valmis sedalaadi
ümbersünniks - teadlikuks juurdumiseks vaimus. Inimene elab alati ainult enda elu - ta teeb ka teistele ikka seda milleks teda juhib tema enda sisemine sügav vajadus ja geeniuse puhul on see väga sügav vajadus avada loomine...kusagil kus see on juba päris kinni jooksnud...avada uus hingamine sellesse.


Andres ,14.Jul.2012. 12:38
Geenius või valgustunu pole samad mõisted. Kuigi, geenius on valgustunud omal (kitsal) alal; valustunu on aga arusaamise geenius, kui nii võib öelda. Nii geniaalsus kui ja valgustumus on juba enne selle näilist saavutamist juba olemas igasühes. Küsimus on vaid teadvustamises. Ja kas see teiste jaoks teadvustatult avaldub, ei peaks asja olemust mõjutama. Elu on nagu näitemäng, kus mängitakse unustamise mängu. Võib- olla on see enne kokkulepitud. Või on juhtunud see, mis teatriajalooradadel koolitamata näitlejatega võis juhtuda- rollist ei suudetud enam välja tulla, kõrvaltvaatav teadvelolek kadus. Ei elata enam oma elu, nagu Gunnar Aarma näitlemise kohta võimaliku variandina on maininud. Selle jutuga ma pole näitekunsti üritanud üldsegi maha teha, pigem tõin elamise ja näitlemise vahele seose.


TiinaV ,14.Jul.2012. 13:57
"Geenius" kirjeldab pigem loojat - pigem vägilane - vagustunu pigem vaatleja...ta on näinud...ennast. ..ära tundnud, teadlikuks saanud aga jah - igaühel ongi siin oma "komandeering" ja inimeste võrdlemine ning paremusjärjestamine ongi lihtsalt märk, et tegu pole ei ühe ega teisega - esimesel poleks seal rammusas pinnases aegagi teisi vahtida ja teine ju näeks...kuidas asjad on... ;)


TiinaV ,14.Jul.2012. 14:00
http://www.youtube.com/watch?v=hO6BgqS4814


TiinaV ,14.Jul.2012. 14:00
Sorry - link jäi lingi kasti panemata! :)

http://www.youtube.com/watch?v=hO6BgqS48


Ed ,17.Jul.2012. 12:00
Kõik head inimesed, keda pole aastaid näinud, jalutavad tänaval selle retromerkuuri aeg vastu. Seda juba reedest laupäevast saati. Kuigi reedel oli merkuur otse liikumises.


Neptuunlane ,17.Jul.2012. 16:51
retro ju seekord lõvis.Loodan isegi mõnele toredale vanale kohtumisele.Ees tulemas üks merereis soome kontserdile.Ajab natsa muigele,et mis värk selle retro merkuuriga nüüd reisil tuleb.Loodan pileteid mitte maha unustada..ehhee


TiinaV ,17.Jul.2012. 17:46
Imeilus puhas kvadraat praegu avalehel! Super!


TiinaV ,17.Jul.2012. 17:48
Sinna juurde see lugu:
http://www.youtube.com/watch?v=oYaP6yyFt


Ap ,18.Jul.2012. 14:44
Tere, kas keegi ütleks, kuidas saada valget kuud astro.com-is sünnikaardile.


Ed ,18.Jul.2012. 15:38

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi
Selle lehe alumises osas on kast.
Selle kasti all on üle 17 tuhande asteroidi nimetuse. Kui vajutad selle asteroidide lingi peale, siis avaneb Minor Planet Names: Alphabetical List ja saad asteroid Selene (580). Pane linnuke ja saadki ta oma kaardile.
Selle lehe kolmas link on Hypothetical Planet Names- h56 Selena/White Moon
Pole ammu astrokomis käinud, palju uuendusi.


Ap ,19.Jul.2012. 9:36
Aitäh info eest:)


Piret ,19.Jul.2012. 11:03
Mis seisud või planeedid võiksid näidata "hullumajja" sattumist? Kas majadest peaks vaatama 12-ndat?


Andres ,20.Jul.2012. 8:28
Asi saab alguse hullumajja sattumise põhjusest, millele järgneb hullumajja sattumine. Mitte vastupidi.


TiinaV ,20.Jul.2012. 9:27
...ja ka hullumajja ei satuta sugugi mitte ainult ühel põhjusel :)
Kigi jah - sinna satutakse sageli kas liigsest "tugevusest" või liigsest "nõrkusest" igapäevaeluga - Saturniga - toime tulla ja 12. maja on lihtsalt alateadvusega seotud maja - seal olevat kraami on teadvusel kõige raskem kätte saada ning seal tekivad sageli olukorrad, milles ilmneb ootamatu tasakaalutus sedavõrd suure hooga, et oma Saturn hüüab mõne suletud asutuse järele appi...


TiinaV ,20.Jul.2012. 9:33
Kusjuures ilma naljata - hullumajja mitte üksnes ei panda inimesi kelle jubeda alla surumise pärast on korgi pealt ära löönud vaid see on ka varjupaik, millesse paljud ise lähevad varjule kui igapäeva elu rangus ja halastamatus üle jõu käib. Kui seal pikka aega üht oma tuttavat külastamas käisin, siis oli seal palju neid, kes lihtsalt "käivad" seal kui jalgealune hakkab jälle ära vajuma.


TiinaV ,20.Jul.2012. 9:36
Nii et valdavalt ikka Saturni ja tema taguste omavaheliste suhete teemad on need Ja muidugi on siin ka vastavad majad mängus - Saturni maja 10, Uraani maja 11, Neptuuni maja 12, Pluuto maja 8 ja sealt edasi veel muidugi Chiron, Pholus, Eris jne.


Ed ,22.Jul.2012. 8:34
Piret, vaata ka progressioone.


Ed ,24.Jul.2012. 15:26
Kuidas vaadata kaardis korteriühistut, mis maja valdkond? Korteriühistu esimees on selle süsteemi kuningas, siis Päike?


Qwerty ,26.Jul.2012. 0:39
Igasugune grupp – ka korteriühistu – käib laias laastus 11. maja alla. Samas võttes kodu või korteri sümbolist (4.maja 11. solaarmaja edasi, saame Sõnni.
Päike on jah igas süsteemis alati Kuningas. Aga kui eelnevat arvesse võtta, siis Sõnni (tuletatud korteriühistu) kõrgem märk (ehk siis boss, kuningas) on Veevalaja! :)


Ed ,26.Jul.2012. 10:13
loogiline :)


Ap ,26.Jul.2012. 17:56
Mis on lahti horoskoop.ee foorumiga, tahaks sealt mõnesid vanasid teemasid lugeda, aga ei saa?


Ed ,26.Jul.2012. 19:36
Foorumi looja kaugel pikal reisil, vaevalt et teda huvitab kunagi algatatu ;) See foorum on aastaid surnud, õiget elu pole.


Ed ,26.Jul.2012. 22:48
eelmine kommentaar, see ei pruugi olla tõene, lihtsalt minu arusaam.


Ap ,26.Jul.2012. 23:15
Seda olen märganud jah, et juba tükk aega seal uusi teemasid foorumisse nagu ei teki, aga seal oli üks hea Lilithi teema aastaid tagasi. Seda tahaks nüüd uuesti lugeda.


Ed ,27.Jul.2012. 7:39
Mõte- Sa lase stuudios oma Lilith lahti mängida, saad lindistuse kaasa :)


Lunaatik ,2.Aug.2012. 12:36
Tere! Kas Asc-d on ainuõige määrata täpse sünnikoha järgi, vaatamata sellele, et inimene ülejäänud elu püsivalt hoopis mujal elab? Või oleks õige teha sünnikaart ka püsivale elukohale? Selline juhus, et ühel inimesel sünnikoha järgi Asc Kaksikutes, elukoha järgi Vähis. Tundub väga "vähilik" nii välimuselt kui käitumiselt.
Ette tänades,
L.


TiinaV ,2.Aug.2012. 17:33
Mõlemad on toimivad. Võib vaadelda milliseid muutusi see kolimine tema ellu on toonud võrreldes sünnikoha kaardiga jne.
Kõik toimib või nagu Pets kunagi väga hästi kirjutas: /Jah, me elame pidevates Hetkedes, mis on ühekorraga nii kunagiste hetkede transiidid/progressioonid kui ka tulevaste hetkede nataal-hetked....:)
Iga praegune Hetk on tagajärg kunagistest Hetkedest ja iga tulevane Hetk on praeguse Hetke progressioon! /


Lunaatik ,5.Aug.2012. 16:43
Aitäh Tiina! Antud juhul kolis inimene sünnikohast ära 2-3 aastasena, seega enamus elust on ta elanud hoopis mujal.
Väga ilus ja huvitav lähenemine aja progressioonidele! :)


Maia ,16.Aug.2012. 14:13
Tere, sooviks teada kas planeetide seisu järgi on võimalik näha v. vaadata nö. kurbuseseisu/ kurbasündmust või midagi niisugust..... Kui jah , siis mida ma peaks täpsemalt vaatama....
Nimelt mul läks kaduma isanekass ,(ca 12 aastat on olnud tubane,kuna kõik naabrid pole väga sõbralikult meelestatud kasside suhtes.....) ja nüüd on kurbusmajas ning seda enam , et detsembris 2011 pidime ühe isasekiisu magama panema.....;((
Üks kurbsündmus ajab teist taga.....
Kuigi ma ise sisemas tunnen, et leian selle rändur kõutsi üles, elusa ja tervena aga võibolla on see ka enese meelepete, kuna tahaks seda uskuda...On mul ikkagi küsimus, kas mul on selline planeetide seis, et kui midagi tuleb ( olgu see siis rõõmus v kurb sündmus) siis tuleb "mõnuga" ja korralikult jutti.....seda olen ma ise täheldanud...


Ed ,16.Aug.2012. 15:20
Naljakas, just eile rääkisime plehku pannud kassist ja paar kaarti oli tehtud. Kuid kass ei andnud infot kätte ;), veel räägiti, kuidas kassid võivad eest joosta kui pererahvas talveks linna kolib ja sügisel kaotsi läinud kass imbub kevadel suvekodusse tagasi.
Maia sinu kass läks ise, ei lasknud teil teda magama panna.
See on nüüd minu jutt, mõni teine oskab rohkem lisada ka kurbuse kohta.


Maia ,16.Aug.2012. 15:40
See kass keda magama pandi oli väga haige,( 13 aastat vana) ja oli juba koomas, seega see oli halastus uinak , ..... väga kurb ja valus sündmus.Tunnen tast siiani puudust;(((
See kes kaotsi läks- temal oli kombeks väliskoridoris (elame 5. korruselises majas) hilisõhtul v hilishommikul natuke jalutada,tavaliselt tuli ta tagasi kuid nüüd ei tulnud. Seega on alustarvata , et ehk oli alt välisuks lahi v keegi ajas ta välja, ja ta ei julgenud enam v ei osanud tagasi tulla.
PS! Mina oli 100% sellise koridori jalutamise vastane , kuna kartsin, et võib juhtuda see mis nüüd juhtuski...., kuid mind ei kuulatud ja nüüd on kass kusagil hulkumas, kas ta süüagi on selleajal saand....olen otsinud kuid veel pole leidnud. Loodan, et pole midagi hullu juhtund, inimesi on ju igasuguseid...


Klemm ,16.Aug.2012. 16:07
väikesed koduloomad kuues astroloogiline maja või ka neljas, nagu pereliige. kui mingi transiit puudutab neid maju, siis transiidis osalejate alluvusse kuuluvad majad võivad viidata lõpptulemuse resultaadile.


Maia ,16.Aug.2012. 16:20
Tänud Klemm, kuid 4 ja 6 majas pole ühtegi planeeti, seega tõenäoliselt puudub ka mingi trantsiidi võimalus....(olen ise selles asjanduses võhik , mis võhik) kuigi uraan vist põrutab varsti 4. majja ja 4 maja on hetkel jääras.


Klemm ,16.Aug.2012. 16:31
transiidi võimalus ikka eksisteerib, aga paraku kõik polegi nii lihtne, et pea kuklasse ja otsi taevast kass ülesse. üritasin lihtsalt valjusti kaasa mõelda. kiisust on kahju muidugi


Maia ,16.Aug.2012. 17:18
aga kas on võimalik vaadata selle ajajärgi millal kass meile tuli-( s.o. 10.okt. 2000 a. õhtupoole, peale kella 17:00 paiku.) kas on üldse lootust üles leida....


Maia ,16.Aug.2012. 17:28
ja Pärnu linn


Klemm ,16.Aug.2012. 18:17
ehk paneksid oma andmed siia pigem, äkki leidub teisigi kes viitsivad pilgu peale heita. horaarastroloogilise küsimusena fikseeriksin aja 16.Aug.2012. 14:13, mil küsimus esmasena formulereeriti ja siin esitati


Maia ,16.Aug.2012. 19:11
06.05.1973 kl 9:30, pärnu


Klemm ,16.Aug.2012. 19:42
minu väga ebaprofessionaalne nägemus sünnikaardi järgi on siin järgmine: määrasin oluliseimaks transiitaspektiks Pluuto seskväär Veenusele, kuna see viitab ka esimesele kiisule. mõjutatud teemad kui kodune sõber või kodune lemmik, kellega seoses toimub mingisugune frustratsioon. sihile viib ainult järjekindel tegevus (otsimine). lõpptulemust lubab aga positiivset, kuna viitab Veenusele ja viiendale majale.


Maia ,16.Aug.2012. 20:48
Tänud Klemm, seega minu sisetunne, et leian rändurkiisu üles,polegi siis nii absurdne...Mis puutub frustratsiooni siis, kas kass tundis mingisugust frustratsiooni või on hetkene olukord frustratsiooni tekitav ? Noh aga tõele auanda võis ka kõuts seda tunda, ta ju ainuke isane karja emaste hulgas,( emaseid 3) see võis nati sisemisipingeid tekitada küll..... :)))


Ed ,17.Aug.2012. 12:18
Maia: Tere, sooviks teada kas planeetide seisu järgi on võimalik näha v. vaadata nö. kurbuseseisu/ kurbasündmust või midagi niisugust.....
Hakkasin juba kirjutama, et Kuu ja Saturn jne aga miski ajas vaatama arhiivi kurbuse kohta. Enne seda oli täna Andresel kuskil veel muusikapala kus oli: sa tantsi sambat, see nukruse viib..kui samme tead, peagi tantsid sa.
Andres: Ega astroloogia ei ole ebajumal,mis meie kurbuste või rõõmude üle orjastavalt otsustab. Eks nii võib ka suhtuda, aga hea oleks sel puhul mitte unustada, et see on vaid mäng.
http://youtu.be/uq4_jErXo6Q
Kui soovid, et kurbus ei mõjutaks kogu su olemist ja ei rikuks kogu päeva, samas olla temast teadlik, selleks on igasugu treeninguid ja seda loomulikult kui inimene ei taha uppuda kurbusesse.
Teada on, et veemärkide Kuu vajab tugevaid hingeseisundeid, kui seal juures veel Pluuto, Mars... oma aspektidega abistavad :))


Ed ,17.Aug.2012. 12:18

http://www.youtube.com/watch?v=uq4_jErXo
link jäi maha


Veenus ,17.Aug.2012. 12:43
veenus äkki viitabki, et kõuts naistes hoopis


Maia ,18.Aug.2012. 18:15
võib-olla tõesti on naistes, kuid tagasi tahaks teda ikkagi , elusa ja tervena.... ;)))


Maia ,19.Aug.2012. 18:59
Jess !!!
Rändur Kõuts on käes :DDD
Ma teatsin, et ta leian elusa ja tervena ning , et see juhtub 19. augustil (vähemalt minu sisetunne ütles nii, , et see juhtub 19.08) nii see läkski; hämmastav... hakka või arvama , et olen väikestviisi nõiamoor ;)))
Ma pole eales kuupäevadega nii 100% täppi pannud, alati on +/- mõned päevad siia-sinna.... minujaoks täielik müstika.
*Suured tänud kõigile, kes mind lohutada püüdsid ning lootust süstisid,
Tähesära ning Kuu kallistust Teile kõigile :D


TiinaV ,19.Aug.2012. 21:41
Kõuts loodab ilmselt edaspidigi naistes käia... ;)))))


Ed ,20.Aug.2012. 9:10
Ka minul oli kass, kes oma elu koduseinte vahel mööda saatis. Ükskord visati ta välisukse taha. Tulin just koju ja kaugelt kuulsin, kuidas üks kass meeleheitlikult karjub, siis tajusin, et see on minu kass. Oligi. Kass, ei osanud küll omale kaaslast otsima minna- nii hirmul oli võõra olukorra üle, ütleme ka lõhn oli teine.
Alati kui välisuks lahti jäi, tuli ta mõned sammud uksest välja ja siis kiiresti tagasi. Ukse taha jäänuna karjus.
Kõik see meenus, kui Maia kirjutas oma 100% kodukassist, kes naistes olla käinud.


TiinaV ,21.Aug.2012. 12:38
Meie Kõuts oli täielik friik - tema käis alati seal kus tema tahtis - suviti oli ta maal. Isa tegi tema jaoks sellise spetsiaalse pika uksehaagi, millest Kõuts läbi mahtus aga koerad mitte ja nii elas Kõuts Balkonil ja käis seal kus ise tahtis - püüdis Ameerika Naaritsaid ja sabad tõi koju! Emal oli juba kollektsioon :) Talveks aga toodi ta linna ja seal enam uksi lahti ei hoitud - see oli Kõutsile jube katsumus. Ükskord leidis mu isa kamina eest istumas ühe musta tondi- valge kolmnurkne nägu ees nagu radioaktiivsuse märk...Kõuts oli püüdnud korstna kaudu väljuda - oli roninud siibrini välja ja siis alla kukkunud...
Temaga juhtus alailma igasuguseid lahedaid lugusid.
Kord läksin ma temaga esimest korda kaitsesüstimist tegema - oli mingi paanika et metsas rebased marutaudis. Kõuts muidugi ei olnud sellest mõttest üldse vaimustuses - ta keeldus ja rähkles kogu selle operatsiooni aja mu käekoti otsas kui ma teda kinni hoidma pidin ning hiljem kui higise ja karvasena autosse maandusin - kass kaenlas - siis helistas mulle väga ettevaatliku häälega füüsika instituudi direktor ja küsis - mis oli? Mina siis, et aga mis pidi olema? Ja tema vastas, et - sa saatsid mulle 17 sõnumit "palun helista mulle"... Selgus, et mu telefonil oli näpulukk maas ja kass valis sealt suures hädas sõnumeid välja ning saatis just õigesse kohta... ;)))) Siis saabus Kõuts ühel hommikul tähtsa näoga ukse taha poolik orav hambus ja pressis uksest sisse, et seda ilmselt meie voodis näiteks edasi nosida...
Siis korraldas ta korraliku paanika seoses ühe Kassimutiga, kes Nõmmel kõiki hulkuvaid kasse poputas ja haletses ning meie Kõuts võttis ka muidugi koha tema ukse taga igal võimalusel sisse - 9. kilone valge angoora nagu ta oli ja kräunus nii haledasti, et Kassimutil oli vesi silmas kohe ja ükskord otsustas ta "vaese kassikese" kelle eest mitte keegi siin maailmas peale tema hoolitseda ei mõista - süles meie juurde tagasi tuua - see oli hirmus pingutus, sest Kassimutt oli väga väike vana naine ja meie vaene näljane Kõuts oli kole suur ja raske ja nii ta siis tuligi selle tüki maad kas süles ja ise hingeldades ja astus vapralt meie väravast sisse - aga oh õudust - meil ju oli seal see va Hundikoer, kes seda saabuvat komplekti ilmselt mitte sugugi mõista ei suutnud ja kui mina ukse avasin, siis möllas mul all trepikojas selline kolmeliikmeline pundar - kangelaslikud kõik nagu Pavel Kortšagin... ja kui nördinud oli minu isa, kes poputas meie Kõutsi nii kuis jaksas ja ikka ja jälle helistas talle see haleda häälega Kassimutt, kes kurtis, et teie kass on näljas ja ma ei jõua teda enam toita ja andke talle ometi midagi... :D)))) Isa ütles Kõutsile, et kui veel sinna lähed siis! No ja mis siis...millega sa siis ähvardad korralikku Kõutsi kes sulle veel armas ka? No lõpuks võeti tal munad maha...aga ta käiks pulmas ikka edasi - ilmselt pillimeheks. Ta lihtsalt oli nii harjunud, sest ta oli üks piirkonna pirakamaid ja alati kui ta pulmast saabus oli ta masendava väljanägemisega - kõrvad narmendasid ja verine ja täis kustud ilmselt ka... oijah...aga ta oli erakordselt kift Kõuts... ühel päeval ta lahkus meie juurest - lihtsalt suri meie enda kodus ära...silitasin teda kuni ta oli lahkunud ja siis me matsime ta Hauakambrisse nagu Egiptuse Vaarao, sest just sel aastal oli meile tehtud kanalisatsioon ja imbkaevud täideti... see kass oli Haldjas...ilmselgelt aitas ta meil läbi tulla ühest perioodist, millest me ilmselt ilma tema abita poleks läbi tulla saanud... ;)


Rafaela ,21.Aug.2012. 12:59
Tiina, selle loo peaksid sa küll tulevikus oma Memuaaridesse kirja panema. Ja kes trepikojas võitjaks tuli? ;)


TiinaV ,21.Aug.2012. 13:12
Kõige õnnelikum ime oli see, et kõik kolm komponenti olid puntra lahutamisel terved! See oli tõeline õnnistus! ;))


Andres ,24.Aug.2012. 11:26
Ära anda astroloogilist kirjandust. Kohvikumuusika@gmail.com


TiinaV ,27.Aug.2012. 20:09
Muide! Horoskoop. neti sünnikaardi päringutesse on ilmunud Päikeste tekstid:)) Juba mõne aja eest.... ;)


Ed ,27.Aug.2012. 20:36
Ei saa aru. Kuhu?


Ed ,27.Aug.2012. 20:41
Appi! Kui armas, tahtsin juba teha taas haledat häält, et minul robot ei tööta. Toksisin hooletult suva arvud sisse ja minu ette ilmus KAART, see võimalus kadus mitu kuud tagasi ja nüüd ma nägin Päikesemärgi kirjeldust. Täna on olnud imede päev.


Ed ,27.Aug.2012. 20:43
aga hetkekaarti, mis avanes kohe kui lehe avasid, enam pole.


Ed ,27.Aug.2012. 20:45
no jõudsin ma seda öelda, mõtlesin, et lähen vaatabn taas seda võimalust
ja minu ees avanes hetkekaart!
Müstika
tr Marss minu Neptuunil.


Ed ,27.Aug.2012. 21:00
Taas vigane ja kõik kadunud. Nüüd võiks öelda, et see pole minu arvuti viga ;)


TiinaV ,27.Aug.2012. 22:19
:)))))) On küll imede päev...viimasel ajal suht pidevalt :)


Ed ,29.Aug.2012. 11:01
..oli see viirastus..


TiinaV ,29.Aug.2012. 12:44
On alanud kaunis ja sügav Skorpioni aeg - Marss sisenes Skorpioni märkki juba 23. augustil ja homme siseneb Skorpionisse ka transiitne Kuu põhjasõlm. 6. oktoobril lisandub neile ka Saturn.
Skorpion on hingepuhtuse märk - ta käitub just samuti nagu
ookeanisügavus - kõik mis sinna siseneb väljastpoolt saab kas vaakumi
või lahustumise läbi kaduma - ja seal sügaval nad kohtuvad - tuum ja
kõik see mis on talle läheneda püüdnud...
Äratundmine on see mis pöörab äkki asjad ringi - see mis väljast poolt
tuli saab äratundmise läbi millekski mis on ärganud, kerkinud sisimast
nagu valgus läbi vee... See äratundmine on palju kordi suurem kui oli
see mis selle sünnitas - esile kutsus ja mis ise...puruneb selles
äratundmises...justnagu seemnerakk hukkub sel hetkel kui munarakk on
ta ära tundnud...omaks võtnud ja nad koos saavad alguseks millelegi
kujuteldamatult enamale... ;) Ilusat sügavat ja selget Skorpioni aega kallid sõbrad:)


Ed ,29.Aug.2012. 13:03
Skorpioni märgis tuleb tööd teha, et üheksapeaga Lohest jagu saada. Marss Skorpionis annab praegu jõu.


TiinaV ,29.Aug.2012. 14:23
Pole mingeid Lohesid, millest jagu saada...või õigemini...sõnade mäng...vaata kui huvitav!!!
Just jagu võibki neist saada - saad neist endale selle jao mille endale võidad...austus on inimese võimsaim vägi - sellega saab ta oma jao endale...vägi on see...ja selgus pealekauba ;)


TiinaV ,29.Aug.2012. 14:27
See on kõige huvitavam hetk teadvuse rännakus kus tähendused on äkki kahenäolised - see on nagu see mütoloogiline kirjeldus kahe näoga jumaluste ilmumisest unenägudes mis pajatavad peatsest kojujõudmisest. Kus ütlused - ma astun sulle vastu, ma pean sust jagu saama - avavad endast sootuks uue plaani. :)


TiinaV ,29.Aug.2012. 14:34
Astun sulle ligi,
vaatan sulle otsa...
kumbki meist ei tea
mis sünnib või saab otsa...
Kas ma saan sust jagu?
Või sa võidad minu?
* *
Oled kord mu jagu...
Võitnud omaks minu.... ;)


Ed ,29.Aug.2012. 19:40
Kõigel mida sa näed, on juured nähtamatus maailmas.
Kuju võib muutuda, aga olemus jääb samaks.
Iga imeline nähtus hajub, iga meeldiv sõna kaob,
aga ära ole pettunud.
Allikas kust need tulevad on igavene, kasvav, hargnev, uut elu ja rõõmu loov.
Miks sa nutad?
See allikas on sinus
Ja terve see maailm tõuseb sellest allikast.
-Rumi-


Enn ,30.Aug.2012. 1:04
Uraani opositsioon radiksi Uraaniga, terve suve haiglaselt astroloogiasse ja maagiasse sukeldunud


TiinaV ,30.Aug.2012. 10:59
Mis aspekte sellega veel kaasneb? Astroloogia kipub ikka koos Uraaniga kusagilt sisse lööma ;)) Mul tuli ka nagu välk selgest taevast siis kui Uraan oli Mc-l.


Mo ,30.Aug.2012. 11:50
tiina see 21.aug kirjapandud kõutsilugu on üle prahi! :D nagu marss skorpionis! kakelda ja rähelda, ka munadetagi pulmas käiia ja sealjuures inimraffal nii muuseas aidates üleelada omi ajajuppe! kass on kass, lausa kõuts!


TiinaV ,30.Aug.2012. 12:52
:D Jaa Mo! Tema panus meie ellu oli hindamatu :)


TiinaV ,30.Aug.2012. 13:17
Kirjutage sellest mis teil praegu on! Siin maa ja taeva - kõdu ja tähtede vahel sündinud. Loeks sellest...


Enn ,30.Aug.2012. 13:36
Jupiter-Saturn, Saturn-Jupiter ka mõlemad mängus sel aastal. Täitsa jube... Tegelikult peaks hoopis tööasjadega tegelema ju :)


TiinaV ,30.Aug.2012. 14:21
No eks oled ju mõneti siin planeedil elutööd tegemaski. Nii et ma usun, et küllap on siiski õige vagu ees :D Sa oled siis nii enam-vähem 69/70 aasta väljalase kui Uraani opositsioon käsil?


Enn ,31.Aug.2012. 8:50
nii ta on - 1969. kui mina oma tööd nii hästi teeks kui planeedid praegu, siis võiks endaga täitsa rahulegi jääda :) aga astroloogias praegu käsil Zadkiel, maagias O.Spare


TiinaV ,31.Aug.2012. 12:19
Oot, oot - see siis tähendab? Zadkiel on ju üks inglitest. :)


TiinaV ,31.Aug.2012. 13:34
Kuigi iseenesest juba see lause täna siin...on päris huvitav :)))


Ed ,31.Aug.2012. 13:48
/..kui planeedid../ Kõige pealt on hea lahti saada hinnangulisest maailmast. Püüdlus määrab.
Öeldes lahti saada, maha tulla siin tuli silme ette Taro 10 kaart Saatuseratas.


Enn ,31.Aug.2012. 21:26
ei vaidlegi, et Zadkiel (R.J.Morrison) üks inglitest astromaailmas :) taro...pass, valiksin pokkeri


Ed ,31.Aug.2012. 22:33
:)


Ed ,1.Sep.2012. 9:39
Pokkerist ei tea midagi. Kaardi mängu (võimalik et ka Pokkeri) kohta mul kuskilt ütlemine: vaatab kala näoga otsa, sealt ei loe midagi välja. Kas see läheb ka kokku astroloogiliste Kaladega? Seal peaks toimima äärmuslikkus- kas ülim hingestatus või ülim.. tuimus ;)


Enn ,1.Sep.2012. 10:34
pokker - parim seltskondlik ajaviide, eriti suveõhtutel, sõpradega, ainus tabuteema vaid oma käes hoitavad kaardid, ülejäänud olek aga vaba. miks mitte kala grillil särisemas :) nii et kindlasti võib sisse tuua ka Kalade märgi. iga jaotus unikaalne, sümbolite ja kombinatsioonide rikkus, peaaegu juba nagu horoskoop.


Neptuunlane ,1.Sep.2012. 11:45
eile õhtul andis tunda juba täiskuu.Mul siis pingestas kuu neptuuni kolmanda maja alguses.Kortermaja õues oli laste vaheline suhete klaarimine koos minuga.Lendasin lastele peale kuna kannatajaks oli minu äsja 5 saanud poeg.Ilmselt tänu täiskuule ehk keesin liiga üle ja nüüd mõtisklen,et kuda selle täiskuuga on.Kas võib lõpetatuks lugeda selle riiu või ei?Kuidagi närib hinges.


Anu ,2.Sep.2012. 9:42
Täiskuu toob välja instinktid ja võimaldab valgustada neid teadlikult...mina oleksin tänulik selle eest, mis võimaldab mul oma sisemaailmas toimuvat näha ja analüüsida. Täiskuu ei lõpeta vaid inimene nähes endas olevat sisekonflikti võib sellele teadlikult valgust valada ja vabaks anda. Kõik mida kogeme väljas on peegeldus meie sisemistest plaanidest. Palju kergem saab kui tänada ja anda vabaks. Sest sellega anname väga suure tõenäosusega vabaks ka lapse sarnaste olukordade kordumise eest. Väga tõenäoline on, et see olukord toob välja midagi su enda lapsepõlvest. Hukkamõistmine ja mõistmine on ühe mündi 2 poolt ja seal kus oleme midagi hukka mõistnud endas või teistes saame seda mõistmisega tervendada:)
Saturn siseneb peagi Skorpioni märki ja sisekonfliktid hakkavad pinnale ujuma suure vägeva Pluuto - Uraani kvadraadi taustal. Võimu ja jõu õige kasutamine hakkab esitama väljakutseid...kuidas kasutada isiklikku väge võiks olla üks oluline küsimus.


Ed ,2.Sep.2012. 17:09
/Hukkamõistmine ja mõistmine on ühe mündi 2 poolt/Hea on alustada kirjeldamisega Mida nägid? Hinnangut andmata. Kas nägid kogu kulgu algusest peale? Või alates sealt kui sekkusid?
Alles hiljem lisad tunde. Mida tundsid sina? Mida võis tunda laps? Kuidas lõpetasid/kuidas lõppesid riiud lapsena?
sorts analüüsi neitsi aega.


Lunaatik ,3.Sep.2012. 12:27
Tere! Üks küsimus solaarkaardi kohta - kui solaari Asc-l on sünnikaardi Asc-ga 5 kraadine orb (jäädes sünnikaardi 12. majja), kas siis võib seda konjunktsiooniks lugeda?
Ning mida võiks rõhutada solaari ja sünnikaardi Dsc valitseja (Kuu) ühendus Marsiga solaari 10. majas?
Ette tänades,
L.


Neptuunlane ,3.Sep.2012. 13:44
oh,tänud.Täpselt nii see oligi,meenusid lapsepõlve aegsed vägivaldse mängud.Iseenesest mina ei olnud kunagi ohver,ei olnud ka kiusaja,aga need kes olid....ma ei taha ,et keegi laps neid praegu üle elaks.Seepärst sekkusingi intensiivselt vahele.On tõesti endal mille üle järgi mõelda,kuid 5 aastaseid peab siiski õues aegajalt kontollima.Ei poolda liigset vabakasvatust.Mulle nagu üritati selgeks teha,et lapsed ise panevad oma mängud paika ja saavad hakkama.No ega ikka alati ei saa.vahel keevad üle ja nii need asjad juhtuvad.


Anu ,3.Sep.2012. 21:45
Olen sekkumise poolt. Oluline on aga olla rahulik kui sekkuda:) Teema oli täiskuus ja püüdsin vastata, et ükski kuuseis ei lõpeta midagi. Inimesena õpime juhtima oma elu ja jälgima oma reaktsioone. Kas ma olen energia ohver või meister? Sellest algavad vabad valikud. Täiskuu on enese tundmaõppimiseks suurepärane, sest toob välja muidu nähtamatu ja varjuloleva. Lapsed vajavad täiskasvanute tuge. Saame seda pakkuda kui oleme ise rahulikud:) Rahu saab alguse tänulikkusest...võime olla tänulikud asjade eest mis meid endast välja ajavad. Kui suudame olla vaatlejad hinnanguta, saame ka muutuda. See on kiireim tee enesemeisterlikkuse ja vabaduseni.


Tiina ,4.Sep.2012. 9:23
Väga ilus! Sedalaadi tänulikkus sünnib äratundmisest, et kõik mis ilmub on enne seda juba olemas olnud - see ilmumine annab tal võimaluse saada nö. valgustatuks. Teadvustamine mõjub nagu taltsutus - mis iganes alateadlik tendents saab teadvustamise läbi taltsaks ja muudab oma nägu ning tähendust. Julgus pöörata tähelepanu rahus ja austuses elu millisele iganes ilmingule annab ka lapsele kaasa selle julguse - selle sümboolse oskuse taltsutada lõvi oma eluteel ;)


Anu ,4.Sep.2012. 10:10
Jah Tiina! Just nii mõtlen ka mina. Tänud:)


Anu ,4.Sep.2012. 11:19
Kõik mis minu reaalsuses ilmneb, selle olen kunagi ise loonud. See on olnud minu selle suve teadvustamine. Kuna ja millal ja miks pole oluline. Oluline on kogeda, teadvustada, tänada ja vabaks anda. Sest muidu see kordub taas ja taas...


TiinaV ,4.Sep.2012. 12:37
Jah - pole oluline mida koduteel kohtad - see on kodutee ja enda teadvustatud ühteliitmine ning iga teadvustamine selles avardab teadlikkust enda olemusest - teisisõnu on see nagu armastus on tundmatu teadvustamisel võidetud hirmu loomulik tulemus. Kogu nähtav maailm on teadvustamise ala ja selle on skippinud kokku teadvustaja ise - kuigi ta asub selle suhtes vaatleja positsioonil ja seeläbi tundub nagu oleks tegemist teistega. Siiski on ta alati ka selles ruumis olija - kirjeldamatult suurem ja ulatuslikum kui seda näha on ja iga teadvustamine jõustub eelkõige tema enda olemuses. Muutus peegeldub vastu ümbritsevast just niisuguse "ajanihkega" nagu on teadvustaja kontakti sügavus oma olemusega teadvustamise hetkel. Nii sünnib märk mis on täiesti subjektiivne - ometi väga täpne ja piiramatult avara mõjuga läbi sünkroonsuse.


Aster ,5.Sep.2012. 19:56
Mis seisus Kuuga minna uuesti eksamit tegema? (tehniline värk). Minu tunde järgi võiks sobida kasvav Kuu Veevalajas (24. ja 25.09). Mida arvate?


TiinaV ,6.Sep.2012. 12:46
Hästi arvan:) 24 - 26 on kõik seks puhuks väga toredad päevad. Kuu teeb Marsiga Skorpas ka sekstiili ja veel suure trigooni Päikesele ja kuusõlmedele ja ka kuuloomise järgne kuufaas on soodne - nii et õnn kaasa! :-)


Aster ,6.Sep.2012. 18:25
Suur tänu, TiinaV! Nüüd on kergem keskenduda.


Mimi ,7.Sep.2012. 14:25
Kui ühe inimese solaaris satuvad AC/DC ja MC/IC teljed täpselt (1,5 orb) lähedase inimese nataali vastavatele punktidele, siis kas see mõjutab kuidagi ka nende suhet?


Neptuunlane ,8.Sep.2012. 8:14
arvan,et mingit pidi mõjutab küll.Näitena , ammuse lähedase sõbraga,kelle solaar algas minu AC punktist.See oli aasta ,kus meist said veel lähedasemad.Lähedus kestis ainult see aasta.Ilmselt andis seis sellise aastase värvingu ja energia.Nüüd taas lahus,radixi kaart väga ei toeta meie pikemat koosolemist.


Anu ,8.Sep.2012. 12:15
olen sama meelt...see aasta aitab kogeda ja mõista paremini selle inimese olemust ja valdkonda kuhu see asetub sinu sünnikaardis (maja ja märk). Sest pikemas perspektiivis see inimene, eriti kui ta on lähedane, "avab sulle ukse" nägemaks kogemaks avaramalt teatud osa maailmast. See on ka aasta kus teie elulised huvid ja eesmärgid ja enesetunnetus ühtivad suurel määral. Asjad, mida koos algatate sujuvad:)


Mimi ,9.Sep.2012. 0:03
Seda on hea teada :) Teisel inimesel solaaris jälle Põhjasõlm täpselt esimese inimese nataali Vertexil. Ja kui mõlemi solaare sünastriliselt võrrelda, siis torkab silma Kuu ja Vertexi ühendus Kaalude 0 kraadis. Hetkel suhe väga keeruline, aga tundub, et siis on lootust, et miski see aasta veel aitab siduda.


TiinaV ,12.Sep.2012. 11:44
Astrostuudio kohtub sel aastal teisipäeviti kella kella 19 paiku Kullos. :)


TiinaV ,12.Sep.2012. 13:30
Lahe! Vaatasin, et olen kirjutanud kella kella 19. paiku :) See mõjub umbes nii nagu tähendaks see kellalt vaadatud kella 19 paiku - vihjaks nagu sellele, et võiks vaadata ka mujalt seda alguse aega - äkki südamest ja tema külluslikust taktimõõdust oma rada ja rütmi valides...tulla kohale lihtsalt "õigel ajal"... :D


Astroliit ,12.Sep.2012. 18:11
Olete oodatud järjekordsele astropäevale
15. septembril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Triin Tobber – Deklinatsioonidel põhinev elugraafik
Kuna osalejad kaasatakse arutelusse ja selleks on vajalik deklinatsioonide tabel, palume huvilistel saata oma sünniandmed: triin.tobber gmail.com
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Mimi ,15.Sep.2012. 21:36
Mida võiks tuua aeg, mil transiitsed Kuusõlmed liiguvad kvadraati nataali Päiksega? Ehk on kellelgi kogemusi :)


Mimi ,15.Sep.2012. 21:42
Tundub, et igaljuhul satub see isik olulise valiku ette. Olenevalt valikust võib ta kas liikuda palju edasi.. või siis tagasi..


TiinaV ,16.Sep.2012. 10:22
Ilusat Neitsi Noorkuud, armsad sõbrad! :))
Kirjutasin sellest nats FB-s - ma ei tea kas kõigil see link siin avaneb:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=


Valor ,19.Sep.2012. 12:35
Blogis uus teema - Valge Kuu ehk Selena. Suvepäevalised said osa sellest kuulda. Nüüd hakkab ilmuma sellest natuke täiendatud variant.


Anu ,19.Sep.2012. 17:05
Kutsun astroloogiahuvilisi enne kui Päike Kaaludesse siseneb koos arutlema Neitsi märgi väljakutsete üle oma sünnikaardist lähtuvalt. Nii tavaastroloogia kui esoteerilise astroloogia vaatenurgast.
Laupäeval algusega kell 12.00 HK Kullo ruum 1-19

http://www.anuastro.edicypages.com/


Ohooloom ,22.Sep.2012. 11:35
ilma igasuguse hetkekaardi sättimiseta teatan siia ka, et on tekkinud uus koduleht päris algajaile: astromaailm.edicy.co


Ohooloom ,22.Sep.2012. 11:35
www.astromaailm.edicy.co - võib ka ilma www-ta.


TiinaV ,24.Sep.2012. 14:59

http://www.astromaailm.edicy.co/


Lunaatik ,24.Sep.2012. 22:47
Kas kellelgi on kogemusi solaarkaardi Pluutoga Asc-l?
Ühtlasi teevad need ühenduse ka sünni Asc-le.
Lisaks asub solaari 10. majas Mc lähedal Kuu-Marsi ühendus. Huvitaval kombel juhtun viimasel ajal kokku just messoost Vähkidega :)


Neptuunlane ,25.Sep.2012. 15:19
Heal tuttaval solaaris pluuto asc-ndil.Uuuestisünd iseendana,kõik läks uueks.Vahetas korteri,hm siin sõlmed on solaaris 4-10 majas,armastusest ka loobus.Radixis pluuto 11 maja tipul ehk nagu näha opokas 5 majja,mis lõpetas armastuse.Kõrvalt vaatlejana näen just seesmist uuestisündi.Enne seda seisu ei tahtnud ta aastaid kuulta korteri vahetusest.Tegeleb enda niiöelda ülestöötamisega.Teisel tuttaval radixis pluuto acsendandil.Mees säilis samana,oma firma sai uuenduskuuri poole aastase remondi näol.Äi suri.Endal oli korra melanoomi kahtlus,õnneks siiski see karikas läks mööda.Mäletan kui minul oli pluuto radixi ascendandil.Sain töökoha,mis on siiani.Ehk juba 17 aastat.


Lunaatik ,26.Sep.2012. 13:28
Suur tänu Neptuunlane, väga huvitavad näited!
Igaks juhuks küsin üle, kas radix tähistab sünnikaarti?
Endal toimus ka just hiljuti ootamatu huvitav töökoha vahetus kuigi paar nädalat on veel uue solaarini aega.
Ja tekkinud on sisemine tung kõik vana ja kulunud enda ümber välja vahetada, ka materiaalses mõttes :)


Seet ,26.Sep.2012. 13:47
keegi firdariat ei ole testinud? hiljuti avastasin selle enda jaoks ja esimesed kokkupuuted on lausa üllatavad - minu senise elukäigu näitab rohkemal või vähemal määral ilusti ära


Huviline ,27.Sep.2012. 12:56
mida ütleb astroloogia elektrihinna kõikumiste kohta?


TiinaV ,27.Sep.2012. 13:52
Mis see fridaria on?


TiinaV ,27.Sep.2012. 13:55
Elekter on Uraani teema. Hetkel Uraanil kvadraat Pluutoga ja opositsioon Päikesega - kui Kuu vahepeal suure risti joonistab siis ilmnevadki erinevad raputused ja muud Säästulahendused...
Täna FB-s just oli selline:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=


TiinaV ,27.Sep.2012. 14:11
Pluuto Kaljukitses kvadraadis Uraaniga Jääras ei toimi aga kaugeltki mitte ainult elektriga seonduvalt. See on seniste vormide ja uudse perspektiivi nägemise vaheline kvadraat mis kergitab üles palju rohkem asjaolusid mis vajavad võimalust maagiliseks muundumiseks, uuenemiseks, vabanemiseks uude ajakohasesse vormi. Sedalaadi olukorras on alati palju võimalusi - on võimalus ajada asjad nö. "lõhki" ja sundida seeläbi uuenema, on võimalus teadvustamise ja läbinägelikkuse - armastuse ja austuse õhkkonnas tuua esile geniaalseid lahendusi mis kasvavad välja senisest olukorrast kui edasiarendus - parimal võimalikul moel - aga üks on selge - see mis peab muutuma tuleb selle seisuga esile - kerkib esile esmalt nagu probleem ja ootab lahendust - ootab vastust ja vastus sõltub nüüd inimteadvuse küpsusest, valmisolekust leida parim lahendus, valmisolekust olla aus (Uraan on Jääras - see on väga aus asetus - ja Pluuto Kaljukitses - selle aususe vastas on Reaalsus - tänane reaalsus - see ka aus... :) Siin tulebki igal inimesel, asutusel või ka rahvusel - mistahes üksusel, kelle ette see aspekt midagi kergitab olla enda vastu maksimaalselt aus - sel juhul on võimalusi kvalitatiivseks kasvamiseks antud olukorras.


Seet ,27.Sep.2012. 14:30
firdariast:
http://www.hot.ee/iwaroc/firdaria-est.pdf
teine huvitav süsteem on the septenary: eestikeelne tõlge on maas millegipärast:
http://www.hot.ee/iwaroc/firdaria-est.pdf


Seet ,27.Sep.2012. 14:31
topelt läks, septenary (eng) oli:
http://www.hot.ee/iwaroc/theseptenary.pdf


TiinaV ,27.Sep.2012. 14:45
Kusjuures kvalitatiivne kasvamine lähtub keskmest. Miks? Sest uus tasand kasvab välja eelmise ammendumisest - ammendumine ei ole aga mitte mõttetuks muutumine või vale olemine või vanaaegne või veel midagi sellist vaid see on selle tasandi ühte liitumisest - duaalsus liitub aga alati keskmesse ja sealt kasvab välja ka uus lahendus - kasvab välja olukorrast nii, et see olukord toidab tema kasvamist - see on nagu omandatud kogemus mis lubab midagi hästi edasi arendada. See on Uraan. See on Veevalaja ja see on Veevalaja ajastu stiil ;) Sest ka elekter on tekkinud kahe ühendamise tulemusena - nii tekib igasugune väärt võimalus kahe seni lahus oleva asjaolu ühendamisest ja lahus olevad maailmavaatelised probleemid mida inimkogemuse duaalsus kasutab, saavad leida lahenduse ühinedes inimeses endas tervikarusaamaks. See lahusolek ja vaenus olek ei ole aga sugugi nii et mis te mökud seni tegite et seda kokku pole pand? Ei saanudki kokku panna enne sest selleks et selles eluväljas milles me elame midagi niimoodi kokku voolaks et sellest lühist ei teki valguse asemel tuleb leida see kokkuvool - tuleb leida see sünkroonsus, tuleb leida see vaatekoht, see vaatenurk, see ülekanne, see kooskõla, see....jne. Selle nimel tegutseb kogu aeg kogu inimkond - isegi kui osad neist seda ei näe ja karjuvad et kõik ümberringi on loodrid ja lollikari... ;)
Igasugune kvalitatiivne kasvamine saab võimalikuks neist geniaalsetest maailmavaatelistest ühendustest mis sünnivad nagu väikesed süttivad jaaniussikesed iga inimese teadvuses... olgem siis loovad selle aspekti valguses - olgem humoorikad ja kaastundlikud ja armastavad ja julgegem proovida neid teineteise mokassiine...kasvõi korraks enne kui tema peale karjuma hakata ja talle kleepida laubale silt mida ise kanda ei tahaks :))))


TiinaV ,27.Sep.2012. 14:53

http://www.hot.ee/iwaroc/firdaria-est.pd
Panen korra veel et saaks otse minna :D
Pane edaspidi link selle "lisa link texti kasti" välja kaudu :)


TiinaV ,27.Sep.2012. 14:55
Oi see on päris pikk. Aitäh. Tutvun :)


Aino ,29.Sep.2012. 20:54
tänud firdaria lingi eest Seet
Zet 7 programmis on see arvestus olemas aga jutt seal juures on natuke liiga.... :)))


Ed ,30.Sep.2012. 11:31
Ops, on tõesti olemas. Minul zet 8. Kuid ei oska midagi peale hakata selle Firdariaga. On Firdary ja Solar Firdary, aga juttu pole. Jutt juurde, see tuleb millegile vajutades?


Ed ,30.Sep.2012. 11:38
Üpris pea, maailmalõpu äärel:) detsembris selline seis ootamas.
* Jupiter-Sun
The native's understanding will increase; he will be the first minister of a king; his fortune and wealth will be increased; perhaps he will discover treasure; he will have profit without labor; he will be honored by men; he will have dominion and dignity from kings and other men above (all of) his family; he will be placed as custodian over the people; a fortunate child will be born to him.


Seet ,30.Sep.2012. 14:17
firdaria jutt on ka Janus'e programmis, aga planeetide iseloomu seisukohalt, mis pole ju päris see - tähtsam on nende asetus just sünnikaardis. minul keeras elu täiega allamäge jupiter-marsi perioodil, mis on horoskoobis omavahel täpses kvadratuuris (ja taukvadraadis). seevastu varsti marsilt ootan siis paremaid energiaid :p


Valor ,30.Sep.2012. 19:45
Novembri lõpus ja detsembris on jah põnevaid seise näha. Kujund "Jumala sõrm"on peamine, mis figureerib. Hakkan lähemalt uurima.


TiinaV ,5.Oct.2012. 12:00
...ongi see ilus sügav sügispäev käes kus Saturn ja Merkuur võtavad kenasti käest kinni ja astuvad sellesse sügava selguse märki - Skorpionisse.
Merkuur siseneb kell 13:35 ja viibib seal lühidalt - kuni 29. oktoobrini 2012.
Saturn siseneb kell 23:34 ja jääb Skorpioni märki kuni 23.detsembrini 2014.
See on sügavuse ja vormi kohtumise teema - sügav vaikus ja pilk allikasse, kivi sisemusse, öötaevasse, südamesse, silma...et sealt selgineks...
Et näeks seal äkki seda enda kõige selgemat vastupeegeldust.
Et näeks läbi looride, läbi kardinate, läbi kihtide.
Tunneks ära ja taipaks.
Jah - taipamine võib olla päris kange elamus.
Just täna hommikul oli raadios viktoriin, milles küsiti kõige mürgisema mao kohta kes elab Austraalias , kelle üks hammustus võimaldaks tappa 150 inimest ja kelle nimi on Taipan ;)
See on pöördeline.
Söe muutumises teemantiks, mudasest veest allikaselguse esile tulemine, sügava läbipaistmatu kivise maapõue sees sündivad selged ja läbipaistvad vääriskivid, öötaeva selged tähevalgused
See on selginemine - oma kõikides võimalikes avaldumistes.
See on vormide läbinähtavaks muutumine ja see on ka tõsiduse seis - just tõsidus kui olek - sügav keskendunud olek - siin ei ole ruumi ebamäärasusele, haletsusele, udutamisele, varjamisele, naljatamisele, vassimisele - siin otsitakse selgust - on või ei ole.
See on nagu graafika - peen ja selge must joon lõikab valget ja vastupidi - see joon on puhas ja selge.
Saturn Skorpionis osutab vormi samavõrd peenele vastavusele tema allikaga - vaimuga.
Keerab selgeks seda kiirt mis peab sirutama ennast läbi kõigi tasandite ja tooma esile just sellele hetkele vastava vormi Elu Ekraanil.
Ta korjab sealt vahelt ära kõik need katted ja moonutavad, pehmendavad, hägustavad ja ümber suunavad kiled ja loorid - kõik need Karvased Käed, kes on üritanud seda kiirt oma kasuks painutada...saada "ajapikendust" millelegi mida vaimne plaan enam ei toeta - mis on südamele koormaks ja silmadele kaeks...
See on aeg häälestada ennast selgeks nagu pill mis peaks mängima oma südame lugu.
Saturn on vormi valitseja ja Skorpion on allikaselguse märk - nad kohtuvad et luua kõige puhtam ja selgem ühendus ja ühtekuuluvus nende vahele.
Siin ei aita enam maast lahti hõljumine roosas pilves ega ka enda katmine millegi kaitsvaga - isegi kui see on "kvaliteetsest materjalist", siin ei saa enam haledusega endale toetust kaubelda ega abituse abil ennast kellegi kärusse libistada...siin ei saa enam ajada asja segaseks ega kavaldada üle.
Need energiad toimivad otse ja valgustavad läbi - hüüavad nagu piirivalvur kes on teid oma valgusvihuga kirbule võtnud - hei! Teie seal! Jah teie! Ma räägin just teiega! ;)
Ilusat ja vabastavat kohtumist meile kõigile Isand Saturniga Skorpioni märgis.
See ei sünni kusagil kaugel taevas...see sünnib igaühes meist eneses...
See on väga individuaalne ja intiimne, sest see on sügav ja seepärast on see endaga olemise ilu...valu muidugi ka sest valu ongi enda ühtesulatamise ilu...
Igaühes meist saab äratatud see sünkroonsus just temale kõige sobilikumal moel ja see toob selguse, vabaduse ja südamerahu just sinna kuhu teda kõige enam vaja on.
Ja südamevalgus saab sellest selgusest läbi kumada...
Tuua esile kõige sügavama ja puhtama struktuuri igaühes meist...
Tema helid ja värvid ja vormid...
Tema unikaalse individuaalsuse ja selle sobitumise universaalsesse mida kutsutakse iluks...
Nagu mingi salajane kosmoselaev...UFO mis on seisnud öös ilma et keegi teda märkaks, hakkaks äkki süütama oma pardatulesid....üks rida teise järel... ;)
Kasutagem neid hetki oma ülimaks hüvanguks.
https://www.facebook.com/notes/tiina-var


Lunaatik ,8.Oct.2012. 2:31
Imekaunis kirjeldus, aitäh TiinaV! Saturnil on hea ajastus - sellist Skorpionlikku allikaselgust oleks just nüüd väga vaja! Ühtlasi tore, et Saturn Kaaludest lahkub, kuna paari viimase aasta jooksul on ta justkui raske teerullina edasi-tagasi üle sünniplaneetide sõitnud ning tulemuseks on selline ilus, sile ja emotsioonitu asfalt :)


Neptuunlane ,8.Oct.2012. 8:13
Sama siin.Just kolis saturn mu kuu pealt maha.Täiesti tühi olen.


Lunaatik ,8.Oct.2012. 10:43
Oi jah, Kuu ja Saturni ühendus on ka läbi elatud ja miskipärast tundub, et need kaks küll hästi kokku ei sobi.
Eriti siis, kui ka Pluuto samal ajal oma kvadraadiga kõrgepinget lisab :)
Ja kui Saturni teekond samaaegselt läbi 8. maja kulgeb, siis võrdlus emotsionaalsest põrgust läbiminemisega tuleb kahtlaselt tuttav ette :D


TiinaV ,8.Oct.2012. 12:33
See kõlab nagu "alepõllundus" see teie jutt :D Et nüüd on puhas plats uute võrdete jaoks valmis ;)


TiinaV ,8.Oct.2012. 12:33
võrsete ikka...mul on küüned ilmselgelt liiga pikad... ;)


TiinaV ,8.Oct.2012. 12:35

http://www.astroloogiainstituut.ee/


Lunaatik ,9.Oct.2012. 3:08
Kas keegi oleks äkki nõus natuke progressioone kommenteerima? :)
Milliseid energiaid võiks kaasa tuua meesterahva progressiivse Marsi ühendus naise sünni Marsiga? Just hakkab läbi saama samades kaartides mehe prog. Veenuse ühendus naise Marsiga. Lisaks on sinna lähenemas ka mehe Uraan.


Valor ,10.Oct.2012. 13:18
Asteroidide sõpradele tutvustamiseks on blogis üleval uus teema. See asteroid on oluline naaberiigi jaoks aga ka meile tähtis. Esialgu on temast ülevaade kauge ajaloo sündmuste taustal. Hiljem jõuame ka tänapäeva.
Artikli lõpus on mingi kamm sees, tekst suurte vahedega. Katsed seda parandada seni pole õnnestunud. Ärge pahaks pange, et nii on.


Neptuunlane ,10.Oct.2012. 14:31
Kuidas suhtuda uraani aspektidesse.Pean silmas just konjuktsioone.Enda ja tuttavate kaarte vaadates jääb mulje,et nagu ikka midagi ma ei taipa.Mul endal on ta olnud päikesel,veenusel,merkuuril.Ise veevalaja,aga midagi püsivat nagu pole neist tulnud.Samas teistel uraan marsil toonud mehe ,kellega ka abielluti.Siiani koos.Teisel uraan descendadile saabudes tegi kvadraadi marsile ja otsustati samuti abielluda.On kellegile olnud kogemusi uraani konjuktsiooni näol,äkki viitsiksite jagad mõnda oma kogemust.Saaks ka targemaks.Kuna mul kohe aasta algul saabub uraan 4 maja tippu ,no ma ei tea ,natukeseks ajaks kuhugi küll ei taha kolida.Lapsele mõeldes peaks ikka püsivama paiga leidma,et kooliteed alustada.Kas kellegil on uraan tulek 4 majja ka püsiva elukoha andnud?


Valor ,10.Oct.2012. 16:28
Kui Uraan jõudis neljandasse majja ja oli seal kaks kuud liikunud, sain uue kodu, milles elan juba 35 aastat. Korteri võtmed sain siis, kui Uraan oli täpselt mu Merkuuril.Uraani jõudmine neljandasse tõi kaasa vanaisa lahkumise siitilmast. Ta liikus neljandas üle kümne aasta. Sinna perioodi mahtus veel tütre sünd ja kahe vanaema äraminek.
Uraan neljandas võib näidata ka muutusi lähisugulaste elus. Isiku enda puhul järske muutusi oma koduses elus, ka kolimisi. Uraan puututab ka muutusi alateadvuses.


Neptuunlane ,10.Oct.2012. 17:03
Nojah,eks minugi üks vanaemadest on juba 94 aastane.Sellisel puhul äraminekud on nagu loomulikud.Kodu vahetuse teema on olnud õhus juba kuskil 3kuud.Ei leia sellist kuna maksavad liiga palju.Tunnen sellist seesmist ärevust.ilmselt peab ootama ära aja kui põhjasõlm kohtub 10 majas kuuga kaaludes.See oleks kusagil 2014 aasta algul.Ehk siis prantsatavad asjad oma kohale ja tuleb mingi õige korter.


Neptuunlane ,10.Oct.2012. 17:04
Eks tegelt niikaua uraan pendeldabki IC-l teeb lausa 3 üleminekut sealt.


. ,10.Oct.2012. 17:22
Uraan IV majja algul ei teinud midagi, vähemalt ei mäleta. 2 kuu pärast jäi pere kodust ilma. Mäletan selle aasta suve sedasi, et soovisin suuri muutusi ellu. Tahtsin kolida Tallinna, aga olin veel lapseohtu ja plaan ema poolt oli mitte aksepteeritav. Talvel kui Uraan tuli Neptuuni peale + kõik teised aspesktid, tuli kodu kaotus ja mina olin korraga Tallinnas.
Kodu tuli Uraani liikumisega IV maja viimases dekaadis, tegi Asc, Jupiterile, Saturnile aspekte. Võtmed kätte päeval oli Marsi (X maja val) ja Uraani ühendus.


Astroliit ,10.Oct.2012. 19:51
Olete oodatud järjekordsele astropäevale
13. oktoobril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Marika Kuusik – Planetaarredel meie individuaalkaardis
Kaasa võtta sünnikaart!
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Tiina ,11.Oct.2012. 9:20
Ükskõik millise maja tipus või millise planeediga ühenduses see Uraan Sul ei oleks - ta on ikkagi seesama Sinu sünnikaardi Uraan mis ajab seal oma asja - muutused mida ta toob arendavad Sinu sünnikaardi asja - nagu rullivad seda lahti - Uraan toob ikkagi uut vaimset ruumi - see on põhiline ja see on seotud muutustega mis avardavad mingit arusaamist, endast, elust, suhetest - iga asukoha muutus toob ju uued vaatekohad - keegi sureb ära on ka kohe teine perspektiiv, samuti töökoha muutus, enda imago, eneseväljenduse, tõeks pidamiste muutus - Uraan ei tõsta lihtsalt asju ümber - see on Sinu maailma avardumine mida ta teenib. Minu Uraan näiteks on Kaaludes ja 6. majas ja just need teemad, mis on seotud 6. maja ja suhetega - eriti just minu suhtumisega teistesse inimestesse - ehk siis välisesse maailma on koos Uraaniga kõvasti hüpanud :)


Ohooloom ,11.Oct.2012. 21:40
mina kolisin siis, kui Uraan oli ammu majas sees. aga korteri leidsin vist teise aspektiga (Uraan IC-l).


Neptuunlane ,12.Oct.2012. 7:10
ohooloo,kas leidsid teise retro aspekti ajal?


Ed ,12.Oct.2012. 7:23
Tiina: Ükskõik millise maja tipus või millise planeediga ühenduses see Uraan ...seesama Sinu sünnikaardi Uraan mis ajab seal oma asja ..
Jah, oma sünnikaardi planeete oleks hea õppida tundma, et teada, kui suurt ehmatust, segadust, õnnistust, õnne jne üks või teine planeedi tulemine või aspekti võtmine võib inimese elus teha. Kiiresti liikuvate planeetide kordustega võib ruttu aimu saada. Oma loos on võimalik hoomata suurt plaani.


Astroliit ,12.Oct.2012. 14:48
13. oktoobri astropäeval Tallinna Rahvaülikoolis toimus ruumi muutus:
sissepääs Estonia pst. poolt, esimene korrus. Vastavad sildid on väljas!
Juhatus


Ohooloom ,12.Oct.2012. 18:12
oli vist jah retroaspekt


Neptuunlane ,13.Oct.2012. 7:39
mul on vist üsna loll küsimus,aga ma ise välja ei mõtle.Tahtsin vaadata oma varjutuse kaarti ja ka novembris tulevat varjutust.Kui teha varjutuse hetkele kaart siis mis ma asukohaks panen.Ja kustkohast võiksin näha täpset kraadi novembri ja 2013 aasta mai kuu varjutuse täpseid kraade?


Neptuunlane ,13.Oct.2012. 7:40
huvitab just päikesevarjutuse oma.


Ed ,13.Oct.2012. 11:14

http://eclipse.gsfc.nasa.gov/eclipse.htm
Vaata, kas leiad siit omale vajaliku info.


Vari ,13.Oct.2012. 23:11
täpseid kraade? mingi programmmiga kerid Päikese-Kuu täpse aspekti toimumise aja ette. osavamad progred, näiteks Solar Fire jne arvutavad varjutuste kaarte ka ise välja. üldiselt vaadeldakse varjutuse asetust sünnikaardi suhtes, mitte iseseisva kaardina.


Lunaatik ,14.Oct.2012. 1:11
Oleks jälle üks küsimus suhete valdkonnast - palju aastaid tagasi külastasin üht nimekat astroloogi ning meelde jäi üks tema kommentaar - väidetavalt pidid ea poolest vanemad meesterahvad elus probleeme tekitama ning nooremad vastupidi õnne ja rõõmu tooma :) tookord ei taibanud ma astroloogiast veel midagi ning ei osanud küsida, millele ta täpselt toetub.
Ilmselt tasub vaadata Marsi, Merkuuri ja Saturni aspekte aga mida veel?


Neptuunlane ,14.Oct.2012. 12:17
Mina tegin nii,et vaatasin millal kuu on täpselt koos päikesga.Näiteks mais päikesevarjutusest rääkides,sain 0.23 kraadi kaksikus ja see kellaaeg ,mis astro.com andis tallinnale sel hetkel .Selle kellaajaga määrasingi ascendandi.No mingi pildi ikka sain,aga ,et päikesevarjutusel omaette kaarte ei tehta,seda ma nagu ei osanud arvata.Mul üks küsimus ka solaari kaarte uurides.Solaar näitab siis energia mustreid aasta lõikes.Kui solaaris jäävad enamus isklikud planeedid ülevalpool horisondi või jäävad kõik allpool telge.Kuidas sellesse suhtuda?


Ohooloom ,14.Oct.2012. 17:35
mina kerin ZETiga Kuu ja Päikese ühte punkti, asukoht jääb ikka Tallinn. Varjutuse kaarti tasub ikka eraldi ka uurida, mitte ainult oma radiksiga seoses:)


Ed ,14.Oct.2012. 19:04
/mina kerin ZETiga Kuu ja Päikese ühte punkti,/ Mina ka, aga siis tuleb Pets varjutusekaardiga nt FB-i ja Tallinna kellaaeg on tihti kuni 10 minutit erinev kui mina sain. Vanasti oli hea vaatasin efemeriididest, aga alates 2011 aastast said minu tabelid otsa ja uusi pole märganud soetada.


Ohooloom ,14.Oct.2012. 19:19
hm... vaat Petsi kaartidega ma pole taibanud võrrelda, peaks hakkama.


TiinaV ,15.Oct.2012. 13:54
Viimased hetked enne Kuuloomist Kaalude märgis...
Seda perioodi - kuutsükli 30.-t päeva, milles me hetkel viibime kutsutakse Kuldne Luik... see on vaikuse ja selguse, harmoonia, andestumise hetk enne uut algust.
Kuuloomine toimub Tallinna kohal kell 15.02
Ja Kaalude märgis on ta kõige enam peegelduse teadvustamise aeg.
See on teadvustatud kooskõlade ja koostoimimise märk - partnerluse märk, grupitegevuse märk.
Seekord sünnib see kuuloomine 8. astroloogilises majas - 8. maja on ühise keha teadvustamise maja - seda on kogu maine kogemus - kehas olemisest, seksuaalsusest, ühise kodu, firma, toidu ja inimkonna ühise kodu - Maakerani ja kõigi tema ürgelementideni välja - ka Taevakehade kooslus on ruum milles teadvustada koostoimimist.
Vanas astroloogias oli 8. astroloogiline maja kutsutud "surmamaja", sest surm on üks osa ühises kehas toimimisest - see on seniste teadvustatud piiride suremine selleks et uueneda - et ühineda milleski suuremas, milleski enamat hõlmavamas - just teadvustamises on asi.
Kui inimteadvus on elu olemusega sügavasse ühtsusse ja äratundmisse jõudnud, siis ta omandab "teadvustatud ümbersünni võime" - võime "langetada lehti nagu puud" Surm mis viib inimese "ära" on sisuliselt nn. teadvustamata ümbersünni võime. Siis ilmnebki tõsiasi, et surm ei ole iial olnud elu vaenlane vaid elu teenistuses - sügavuti ja nii saab surm asuda ka inimteadvuse teenistusse - tema teadlikkuses enda uuenemisest, avardumisest ja toimimisest.
Selle kuuloomise lähedusse jäävad kaks kõrgemat teadvust sümboliseerivat taevakeha - Haumea, mis sümboliseerib Maa kõrgema teadvuse ärkamist
/http://www.lunarplanner.com/asteroids-dwarfplanets/Haumea.html#Haumea
- see on ühtsusteadvuse sümbol, mis suudab sulatada vastandid ühte ja näha neid koosvoolamises - elu ülesehitus protsessides ja seal läheduses on ka asteroid Samadhi ;)
Ja IC-le - kaardi sügavaimasse majja - kodumajja - ehk ka 4. astroloogilisse majja - jääb taaskord see naiselik kolmik - Sedna, Kuu lõunasõlm ja Must Kuu.
See ongi otsekui elu enda sügavus mis sealt selgineb koos Kuu põhjasõlmega Skorpionis Kesktaeva lähistel.
Ja veel - Kuuloomine sünnib täpselt opositsioonis Erisega Jääras - see on eneseteadvustamine. Eneseteadvustamine sügavaimas - mina kui Teadvus kes loob kogu oma elukogemuse - kogu oma reaalsuse ja seda just valides häälestus - valides sagedus millel lasta oma mõtetel, tajudel - iseendal tervikuna toimida.
See kuuloomine Kaaludes ongi kui Noatera - see on võimalus teadvustada kõigi suhete tõelise kooskõla alust. See on eneseteadvustamine. Üksnes sügavuti endale toetudes on võimalik saada osa tõeliselt õnnelikest ja rikastest suhetest ennast ümbritsevas.
Tunda armastust, ühtekuuluvust, tõelist austust ja huvi, jagada seda maailma jäädes ühtseks - jagada väga peenelt ja tajuda sealjuures väga sügavat ja selget äratundmist. Ühtekuuluvust.
Seekordse kuuloomise kraadi Sabiani sümbol lisab omalt poolt järgmist:
PHASE 203 (LIBRA 23°): CHANTICLEER'S VOICE HERALDS SUNRISE.
KEYNOTE: A creative and joyous response to life processes.
The cock that crows as the first coloring of dawn appears at the eastern horizon is a beautiful symbol of the ability, demonstrated by all pioneers and cosmically attuned individuals, to give voice to what is as yet unmanifested, but is on the way to manifestation. At the ego level, chanticleer may feel that he makes the sun rise; but someday he will learn through painful experiences that to create is only to reveal what essentially is. It is the vivid recognition of the as-yet-unknown in the known.
This third stage symbol should make us think afresh about issues we too often take for granted. At every "sunrise" there are a few isolated witnesses that herald the coming of a new day. What is at stake here is the individual's capacity of RESPONSE TO LIFE'S RENEWALS — renewals which are cyclic, predictable, yet always new, always creative.
Ilusaid ja õnnelikke hetki endas ja enda ümber meile kõigile! ;)
https://www.facebook.com/notes/tiina-var


Mimi ,23.Oct.2012. 18:47
Ehk kellelgi on ideid.. mind huvitab, kuidas toimib energiadünaamika sünastrias, kui ühel inimesel sünnikaardis isiklikud planeedid ei tee mingeid aspekte Uraani, Neptuuni ega Pluutoga, ent need planeedid teevad aspekte just teise inimese isiklikele planeetidele. Mulle tundub, et see esimene inimene oma igapäevaelus neid kaugeid planeete eriti üldse ei tunneta. Kas see sünastria võib temas nende planeetide tajumist äratada? Või siis mitte ja talle jääb ka endale arusaamatuks, miks ta oma partnerile nii "kosmiliselt" mõjub.


Mimi ,23.Oct.2012. 18:53
Üleüldse, huvitav, kuidas kujuneb suhe sellise kahe vahel, kui ühel on isiklikud planeedid (Kuu, Merkuur, Veenus, Mars) kõik omavahel aspekteeritud ja kaugemaid kuidagi ei puuduta, samas kui teisel on isiklikud planeedid kõik seotud Uraani, Neptuuni ja Pluutoga ning omavahel eriti ei mängi. Need kaks tajuvad küll suhteid väga väga erinevalt, aga ilmselt alati on teineteiselt midagi õppida.


Neptuunlane ,26.Oct.2012. 13:43
Mõeldes eelolevale päikesevarjutusele ehk targemad oskaksid öelda kellaja millega ma varjutuse kaarti teen.Kraadideks sain ma 21.57 skorpion.Seekord siis põhjasõlmega koos.Kuna viimased 2 varjutust mängisid mulle väga olulist mängu siis loodan teema jätku.Viimane varjutus oli siis 7 maja tipus.Lõunasõlmega koos mais tõi ikkagi inimese ,kes juba on kord mu elus olnud.Mulle meeldib hetkel varjutusi uurida.Kas skorpioni märgi varjutus toob ehk välja seesmiselt peidus olnud ja teistele varjatud mõtted -teod?


Valor ,26.Oct.2012. 22:46
Üks lõik minu novembrikuu ülevaatest rubriigist Mida pakub aasta 2012-november.
....See päikesevarjutus on selles suhtes harukordne, et viimase 1500 aasta jooksul pole varjutust olnud kinnistähe Unuk El Hai`ga (lähenev orb 17 min.) peal. Kinnistähel on Marsi ja Saturni kombinatsioniga mõju, sageli on temaga seotud ohud ja kaasnevad kroonilised haigused. Inimsel võib ta ära lõhkuda kõik loomulikud rütmid. Positiivse poole pealt annab parapsühholoogilised võimed – tervendamise teadmised ja oskused. Marsil on varjutuse ajal täpne ühendus Galaktika tsentriga.....
Natuke lähemalt siis, kui avaldan kogu novembri ülevaate.


Ed ,27.Oct.2012. 11:12
/pole varjutust olnud kinnistähe Unuk El Hai`ga/ see tuletab meelde, et Draakonipea liigub detsembrikuus ühe hea inimese Pluuto peale ja kui sõlm on Unukelhai´ga seotud, siis on see koht kõrgendatud tähelepanu all.
Eks näi, mis sündmused tulemas on.


Mimi ,28.Oct.2012. 2:01
Neptuunlane, juhul kui sul on ok lugeda inglise keeles, siis seal on päris huvitav kirjeldus selle kohta


Mimi ,28.Oct.2012. 2:01

http://darkstarastrology.com/solar-eclip


Mimi ,28.Oct.2012. 2:01
Samuti selle järgneva kuuvarjutuse kohta
http://darkstarastrology.com/lunar-eclip


Mimi ,28.Oct.2012. 2:09
Aa, ja veel Neptuunlane, mais kui sulle toodi inimene, kes juba oli kord su elus olnud - sel ajal oli ju Veenus ka retrograadne, nii et kõik oli õige, et tuli just inimene, kes on juba olnud :)


Neptuunlane ,28.Oct.2012. 9:09
Ojaa..ja see veenuse retrograadsus ei lase asjadel nagu edasi viia.Oleme seisvas vees,aga süda kripeldab.Eks näis mis edasi.


Ohooloom ,31.Oct.2012. 23:15
https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?205371


Lunaatik ,5.Nov.2012. 2:23
Tekkis selline küsimus, et kuidas minna sünnikaardi abil natuke kaugemasse minevikku ja uurida võimalikke eelnevaid reinkarnatsioone? Olen kuulnud, et abiks võiksid olla 12. maja ja Kuu positsioon. Aga üldiselt ei tea sellest eriti midagi :)


Tiina ,5.Nov.2012. 8:17
Õnne Rafaelale ja Mo-le - kallid kaksikud Skorpionitarid! Seoses hilinemisega armas Rafa tuleb ka kuumem õnnesoov ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ozV3ixfRF


Rafaela ,5.Nov.2012. 9:09
Tänan Sind, Tiina - päris tuline peotäis õnne oli see tõesti ;) Ja minu poolt ka Mo-le üks suur sünnipäevakalli!


Astroliit ,5.Nov.2012. 11:02
Olete oodatud järjekordsele astropäevale
10. novembril 2012 kell 11.30-14.30
Tallinna Rahvaülikoolis, Estonia pst. 5a, sissepääs siseõuest, 4. korrus
Anette Ottesson – Kutsumus ja prominentsus sünnikaardis
Hind:
Liidu liikmed 4 eurot
pensionärid, õpilased, üliõpilased 5 eurot
teised huvilised 7 eurot
Tasumine kohapeal sularahas


Neptuunlane ,5.Nov.2012. 11:10
Kumba teema valdkonda mõjutab pluuto kvadraat mc-ic teljele.Radixis asub 9 majas neitsi lõpus.Transiidina just saabus viimast korda sisse 2 majja.Palk on nagunii vähenenud viimase 2 aastaga 50 %.Nüüd siis detsembri lõpus tegemas esimest kvadraati mc-ic teljele.Kuna ma ei ole rahul mõlema teemaga.Ei tööga mida teen ega ka koduse olukorraga.Kas kvadraat annab nagu üldse positiivse lahenduse ka?Kellel see seis läbitöötatud?


Ed ,5.Nov.2012. 17:02
Olen kunagi astrotee alguses kuulanud loengut eelmise inkarnatsiooni(de) kohta- seal räägitakse 4 maja tipus olevast märgist ja edasi et maamärk näitab 400 aasta tagust kehastust, veemärk 300, õhk 200, tuli 100 tagust eelmist inkarnatsiooni.
siis loetleti 12 maja tipu järgi regioonid kus võidi olla kehastunud jne.
selline info siis.


Anu ,6.Nov.2012. 1:01
Neptuunlasele. Sina oled oma süsteemi kese, mille sümboliks on Päike sinu kaardis, kiirgav allikas. Sa oled valinud ja valid jätkuvalt selle, milliseid sündmusi oma ellu kutsud. Mitte midagi ei tule iseenesest ja aspektid on vaid valdavad jõujooned, energia kulgemise teed. Mitte üksi aspekt ega asjaolu ei keela sul seda kogemust ja olukorda, millesse oled sattunud käsitleda elujaataval ja rõõmsal moel. Muutused algavad seestpoolt ja kvadraat on lihtsalt maise kogemuse aspekt. Millist kogemust vajad, seda tõmbad ligi. Olukorra omaksvõtt, vaatlus ja tänulikkus aitavad muuta kvadraadi iseloomu. Sellest hetkest alates kui suudame seda korduvat kogemust "läbi näha" ja tänada õppetundi muutume valijaks. Kvadraat muutub "töövahendiks", kogemus, mille oleme omandanud on väljajagamiseks...maise reaalsuse muutmiseks ja millegi praktilise ülesehitamiseks. Ehk tuleks alustada sellest mis on palk ja mille eest seda makstakse. Kosmiliselt on rahulolu kriteeriumiks areng (minu arust). Ühiskonnas või teatud kultuuris levinud mõttevormid peavad muutuma. Raha on ressurss, energia, mis liigub loomisse, mitte vangistusse. Pluuto esitab meile väljakutse olla oma sügavama olemusega üks, olla seda mõtte, tunde ja teo tasandil. Me mässime ennast segastesse mõttemustritesse ja tunneme seejärel, et oleme vangis omaenese elus...jaksu väljamurdmiseks.


Neptuunlane ,6.Nov.2012. 7:09
Väga loodan mingeid arenguid.Alustasin väikest remonti kodus ,ressursid üsna piiratud.Ehk ka see on väike väljund kvadraadile Ic-le.Kohe 2 kraadi pärast kohtub muidugi pluuto 2 maja tipus asuva veenusega.Ehk koidab mingi töökoht uus.Veenus valitseb tervenisti5,6 ja 10 maja.


TiinaV ,6.Nov.2012. 11:38
Täna hommikul täitus minu kaardis Saturni opositsioon!
Milline rõõm ja kergendus!
14 aastat on tuldud läbi oma siseilma - käidud läbi sügavuste sügavuse, seisaku, transformatsiooni ja selginemise - koos Saturni kvadraadiga vajutatud suisa näoli iseenda kõige sügavama peegeldusega kokku...täna keerab Saturn nagu krõpsuga lahti selle poolringi kogemuse... sain täna postipaki kutse...mustlastantsu lehviku sain kätte...tulipunase poolringi mida lüüakse laksuga lahti...olen sügavalt tänulik selle poolringi eest mida olen kulgenud alates aastast 1999...Tänaseks olen igati õigustanud oma nime - Varatalu - tunnen ennast tuubil täis nii et uksed raksuvad...ja igatsen voolama minekut...voolama minekut selle ukse vahelt mis lõpuks ometi keerab ennast lahti ja laseb mu kehas elama - kehas liikuma - Sõnni Saturn 12. majas ja täpselt IC/MC-ga risti...voola, voola, voola - sa ise tead kuhu - nagu vesi teab alati kuhu voolata kui ta voolama läheb - usaldus.


TiinaV ,6.Nov.2012. 11:56
Vaatasin nüüd tagasivaates selle 1999 aastal alanud Saturniringi kaarti...
Jah - väga täpselt on selles näha selle ringi iseloom - Päikese Jupiteri ühendus Jääras 12. majas ühenduses Erisega, Neptuun koos asteroidiga šamaan Mc-l, lõunasõlme ja asteroidi Spirit ühendus 10. majas 21 kraadi Veevalajas(kus muide asub Petsi Veenuse ja Saturni ühendus), Põhjasõlm 4. majas ja Lõvis ühenduses asteroidiga DNA seal vastas. Uraan ka 10. majas ja ühenduses asteroidiga Svoboda, ja minu asteroidi Rosa peal on Pluuto ühendus asteroidiga Rosenkavalier... kusjuures retrograadne Marss on ühenduses minu ja Petsi suhtekaardi lõunasõlmega 11 kraadi Skorpionis...just selle poolringi põhjas - koos Saturni kvadraadiga kohtusime ju Petsiga ;) Minu 12. maja Saturni uus ring ehk ühendus on aga üksiti ühenduses asteroidiga Scientia...see poolring ongi möödunud suuresti teaduse keskkonnas... kuigi see on vaid juhuslik valik mis hetkel ette sattus on juba selleski kõik on nii ilus ja selge...


Anu ,6.Nov.2012. 13:56
Tiina, nüüd hakkavad viljad vormi omandama ja on mida jagada. Ootame:)
Neptuunlasele: Pluuto tahab teha meid vabaks, see on ta põhisõnum. Minul on Pluuto käinud üle Jupiterist, Asc-st, Kuust, Neptuunist, Veenusest, Saturnist ja nüüd siis ka Päikesest (Kaljukitse viiendas kraadis) Mingil hetkel võib tekkida kaos, aga sõnum on uuenemine, renoveerimine, transformatsioon. Ka remont ...5. 6. ja 10 maja on seotud sinu unikaalse rolliga maailmas, sinu enese unikaalse olemuse väljendamisega. Küsi teistelt, mis on sinus erilist, vahel me ise ei märka, oleme oma olemusega liiga koos:)


Neptuunlane ,6.Nov.2012. 14:29
Anule-mida pluuto teile tõi,kui üle veenuse käis?Mul oli ta ascendandil 17 aastat tagasi.Seal mul jupiter neptuuni ühendus.Sain töökoha mis siiani.Pluuto sekstiil päikesele tõi mulle poja saamisloo.Samal ajal oli ka pluuto sekstiil kuule.Pluuto on mulle alati nagu kinkinud midagi.
TiinaV-kuidas sa saturni tagasituleku kaarti teed,kui mul oli 3 ühendust tookord 1999.Kas esimesele või viimasele ühendusele?


TiinaV ,6.Nov.2012. 14:37
Esimesele ikka - kaks järgmist on juba järgmised sammud - Saturni ringi esimene algus on tema esimene ühendus :)


TiinaV ,6.Nov.2012. 14:41
Aga minul on ikka nii kindel värk selles kindlas ristis, et konjunktsioon oli üks kord ja opositsioon ka üks kord - suures ristis see Saturn mul ka - lõikab läbi maa ja taeva vahelise telje - ega siin ei olegi mingit jonksutamist - kinni ja lahti ja ei mingit jonksutamist... :)


TiinaV ,6.Nov.2012. 14:58
Ja isegi kvadraati oli ainult üks kord - 14.08.2005. siis oli transiitne Saturn IC-l. Aga vaatasin, et enne seda kvadraat oli kolm korda järjest ja terve 1991 aasta - siis ma abiellusin ja olin kohe peale seda pool aastat nii surnud, et ükski arst ei osanud minuga midagi peale hakata :)


TiinaV ,6.Nov.2012. 15:02
Aga issake!!! Ma pole seda Saturni kvadraadi kaarti siis kui transiitne Saturn oli Mc-l niimoodi varem kunagi vaadanud!! Vapustav mida ma seal täna näen! Tõesti - kogu meie elu ja suhted on imeline maagiline muster - seda mida ma seal täna näen ei olekski ma saanud varem näha, sest alles täna ma olen seda kõike oma elus kohanudki... :)


Ed ,6.Nov.2012. 18:02
Tiina, kuidas surnust üle said? keegi ikka teadis ravida?
(köh-köh) tr Saturn IC omanik


Valor ,6.Nov.2012. 19:24
Tiina. Mul siis ka põhjust tähistada, Saturn täpselt Päikest katab. Päev igatahes aktiivne ja loominguline, veidi ehk liiga noriv ja skeptiline.


TiinaV ,6.Nov.2012. 23:00
Ed!
Kusjuures see kuidas ma surnust üles sain oli eriti kummaline - ma olin nii surnud ja vaakusin hinge, et osa sugulasi arvaski, et ma suren ära ja tundsid kaasa mu värskele abikaasale kes oli ise ka väga nõutu...no ega sellise sent surmale võlgu naisega ju pole tõesti suurt midagi peale hakata aga ükskord me siiski...no ja uskumatu küll aga just sel samal ühel korral me hakatasime...meie tütre... ja ma hakkasin kohe kui ma teda kandma hakkasin tasapisi ellu ärkama...veel siis kui ma sellest midagi ei teadnudki...ja ega ei julgenud teada ka, sest ma olin noorena ikka nii närb üldse, et arstid ütlesid, et ma ei saagi üldse lapsi...no tasapisi hakkas mul ikkagi parem ja hakkasid ilmnema kahtlased tundemärgid...nii ma saingi ühel ilusal päeval teada, et ootan juba kolmandat kuud last...vot nii ma ellu ärkasingi... ;)
Valor! Muidugi tuleb seda tähistada - ma olen Sinu elus ju tõeline "lükka/tõmba tüüpi" Element! Su Päikesel ju opositsioon mu Saturniga ja konjunktsioon mu Jupiteriga :D


Küla27 ,7.Nov.2012. 13:24
Tere,
kustkohast leida andmeid päikesetõusu aegade kohta. Näiteks mis kell tõusis Päike 1964. aasta teatud kuupäevadel?
Aitäh!


Ed ,7.Nov.2012. 18:15
Kas Tõravere andis/annab välja almanahhi kus kõik tõusud ja loojumised olid/on ära märgitud?


Ed ,7.Nov.2012. 18:20
Või hoopia Tartu Tähetorni Kalender, mis on ajakirjadena. Siin on neti versioon. tasub uurida, võib olla leiab siit.
http://www.aai.ee/muuseum/Kalender/HTML/


Neptuunlane ,9.Nov.2012. 11:20
Hmm...vaatasin,et hetkel neptuun seisab ja minu andmetel lausa pea poolteist nädalat.Kas seisev planeet omab ülitugevat positsiooni?Kuna ta teeb mulle kvadraat ascendandile ja on lisaks täpselt 3 maja tipus siis ojee...annab tunda


Mimi ,9.Nov.2012. 17:10
Mul teeb Neptuun parajasti trigooni Marsile (00°40' Vähis), aga väga tunda ei ole. Ilmselt muud taevased seisud tugevamad. Aga väga rahumeelne ja kulgevam kui muidu olen küll. Ja fookus on palju rohkem sisemaailmal ja vaimsel tööl kui muul. Väliselt - tulgu, mis tuleb... :)


Mimi ,9.Nov.2012. 17:14
Või mis ma räägin. Mars on mul 10. majas ja juba mitu viimast kuud on intensiivne tunne, et peaks üldse oma tegevusvaldkonda muutma ja liikuma millessegi sellisesse, mis maailmale ja inimestele otseselt rohkem annaks.


Ohooloom ,13.Nov.2012. 18:37
TiinaV - see on suhteliselt tavaline surnust ülessaamise viis, ma julgen väita:) Keegi teine v kolmas tuleb appi, tuttav teema mullegi. Mis siis, et abiline taas tagasi läks pärast.


TiinaV ,14.Nov.2012. 19:39
Jah armas Ohoo... armastus on see ainus mis ületab surma... ja paraku sageli on üksnes surm see mis juhatab armastuse juurde... ma olen täna kuidagi eriti tänulik, õnnelik ja nukker ka... üha kukuvad kardinad ja ilmub nähtavale see paik kus juba sajandeid ju seda va Lõbustusparki peetud...ja neid Ameerika Mägesid...ja seda Tondilossi...ja muidugi see Oksendamise Karussell...ja see Lömastamise Ratas...ja muidugi Peegli Labürint...no ja pileti hind muuhulgas küllalt soolane ju old...
Eks ikka Vanas Iidses Südametemplis...ega teagi mis aja arvamise järgi selle rajamise aegu aega sai arvatud... :)
http://www.youtube.com/watch?v=XLgYAHHkP


Mimi ,15.Nov.2012. 19:28
Avastasin, et progresseerunud kaardis on parajasti üks Saatusesõrm Jupiterilt ja Uraanilt Päiksele ning teine Neptuunilt ja Pluutolt Veenusele. Sünnikaardis on Päike trig Jupiteri ja op Uraaniga ning Veenus trig Neptuuni ja op Pluutoga. Kuidas neid Saatusesõrmi täpsemini mõista?


TiinaV ,16.Nov.2012. 12:47
Saatusesõrmed aktiveerivad olukorra, kus tipul oleva planeedi valdkonnas ilmneb midagi - kvinkunksidega pöördub tavaliselt tagasi mingi olukord minevikust mille toimimise printsiip on vaja teadvustada - läbi näha - ta pöördub sageli palju kordi tagasi kui ta sünnikaardis on.
Sõrm justkui osutaks - vaata seda veelkord!
Erinevateas nägudes ja kujudes, et teda sügavuti läbi näha, et läbi näha tema sügavam allikas - selle olukorra juur nö. ja see toob omakorda ilmsiks justkui uue kihi sõrme aluseks olevale sekstiilile tekib võimalus midagi lahendada, teostada, anda vanale olukorrale uus vastus nende planeetide, nende märkide, majad ehk siis neis asjus mida nad sünnikaardis kirjeldavad. Hakkab midagi toimuma, lahenema ja rullub nagu lahti mingi vana asja uus nägu - miski vabaneb läbi teadvustamise.


Mimi ,16.Nov.2012. 23:01
Aitäh Tiina, väga huvitav! Tõepoolest, miski ongi läbi teadvustamise vabanenud! Aga tundub, et Saatusesõrm vist töötabki just teadvuse tasandil? Mitte ei loo elus väliseid sündmusi. Nii et seda peab veel nuputama, kuidas suured muutused teadvuses ka füüsilisse ellu ümber kanda.


Tiina ,17.Nov.2012. 9:48
Ta siiski toob füüsilises mõttes ka sageli tagasi mingi olukorra minevikust mida teadvustada nüüd tänase päeva positsioonilt ja just see vabastabki.
Aga eks inimesest endast ja ka märkidest ning planeetidest sõltub palju.
Minul endal on näiteks sünnikaardis Saatusesõrm tipuga Vähi Kuul 2. maja tipus ja põhjaks Merkuur Veevalajas ja Neptuun Amburis. Ja tõesti - mu elu on olnud suuresti nagu "hingerännak" aga selline kehastunud hinge rännak just (2. maja tipus) ja pidevalt üles kerkivate olukordade rodu milles ma üksnes teadvustamise abil vabanen. Sest Vähi Kuu esiletükkival positsioonil toob palju valu - samas see valu vajutab sisemiselt väga sügavasti kontakti endaga ja Nii Merkuur kui ka Neptuun õhu ja tule märgis millest mõlemad on ka just teadvustamisega seotud märgid kütab loovust - võib öelda, et ülitundlikus põhjustab loovust ja loovus vabastab ning toob kaasa ka teadvustamise.
Või veel selgemini - See alasti Vähi Kuu neelab lausa ümbruse vastuolulisust ja kõike mis seal on, tekitab piina ja selle eest pole mujale põgeneda kui sügavale endasse - seal jälle vabaneb esmalt kirjutamine ja kirjutatut lugedes teadvustamine, olukorrad mille keskele satun selle Kuuga on aga valdavalt just minevikus loodud printsiibid - et siis ühe sõrme toimimine näiteks :D


Neptuunlane ,20.Nov.2012. 13:16
Tän piilusin oma järgmise aasta solaari ja avastasin ,et minu radixi ascendant kolib solaari 9 maja tipuks.Radixis on ascendandil jupiteri-neptuuni ühendus amburis.Tõuseb see siis 9 maja tipuks.Plaani õppima asuda pole kuhugi kooli.Mis veel võiks tulla teemaks?Vaatasin ka oma varasemaid solaare ja varem pole olnud 9 majas.


Ed ,20.Nov.2012. 17:29
Juriidilised tegemised.


Minni ,22.Nov.2012. 16:37
Või välismaa, välismaa:):)
Viimasel ajal tundub eriti aktuaalsena Kõigi Unistuste Maa Soome!:):)


Ed ,22.Nov.2012. 18:05
Lapselapsed.