Warning: Undefined variable $eestist in /data01/virt14902/domeenid/www.bluecatspla.net/horoskoop.net/klubi.php on line 169

Warning: Undefined variable $YY in /data01/virt14902/domeenid/www.bluecatspla.net/horoskoop.net/klubi.php on line 169
 
Avaleht
Sinu Horoskoop
Vaata Hetke
Kuuprognoos
Aasta prognoos
Suhtehoroskoop
Värvihoroskoop
Anagramm
Klubi
Artiklid
Nõustamine
Astroloogide Liit
Astrokartograafia
Horoskoop.ee
Astroloogia


Foorumi arhiiv
  2003  
  2004  
  2005  
  2006  
  2007  
  2008  
  2009  
  2010  
  2011  
  2012  
  2013  
  2014  
  2015  
  2016  
  2017  
  2018  
  2019  
  2020  
  2021  
  2022  
  2023  
  2024  
 
 
 mine allapoole   


TiinaV ,1.Jan.2016. 19:54
Head uut meile! 

Ed ,2.Jan.2016. 14:24
Head uut aastat!


Sinu pildil, Tiina, on ajavööndi olendid pidutsemas :)

Cee ,2.Jan.2016. 14:59
Kaunist uut aastat kaasreisijad ja palju spiraalseid seiklusi valitud teedel :)!


Cee ,2.Jan.2016. 16:02
Peegeldused jah - ütlesin ühele oma tuttavale ka umbes sama, et me oleme oma vasaku ajupoolkera nii suureks ajanud, et selle tasakaalustamiseks võib-olla ongi vaja parema ajupoolkera dominatsiooniga inimesi siia - aga ta naeris vihaselt ja ütles, et see on liiga tark. 
See nõrgim lüli ja kes tegelikult põgeneb on üks väga huvitav teema. Kuna telekat ei vaata ja uudiseid ka eriti ei kuula - eesti omasid, siis olen suht rikkumata selles osas, mis siin toimub :). Aga soomet kuulan vahel, kui tööd teen ja neil on kombeks mõni teema ribadeks arutada, aga kui too 14. aastase vägistamine eetrisse jõudis, siis nad võtsid suu vett täis ja mitte üks piuks, ainult tuli kommentaare, kuidas see on koditamise küsimus ja omakohut ei tohi mingil juhul mõista ja siis üks julge reporter viskaski hääle üle võlli ning hõikas need numbrid välja. 
  
Olin kunagi kindel, et naist ei ole ühel isikul võimalik vägistada, isegi konsulteerisin oma sõbraga, kes oli tollal musta vööga ja karatee treener, et kuidas see ikkagi võimalik on ja siis ta lihtsalt näitas mulle - ja seda nõrkust silmas pidasingi.
Aga see, et keegi kuskilt nii massiliselt pagema on asunud - tundub olevat mingi ette söödetud kiiks. Pean seda korralikuks 21. sajandi Trooja Hobuseks - see siis minu kiiks :).

Muide, dracooniline kaart on tuleviku ennustamisel klassika. Minevik on radixi kaardist hästi nähtav, osa ka tulevikust, kuigi näen ka oma sünni ja dracoonilise vahel selgeid seoseid.

Ed ,2.Jan.2016. 16:26
Küll on huvitav. Tegin Cee video lahti ja sealt tuli sama lugu, mille ma siin vana aasta lõpu tervitusega siia postitasin. Läksin vaatama- minu vana aasta lõpu tervitus koos videoga kadunud- aja poolt ukraadina :)


Ed ,2.Jan.2016. 16:30
ja kui uuesti vaatan- siis on kõik alles. Silmamoondused.


Cee ,2.Jan.2016. 16:35
Rõõm - nii see elu käibki - võtan tavaliselt esimese, mis tuleb - täna tuli see, tundus, et võiks sobida.
Arvan, et oleme omavahel juba rohkem seotud, kui oskame arvatagi - see on ajafaktori tulemus, vist juba 3. aasta läheb. 

Cee ,2.Jan.2016. 16:37
Huvitav Ed - mina küll kuskil üleval pool sama videot ei näe.


Ed ,2.Jan.2016. 16:55
Minu silmamoondumised- tegin sinu video lahti ja nägin minu pandud video kus puha sinu jutt juures. 
Passin praegu Postimehe kaamerat Halliste kiriku võpsikus, ei tea kas sisse ka minnakse kui pruut saabub :)

TiinaV ,2.Jan.2016. 17:32

Aitäh meenutamast, Cee! Drakooniline kaart on ka üks asi, mille võin Kuu teemade alla võtta kui alustan Kuurännakut uue vestlusringide sarjana. :)

Võpsik on hetkel jube külm. Brrrr... just tulin tuppa.

Mina näen küll Teie mõlema videoid.Ed ,2.Jan.2016. 18:01
Ei lastud rahvast PM kaameramehega tervet lugu nägema. Õhtul ehk uudistes põgusalt. Delfi kuulutas välja et nemad näitavad, aga ajavad seal muidu pulajuttu.
rahvas koguneb kiriku juurde tagasi, sest on öeldud, et laulatuse orienteeruvaks kestuseks on 45-60 minutit.

T.T. ,4.Jan.2016. 0:57

EELMISTE ELUDE PEEGELDUSED SINU SÜNNIKAARDIS II

Aasta esimeses astroloogia töötoas 6. jaanuaril jätkame samal lainepikkusel – kordame üle peamised punktid eelnevast kahest seminarist, lisame vürtsi araabia punktide ja konkreetsete aspektide näol ning uurime grupitöö käigus taaskehastuse kaarte, et kontrollida seniseid tõekspidamisi ja teha uusi põnevaid avastusi!

UUS TOIMUMISE KOHT – Tulika 19.  Asub Taksopargi ristmiku lähedal, katusel Flora silt. Autot saab parkida maja taga asuvas parklas (üleval registreerides tasuta). Tulla liftiga neljandale korrusele, parempoolne uks.

Maksumus 18 eurot (ülekandega), Eesti Astroloogide Liidu liikmetele 15 eurot (ülekandega), kohapeal sularahas 20 eurot. Osalustasu kanda eelnevalt OÜ Keeleabi arvelduskontole EE242200221011073915

Kohtume 6. jaan. kell 18.00!

Triin Tobbernime pole ,4.Jan.2016. 13:01
Tere ja ilusat uut aastat teile kõigile!!
Nüüd on kahjuks nii, et pean 6.JAAN. TÖÖTOA EDASI LÜKKAMA, sest olen nii tõbine, et ilma köhimata üldse rääkida ei saa. Kas annab endast juba retro Merkuur märku, et midagi ümber korraldab või on see märk, et uuri veel.
Uus aeg on 27. jaan kell 18.00.
Olge terved!
Triin

TiinaV ,4.Jan.2016. 13:40
Head tervistumist ja kohtumiseni 27-l - kindlasti on see veel parem päev neist asjust kõnelda ja kuulda! :)


Cee ,4.Jan.2016. 14:08
Ed -  olen nüüd teise koha peal ja näen Kellasalu sinu viimase videona. Igal juhul ilus resonantsi trikk, kui tõesti kuskil siin mingi topelt viide universumilt tuli :).

Dracooniline võiks olla täiesti oma teema või siis tõesti tulevikuga seotult, aga eks ise teate, ei pretendeeri millelegi. Lootsin, et Triinul on veel midagi lisaks lihtsalt.

Aga minevikuga on kõik ~ selge :). Prenataalsed varjutused jäävad tavaliselt sõlmedega samasse märki ja sellest tulenevalt on minul varjutuse kaardis Jääras nii Kuu, Päike, Lõunasõlm, Must Kuu ja veel Merkuur ka - kõik 12. majas nii et tugev Jäära karma. Lisaks veel 12. majas Kalades Veenus ja Marss Veevalajas - seal on too 12. maja hiigelpikk. Aga selle Jäära karma pärast eriti muretse, sp Põhjasõlm on konjunksioonis Jupiteriga ja see viitab, et suhteliselt puhas karma - eriti võlgu ei tohiks olla.
Dracoonilises taas viskab minu Heraklese 5. planeediga värava puhtalt Sfinksile ja värav moodustub Veenusest ja Merkuurist, mis seal ka valitseja ning Päikese ja PLuuto konjunksioon jääb Veevalajasse. Radixsis taas ka selle viited sees, sp 10 maja Veevalajas - st eesmärk seotud Uraaniga ja ka Uraan 5. stelliumi pea, mis sellest tulenevalt teeb kõigi asjaosalistega konjunksiooni.
Väravatest tundubki kõige huvitavam Sfinks. 

TiinaV ,4.Jan.2016. 14:34

Triin jah hetkel teeb töötube jah just varjutustest eelkõige.

Aga see rännak mida mina nimetasin on uus vestlusringide sari lihtsalt - Kuu teemaline seekord.

Majade ringi saime kolme aasta jooksul läbi käidud ja sooviti jätkata. Nii sündiski sellesse aastasse Kuu rännak.

Vähi märk sünnikaardis
Kuu sünnikaardis
Kuusõlmed sünnikaardis (true, mean)
Drakooniline kaart (Kuu Põhjasõlm Jäära 0 kraadis)
Must kuu sünnikaardis (Black moon - true, mean)
Dark Moon/Waldemath Moon sünnikaardis
Selena/Valge Kuu sünnikaardis
Prenataalne kuuvarjutus sünnikaardis
Kuu initsiaalvarjutus sünnikaardis
Sedna sünnikaardis.

Eks näis kui kaua sellest läbi kulgeme ja milliseks see kujuneb.

Minu puhul muutub Drakoonilises kaardis sünnikaardiga võrreldes suhteliselt vähem. 

Lähen lihtsalt veel Kalamaks - Päike ka Kaladesse lisaks Veenusele ja Kuu põhjasõlmele ja Marss vahetab märki Sõnni.

Tõusumärk ka Vähki.Cee ,4.Jan.2016. 14:43
Huvitav - olen sind Tiina kaks korda unes näinud - eelmine talv ja seekord ennem 12. maja ringi - uned on mul selged, võib-olla polegi uned, vahetasime lihtsalt infi. Sa soovisid viimases, et tuleksin 12. maja kokkusaamisele, aga ütlesin midagi umbes nii, et need ajad on läbi, kuidagi said aru, et nii ongi. 

Piilusin ka värske noorpaari seoseid - nad on isegi välimuselt sarnased - tundub tugev hingeside olevat - mehe Kuu on Neitsis ja naine ise neitsi - kell 12 päeval suisa Kuu ja Päike samas kraadis seal. Kui keegi oma hingesugulasele satub, siis tõesti palju õnne.

TiinaV ,4.Jan.2016. 15:13

Iga lõpp on algus - oleme lõputud. Isegi mina oma Kaladega olen lõputu :)

Kindlasti on tugev hingeside.TiinaV ,4.Jan.2016. 15:23

Kuigi jah... lõppusid on mu elus olnud väga palju... sarjakas täielik.

Arvestades minu rõhuasetust lõpumärkidele ja ka 4. veerandi majadele, siis eks see ole ka loomulik, et eks ma üks ämmaemanda tüüp olen - ikka seal kus lõpud ja algused teatepulka üle annavad.Cee ,4.Jan.2016. 15:29
Mingis mõttes õnnestus sel paaril luua uus pretsedent, vähemalt meie riigis - just arvestades nende ühiskondlikku positsiooni. Tavaliselt on ju nii, et just võimul olevad persoonid hoiavad traditsioone ja teevad nii nagu neilt oodatakse, salates maha oma tõelised tunded - seega siis ajas muutuva iseenda. Aga seekord ilmselt tr Pluuto ületulek mehe Päikesest lihtsalt ei võimaldanud muud kui ausalt iseendale ja kogu maailmale üles tunnistda olemasolev.
Jah - lõputu tee ja lõputud algused ja lõpud - iga kord veidi uuema nurga alt - kuniks keskpõrandale kokku.
Kalad on suurepärased - kahjuks ei ole ühtegi lähisuhet olnud, aga vägadi sümpaatsed :).

Cee ,4.Jan.2016. 15:42
Seoses lõpu teemadega, elustusid need varasemad mõtted, mis mul olnud on, et mulle tundud sa olevat vägagi püsiv :) - oled siin peaaegu alati olemas - Veevalaja ka püsiv märk ju ja oled mingis mõttes ka jõu kehastus.
Isegi indiaanlaste maagilises ringis on nende erinevate märkide strateegilised kirjeldused sellised -
püsivad märgid = jõud, juurdumine, käesolev hetk 
muutlikud märgid = tonal, liikujad ja liigutajad, tulevik 
kardinaalsed märgid = nagual, kontakt nähtamatuga, minevik
Aga, kui püsiv märk end liigutab, siis see peaks tähendama lihtsalt seda, et on toimunud sisemine muutus ja väline vorm ei sobi enam.Cee ,4.Jan.2016. 15:55
Evelini tegemisi ei ole jälginud, aga mäletan, et tr Uraan liigub alles ta radiksi Päikesele ja see võib ära keerta küll, tal ju Vaal ka lahti nii et sealt võib esialgul tulla igasugust, ennem kui stabiilsus saabub.
Isegi tunnen juba, 0. siis radiksi Kuu, et olen kuidagi eriti lahtiseks muutunud, paar lauda oleks nagu endalgi vaja ümber lükata, mis ahistavad, et lennuruumi juurde saada, aga kogun tuure :).

TiinaV ,4.Jan.2016. 15:58

Eks ma olen selline kihiline ja mingis mõttes äärmuste ühendus. On väga püsivat aga selleks, et midagi sellist saaks olla on ka see mis muutub lausa pidevalt. 

Eks seda me oleme ju tegelikult kõik, kes me kanname endas tervikut ja toome sellest teadvustamiseks välja midagi kordumatut. 

Eks see kindlate märkide rist energiateljel teeb minust jah omamoodi transformaaritari - hüppelise muutuja nagu munast kooruja mingis mõttes. Samas veemärkide suur trigoon veel naiselike planeetide osavõtul teeb minust sedavõrd muutliku olevuse, et sageli on mind suisa reeturiks peetud, sest ei paista kodanikul üldse mingeid põhimõtteid olevat. Tõsi - siin, õhuruumis, vaimus olen ma ilmselt kõige püsivamana avalduv.

 Cee ,4.Jan.2016. 16:47
Huvitav, et see vee trigoon sinul nagu loob just erinevate energia liikide kombinatsiooniga terviku -
muutliku, liikuva, tonali Veenuse = nähtav;  kardinaalse, naguaalse Kuu = sisemise ja  nähtamatu; ja  fikseeritud Jupiteri jõus. 
Olen näiteks vaadanud kuidas Vähid oma eesmärke saavutavad - nad lainetavad vaikselt su ümber kuni sa lihtsalt ära sulad :).
Vee stiihia puhul ongi palju varjatud strateegiaid - need on üsna püsivad just selles mõttes, et see element küll liigub ja lainetab ja mässab ja mässleb, aga just tema uuristab oma varjatud taktikatega selle kalju ära, mis siis lõpuks sellesse vette liivaks pudeneb.

Ed ,5.Jan.2016. 3:08
Eilne päev- võti, mis jäi maha ja mul tuli selle järgi minna. Ilm oli väga külm ja olin ennast hommikul liiga õhukeselt riietanud. Kui kuhugi soojadesse ruumidesse sain, oli õnnis tunne, kuid mul ei olnud neid vajalikke võtmeid ja mul polnud võimalik ennast vabana tunda enne lõppeesmärki... Koduriided, soe ase.


Praegu meenub, et eile vaatasin Burattinod ja imestasin, kuidas suured inimesed on selle lastesaateks nimetanud;) Ka seal oli siht saada võti

Petja ja hundi loos tuleb võti kätte saada, et kogeda teistsugust maailma.Ed ,5.Jan.2016. 3:26

Otsisin võtmele tähendust.. ehk siis chiron ja nii nägin kaarti vaadates, et tähelepanu tuleks pöörata noviilile, KuuLõunasõlme ja Chironi omavaheliesele seosele.
Noviili tähendus  on 
madalam muudetakse kõrgemaks läbi teadvustamise ja väljakutsete- visiooniga seotud aspekt

Ed ,5.Jan.2016. 3:48
Petja loos tuleb vanamees ja paneb otsustavalt taba ette- mõtlesin just, mis tähendus võiks olla minu peadselt ligineval Saturni Chironi kvadraadil ;)
Chironi esimest ringi ajal- vaatan, et tookord oli isa paar aastat perest eemal-

ega ma väga kanguta, lasen teadvustamistel vabalt voolata.

Ed ,5.Jan.2016. 12:01
Vaatan isa kaarti ja neil aastail (65, 66) kui ta oli eemal, tegi Pluuto Kuu põhjasõlmele poolteistkvadraadi ja Chiron Kuu lõunasõlmele poolteistkvadraadi, st et sel ajal tegid tr Chiron ja Pluuto omavahel opositsiooni ja need kaks moodustasid isa kaardis sõlmedele karmi seisu, teised tema hingeseisundit ei näinud või ei tahtnud näha, tunnistada- selles konstellatsioonis olid tegevad ka poolkvadraadid, mis toimivad sügaval alateadvuses.. ja on teiste silmade eest peidus.
Loen poolkvadraadi kohta selliseid märksõnu
vormi valgustumine ja vabanemine pimedusest- lummadest ja illusioonist
soov püüdluseks
pimedus valguseks
surm vabanemiseks
Kuidas kohata teist inimest kui Hinge?

Tollal, ühiskonnas selliseid eemaldumisi ei aksepteeritud ega mõistetud. Tänasel päeval inimese eneseotsingud üldjuhul ei ärata enam kahtlusi. Võimalusi on rohkem. Sugulaste seas toimis lööklause "isa läks soojale maale, mis viga seal elada".
Mis ajal hakati uudismaadele rändama, vist oligi kuuekümnendad.

Kui ma isa kaartis Saturni vaatan, siis see on tugevates kvadraatides, Jupiteriga on kvinkunks, Marsiga sekstiil ja Chironiga täpne trigoon.

Enne oli toimunud 48 aasta sündmus, mis jättis jälje kogu eluks, siis tuli minna, õigem oleks öelda, sõidutati külmale maale. Sellel ajal oli sõlmede esimene ring täis saamas (aasta jagu oli puudu) ja Kuu Põhjasõlm peatus Chironil, Saturn oli Asc-l edasi tagasi pendeldamas. 

Tean sõlmede kohta- kui ring hakkab täituma, tulevad endelised unenäod.

Isa lugusid tean kahetsusväärselt vähe. Meil olid aastakümneid keerulised ja rasked suhted. Kuu ja Pluuto aspekt domineerib minu kaardis ja jätab Saturni tähelepanuta;) Saturn oli progressiivses kaardis kuni 50 eluaastani retro.
Muide progressiivset kaarti vaadates näen, et Veenus on jõudnud Asc-le. Veenus on IC valitseja ja samas ka 10 maja kaasvalitseja.
Tarkadest märkmetest tsitaat (L. Hodgson)-
Neljas maja esindab ka psühholoogilisi süvauskumusi ja mustreid, mis on kaasa tulnud
eelmistest eludest. Need vallanduvad varaste lapsepõlvekogemustega. Kui kodu ja
vanemad ei ole toetavad, tõusevad negatiivsed süvauskumused taas pinnale. Need võivad
blokeerida arengu, andes tulemuseks inimese, kes ei ole emotsionaalselt küps…
täiskasvanud lapse, keda on haavanud emotsionaalse hoolitsuse ja soojuse puudumine.
Kui nende probleemidega ei tegeleta, kahjustab lapsevanema-lapse suhte dünaamika
kõiki täiskasvanust peast sõlmitud suhteid. Inimene otsib teistes kogu aeg ema- või
isakuju või püüab endale võtta vanemarolli ja kohelda oma partnereid lapsena. Lisaks
korratakse vanemate poolt kunagi loodud käitumismustreid aina uuesti, kui täiskasvanud
laps saab omakorda lapsevanemaks.

Sellise loo vallandas eilne võtmete tööle unustamine. Kaasa aitas ka pakaseline ilm, hommikune taeva vaatlus. Üldiselt hoian ma võtmeid hästi enda ligi, võiks öelda, et kontrollin nende olemasolu isegi liiga palju.
Terve selle aasta toimib minu kaardis Chiron Saturni kvadraat. Esimene täitumine on aprilli alguses, hetkel täituv aspekt- orb 3 kraadi.

Cee ,5.Jan.2016. 13:46
Lihtsalt jutu jätkuks :).
Osa nendest tarkadest tsitaatidest L. Hodgsonilt kuulub kogu psühholoogia alustalade hulka, sellest tulenevalt, kes vähegi on mingitel nendel radadel rännanud teab, et baas käitumismustrid vanemate ja õdede, vendadega, ka nendega võib-olla, kes veel elavad samas kogukonnas või selles ümbruses, aitavad meil moodustada oma enda isiklikku mustrit või siis olemasolevat sisse lülitada, mis siis hakkab tulevikus oma elu elama. Käitumismustrid ongi kujunenud algselt ema ja isa baasil ja selles ei ole midagi halba või algelist. Ja isegi selles ei ole midagi algelist, kui meie partner kehastaks meile nii ema, õe, armukese kui ka ravitseja ning teadmanaise rolli - ei ole piire - see on sisemise rikkuse ja mitmekesisuse tulemus, kui seda suudetakse. 
Ja kuna need mustrid on lapsena välja kujunenud, siis neid on väga raske muuta või kasvatada, et suunduda mingitele teistele radadele loomulikult ja loominguliselt - osad neist mustritest võivad olla suurest kasutamisest nagu sügavad rattaroopad, millest kuidagi välja ei saada, muudkui änn ja änn ja kõik läheb taas kordusesse :). Sellest tulenevalt kui inimene isegi jääks näiteks oma kitsega üksikule saarele, siis see vaene kits võib ka saada kogu selle spontaanselt langeva viha ja iha endale kaela.
Isiklike mustrite väljaselgitamine, teadvustamine ja nende piiride avardamine ja toimivamateks muutmine ongi tegelikult elutöö. Neid, kes seal keskpunktis istuvad, neid on tõesti kohutavalt vähe. 

Ilmselt tänu oma isiklikule ajaloole ja sellele, et olen aastakese õppinud Voice Dialoguet, näen vahel millimeetrise täpsusega ette, kuidas ja millal täiskasvanud end lihtsalt psühholoogiliselt ristseliti viskavad, jalgu trambivad ja järgmisel hetkel juba agressiooni alustavad, või peitu poevad, jne, ilma et nad ise taipaksid, mis tegelikult ikka ja jälle toimub. Kuna keegi ei ole kohustatud kellegi teise mänge mängima, siis kui on paar tiiru kellegi oravarattas maha joostud, võib lihtsalt juhtuda, et lahkutakse, kuna kõrvalt sekkumisel ei ole alati mõtet ehk see ei anna tulemust või võib veelgi agressiooni või ummikut suurendada - need on väga delikaatsed teemad. Kui neid teemasid nüüd astroloogiaga siduda, siis need ongi need samad aspektid ja majad, kuid sellele vaatamata on nende mustrite avaldumise vorm tegelikus elus veelgi isikupärasem kui ühe aspekti tõlgenduste piirkonda iial mahuks.

Mulle meenub sinu juttu kuulates oma õde - ta on ka Vähk ja see tundub kõrvalt vaadates olevat suurim võti. Lisan mõned tähelepanekud, ehk sul tekib Ed lisa mõtteid. Näiteks minu õe probleemide juured suhetes nii isa, kui oma mehega, asusid suhtes oma emaga. Vähk on ju Kuu märk ja sp on Kuul tõeliselt suur, grandioosseim mõju. 
Tal on suurepärane kaart, 3 päeva Globast varem sündinud - kui Globa Kuu on juba Neitsis, siis minu õel on see Lõvis ja Pluutoga tihedas konjunksioonis 11. majas. Too Päikese ja Uraani, Marsi konjunksioon Vähis asub 10. majas - kõik võimalused teha suurepärast karjääri. Lisaks on tal veel Saturni ja Neptuuni konjunksioon Kaaludes, mis teeb Vähki kvadraati ja Jupiteri ja Veenuse konjunksioon Kaksikutes.
Sündmused, mis kujundasid tema saatust, olid sellised - 3/4 aastaselt võttis ema ta ja jooksis isa juurest ära - edasi suhe taastus, aga õde jäi terveks eluks isa ründama ja vihkama, algselt selliselt ilmselt kaitstes ema + lisaks ema tolleaegsete tunnete ja mustrite automaatne projektsioon lapsele. Alustas suhet vara ~ 14. a naabripoisiga ning kiire abielu aga esimese kriisiga lahkus mehe juures t koos tütrega ema jurde. Jäi terveks eluks, kuni ema surmani läbi töötama oma sõltuvussuhteid emaga, kusjuures kõrvalt vaadates ema lihtsalt hoolitses igati tema eest, kuna ta ei tulnud omadega toime peale lahutust. Ja ohjad ta suutis võtta enda kätte alles peale ema surma.  Ed ,5.Jan.2016. 14:01
Njah.
Seda lugedes tuli silme ette Bergmani Sügissonaat- osades ema ja üksikuks jäänud tütar ühes Ruumis teineteist närimas, vihkamas


mis progressioonid olid teoksil ohjade enda kätte võtmise ajaks?

Ed ,5.Jan.2016. 14:09


Ed ,5.Jan.2016. 15:27
Eks emad olegi armastavamad, mõistvamad, delikaatsemad- tütrele võib aeg meelde jääda kui igavene vaimu närimine. Panin filmi vahele järjehoidja ja tahan selle üle vaadata uute silmadega. Praegu on mul puudu eesti keelsetest subtiitritest Toona vaatasin emotsiooniga ja vähema mõistmisega.

Mul on küsimus Sõlmede kohta. Sõlmed liiguvad sodiaagiringis Kaladest Jäära suunas,

ma vaatan, et vahepeal teevad nad pisikesi sõlmekesi. Siis on sümboli taga D ehk siis direktiivne või hoopis seisvad sõlmed? Kuidas võiks kirjeldada seda sõlmede olemusele vastupidist teekonda?

Otsisin netist kirjandust, siis meenus, et Ploom on kunagi vene astroloogide materjale tõlkinud. Raamat, aga raskesti loetav ja raamatus ei saa nii nagu arvutis otsida ühe hiireklõpsuga mind huvitav teema välja :)

Ed ,5.Jan.2016. 15:57
statsionaarsed sõlmed

Ed ,5.Jan.2016. 16:14
Dünaamiline isiksus, suure energiaga trummilööja :)

Heres some things i found!

It is rarer for the nodes to be direct, it could means that the person is a non-conformist, marches to the beat of their own drum, lots of energy, very dynamic, sometimes a loose canon with hard aspects.

Here a brief summary from astrologycom.com:

"The motion of the Moon's Mean Node is retrograde through the zodiac at the rate of roughly one degree every 19 days (compare the 19 year cycle of lunation). I should clarify here that the Moon's Mean Node is always retrograde, but the True Node oscillates according to the Moon's "wobble". This is caused by the gravitational effects of the Earth/Moon interaction, so the True Node sometimes has periods of direct motion. These periods of direct motion are considered unfortunate, as they go against the "natural motion" of the nodes. The Mean Node averages this "wobble" out, so giving a clearer picture."

Since it is uncommon for the True Node to be direct, astro.com only lists the "d" for the direct true node (not for the retrograde) using their "web default" style.

The following is a description of a "moon wobble" from a non-nodal article (different site), but it should describe the motion a bit. "Moon Wobbles get their name from exactly that, the moon wobbling. As the moon revolves around Earth, it doesn't remain in the same plane as it orbits this planet. The Moon moves in a sign-wave sort-of action above and below Earth's Equator and plane of orbit. The Moon's movement can vary up to 5 or more degrees above and below the plane of Earth's orbit. This sign-wave motion creates the mathematical points called Lunar Nodes."nime pole ,6.Jan.2016. 0:15


Cee ,7.Jan.2016. 13:19
Mingis mõttes Ed on sul nende emade ja tütarde koha pealt õigus, aga seal on tohutult palju variatsioone ning mulle tundub, et sa oled võib-olla kogemata kombel komistanud oma enda mudeli otsa :). Eks Ingmar Bergmangi oli Vähk, sp neid teemasid palju käsitles, panen allapoole lõigu oma lemmikust Bergmanilt - The Seventh Seal. 

Õe puhul, kuna tal oli see Uraani, Marsi ja Päikese konjunksioon, oli nii, et kõik, mis südamel, see kohe ka keelel - ta oli viitsütikuga pomm ning paristas kõik kohe välja ning tal oli alati ka tohutult pretensioone kõigi suhtes - suurimad isale ja minule - kuna alguses olin see totakas titt, kes suure osa ema ja isa tähelepanust minema viis, ning aina enam hõlmas ja ei kavatsenudki kuhugile ära kaduda, keda ta pidi veel hoidma ka. Emasse oli ta kiindunud ja isegi elu lõpuni armukade - iha ja viha. Meie taas kõik hoidsime teda, olime temast erinevad ja omavahel sarnased - kõik nr 7, aga õde nr 2. Meil kõigil ülemine sodiaak lahti, temal ei. Ja ta ei saanudki aru, miks me ei lasku tema kaootilisse tunnete mõllu ega samasta end tema võitluste ja vaevaga. Ta heitis emale ette, et too ei olnud piisavalt õrn ja tundlik, aga ema oskas suurepäraselt luua turvalise maailma, kus saime omaenda jõusse kasvada - jah ta ei olnud ninnu nännutaja, pea silitaja, musitaja ning kallistaja, aga mulle on see näiteks alati sobinud, kui keegi ei sekku minu asjadesse ega näpi mind liiast - mul on ka Kuu ja Pluuto trigoon. Ehk on kellegil sellest midagi õppida :).
Vaatasin astroloogilised seisud ka õel uuesti üle - lahutus oli siis kui pr Päikene lähenes radiksi Pluutole, siis Pluuto pealt lähenedes radiksi Kuule suundus ema juurde - me kõik osalesime tema tütre kasvatamisel ja kui pr Marss jõudis Pluutoni - suri ema, ühtlasi samal ajal tegi tr Uraan Veevalajast sellele kohale oppi. Nii et Marss aitas tal selle sisemise sümboolse laua ümber lükata ja ilmselt ema oli just nii kaua temaga kuni oli näha, et ta on oma jõusse kasvamas. Hetkel on tal kõik väga hästi - suurepärane tütar, lapselapsed ja meelepärane töö. 
Aga Kuusõlmede asjast võiksid ise meile kokkuvõtte teha kui see huvitab.
TiinaV ,7.Jan.2016. 14:50

Kas tundsid, Cee, ões ära ka iseenda ja oma õpetaja mingis olulises aspektis või oled tänini jäänud teda alavääristava pildi juuurde - ilma ülemise sodiaagita, tundemöll, hiline areng ja üksi teistsugune, kes ei saanud lihtsalt aru kuidas ema oskas suurepäraselt luua turvalise ruumi kasvamiseks? 

Vähi märk on sügavaim värav pagendatud naiselikkuse juurde. Sedna on Vähi kõrgem valitseja ja see mida Vähid välja toovad on sageli väga sügav peegeldus ühishingest, milles kõigil kelle "konsooli" ehk individuaalse teadvuse palge ette see sõnum satub on midagi olulist ära tunda.TiinaV ,7.Jan.2016. 14:56
Ja muidugi see, et kõige kõrgemas mõttes me kohtame alati ja ainult iseennast ja eks on loomulik, et tahame ennast ära tunda milleski vägevas, kõrgemas jne aga jätame meelsasti omaks võtmata selle mis tundub kuidagi nõrk, lõhestunud, armetu, probleemidega. Justkui vähe arenenud, maha jäänud vms. Vähi märk on inimkogemuses - sügavaim punkt ja süütuse allikas, sest on ainsa veemärgina allpool horisonti, esmasena avalduv, pime ja puhas ja hoiab ühendust meie hingepuhtusega kus isegi headuse, tugevuse ja tarkuse valetamine jääb ikkagi üksnes valetamiseks Suure Elu palge ees.


Ed ,8.Jan.2016. 7:14
See on huvitav teema- yhe ema lapsed ja ema nende jaoks. Kui erinevalt tajutakse ema.


TiinaV ,8.Jan.2016. 8:46

On huvitav. Ühendused on täiesti unikaalsed. Mul vennaga sama lugu. Vahel tundub kui omavahel meenutame midagi, et kasvasime erinevates perekondades. 

Meil on Vähi, Neitsi, Veevalaja ja Jäära, Lõvi, Sõnni temaatikas need asjad. Juba see kas lapses domineerib yang või yin märk on ju väga erinev - kuidas ta ühendub. Nii võibki kogemus tulla nagu öö ja päev.TiinaV ,8.Jan.2016. 11:11


Cee ,8.Jan.2016. 17:16
Kui nüüd karma vaatevinklist võtta, siis tegelikult olen seda teemat juba siin käsitlenud - see on väga keeruline ja loomulikult oleme mõlemad õega osalenud teineteisele oluliste õppetundide andmisel ja automaatselt olsalenud palju suurema mastaabiga kokkupõrkes kui lihtsalt isiklikud karmad. Oleme olnud suguvõsa väga oluliste erinevate jõudude vaheliste jõukatsumiste programmeeritud esiründajad - aga ka nendes rollides kehtivad teatud kõrgemad eetika reeglid, mis jäävad määrama meie endi edasist ja ka kogu suguvõsa edasiste arengusuundade kulgemist ja saatust. 

Ei jõudnudki rääkida enda ja õe suhtest ilma selle karmata. Päris lapsena, siis kui ei jaganud veel mütsigi, ajas ta mind kohutavalt naerma, temaga oli tohutult lõbus. Naersin alati nii, et ei saanud enam lõpuks pidama, see läks "verre" (isegi kui ma kooli läksin, pidi ema minu naermise pärast koolis käima) - see kõik oli minu jaoks juba tollal absurd, teater, tsirkus, palagan - see Uraani veiderdamine ja mäng - see lõbustab mind, armastan seda siiani. Ka armastan seda uraanlikku otsekohesust, kui ka alati ei ole nõus, see lummab mind ikkagi. Uraan oli õel lapsena domineeriv - ta oli mingi rühmanõukogu esimees, jne. Ja ta tõi minu ellu kaasa ka kõik oma sõbrad - elu kees. Ka kõik teised - isa sõbrad ja tänava inimesed käisid meil, kuna meil oli ainus telefon tänaval. Enda kaardis on mul 4. maja tipus Uraan, edasi tuleb Veenus, Merkuur ja Pluuto - kõik konjunksioonis, Päike ka, aga jääb juba 5. tippu. Väikesed probleemid olid need, et ta kiusas mind, kui keegi ei näinud, käis kaebamas ja paganamas ta mürgitas mu ära :) - mine tea, võib-olla miski lahenes, kuigi vaist ütleb mulle, et ta blokkis sellega midagi oma saatuses ära, sp siis tal hakkasid peavalud ja probleemid isaga ja edasi sulgus kõik aina rohkem ja rohkem - läks nii nagu läks. Mina suundusin iseeneslikult teistele radadele nagu vabanesin ega sekkunud enam - armusin oma treenerisse, käisin kodus praktiliselt ainult magamas - tegin trenni , käisin laagrites, võistlustel jne ja elu suundus meil edasi aina rohkem erinevatele radadele, erinevatesse linnadesse, maadele.
Hetkel nagu pereliikmed ikka lobiseme, kohtume, aga suurim side meie vahel on õetütar, temagi Vähk ja perekond on oluline.

EAstroL ,9.Jan.2016. 12:08
Astropäev 17. jaanuaril. Selle viib läbi Triin Tobber ja uurime kas on võimalik koostada sünnikaarte ka kirjandustegelastele. Juttu tuleb "Harry Potteri", "Kolme musketäri", "Krahv Monte Cristo" ja muude raamatute kangelastest. Pange vaim valmis selleks, et analüüsida pimesi ühte üllatuskaarti!!

Sissepääs alates 11.30.
Orienteeruv lõpp 16.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus

Flora maja, lähedal on trollide 4 ja 9 peatus, Mustamäe poolt tulijatele. 4.korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, kui uks kinni, helistada uksekella.

Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist.
Selleks on kohapeal olemas tallaga sussid (mitte kilesussid), võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).

Info 56 615 970 / 56 522 60

Ed ,9.Jan.2016. 12:36
Päeva sõnum


Cee ,9.Jan.2016. 14:11
Jah, need õdede, vendade ja laste teemad on huvitavad - samas on need suguvõsa karma edasikanded alati eksisteerinud, need ei ole ainult praeguse ajastu teemad ning nii esivanemate korduvate mustrite kui ka laste kaudu saab ilmeksimatult teada, milliseid liine pidi oleme kõndinud.


Cee ,9.Jan.2016. 15:07


Üle Päikese,
üle sügava talve, kevade, suve,
taas sünnib, ärkab uude vormi see, mis eal ei sure.

Peetrile sünnipäeva õnnitlused! - ilmselt täna, homme.

Kahjuks ükski lill ei suuda avaneda ilma soojuse, valguse ja armastuseta, sp sedasamustki :).
Ed ,9.Jan.2016. 15:23
Leidsin huvitava, päevavalguse liikumise kaardi

S
ellega näeb ka, kui palju valgust toob päike erinevatel aastaaegadel maa peale

Ed ,12.Jan.2016. 12:08
Vaimu värskendav tegevus- lumes magamine:)


TiinaV ,12.Jan.2016. 14:32
Võimalus kogeda, et pimedus, metsikus ja külm üheskoos võib olla nauditav, värskendav ja jõudu andev. :)


TiinaV ,13.Jan.2016. 8:08

Seoses mõningate elumuutustega on mul nüüdsest pakkuda ka hommikupoolseid aegu astroloogilisteks konsultatsioonideks.
Teisipäeviti ja neljapäeviti.
Nii et kõik kes on huvitatud oma sünnikaardiga tutvumisest hommikupoolsetel aegadel, on nüüdsest samuti teretulnud. :)
Õhtused ajad on muidugi ka endiselt olemas.
Olete kõik teretulnud.

Astroloogias on väga palju rohkem peidus kui esmapilgul paistab ja seda eelkõige kokkuvõtete tegemiseks juba olnud kogemustest - iseendas selguse saamiseks, äratundmiste ja taipamiste tarvis.
See on umbes nagu arvuti puhul on defragmentimine - see on toimingute korrastamine, et parandada jõudlust ja seostada sündmused mille vahele on jäänud liiga suured eraldavad tühimikud, mis komplitseerivad toimimist ja võtavad liigselt aega ja energiat. 
Et siis ennast kokku korjata ja luua selget ja puhast algust homsesse - ikka juhituna sellest samast selgusest, äratundmistest ja intuitsioonist.
See asjaolu, et astroloogiat kiputakse seostama ennustamisega, on nagu omamoodi hälve selle tööriista kasutamises.
Seda võimaldab õigupoolest tsüklilisus - tsüklite puhul on alati võimalik aimata selle mis loodud edasist kulgu a'la kapsa seemnest saab kapsas, kuusekäbist tervenisti väike kuusik kui hästi läheb, paari kuu pärast võime näha kusagil lumikellukest jne.
Aga see pole selle tööriista juures üldse peamine ja sageli on see hoopis libe tee, mis rakendab inimliku edevuse ja hirmu tuleviku ees üheskoos vankri ette ja tekitab etteruttamist. ;)
Etteruttamine on aga omal kombel vägistamine - vaimne vägistamine.
Ja kas seda on tegelikult vaja?
Kas on vaja teha oma eelarvamuslikke käpajälgi kellegi puhtale lõuendile?
Kas on vaja rutata ette kogemustest ja oletada seda mille aeg pole veel üldse kätte tulnud?
Astroloogia on teadvuse tööriist ja ta on Veevalajalik/Uraanlik tööriist.
Ta on vaatlustööriist ja Veevalaja märk järgneb Kaljukitse märgile - vormikogemusele.
11. astroloogiline maja (Veevalaja märgile vastav maja) järgneb 10. astroloogilisele majale, mis on taas vormi tippkogemus.
Uraan (Veevalaja märgi valitseja) avab aga Saturni järgse tasandi - taas kogemusele järgnev seostamine, taipamine, vaatekohtade vabanemine.
See vaatlus on kokkuvõte tagasivaates.
Niisiis - enne kogemust pole sellega midagi peale hakata aga kogemustest õppides võib õppida tajuma rütmi, tsüklilisuses peituvaid sõnumeid - enda jaoks. Ja see võib vabastada loovuseks parimal kombel.
Ka välistab see igasuguse "astroloogiasse uskumise" mis on samasugune nonsenss, sest siin on võimalik üksnes oma kogemuste vaatlemisel jõuda äratundmistele ja nii hakkab see tööriist tööle - me hakkame nägema korrastatust oma elu taga, seoseid sündmuste vahel ja nägema iseenda elu justkui kõrvaltvaates selgemini.
Elu üldisemalt, sest teadvuse vaatekohalt on minu elu kollektiivne ilming - mitte ühtki kogemust ega olukorda ei saa sündida üksinda ning konteksti osaluseta.
Taipama selles nii kadumatut kohalolekut kui ka unikaalset teekonda.
Võime tajuda ja teadvustada ühendavaid printsiipe vormide taga ja enda elukogemuse mustrit hoomata.
See on suurepärane tööriist kui teda kasutada nii nagu teda kasutada on kasu toov.
Nii, et ta toob vaimule vabadust, aitab mõista enda individuaalsust ja samas seostatust tervikuga, aitab kooskõlastada sisemist ja välimist enda elus ja üldse - siin on palju huvitavat mida ma heameelga jagan nendega, kes soovivad sellega tutvuda ja ise otsustada mis see on. :)
Ka on siis võimalus teadvustada asjaolu, et see pole üldsegi vastuolus objektiivse teaduse käsitlusega elust, mis vaatleb elu kui objekti ja selles objektis toimivaid protsesse - need on erinevad võimalused vaatluseks - ja sama võimalik on vaadelda elu kui aegruumi protsessi ning selles ilmnevat korrapära, mis on omane teadvusele - teadvuse loodud ruumile.
Olen astroloog olnu d oma veerand sajandit ja just täna hommikul kui üks siinne hea sõber minult küsis Botaanikaaeda tööle mineku kohta, siis ma taipasin - see astroloogi töö on mulle olnud kogu aeg üks botaanikaaed... mu enda sügav hingevajadus - õppida tundma ning toetada unikaalseid Inimlilli ja kasta neid tähelepanu ja mõistmisega, et nad saaks oma individuaalsuses õide puhkeda. :)

 Ed ,14.Jan.2016. 21:07
Taas huvitav tööpakkumine- Wrangeli saarele. See on saarevahi koht. Nõudmised kohale on kõrged.
TiinaV ,14.Jan.2016. 23:36
Väga noobel pakkumine. :)


Ed ,15.Jan.2016. 7:02
Tervis peab olema kaugpohjas teenimisel j22karu oma. 


Ed ,15.Jan.2016. 8:08
ja loomulikult isiklikud planeedid. neist eriti Merkuurita "luurele" ei naljalt ei l2he.


Ed ,15.Jan.2016. 9:41
Astro.com astrokartgraafiliselt  l2bib minu solaaris Wrangelit Marsi/Mc jaKuupohjasolme/Ac joon:)


Cee ,19.Jan.2016. 14:04

Käisin eile metsas kuldvõtmekest otsimas - ei leidnud, aga taskud olid ka pärast lund täis ja läbimärg - vägev hetkel see elu seal.Cee ,19.Jan.2016. 14:48
See Buratiino ja kuldvõtmekese lugu äratas minus mingi vana info üles.
Ei oska õelda, kes nüüd need Vähi märgi pea valitsejad on, aga tulid meelde Globa jaotused ja need viitavad lihtsalt tööle erinevatel tasanditel - ise ta ka ju Vähk ja sellel märgil on tugev viide Chironile, aga eks see tasandiline tõlgendus kehtib kõikide märkide kohta. Nii et ma ei imesta, kui Vähis peaksid salajasi võtmeid otsima.

Vähi märgi valitsejana Kuu -  tema omadused on need, mis Vähkidel juba sünniga kaasas on, millele võib toetuda, kust saab otsida kaitset, selles me oleme tugevad.

Vähis eksaltatsioon Jupiteril (väline) - see on lisajõudude allikas kvaliteetse kasvu jaoks.

Vähi esoteeriline valitseja - see, mis näitab teed vaimsele kasvule on Chiron.
Ühtlasi on ka sealse Ülemise sodiaagi Laeva valitseja Chiron.

Vähis esoteeriline eksaltatsioon on Uraanil - see peaks olema Vähi sisemine vaimne ideaal, tee täiustumisele ja tegelikule realisatsioonile.

Vähis pagenduses on Saturn - see peaks andma sisemise stiimuli tööks iseendaga(kõige algsemalt isakuju läbitöötamise programm). Loominguline ilming ja raske töö oma kompleksiga Saturni valdkondades.

Vähis pagenduses Marss - pagendus on iga märgi Ahhilleuse kand ja energeetiline kvaliteedi puudus, nendel omadustel on tasakaalutuse korral võime meid haavata.

Neitsil näiteks see jada selline
Valitsejad Merkuur ja Proserpina - see mida valdame
Eksaltatsioon Merkuuril - lisajõud
Esoteeriline sisemine valitseja Marss - vaimne kasv läbi selle
Esoteeriline eksaltatsioon Pluuto - vaimne ideaal
Pagendus - Neptuunil ja Jupiteril - vajab kõva tööd ja läbi töötamist.
Languses Veenus - Ahhilleuse kand - läbi selle haavatavus

Veevalajal
Valitseja  - Uraan
Eksaltatsioon - Neptuun 
Esoteerilne valitseja/sisemine - Merkuur
Esoteeriline eksaltatsioon - Kuu ja Saturn
Pagenduses - Päike
Languses - Pluuto

Jne...

Ed ,22.Jan.2016. 16:01
Tänane sõnum

BG 3.8: Täida oma ettekirjutatud kohustusi, sest selline toimimisviis on märksa parem kui tööst loobumine. Ilma tööta pole võimalik isegi oma füüsilist keha alal hoida.

Tulin hoogsal sammul Viru keskusest Tammsaare pargi nurgast mööda. Üks vene keelt kõnelev mees pöördus minu poole ja palus mind naeratada. Naeratasin :) Hakkas rääkima ilmaasjadest, taassünnirattast. proovis minu ametit äraarvata, rääkis minu aurast:). Käes hoidis Bhagavagita brožüürikest, pakkus seda mulle. Ütlesin talle, et ma ei soovi seda, saan arvutist ka lugeda. Lõpuks saime kokkuleppele, et mina raamatukest ei võta, aga mulle meeldib väga talle anda brožüüri eest annetust.

Nüüd kodus vaatan BG päevasõnumit ja selleks on Kolmandast peatükist 8 värss.

KOLMAS PEATÜKK
Karma–jooga

Materiaalses maailmas on igaüks sunnitud sooritama mingit tegevust. Kuid need tegevused võivad kas siduda elusolendit selle maailmaga või vabastada teda sellest. Tegutsedes Kõigekõrgema rahuldamiseks, vabana isiklikest motiividest, võib inimene end vabastada karma (tegevuse ja selle järelmõju) seaduste köidikuist ning saavutada transtsendentaalsed teadmised hingest ja Kõigekõrgemast.

siin on eesti keelne Bhagava Gita http://www.bhagavadgita.ee/bg_sisukord.phpTiinaV ,23.Jan.2016. 10:11

Mina näiteks tajun Neitsi kõrgema valitsejana ka Erist. 
Vähi märgil aga Sednat... see on mu enda kogemuslik äratundmine mis eriti selgesti ennast esitles 2004 ühel astroloogia üritusel (tänini mu kõige müstilisem grupiüritus) Sedna oli just avastatud 2003 ja käimas olid Veenuse varjutused. 

Seda mida tähendab Vähi märgi töö Saturni ja Uraani või siis turvatunde vajaduse ja vabaduse vajaduse vahel, olen kogenud kogu oma uraanliku elu Vähi Kuu ja initsiaalvarjutusega ja inspireerituna oma viisplaneetivähiskaheteistkümnendasmajas abikaasaga. 

Vähk on see elu Katsejänes - Laborihiir ja Õige Vastus teadvuse teekonnale. TiinaV ,23.Jan.2016. 10:19
See Vähi ja Kaljukitse telg ongi olnud meie kõige tihedamini sisustatud aines ka Petsiga ja üldse. Vähi esimeses dekaadis on meil selline kollektiivne punktide pundar - kattuvad minu initsiaalvarjutus, mu ema prenataalne päikesevarjutus, minu Kuu, Petsi prenataalne kuuvarjutus, mu abikaasa terve stellium - ka Petsi prenataalne Päikesevarjutus on Vähis ja teisel pool on sama rohkelt esindatud Kaljukitse teema. Kogemuslik vertikaal sisu ja vormi suhetest - Ic/Mc ja loomulikult nõksatab see lahti läbi uraanliku, veevalajaliku, 11. maja lahenduste. Kaljukits, Veevalaja, Kalad - neljanda veerandi märgid ja eks ka need väravad Kaljukitse ja Veevalaja ning Veevalaja ja Kalade piiril. Lahendamaks kogemusliku vertikaali aegade jooksul tekkinud seisakuid, tasakaalutusi, kinni jooksmisi, kaitseid jne. 


TiinaV ,23.Jan.2016. 10:30

Terve möödunud aasta ilmus mulle igasuguses erinevas kombinatsioonis kujundit Vana Mees ja Väike Tüdruk. Kaljukitse/Vähi telje isikustatud suhe. Väga vaimne ja mu enda elus väga sügavasti kogetud suhe. 

Ka mu enda elus oli olemas Vanaisa. Täiesti arhetüüpne Vana Tark Mees. Kui tegime indiaani etendusi siis samuti, kui läksin oma elu šamaanirännakule koos analüütilise teadusega, siis ta materialiseerus ka sinna... Elutarkus. Just sedalaadi tarkus, mille saavutab kogemusliku teekonna läbinud mõistus - see mis on heldinud kainuse ja vastutustunde järgselt ja saavutanud midagi sellist, milles talle ilmub uuesti Väike Tüdruk - süütuse ja siiruse sünonüüm - puhta teadvuse kodusoleku võrdkuju. Laps oma kõige ehedamas. :D 

Tegime Petsiga eelmisel suvel oma aidas ühe rännaku ja sellel rännakul see kujund ilmus meile. Mingil hetkel oligi seletamatu tunne Kaljukitse ja Vähi ühendusest tema paljudes kujudes - üksteise kaisus Eestimaa südames vanas aidas... Aidas, mille oli rajanud Vana Mees ja milles Väike Tüdruk sai leida kodutunde...TiinaV ,23.Jan.2016. 10:33

Vana pärn mu aida kõrvalt.TiinaV ,23.Jan.2016. 13:22
Täna on tõeline Naiste Päev!
FB juttu naisest ääreni täis - ilmatuma ulatuslikus ampluaas
alustades kuuneitside jumalikkusest, ilust ja õrnusest kuni palga, usu ja igasugu muude lõhede ja vägistamisteni välja.
Ilmselt on tõesti avanenud üks Värav?
Üks armas sugulasteadvus siin viitas kõrgema sodiaagi Sfinksi väravale, mis avanes taaskord Päikese puudutusest 20. jaanuari ööl vastu 21.-st jaanuari.
Et siis Päike läks Kaljukitse märgist Veevalaja märki.
Vormi ja vaimu piiripuuted.
Elavad ja elutud struktuurid telliskividest (millega ehitada või visata?) kuni ihusilmale tabamatute mõttestruktuurideni, aistingute koondavate üksnes aimatavate vormi loovate impulssideni välja.
Nende suhted.
Juba pikemat aega vaatlen enda ümber seda olukorda, mis tekib kui täiuslik, terviklik olend allutab ennast piiratud mõttevormidele.
Justkui riietab ennast tihkesse kangasse, mis lubab liikumist ainult mingis osas.
Kuidas selline mõtteviis seda olendit kujundab.
Millist mõju avaldab tema enda mõttemaailmale, tema emotsionaalsele olukorrale, tema kehale ja tervisele.
Kuidas selline allutatus millelegi välisele summutab tema sisemise tarkuse, inspiratsiooni, intuitsiooni, siiruse - süütusest me ei räägigi - inimene täitub süütunnetega omaenda loomulikkuse pärast.
Omaenda lihtsus mida sisimas tajub hakkab talle häbi tegema.
Omaenda äratundmised muutuvad justkui salakaubaks mille olemasolu teeb muret...
Kuidas eristada inimest ennast ja seda pikalt toidetud ühismõttevormi mis teda mingil kombel toimima paneb?
Nagu mingit Ilmutist, kes on pakkunud Katust ja samas vägistanud valusaks haavaks eelkõige seda lõhet, mis asub inimaju poolkerade vahel...
Seda kus maailma lahutatakse ja liidetakse - uueks luuakse ja tervikusse tagasi liita saaks...
On vägistanud õigust ise mõelda ja ära tunda.
Väike inimene suure maailma ja tema suure tarkusega silmitsi...
Loovus Saatusega silmitsi.
Looja silmitsemas oma loomise Ainest...
Ja kui kergesti võivad ju kukkuda käed sülle seistes millegi sedavõrd ulatuslikuga silmitsi. (loe see kõik mis sulle on ulatatud - milline lahkus - kuidas küll, kuidas küll jääda selle ees iseendaks?)
Selle kujundi ees saab selgeks, kui väga inimene kardab tegelikult küllust milles ta ennast leiab...
Ise oma meeli kasutada ja arendada oma tegelikku suhet olemuse, looduse, tajude, vaistude ja kõige muuga.
See mis on veennud lahti ütlema oma olemuse tuumast.
Kuulutama Allikateks pigem Kuulsad Vanamehed Välismaalt kui omaenda intuitsiooni või äratundmise.
Kuidas tunda ära selles omaenda teekonnakaaslast?
Omaenda ehitatud Frankenšteini - õnnetut koletist, kes on jäänud ilma armastusest ja kellest mingil hetkel ei käi ka justkui jõud üle...
Inimene, inimene ilmaime.
Silmaime, silmapime.
Südamevalge, südameselge.
Täiuslik taipamatunagi - oh õudu.
Toetatud loomes lootusetunagi.
Väestatud ka vihas,
Vaba tahte saadik vangistatunagi.
Selguse sünd ja valguse kandja lõpmatu olemuse kõike omaks võtta suutvas süles. 

Ed ,23.Jan.2016. 13:43
Tiina, siresäär pildile lisaks ..selline naine, kes julgeb juba vilte kanda. On glamuurist üle saanud.


TiinaV ,23.Jan.2016. 13:51
:D Justjust - pole midagi hullemat kui vana naine - tema julgeb juba kõike seda, mida kardab isegi Saatan ise :D 


TiinaV ,23.Jan.2016. 13:56

Tõid oma talvega meelde mu lemmik talvetüdruku ;)Cee ,23.Jan.2016. 15:19
Eesti rahva poolt on olnud suur usaldus ja tunnustus nimetada Fred Jüssit eesti rahva südametunnistuseks.
Sodiaagi südametunnistuseks on kutsutud ka Vähi märki, vähemalt Pavel Globa poolt. Nimelt ta on väitnud, et just Vähi põhiliste karmiliste ülesannete hulka pidi kuuluma sügav oma enese hinge vaatlus, mille pärast selles maailmas pidi käima võitlus ehk pidev valguse ja varju piirimail kõndimise teadvustamine.
Ka esivanemad peegelduvad Vähis nagu peeglis.

TiinaV ,23.Jan.2016. 16:18
Nii ta on jah - Vähk on ju ainus veemärk, mis on allpool horisonti ja seal ka kõige sügavamas punktis - IC-l. Kesköö punktis - puhas nagu südaöö. 
Siiras avanemata hing - kinnisilmi süütus ja alasti olek, mis usaldab ennast vormi kätte ja laseb endaga teha... teha selgust teadvuses. Või anda vangi kinnismõtetele? Mõlemat võib ju juhtuda.
Seepärast ka Sednat tajusin Vähi kõrgema valitsejana - pagendatud naiselikkuse märk kui täiesti vangi võetud Vähk selles transformatsioonis mida võib kutsuda ka "kõige pimedamad hetked enne koitu".
Ega seegi pole juhuslik, et meie ajastu tunnushaiguski on Vähk - see on märk Vähi vangi jäämisest.


TiinaV ,23.Jan.2016. 16:21
Olen kahel korral koos analüütilise teadusega kaasa teinud omamoodi teekonna "maailma lõppu" sinna kus mateeria lõpeb, kus loovus lõpeb - Sedna müüt niisiis - ja mõlemal korral on selle teekonna juhiks olnud Vähk - Vähi Päikesega mehed tõmbasid selle löögi enda peale.


Valor ,23.Jan.2016. 17:17
Tiina, kui Sa paigutad Sedna Vähi ja Erise Neitsi alla, siis kuhu paneks Quoari ja Varuna ning Ixioni.


TiinaV ,23.Jan.2016. 21:40
Nendega mul ei ole endal kogemusi mis annaks selge äratundmise, seni olnud. 


TiinaV ,23.Jan.2016. 21:45
Aga ma väga suure huviga ootan selle "Lumivalgekese"  - 2007 OR10 - nime saamist, mis juba ligi 15 aastat on mu Päikese ja Veenuse peal seilanud ja ilmselgelt on osaline väga paljudes sündmustes mu elus. :)
Sinul, Valor on eriti hea nina nende tegelaste peale ja ma loodan, et varsti see selgub... 

Valor ,24.Jan.2016. 10:49
OR 10 on minugi tähelepanu objektiivis olnud. Endal ta teeb trigooni Saturniga, orb natuke alla 2 kraadi. Mis puutub Ixionit, siis mina paigutaks ta veemärgis eksalteerituna, Skorpionis või Kalades. Quaoar`i paigutas keegi Sõnni märki. Minul endal on ta ülitäpses ühenduses Saturniga. Eks see ole ka põlvkondlik seis. Siin tuleb vaadata, mis majas see ühendus on ja millist maja Saturn valitseb. Varuna paigutamist ekasalteerituna mõnda märki ei oska praegu veel pakkuda.


Ed ,24.Jan.2016. 11:29
Kaelkoogud kasutuses 2016 aasta jaanuaris Purnema külas, pomooride maadel.
Vaatasin külaplaani- tilluke küla, kas tõesti kuskil Venemaal puuduvad kaevud ja vett tuuakse jõest, allikalt..

Pomoorid (vene keeles поморы 'mereäärsed') on Valge mere kallastel elav venelaste subetnos
.
Kaelkoogud (ka kaelpuud, õlapuud; Lõuna-Eestis nimetatud ka: kannipuud, Saaremaal kõrendad, Tartumaal ja Võru murdes looguse, loogused, Viljandimaalõlped, Mulgi ja Võru murdes paarid) on õlgadele võetav pisut kumer või sirge puu konksudega kummaski otsas ämbrite, korvide vms kandmiseks[.

Kaelkookusid kasutatakse tänapäeval laialdaselt Aasias, minevikus ka kogu Euroopas.

Kaelkoogud võiks olla Kaalude teema läbitöötamine. Füüsiline igapäeva tasakaalu treening aitab inimesel saavutada enam hingelist ja vaimset tasakaalu 

Linnainimese elus vee saamiseks on vaja hooba tõsta ja vesi voolab.
Elu on lihtsaks, mugavaks tehtud.. on palju jõude olemist, vähemalt minul.
Ega ma ei soovigi väga rasket tööd teha, ja siin kohal meenub, et minu 6 maja on Veevalajas, siin saab veevalajalikud energiad tööle panna.. mis see võiks olla, kas havi käsul, minu tahtel? Peab ainult õigeid sõnu teadma, õigeid mõtteid mõtlema ja kõik sujub.

TiinaV ,24.Jan.2016. 16:11

Veevalaja märgile on iseloomulik, et töö tuleb kätte. See on Saturni ja Kaljukitse mõju, mis eelneb Veevalaja märgile. Veevalajas saabub töö nagu saatus. Vorm on juba loodud aga nüüd on selle vormiga seoses vaja uut lahendust. Vorm vajab elustamist, vabastamist, peenendamist, seostamist, läbi nägemist, edasi arendamist, üleandmist, uut kasutust, kokkuvõtet jne. Arusaamist mida ta vajab.

Ed ,24.Jan.2016. 19:20
Hommikul kirjutasin: puuduvad kaevud ja vett tuuakse jõest, allikalt..

Praegu neid ridu üle lugedes, meenub kuidas kauges ajas lapsepõlvekodus, võis kaev talvel külmaga kinni jäätuda. Siia valati keevat vett kaevu ja läks tükk aega enne kui vesi kätte saadi. Alati ei saanudki, siis tuli vesi kuskilt tänava kaevust tuua.

Veetsetoru (või oli selle koha nimi käimla?) külmus 2 korruseni kinni, osa majarahval olid peldikud õues. Prrr.

Olid ajad ja kui kiiresti kõik ununeb.Cee ,25.Jan.2016. 19:25
Kaunis kõik, aga mingitel põhjustel tundub, et neid viimaseid avastatuid ei peaks üldse nagu kinnistama kuskile - võiksid ju olla vabad, kõigi omad - see, kes ulatub ongi ühenduses, ega nad sellega midagi ei kaota ja keegi millestki ilma ka ei jää :). Niikui nii käib kõik nii nagu jumal juhatab. Erinevate inimeste tajud on liiatigi sedavõrd individuaalsed, et need ei pruugi alati kattuda.


P.T ,25.Jan.2016. 19:25

EELMISTE ELUDE PEEGELDUSED SINU SÜNNIKAARDIS II

  1. jaanuar  astroloogia töötoas kordame üle peamised punktid eelnevast kahest seminarist, lisame vürtsi araabia punktide ja konkreetsete aspektide näol ning uurime grupitöö käigus ühe inimese kolme võimalikku taaskehastuse kaarti, et kontrollida seniseid tõekspidamisi ja teha uusi põnevaid avastusi!

UUS TOIMUMISE KOHT – Tulika 19.  Asub Taksopargi ristmiku lähedal, katusel Flora silt. Autot saab parkida maja taga asuvas parklas (üleval registreerides 2 h tasuta). Tulla liftiga neljandale korrusele, parempoolne uks.

Maksumus 18 eurot (ülekandega), Eesti Astroloogide Liidu liikmetele 15 eurot (ülekandega), kohapeal sularahas 20 eurot. Osalustasu kanda eelnevalt OÜ Keeleabi arvelduskontole EE242200221011073915

Kohtume 27. jaan. kell 18.00!

Triin TobberTiinaV ,26.Jan.2016. 7:26
Eks nad kõik on vabad ja kuuluvad tervikusse  - lihtsalt igal neist on sugulus mingi printsiibiga tervikust ja seeläbi ka mingi märgiga. Kes ära tunneb oma kogemustest, sellel on selge - just see printsiip, mis on kasvanud sügavusse/kõrgusse selle avanemise läbi. Milline aspekt tervikust on saanud, hingamise, kogemise, teadvustamise ruumi juurde. Teadvusega seotud ilmingutel on alati struktuurne korrapära ja selle tõttu ka paiknemine - see pole vabaduse puudumine vaid pigem vabaduse ilu minu tajumist mööda. Ja muidugi ei ole siin tark vaielda - pigem jagada inspiratsiooni - a'la - vaata kuidas tundub sul suhe sellega.


TiinaV ,26.Jan.2016. 11:47
Mulle meeldib lille avanemine inimteadvuse rännaku peegeldajana.
Lille avanemine ja inimteadvuse avanemine.
Kerkimine kaitsvate tupplehtede varjus kõrgemale, kasvatades sellele tõusmise varrele lehti kui toetavaid kogemuslikke vorme ja lõpuks avada õis, õieleht õielehe haaval avada oma õiesüda lõpmatusele ja selles säravale päikesele ning kastvale vihmale.
Ja seejärel pakkida kogu see eneseleidmine seemnesse ja külvata pinnasesse uutesse avanemistesse.
Inimlille õielehed on võrreldavad planeediorbiitidega - tasand tasandi järel nagu õieleht õielehe haaval avaneb inimteadvus iseenese teadvustamises. Saab üha uutest õielehtedest teadlikuks ja nende avanemine toob üha enam nähtavale enese äratundmise tuuma - õiesüdame.
See õiestruktuur - tema korrapära ongi see vabaduse ilu mida ma näen ja mis paigutab iga õielehe just sellele omale kohale - mingi teatud printsiibi kõrgenduseks, süvenemiseks,  avanemiseks või las igaüks nimetab seda nii nagu talle kõlab puhtalt. :)
Ja need lood ja kirjutised ja kokkuvõtted on justkui õietolm, mis tolmutab paljusid taipamisi, äratundmisi, arusaamisi ja mis kandub lahkelt laiali tuules ja pudeneb usinate Mesimummide koivakeste küljest ;)


Cee ,26.Jan.2016. 12:18
Vahel on lihtsalt väga hea kõik latrid, lahtrid ja liigitamised ära jätta - siis avaneb hoopis uus tasand, võib-olla isegi mitmeid tasandeid korraga. Kui me piiritleme mingi nähtuse ühega, siis lihtsalt nii ongi, aga tegelikkus võib-olla mitmeid kordi avaram.
Ehk näiteks need samad kaalud, millest Ed siin eelnevalt juttu tegi - igavene tegu nende tasakaalus hoidmisega, aga lihtsaim variant oleks võib-olla need maha asetada, peatuda ja võib-olla tuleb isegi mingi uus idee, kuidas asju saaks transportida sinna kuhu vajatakse või elus mingeid muid olukordi lahendada. Kõik suured avastused on enam vähem tehtud nii, et hiilitakse teiste seatud piiridest mõõda. Ja oluline on veel see, et need kelledel on võime nendest piiridest mõõda vaadata, nende jaoks see ei olegi probleem, aga need kes toetuvad teiste nägemustele võivad neid võtta postulaatidena ja enamasti võetaksegi.

Cee ,26.Jan.2016. 13:03
Konsentratsiooni ja tasakaalu meistriteos.Ed ,26.Jan.2016. 17:10
/oleks võib-olla need maha asetada, peatuda ja võib-olla tuleb isegi mingi uus idee, kuidas asju saaks transportida sinna kuhu vajatakse või elus mingeid muid olukordi lahendada./

Nõus. Panged tuleb maha panna ja Jemelja kombel öelda- Havi käsul, minu soovil, panged minge ise koju! :))Ed ,27.Jan.2016. 0:19
Kirsitubakas

s
ee film oli nii armas, nii lihtne

tegelikult ei oskagi ma täna midagi öelda, sõnu polegi vajaTiinaV ,27.Jan.2016. 0:26

Nõus, Cee! Ja vahest kui avaneb uus tasand, siis ilmneb lihtsalt nägemine ja äratundmine kus või mis miski on - nii lihtne see ongi ja ei mingeid lahtreid.  See ongi tore, et kui me mida iganes kirjeldame, mis on sündinud läbi äratundmise, siis see lihtsalt on nähtavale tulnud ja ühinenud äratundmisse - see ei piira vaid on elus ja arenev nagu me isegi.

Piiravaks saab see mille võtame omaks väljast ilma, et endal vastavat seost või äratundmist oleks tekkinud. Selliste asjadega ei ole kuhugi rutata.

TiinaV ,27.Jan.2016. 7:34


TiinaV ,27.Jan.2016. 10:25

Milline on väärtfilm?

See mis toob sõnumi kätte nii, et tunned seda luuüdini välja.
Et see on elamus.
Et selles joonistuvad välja selged karakterid kes mängivad välja mõne sügavale ulatuva elulise olukorra sellisel kombel, et su teadvus aplodeerib ja vangutab sinus tummas tänutundes pead sedavõrd võimsa kujundlikkuse esile toomise pärast...

Inimene on oma kõrgema olemuse näitleja.
Tema sügavalt vaimust sündinud eluliste kaadrite kehastaja ja välja tooja.
Inimene on ka filmi stsenaariumi kirjutanud teadvus.
On stsenaariumi tarvis ainest kogunud kogemus.
Inimene on ka lakkamatult täiustuv operaatoritöö.
Ja ka publik, kes filmi lõpus püsti tõuseb ja kelle hoiakust ilmneb, et ta on näinud...

Kujutlege näitlejat, kes püüab olla mitte stsenaariumi puhas esitus vaid püüab olla kuidagi parem kaasnäitlejate jaoks.

Et need ei arvaks pärast võtet, et ta on mingi imelik.
Et need ei arvaks, et ta ei tule toime oma emotsioonidega, et ta on vaene, et läks paksuks või jäeti maha?

Kuidas saaks üldse selliste näitlejatega filmi teha?

Sageli meie Allikas, meie sisemine olemus, meie ehedus, kes meile stsenaariumi kirjutanud just sellistega oma lugu maha mängida üritabki.
Sellistega, kes ei julge tuua välja mitte sisu - mitte ehedust, mitte seda, mis teeks filmist väärtfilmi ja kingiks teadvustamisele midagi mis lööb pilgu selgeks vaid seda mis tundub ohutu, piisavalt "arenenud", meeldiv, kasulik hoopis näitlejate igapäevastes omavahelistes suhetes...

Nii nakatume pinnapealsusest ja kaotame puhtad kontuurid, mida süvateadvus igale elule on sisse kirjutanud.
Nii kaotame oma tegelaskuju puhta ja puudutava joone, mille saaks vastu võtta Vaatleja meis ja seista tummalt selle hetke ees tänulikuna.
Nii kaotame lõhnad ja värvid.
Resolutsioon läheb madalaks.
Meloodiad hakkavad venima.
Tekivad kohad, kus kaadrid kiiluvad kinni ja hakkavad nokkima, hakkima, hanguma ja korduma.
Igas filmis on iga eredat tegelaskuju ainult üks.
Rohkem pole vaja.
* *
Ja mind hakkavad ärritama seletamatud asjad.
Ise ka ei tea miks ja mida teha.
Lihtsalt närvidele käib see ja teine.
Klomp koguneb kurku.
Silm läheb asja eest teist taga märjaks.

Mingil hetkel ei lähegi enam.
Kõik on kuivanud - nii Tutt kui Tunded...
Ei hinga - hingeldan...
Ja püüan kabedamalt kõndida kui mõni kaasnäitleja juhtub nägema.

Hakkan filmikriitikuks.
See maandab pisut.
Ei pea olema laval.
See on võimalus varjata kõiki oma "mahakeeratud nuppe"
Ja nende hääletuid häälitsusi.
Vähemalt ei saa keegi midagi öelda...

...või kui siis ehk seda, et olen kaotanud iseenda...TiinaV ,30.Jan.2016. 12:08
Mida aeg edasi, seda sügavamalt kõnetab mind Laps.
Minus endas ja kõigis minu ümber.

Siin hiljuti lugesin ühest tekstist mõtet:
/Ja need eelpoolmainitud Õitsengute ajastu lapsed, mis nüüdsest (taas)sündima ja kasvama hakkavad, ei pea üldsegi olema vastsündinud lapsed. Need võivad olla ka teie enda, inimeste, millalgi peitu, kaotsi läinud sisemised lapsed. Ja sellise, mingis vanuses peitunud osa, koos eriliste annetega, võib leida nüüd enda seest igaüks. Ja enne kui vajalik arv praegu eksisteerivate inimeste sisemisi lapsi pole terveks saanud, pole inimkond võimeline ka uusi terveid ja terviklikke lapsi kasvatama./

Tõepoolest.
Ma isegi ütleks, et need ongi eelkõige meie sisemised lapsed, kellel on veelgi raskem järele kasvada, sest nende välimus, ülesanded, eluolukorrad ei ole ju enam nö. "eakohased".
Nad on jäänud täiskasvanu ülesannetele jalgu, nad ei ole jõudnud tervendada oma haavu nii, et need saaksid tõepoolest terveneda ja nüüd on need haavad üha kattumas erinevate varjamiste, välja kannatamiste, maha salgamistega - sisuks sama - läheduse puudus, armastuse puudus, üle jõu käinud kogemustest sisse vajutatud haavad, millega ei olnud kellegi juurde minna jne.

Ja laps on ju kogemusena enne kui mees ja naine.
Laps on neile rollidele kui vundament ja kui seal on haavad sees, siis ei teostu ka järgnev.
Lapse hirm, valu, süütunded käivituvad enne.
Sest laps oli enne.
Ta oli hädas juba enne teisi.
Ja miks ta oli hädas?
Selle tõttu, et lapsed tema vanemateski olid hädas....
Olid üksi oma haavade ja teadmatusega.
Võtsid oma lapselikus siiruses kanda koormaid, mis polnud üldse nende kanda jne.

Ja siis lugesin eile üht teist teksti, milles oli üleskutse lastele, käituda tänulikult ja armastavalt oma vanematega, kes hoolitsevad ja toidavad ja muretsevad ja...:
/Kas te olete vahel mõelnud, et kust saab alguse kibestumine, õelus, tänamatus? Mul on tutvusringkonnas päris mitmeid emasid, kes on oma laste jaoks teinud absoluutselt kõik. Neid lapsi on hoitud ja poputatud, pärandatud neile maad ja metsad, aidatud neid iseseisva elu juurde, raskel hetkel toit lauale muretsetud. Ja nii mõnegi muster-ema järeltulija käitub, nagu tema vanem oleks vaenlane. Ma olen näinud nõutuid emasid ja meeleheitel emasid, neidki emasid, kes naeratus näol neelavad kõik alla ja ütlevad, et see ju mu enda poeg/tütar, ta ongi selline. Aga kuidas ta sai selliseks? Sa oled andnud endast parima ja vastutasuks ootavad Sind Su enda lihase lapse rusikalöögid, solvangud või pahatahtlik ärakasutamine. Kas see on liigse ärahellitamise tagajärg? Või on see liigse ditsipliini tagajärg ja trots? Ma olen kuulnud, kuidas tühi palja “Kas ma Sulle kohvi pakun?” peale käratab poeg pensionärist emale, et käigu see perse. Kuidas jõuab inimene sellisesse punkti?/

Jah. Kuidas jõuab?
See tundub ju nii uskumatu.
See sünnib, sest inimese teadvuses on kaua konflikt nähtava ja nähtamatu vahel.
Me kanname endas kõiki rolle, kõiki alateadlikke kogemusi ja sageli ei ole nähtav suhe üldse mitte ainus.
On veel ka nähtamatu suhe sisemiste rollide vahel, mis koos oma jälgedega varju läinud ja mis sealt ometi toimivad.
Sageli tugevamini kui silmale nähtav.

Pealtnäha hoolitseva ema sees võib tegutseda näiteks tema sisemine laps, kes väga üksi ja väga palju haiget saanud.
Kes oma haavadega ikka otsib sooja kohta ja kelle haare armsa ja lähedase suhtes võib olla sama tugev kui imiku haare...
Ja see, kes silmaga nähtavalt on küll tema laps kellele ta lauda katab, võib olla ema sisemise lapse jaoks see ainus kindel kants ja varjupaik - sa oled mul ainus!

Kas te kujutate endale ette selles lauses sisalduvat süütut julmust, mis on seda jubedam, et ta on enamasti alateadlik ja seeläbi pime.
Osatäitjad ise ei tea temast enamasti mitte midagi...

Ja nii tuuakse ohvreid...
Laps jääb igavesti väliselt lapse rolli ja sisuliselt vanemate turvapidemeks - hingepidemeks nende sisemise lapse maailmavalus... ja oodata vanema surma? See oleks küll midagi, mida ükski laps oma vabanemise hinnana maksta ei sooviks...
Ja mida annaks vanema surm, kui selleks ajaks on ka lapse naiseks, meheks kujunemise aastad juba möödas?

Kuidas sellises olukorras toimida?
See võib olla üllatav aga on vaid üks lahendus - minna veel lähemale.
Minna sedavõrd lähedale, et kohtume selles lapses, kes on tegelikult kõige all ja hädas.
Keda mitte keegi ihusilmaga enam ei näe.
Kellest täiskasvanud vanem ise ei tea aga kes juhib tema käitumist.
Lapsena, naisena, emana, mehena, isana jne. toimimine on teatud energeetika.
See ei saa jõustuda, kui mingi roll ei ole vaba andmaks teed järgmisele.

Ema toidab füüsiliselt rinnaga, naine energeetiliselt südamega - ema sünnitas poja endast välja, naine võtab mehe vastu.
Need on suisa vastupidised toimimised ja kuni üks domineerib, ei jõustu sageli teine.
Just see, mis peaks ju tulema järgmisena ja on veel kogemusena uudne.
Mis tuleb alles luua ja ellu kutsuda.
Just selle tõttu ongi lapse roll millega me alustame kõigi oma haavade ja muljetega sedavõrd oluline, et järgnev saaks üldse sündida.
Just läheduse puudusest on kõik need tagajärjed sündinud.
Just sisemise lapse läheduse puudusest on maaimas nii palju lämmatavat klammerdumist - imiku haaret seal kus teda keegi ei oska kahtlustadagi...
Tõelise hingeläheduse puudus on see, mis paneb klammerduma ja ei luba minna füüsiliselt eemale - ei luba lapsel muutuda oma energeetikas meheks, naiseks, sest kaotada last oleks vanemale alateadlikult talumatu.
Tema enda sisemise lapse hirm maailma ees ja üksindus ei luba tal kaotada seda ainust lähedust mida ta tunneb - oma last...

Nii hoiab sisemine läheduse puudus sageli lapsi ja vanemaid liiga lähedases suhtes inimlikus mõttes ja tekitab olulisi takistusi välja kasvamisele eluliste rollide tüve mööda eneseteadlikkuse puhkemise poole.

Peab olema väga lähedane, et minna kaugele.

See on ühtlasi võti tegelikku vabadusse.
Armastusse.
Sest mis armastus on see kui pojast ei saagi meest, tütrest naist - ja kui lõpuks ei lasta isegi surmal kallist lähedast oma hingekoju viia...
sest ei ole sündinud sellist sisemist lähedust, et saaks lubada minna kaugele ja lähedus jääks kadumatuna ja hirmuta kestma.

Tänasel päeval on väga oluline õppida nägema nähtamatut.
Õppida nägema mitte ainult silmnähtavat hoolitsemist vaid ka seda mis on ikkagi selle hoolitsemise taga?
Kas ei ole seal kõige hoolimatumat imiku haaret, mis ikka veel kinnisilmi pigistab kirjeldamatu jõuga otsides lähedust ja pidet suures hirmutavas maailmas?

Kes näeb, see mõistab ja leiab ka sedavõrd sügava armastuse, mis lubab minna veel lähemale, kuigi see võib tunduda kui kindel surm, sest vangistus on selletagi lämmatav ja süütunded suruvad niigi maadligi... aga teadlikuna saab see olla valgustav ja tervendav mõlemapoolselt.
Saab ületada kaks suurt hirmu korraga ja lubada sündida tõelisel lähedusel, mille jaoks kaugust ei olegi olemas... 


Cee ,1.Feb.2016. 14:48
Muide nendel uutel lastel on täielikult erinev DNA - see tähendab seda, et asi ei ole siiski üksnes psühholoogiline. Ja muidugi on ka täiskasvanutel võimalik oma DNA-d muuta, aga, et selle peale üldse tulla, peaks juba midagi rohkemat mõistma, kui psühholoogia - see niisama :).
Loen hetkel transpersonaalse psühholoogia sarjas ilmunud "Primaalkarjet" - seal on väga professionaalsed lähenemised meie algsetele traumadele, mis läbi elu muteerunud vormides inimestele saatjateks on ja kuidas nendele läheneda. Olen nende teemadega juba teiste süsteemide kaudu tuttav nii et on hea kerge lugemine. Meeldib see, et seal on puust ette ja punaseks tehtud kuivõrd kasutu on nende lahendamisel mõistus - seda oleks oluline teada.

TiinaV ,1.Feb.2016. 16:07
Jah. See on hea raamat. Kogu geneetiline informatsioon on muutuv ja on loomulik, et järgmised põlvkonnad sünnivad kõige eelnenu pinnasele. Nendesse on laetud see, mida eelnevad on oma teadvuses läbi töötanud - nad on edasiarendus. Siiski kõrgemas plaanis näeme kõik iseenda uuenemist ja edasiarendust. Eraldatus on illusioon ja allikale tagasi jõudmisel pole vanust.
Siinkohal meenutan tänuga oma esimest õpetajat selles vallas, kellega said läbi viidud mu esimesed olulisemad praktikad. See oli hindamatu ettevalmistus mu elu nö. sõlmpunkti läbimisele ja muidugi kuulub mu sügav tänu astrostuudiole - kõigile neile, kellega sai läbi mängitud ligi 500 ülimalt olulist kogemust.
Rein Siimust võiks rääkida palju. Ta oli väga huvitav šamaan. Ta ehitas ennast surnust üles pärast avariid rekkaga, milles oli purunenud isegi kolju.
Eelmisel aastal ta lahkus. 

Rein SiimTiinaV ,1.Feb.2016. 16:15
Kõige sügavamad praktikad on minu jaoks muidugi toimunud koos Petsiga. Sedalaadi partnerlus võimaldab teadvusesse tõsta väga sügavaid asju.
Teadvustamiseks on kaks hindamatu võimalus.
Ja muidugi kui nüüd tänama hakkaks kõiki neid, kellega koos on saanud midagi olulist sündida, siis tuleks siit pikk lugu...
Midagi pole teha - kogu see elu on mingist hetkest teadlik praktika ja pühitsus.
 


TiinaV ,8.Feb.2016. 14:51

Kell 16.39 noorkuu Veevalajas!

Kuu ja Päikese ühendus Veevalaja 20.-s kraadis suhetemaja tipul ja tõusumärgis 20. Lõvi kraadis ürgabielu sümbol Sila-Nunam!
Kuu lõunasõlmel Kalades asteroid Wisdom - kogu 8. maja Kalades koos Neptuuni ja Kuu lõunasõlmega on justkui ühtekuuluvustundest välja kasvanud ja suundub koos Jupiteri ja Kuu põhjasõlme ühendusega Neitsis konkreetse praktilise teostumise poole.

PHASE 320: (AQUARIUS 20°): A LARGE WHITE DOVE BEARING A MESSAGE.

KEYNOTE: The answer of spiritual agencies to thorough, sustained and victorious individual efforts.

This concludes most significantly this series of five symbols. The individual who has gone courageously and with indomitable spirit through his crucial crisis receives, as it were, a deep spiritual blessing from the Soul-realm: "Mission accomplished. Peace be with you." And in this blessing a secret prophecy of what is yet to come may be seen by the perspicacious and spiritually sensitive mind of the recipient. Every real spiritual step a man takes in his development is the result of a victory over forces of inertia or destruction. The Divine is totally "present" in the heart of all true victories.

This is the fifth and last symbol of the sixty-fourth series. What the "message" is depends on the particular situation, but the white dove always signifies peace; at the very heart of this peace is the CERTIFICATION of individual worth and victory.

Helisegu see hetk vabana ja sündigu tal palju ilusaid teostumise lapsi!TiinaV ,10.Feb.2016. 20:16

Alles siis kui sa mäletad enda algust.
Alles siis kui see heliseb sinu sees.

Alles siis suudad kohata sama valgust
ka teiste maailma alguste sees.

Ka teiste armistund nahkade taga
Ka seal kuhu paljud ei tahagi näha...

Ka seal kus tundub, et midagi pole.
Kus kõik on nii inetu, halb ja kole.

Alles siis kui mäletad enda algust,
näed Mateeria seletamatut valgust

Tunned ema puudutust terves ilmas.
Näed ta pisarat vees
ja ta soojust mullas.

Tunned ära ta toetuse ka metallis...

Olen tagasi Sinus...
Elu Ema kallis...EAstroL ,12.Feb.2016. 14:33
Astropäev 21.veebruar 2016.
Taimi Uuesoo
Mineviku teemad sünnikaardis - 
mustrite korduvus, seotud probleemide selgitamine, näited.

Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus

Flora maja, kus lähedal on trollide 4 ja 9 peatus, Mustamäe poolt tulijatele. 4.korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, kui uks kinni, helistada uksekella.

Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist.
Selleks on kohapeal olemas tallaga sussid (mitte kilesussid), võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.

Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). 
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Info 56 615 970


TiinaV ,17.Feb.2016. 14:13
Sünnipäevakakud Sinilinale! ;)
Mo tiiva otsast pudenenud!Mõtteid ,20.Feb.2016. 10:03
Lina, enne kui fööniksina tõusta, tuleb Sul olla tuhas surnud. Täiesti vaikne, liikumatu.


Mõtteid ,20.Feb.2016. 12:34
Asteroid Phoenix 4543 Lina kaardis
Solaari Phoenixi kraad
PHASE 254 (SAGITTARIUS 14°): THE GREAT PYRAMID AND THE SPHINX.
 
KEYNOTE: The enduring power of occult knowledge and of its quasi-divine Custodians, "Seed-men" of a previous cycle of existence.
 
The belief in an Original Tradition based on the perfect knowledge of the archetypal principles and forms which underlie all manifestations of life on this Earth (and by extension in the cosmos) is deeply rooted in man's consciousness. The Great Pyramid and the Sphinx are witnesses to such a Tradition, especially for the Western world. The symbol implies that such an archetypal knowledge remains the foundation upon which men's minds can still build solid and valid formulations, as new evolutionary developments are pending. This fourth stage symbol suggests that this occult knowledge and the traditional process of acquiring it is still available, and that by accepting their principles modern man can best meet the challenge of our present world crisis. The symbol, interpreted from a personal point of view, points to the greatness of a Soul's past achievements and the value of trying to re-evoke this past. What is revealed is THE POWER OF SPIRITUAL ANCESTRY.
 
Solaar
Phoenix Saturn konjunktsioon 1 maja
Phoenix sekstiil 5 ja 11 maja tipuga
Phoenix opositsioon Kuuga. Kuu transformatsiooni maja tipul. Kuu on radixi 10 maja valitseja. Kuu on solaari 8 maja kaasvalitseja ehk siis sulustatud Vähk
 
Pluuto 2 majas kvinkunks Kuule
 
Merkuur on solaarikaardis küll tugevas positsioonis kuid rasketes aspektides.
Merkuur tapperi tipuks 135 Jupiter, 135 Kuu
Merkuur 8 ja 10 maja valitseja.
 
Radixi Phoenixi ja solaar Merkuuri kvadraat
 
Kas surm või transformatsioon?
Pluuto hävitab mineviku, nii saame alustada taas puhtalt lehelt. Pluuto koorib maha ja puhastab ära kõik vana, kivistunud ja ebatervisliku, nii et me saame oma teekonda jätkata palju kergemalt.
 
Pluuto (solaar) 2 maja kvinkunks Kuuga. Pluuto Asc valitseja
 
Teadmata miks meenub mulle praegu pool kuud tagasi meedias räägitud 9 planeet. Mille suund arvatakse olema Orionis. 
Hüpoteetiline energiaallikas tuleb Lina kaardis 7, 8 maja suunalt:)
 


TiinaV ,20.Feb.2016. 21:43
Linal jah ju järgmisel aastal Saturni poolring täis. Kusjuures poolring saab täis praktiliselt Lina looja sünnipäevaks. 


TiinaV ,24.Feb.2016. 7:57
Õnne Sulle Eesti!Siiri ,27.Feb.2016. 17:32
Ilu:)


TiinaV ,29.Feb.2016. 9:50
Tere Siiri! :)
TiinaV ,29.Feb.2016. 9:51

Siis kui sa ühel päeval näed.
maailma tugevust ja ta õrnust.
Avad südame ja ka käed.
Endast läbi käind oled kui põrgust.

Siis kui sa ühel päeval näed.
maailma madalust ja ta kõrgust.
Seda kui võimsad on tema väed
äkki saad mõistma ka tema argust...

Äkki kuuled ta lapsenuttu...
Keset piirituid eluvälju.
Mõistad ta vabadust ja ka hukku.
Nurin sus vaibub
vajub õndsusse tuttu...

Siin ma nüüd olen.
oma väikeses ruumis.
Armastus sees ja armastus ümber.

Maailm!
Sa võtsid mu üle võimu -
pöörasid ümber kui kinda voodri...
Võtsid mu vastu ja pöörasid ümber.
Valgust sai minu valus algus.
Siin ma nüüd olen -
üksi oma voodis.
Näen meie mõlema valu ja valgustTT ,1.Mar.2016. 10:16
2. märtsil kell 18.00 toimub järjekordne astroloogia töötuba EELMISTE ELUDE PEEGELDUSED SUHETES - seekord vaatleme kaarte, kus võimalik varasem seos on teada. 

toimumise koht - Tulika 19 (Flora maja). Autot saab parkida maja taga parklas, üleval registreerides 2 h tasuta. Tulla liftiga 4. korrusele, parempoolne uks. 
Maksumus 18 eur (ülekandega), Eesti Astrol. Liidu liikmetele 15 eur, kohapeal sularahas 20 eur. Osalustasu kanda eelnevalt OÜ Keeleabi kontole EE242200221011073915

Kohtume 2. märtsil kell 18.00!
Triin Tobber

TiinaV ,8.Mar.2016. 16:24
Kalade aeg on vähemalt mulle alati üks seletamatult selginemiste rohke aastaringis.
Settimiste, selginemiste, sulandumiste, äratundmiste aeg enne kevadist pööripäeva.
Ja see üleminek Kaladest Jäära koos kevadise pööripäevaga, selgelt tugevaimaks sünnitõukeks enesekaotuse/eneseteadvustamise piiril.
See aasta õnnistab meid ka päikesevarjutusega, mis leiab aset koos noorkuuga 9. märtsil pisut enne kella nelja hommikul.
Päikesevarjutused on võimsad energeetilised punktid - väravad, millel väge pöörata asjade kulgu.
Päikesevarjutus lubab meist esile astuda kõrgemal sisemisel õpetajal ja vähendab meie piiratud tahte jõudu.
Päikesevarjutus Kalades võib olla kui sügav andumine eneseusaldusele.
Minnalaskmise jõud, mis lubab avarduda senistel piiridel, visata justkui lill maha tupplehed ja avaneda hinge kutsungile.
Naistepäev on tänases päikesevarjutuse eelõhtus - Kalade märgi vanakuu elutargas põhjas justkui Suur Hingelise Andumise Päev...
Vaevavate mustrite ammendumise päev.
Tõeline Narri pilk, mis vaatab maailma üks silm naerul, teine pisarais...
Ma sageli vaatan maailma ja kusagilt kerkib küsimus - kus on nauding?
Kõike on rohkem kui eales varem - tööd on tehtud hullu moodi.
Poodides pead vahepeal puhkama, et jõuaks ühest otsast teise minna.
Õpitud, ehitatud - jumal küll.
Aga kus on nauding?
Kus on tänutunne ja joovastus.
Kus on elevus ja vaimustus?
Kus on imetlus?
Eile siin kirjutasin kevadetundest, mis vaba, kergelt näljane ja armastust üleni täis.
Miks ometi on selline vaba hinge joovastav tunne nii haruldaseks muutunud?
Miks on vangis, täissöönud ja rahulolematut kannatust märksa enam?
Kuidas on võimalik ikka veel puuduses kannatada?
Need on tänase päeva argised müsteeriumid, mis meid kummitavad meie liigse mõistlikkuse, murelikkuse ja kogu "koleda ajaloo" kaasas kandmise läbi nagu nõiaring oma kõige ratsionaalsemas vormingus...
Kannatus ja nauding, usaldus, andumus, tänutunne, kaastunne... need kõik on Kalade printsiibi ilmingud.
Kõik nad võivad olla piiritud.
Piiritu kannatus... oojaa....selle vastu ei aitaks ilmselt ükski vägi?
Selline asi kohitseks iga vägilase hetkega?
Aga meile on tulemas kosmilist abi - päikesevarjutus Kalades koos noorkuuga võib meid uputada ka meie enda avanemata õnnelikkuse potentsiaali.
Meie enda osavõtlikku naudingusse.
Huumorisse.
Heasse sürri.
Meie enda sisimate silmade tänutunde pisaratesse, mis pesevad ära liigse keerulisuse kardinatest musta maailmavaate tolmu teravad terad, mida nokkida lõputult.
Piiritu kannatuse ohete ja oiete kaja kõrvus, mis võib olla sama õudne kui sõja õud ilma sõjatagi - päris tavalises argipäevas...
Lõdvestada selle liigse nägemise, mis teeb meid pimedaks vaimusilmas.
Et siis sedaviisi.
Nautigem!
Hetke mis on ja jääb täiuslikuks.
Me ei suudaks hetke tegelikku täiuslikku olemust ära käkkida mitte mingil kombel.
Ainult pime võib seda mitte näha.
Las selle varjutusega koos kukuvad kardinad mis hoiavad meid pimeduses nii, et me isegi ei aima...
Liiga reaalseks peetud Reaalsuse Päevavalguslampide all Hingepimeduses.
Las voolab sisse see mis annab äratundmise, naudingu, kaastunde, vaimustuse, kerguse tunde, usalduse ja .... ILU mis pole toode ega teenus vaid meie tegeliku olemuse lihtne ja loomulik väljendumine.
On tehtud väga, väga, väga palju tööd.
Väga, väga, väga kaua.
See töö on saanud piisavalt peen, et pääseda meie silmade ees voolama ja kinkida meile tagasi meid ennast.
Tänase noorkuu ja päikesevarjutuse Sabiani sümbol on:
PHASE 340 (PISCES 19°): A MASTER INSTRUCTING HIS DISCIPLE.
KEYNOTE: The transfer of power and knowledge which keeps the original spiritual and creative Impulse of the cycle active and undeviated.
Keyword: INVESTITURE.
 


TiinaV ,11.Mar.2016. 20:29

Ongi käes aeg alustada koos kevade algusega uut vestlusringide sarja
.
Seekord on teemaks: 
"Kuu ja temaga seonduvad kulgemised sünnikaardis".

Vestlusringe tuleb 10:

¤Vähi märk sünnikaardis
¤Kuu sünnikaardis
¤Kuusõlmed sünnikaardis (true, mean)
¤Drakooniline kaart (Kuu Põhjasõlm Jäära 0 kraadis)
¤Must kuu sünnikaardis (Black moon - true, mean)
¤Dark Moon/Waldemath Moon sünnikaardis
¤Selena/Valge Kuu sünnikaardis
¤Prenataalne kuuvarjutus sünnikaardis
¤Kuu initsiaalvarjutus sünnikaardis
¤Sedna sünnikaardis

Arvata võib, et rändame taas paar aastat. 

Alustame pühapäeval, 20. märtsil kell 12.00 esimese vestlusringiga teemal:

"Vähi märk sünnikaardis".
Kuu on nimelt Vähi märgi valitseja ja alustame teema kõige avarama avaldumise vaatlemisega.

Algus on ennast paigutanud kuutsükli 12. päevale, mis on üks harmoonilisemaid, mida kutsutakse ka kosmilise armastuse päevaks.
Ühtlasi on Päike selleks hetkeks juba 14.-s Jäära minutis - õhus on kevadet!

Vähi märk on aga vestlusringi alguses sättinud ennast täpselt tõusumärgiks ja viimasesse 30.-sse Vähi kraadi.
Selle kraadi Sabiani sümbol on muide:
/PHASE 120 (CANCER 30°): A DAUGHTER OF THE AMERICAN REVOLUTION.

KEYNOTE: The prestige and conservatism of a long-maintained heritage.
This eighth scene with a keynote of "Consolidation," began with the study of a traditional symbol for personality integration, the Mandala; it ends with an example of what occurs when the individual chooses a path which totally embodies and glorifies tradition, a path which ends in a GLORIFICATION OF THE PAST.

Niisiis väga huvitavad märgid.

Ringi võtame nagu tavaliselt majapositsioonide järgi, et tekiks toimiv ja iseloomulik sünergia teema avanemises.

Kuu on elukogemuse avanemise olulisim võti.
Ema, lapse suhetesse avanev võti.
Kõige sügavamasse sensitiivsusse, haavadesse, õrnusse ja kaitsetesse avanev võti.
Vähi märk on majaderingi sügavaim punkt sünnikaardis - kesköö punkt ja Vähi märk sodiaagis kesksuve märk. 
Temas on kulminatsioone, mis avavad väravad sügavaks mõistmiseks.
Nii elu kui iseenda mõistmiseks.
Just Vähi märgi kaudu avaneme äratundmisele, mida iga inimene täna toetuspunktina väga vajab.
Just nüüd kui välised toetuspunktid kõiguvad enam kui kunagi varem ja sisim äratundmisvõime on kujunemas olulisemaks kui milline iganes muu päring.
Need on endasse ja endast välja hingamise teemad.

 

Olete kõik teretulnud!
Astroloogia eelteadmiste pärast ei ole vaja liigselt muretseda - kogemused on meil olemas enne kui sünnib teadlikkus ja just nende peale ta saabki kõige loomulikumal kombel sündida.

Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus

Flora maja, kus lähedal on trollide 4 ja 9 peatus, Mustamäe poolt tulijatele. 4.korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, kui uks kinni, helistada uksekella.

Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist.
Selleks on kohapeal olemas tallaga sussid (mitte kilesussid), võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.

Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: astroloogide liidu liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). 
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Info 56 615 970 (juhatus)TiinaV ,14.Mar.2016. 14:02
Praegu on väga Kalade märgiline aeg. 
Kevadpunkt juba paistab.
Milliseid kogemusi on see aeg toonud?
Veenus, Merkuur, Neptuun, Päike ja kuu lõunasõlm kõik Kalades.
Minul siin hakkab Neptuun lähenema Kuu põhjasõlmele ja Saturn horisondile ehk siis 7. maja tipule. 
Mõtisklesin selle perioodi peale 29 aastat tagasi, kui Saturn viimati sinna jõudis - mis oli sellele ajale iseloomulik?
Millise näo pöörab ta mulle vastu seekord? 
Ja veel - sel aastal algavad mul Makemake ja Merkuuri trigoonid - huvitav milliseid ilminguid selline seis kaasa toob? On see ju päris uudne taevakeha ja kaugem veel kui Pluuto - Pluuto aspektid on tavaliselt väga tunda - ei tea kuidas on lood Pluuto tagustega?
 


TiinaV ,14.Mar.2016. 15:57
Ja veel!
Just tegin avastuse, et 6. märtsil progresseerus Veenus mu kaardis Sõnni!
Pikk teekond läbi Jäära on lõppenud. Veenus sisenes Jäära 1992. Sellesse aega on mahtunud mõndagi ja tõepoolest  - Jääralik on see paljuski olnud.
Huvitav milliseks kujuneb Veenuse teekond Läbi Sõnni märgi?
Kestab see ju nüüd aastani 2040...
Tere tulemast igatahes. :)


TiinaV ,14.Mar.2016. 16:04
See 1990 oli muide selles mõttes ka huvitav aeg, et siis sisenes progressiivne Veenus Jäära ja progressiivne Marss Jäärast Sõnni. Nagu printsiipide pööre. Sellega langes kokku mu elu esimene sügavam kriis ja ka abielu. Huvitav on neid ilminguid tagasivaates näha. Tagasivaates on rohkem näha protsesside iseloom - sees olles läheb tähelepanu enam sündmustele ja perioodi üldisem iseloom jääb sageli märkamata.
Nüüd on Veenus ja Marss mõlemad Sõnnis ja 12. majas. Üsna stabiilne ja sügav. Päris huvitav milliseid ilminguid see toob elusündmustesse?


TiinaV ,16.Mar.2016. 8:19

Minul täieneb üha progresseerumine 12. majja.

Tänaseks on seal juba Päike, Merkuur, Veenus, Marss, Saturn, Eris peagi läheb ka Kuu. Peale Jupiteri kõik maalähedased planeedid siis 12. majas. Siia ei lisakski midagi. 12. maja pole see kus midagi lisada. On see ju langeva veerandi viimane maja.

10.-s saab tagastatud kogemusringil loodud vorm, 11.-s sisu ja 12. majja jääb üksnes seeme - teadlikkus teel taas esimesse majja. 

Kuul ainsana on veel tõenäosust mu seekordsel rännakul 12. majast väljuda ja alustada uut ringi. Ülejäänud kulgemised ületavad päris kindlasti minu seekordse inimliku eluea.Cee ,16.Mar.2016. 14:42
:) - tahtsin lihtsalt viidata, et õnnitlused - Tiina - Veenuse puhul ja hetkel ta on täpselt siis minu radiksi Kuuga konjunksioonis. Sul siis võimalus ka minu koju kiigata ;). Kuna mul seal 12 maja, siis tavaliselt sinna on raske ligi pääseda. 
Üks olulisemaid asju üldse astroloogias on see, kas planeedil on antud kohas jõud ja vägi taga või ei ole. Oma uurimustes olen märganud, et isegi Jupiter, näiteks seal Kaljukitses või Neitsis, ja isegi heades aspektides, võib olla probleemne ja isegi progresseerudes ja ka mingis muus jooksvas kaardis. Ja tugevas positsioonis planeet isegi probleemsete aspektidega veab igal juhtumil välja - kuhu siis ... :) - eks ikka oma võimaliku potentsiaali suunas ja kiiresti.
Minu kõige tugevamad planeedid on Kuu ja Päike ja kõige rohkem aspekte on Merkuuril - praktiliselt kõigiga.

TiinaV ,17.Mar.2016. 8:22
Ah sedasi. :) Ma just alles kohanen selle Sõnni alguse tajudega.
Veel enne kui ma avastasin, et ta on sinna progresseerunud, hakkasin ma avastama, et ärkan hommikul sellise tundega nagu oleks armunud. Keha juubeldab. Oma voodis üksipäini lihtsalt selline hea tunne mida niisugusel kombel pole varem olnud - hea tunne olla oma kehas. Veenuse teekonnal läbi Kalade kogesin pigem enesekaotust, ennast salgavat armastust. Armastus saabki olla ennast salgav ja ennast tunnistav - alles tagantjärele sain aru, et kogesin ennast kui hing - siis progresseerus Veenus Jäära ja see periood on olnud isegi mitte enam hing - see on olnud nagu vaimusõdalane - väga kehaväline kogemus. Keha samas läbis üsna rasket üksindust - kaalumuutuski oli 20 aasta jooksul 48 - 103 vahemikus. Ainevahetus jäi mingil hetkel aeglaseks nagu 70 aastasel ja ärkas taas koos 2014 aasta kevadiste liikuma minemistega  läbi erinevate olemuse tasandite.
Marsiga on olnud lihtsam - kui ta 1988 sügisel Sõnni läks, matsin kolm sõpra, ülejäänud sõbrad saatsin sõjaväkke ja aasta lõpus sain tänaval peksa - pärast seda on ta üsna rahulikult Sõnnis olnud. Esimene vaimust kehasse vupsamine andis aga valusalt tunda.
Eks need 12. maja üleminekud on sellised omamoodi ka - nende tagamaad võivad olla kummalised ja ulatuda sügavamale alateadvusse. Nii on ka ilmnemised vahel suurema ulatusega või jõulisemad.
Ma ei oskagi öelda millised taevakehad minu kaardis tugevaimad on.
Merkuur ilmselt kindlasti - kõige huvitavam dünaamika on ilmselt Jupiteril, sest ta on ühine tipp suures kvadraadis ja suures trigoonis. Aga eks sekstiilide läbi on ka Saturn seal - kogemusena tundub Saturn mu kõige kõvem kivi aga samas armastan ma jälle Pluutot ja Skorpione oma elus ilmselt printsiipidest kõige enam - seal on kaitseingel. Päike teadagi kõige nõrgemas asetuses - Veevalajas, 11. majas ja veel Neptuuniga kvadraadis ka - inimlikus mõttes nõrk, jumalikus tugev - Pegasuse post ka koos Veenusega. Vast enesekaotuse julguses on ilmnenud tema tugevus.


Cee ,17.Mar.2016. 13:10
Ametlike tõlgenduste järgi on Tiina sinu kõige tugevamad planeedid Veenus - Kalades eksaltatsioonis ja Marss - omas märgis ning Kuu kah omas, Vähis. Aspektid on olulised, aga nad ei ületa iial planeedi jõudu, kui ta on omas elemendis ja jõus, siis ta ka ilmutab end võimsalt. Aga mulle tundub, et ilmselt siiski Marss ületab veel Veenust või käib seal kõva kaika vedamine - seda võtan rohkem elu kirjelduste järgi üleüldiselt - ükski võimsal positsioonil Veenus ei saa kunagi peksa - keegi lihtsalt ei raatsi talle anda :). Niipea kui Veenus on oma tõelises jõus ja elemandis, on maailmal pigem kombeks tema ees püherdada. Võib-olla selle radiksi Marsi läbitulek lihtsalt viimistleb toda Marssi taoliselt,et see saaks tulevikus toimuda - et üks teist maha ei murraks - eks nad ju polaarsused ole. Samas Päikese ja Veenuse konjunksioon viitab just sellele, et need printsiibid on seotud sinu elu eesmärgiga just.
Lisaks Kuule, ka minul radiksi Marss Sõnnis - olen üsna suur rahu ja mugavuse armastaja.

TiinaV ,17.Mar.2016. 18:12
See on hea näide sellest, et enda tugevust ei pane tähele ja mulle on alati muljet avaldanud see, mida ma näen enda ellu ilmnemas läbi peegelduse. :)
Jah - Veenus on kahtlemata seal Päikese kõrval olnud minu elu eesmärgiga ja eks Päikese nõrk positsioon on seda eesmärki toetanud. Marss ja Veenus on ju polaarsuse ka märkide läbi maksimaalseks tõmmanud ja ju on seda tasakaalu praktiseerides tulnud ette igasuguseid proportsioone. Muhk ja Lohk pole julgenud ilmselt kohtuda, kuna pole suutnud seda võimalikkust uskuda ja erinevad vaatekohad sellele võimalusele on olnud liiga jäigalt arvestatud (Neitsi lõunasõlm, Pluuto ja prenataalne varjutus), liiga kõvad kivid (Saturn), liiga õrnad ja haavatavad (Vähi Kuu), liiga pillapalla ja lapsemeelsed (Kaksikute asc) kuni Jupiter Skorpionis on siiski alati võtnud kätte ja leidnud mingi võimaluse... 


TiinaV ,17.Mar.2016. 18:14
Merkuur muidugi Veevalajas samuti eksaltatsioonis ja ka Asc valitseja ja ka MC-l. No eks ta oskab leida selle halastava vaatekoha selle kõige üle - mis tal muud üle jääb.


TiinaV ,18.Mar.2016. 8:07
Jäin selle üle mõtisklema ja ilmselt siin see asi ongi, et kuna kõik need minu omas märgis planeedid on isikutasandi planeedid, siis ilmselt kuni Päikesetõusuni nad ei toiminud nii, et ma neid üldse teadvustaks.
Lihtsalt selle tõttu, et esmased kogemused ei olnud üldse personaalsed. Siis kui astroloogia minu juurde tuli, siis algul kõnetasidki mind ainult Saturni tagused ja Saturn. Kui avastati Pluuto tagune tasand, siis tekkis tunne laadis - lõpuks ometi minu kodu!
Ikka kuulsin räägitavat, et esmalt tuleb õppida tundma Maalähedasi planeete ja siis tasapisi hakkavad avanema kaugemad ja olin segaduses, sest minu jaoks olid avatud need nn. kaugemad (mis mulle tõsiküll tundusid lähemad) ja näiteks Jupiter kõnetas mind alles nii 5 aastat tagasi. Kuu vestlusringide sarja käivitasin aga alles nüüd. Nii need asjad on.
Minu teekonna määras suuresti ka isa kogemus - mu isa Saturn oli nimelt minuti pealt mu Päikesel ja see sulges minu jaoks isikutasandi küllalt kauaks. Samas täna saan aru miks - selline ebaisikulisus andis mulle võimaluse kogemusteks, mis on võimalikud ainult siis kui isikutasand pole formeerunud ja nii sai minu isikutasandi kujunemine maha pidurdatud mingi teatud hetkeni. Nii sain läbi saatuse sõlmest kuhu oleksin muul juhul kinni jäänud.


Cee ,18.Mar.2016. 15:20
Eks elu teeb jah puust ette ja värvib punaseks oma tõsielu seikadega, kui muidu aru ei saada. Head sõbrad on ka olulised ja haruldased - need, kes jäävad alati ausaks ja toetavad pigem meis olevaid "ingleid", kui "deemoneid" ega anna iial järele väikestele eneseupitamistele, valedele, mis muidu harjumuseks ja traditsiooniks võiksid saada, kuni hakkame ka ise uskuma neid ehk aitaksid meid ja maailma peegeldada ilma hukka mõistmata ega laseks kinnituda valedel.TiinaV ,18.Mar.2016. 16:16
Ilmselt on üks olulisemaid oma märgi tugevuse avaldumisi ka see asjaolu, et pärast pikka mahapidurdust mingi teatud olukorra läbimiseks, on võimalik tõusta jalule. See ilmselt isegi kõige enam.


Cee ,18.Mar.2016. 17:06
"Tugevus" tundub mulle olevat midagi sellist,  mida ise võib-olla veel ei tajuta, see on nii loomulik osa, et võib-olla veel ei ole võimet arvestada teistega, nende nn "nõrkuses" - see oleks nagu laps, kes võib olla alguses toores, tundmata oma jõudu, sp tulebki elu vahel peegeldustena ja asetab maailmad ümber palju suurematesse kontekstidesse, see võib tunduda ka maha pidurdusena, mis tegelikkuses tasakaalustab ja suunab järgnevatele tasanditele. 


TiinaV ,18.Mar.2016. 18:12
Jah. Kõik on suhteline ja äratundmine sünnib ju ikka äratundjas endas. Eks see on ju tervik, mis liigutab selles tasakaaluliikumises. 


TiinaV ,18.Mar.2016. 18:16
Sellised mahapidurdused on ka ümber suunava toimega. Minu elu üks olulisim teema on olnud ükskõiksus. Tema tähendus on pöördeliselt erinev sõltuvalt sellest kas ta avaldub emotsionaalsel tasandil või vaimus. See mahapidurdus oli vajalik ka selleks, et toimuks teadvuse muutus.


TiinaV ,21.Mar.2016. 10:14


TiinaV ,23.Mar.2016. 13:08
Ole tervitatud täiskuu.
Juba Sa vaatadki aknast sisse ja oled juba üsna täis!
Sel korral koos varjutusega (23. märtsil kell 13.47)
Kaalude märgis.
Suhete telg - Jäär/Kaalud.
Mina ja Meie.
Seest välja ja väljast sisse.

Mina olen ja näen ennast olemas, tulemas maailma näoga...
See tundub mõistusele suurushullustus...
Olemuslikus plaanis lihtsalt eneseteadvustamine koos kaasneva tähelepanelikkuse, austuse ja valmisolekuga mõista ning ära tunda toimunu tagamaid, sügavusi ja tuua see äratundmise läbi koju tagasi.

Ilmunu on juba varem loodud, sest loomine algab nähtamatust, kuuldamatust, seletamatust, seniolematust potentsiaalist.
Väline maailm on juba ilmunu.
Teda saab üksnes kohata.
Kohata isikuna kogemuse läbi.
Kohata teadvusena äratundmises, arusaamises, märkamises, taipaises, teadvustamises.
Nii võib väike isik suure mõtte sünnitise vastas laperdada justkui leheke tuules...
Nii võib teadvus väikese taipamise mõjul avada maailmu...
Valik on meis eneses.
Kellele anname lahendada saatuse?
Kas laseme väikesel isikul ennast ohverdada isikuüleses tormis?
Või laseme oma teadvusel avaneda lahendusele, mille mõju võib kanduda häirimatuna kaugemale kui suudaks eales ulatuda isiklik pingutus?
Selle täiskuu teemad.
Millised on suhted inimese ja maailma vahel?
Selle maailma jõudude, kihtide, tasandite, olekute, seisundite, võngete, mõtete, tunnete, põhjuste ja tagajärgede vahel.
Mille jaoks võtta lusikas, mille jaoks labidas ja mille jaoks aitab see kui neid mitte võtta?
Millise ulatusega töö on käsil ja milline tööriist selle jaoks kohane?
Mis on primaarne?
Kas sees või väljas?
Ja kuidas see tunda annaks kui oleks nii või teistpidi?
Olevikus olles tuleb minevik vastu ja tulevik sünnib kohapeal.
Kas tegeleda mineviku tapmisega kogu jõudu kokku võttes ja ise talle sealjuures jõudu juurde siunates?
Või lasta minevikul ise matta oma surnud ja leinata neid täies teadlikkuses ja omaksvõtus kui iseenda kujunemise lugu?
Sealjuures anda igas taipamises, igas äratundmises, igas selginemises, tänutundes, arusaamises võimalus uue reaalsuse sünnile.
Kõik sünnib seest välja ja saab alguse nähtamatus.
Kõik saab alguse nähtamatus ja tuleb süütu ning haavatavana nähtavale.
Osakem seda maailma ja tema süütust kohelda!
Igaüks seda maailma, mille keskel ta elab ja mille omadused - millised iganes - saabuvad talle ainult ja ainult läbi tema enda tööriistade - tema meelte, tajude, nägemise, ajutegevuse, mälu, kujutlusvõime jms.
Millest iganes me ei kõnele, mille iganes keskele me ei satu - see kõik on võimalik ja kujunev üksnes läbi meie enda jumaliku aparatuuri - millegi, mille täiuslikkus on meie käsutuses veel enne kui me seda kasutadagi oskame.

See on minu tänane täiskuu soov.Neptuunlane ,29.Mar.2016. 16:32
Tere!
Uraan opokas veenusele,kas alati lahkuminek?Ed ,30.Mar.2016. 8:34
Tasakaal on elektriliselt laetud. aga kas selle seisuga lahku laheb ei oska oelda. Labi opositsiooni on partneluseteema ohus. Ihhiii, minu mobiil ei kirjuta 6 t2hte v2lja ja nii on 6hus kahetahenduslik- loe ka ohus.


nime pole ,30.Mar.2016. 9:00
Tpithed tegelikult on selle foorumi teema et tspithti mobiili kaudu ei kirjuta. Voi formaat.


nime pole ,30.Mar.2016. 12:52
kas on kusagil koht, kus saab astro alal suhelda


Neptuunlane ,30.Mar.2016. 13:14
Minul endal aasta solaaris uraan 5 majas.Mingeid ootamatuid armumisi pole näha.Pigem tunnetan,et üksi on parem edasi minna.Mehe kaardis aga kohe algamas uraani esimene opokas veenusele.Transiitne uraan tal 12 majas .Või ehk temal tulemas salajasi armumisi.Ei osanud enda poolt oodatagi sellist reaktsiooni seekordse täiskuuga.Tegi ta ilusa sekstiili ascendandiga.Hetkel tunnen,et pea käib ringi ja ei saa aru mida pean tegema.


TiinaV ,30.Mar.2016. 13:56
Uraani aspektid tegelikult ju üldsegi mitte ei pea lahutama lahku minemise mõttes - nad võivad lahutada ka lahutusteravuse ehk resolutsiooni paranemise läbi, mille tõttu ühisosa võib veel kasvadagi. :D
Et siis nad võivad tuua uusi seoseid, märkamisi, arusaamisi, vaatekohti ja seeläbi uuenemisi - vaimset kasvamist, eneseteadlikkust ja teineteise mõistmist.
 
Võib äkki tõesti kasvada ka ühte kuulumise tähendus.
Tõsi - opositsioon toob ilmselt ka reaalseid dialooge, ootamatuid vastuolulisi olukordi, mille läbi see mida vaja märgata ennast esitleb. Kuidagi peab see ju ilmnema - kuidas muidu saaks midagi uueneda?
Kuna Veenus on seotud tagasi liitmisega tervikusse - selles tema naiselikkus ongi, et ta on suunatud vastuolude kaotamisele läbi vastuvõtlikkuse, äratundmise, endasse liitmise - nii ta loobki harmooniat ja nii on tema toime armastusena ilmnev. 
Uraan toob siia juurde ootamatuse - mingi üllatusliku momendi, kus koos saavad olema need asjaolud, mis varem justkui pole kokku kuuluda saanud - pole sellise nurga all ennast näidanud. 
Kui selleks valmis olla, siis võib see olla väga huvitav ja kitsikustest vabastav aeg.
Vaimselt ergastav ja elektriline.
Muide!
Uraaniga ongi kõige olulisem märgata tema teadvust avardavat mõju - on ta ju esimene Saturni tagune põhiplaneet ja Veevalaja valitseja. 
Lahku minek on väga vaieldav asi, sest mida see siis tähendab?
Mõned elavad aastaid(või aastakümneid) ühiskorteris ja ütlevad, et on naabrid (kui küsid, et kas kooselu, siis raputavad ägedalt pead:)) ja kui üks kolib ära siis kolib ära ja kumbki ei räägi lahku minekust midagi. 
Mõned ei ole kunagi koos elanud ja on samas täiesti veendunud, et nad on koos ja sellist asja mis neid saaks lahutada oma ühtekuuluvuse tundes, nagu polegi nende jaoks olemas - kumbalgi oma elu ja koos mis koos. :)
PS. See muide ongi siin koht, kus saab astroloogiaga seonduvalt suhelda.
Juhul kui keegi viimase 13 aasta jooksul kogunenud Klubi arhiivi pole märganud. ;)
 


TiinaV ,30.Mar.2016. 13:59
Kui pea käib ringi, siis on Uraan ilmselt temast kinni sasinud juba ja nüüd pole muud kui nautida karusselli sõitu. ;)
Mis Sul viga - Uraan ju Sinu päikesemärgi valitseja.
Ta võtab Sind ja Sinu juhtumeid kindlasti hoolikamalt ega jäta midagi olulist kahesilmavahele. 


Neptuunlane ,30.Mar.2016. 16:13
Täna Sind Tiina!JUst, uraan ongi ju minu valitseija ja läheb siiski nii nagu läheb,aga hea neid toetavaid sõnu vahel kuulda.tiina sul endal hakkab ju ka uraan varsti sekstiili päikesele tegema.Mis majas ta sul kolab?


TiinaV ,30.Mar.2016. 16:29
Üldiselt on praegu mu elus väga rahulik aeg.
Või oleks juba õigem öelda - aega ei ole?
Selles tähenduses, et teda on nii palju, et tundub, et tal nagu polegi mingit tähendust. 
Kas on see kaasnev kuidagi Neptuuni liikumisega Kuu põhjasõlmele - esimene täpne ühendus mais 2016? 
Ei tea.
Kummaline uudne ajasuhe igatahes.


Ed ,31.Mar.2016. 14:27
Kysimusele- kus saab astro alal suhelda? FB on mitu astroalast gruppi.


TiinaV ,31.Mar.2016. 17:49
Muidugi on - astroliidu leht ja astroinstituudi leht, astromaailma leht, Heie Tuli kõik lehed ja... ei jõua kõiki üleski lugeda - tänapäeval on kogu internet võimalusi täis. Igaühele midagi ja kes soovib võib avada oma lehe. :)


Andres ,1.Apr.2016. 10:47
Oma lennureisil oli mul huvitavamaks ja emotsionaalsemaks elamuseks Ascendendi nägemine. Säras ja hiilgas nagu teine Päike. Aga samas, kas ikka tasus selle tarvis nii palju raha raisata.


TiinaV ,1.Apr.2016. 10:50
Oot - kuidas see toimus - sõitsid välja päikesetõusuga oma Asc-l või? :)


Andres ,1.Apr.2016. 12:31
Ikka. Siis sai ilma taskulambita läbi.


TiinaV ,1.Apr.2016. 13:03
Hmm. Kõlab küllalt omapäraselt... :)


EAstroL ,4.Apr.2016. 8:33
Astropäeval esineb Andres Klemet

Igapäevased taevakehade asendid meie sünnikaardi suhtes ja uues valguses. Lihtsamalt öeldes tuleb juttu transiitidest. Teema puudutab lisaks tavapärastele käsitlustele ja isiklikele kogemustele ka mõningaid erilisi kõrvalepõikeid. Meie transiitseis on kellegi teise sünnikaart. Meie hetketransiit on samas ka kellegagi sünastriline suhe. Transiitide ajal toimuvad sündmused võivad peegeldada suhteid nendega, kes sel ajal on sündinud. Transiidid võivad liikuda mõlematpidi. Transiidid seoses vähetuntud aspektidega. Transiitide kombinatsioonid. Paiga suhted meie sünnikohaga.

Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus

Flora maja, lähedal on trollide 4 ja 9 peatus, Mustamäe poolt tulijatele. 4.korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, kui uks kinni, helistada uksekella.

Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist.
Selleks on kohapeal olemas tallaga sussid (mitte kilesussid), võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). 
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Info 56 615 970


EAstroL ,4.Apr.2016. 8:35
Kõige tähtsam jäi lisamata. Üritus toimub 10.aprillil.


Mirell ,7.Apr.2016. 10:34
Tere!
Oleks küsimus kuufaaside ja juukselõikuse kohta, väidetavalt mõjub kasvav kuu juuksekasvu kiirendavalt aga kas oleks vaja jälgida ka sodiaagimärki, milles kuu parasjagu asub? Mingi info põhjal Kuu Lõvis ja Neitsis mõjuvat hästi, kuid kui kasvav kuu sattub teistesse sektoritesse, milliseid märke siis eelistada?

TiinaV ,7.Apr.2016. 11:56
Kasvav Kuu mõjub kasvatavalt küll jah - kuigi siin on igasugu erandeid ikka ka - mul on üks korvipaju, mille meie korvipunuja tahtis, siis kui oli juba liiga vana ja haige, vana kuu kahanevas põhjas ja veel sügisesel Skorpioni ajal ka maha võtta. Et ehk läheb välja ja enam ei tule aga võta näpust - nii suurt kasvu pole ta kunagi näidanud kui järgmisel kevadel, nii et asjad on vahel sõltuvad palju enamast kui oskame arvata.
Siiski mu enda kogemus ütleb, et pesu pesemine vana kuu kahanevas lõpus ja juuste, küünte (mina armastan pikki küüsi) lõikamine noore kuuga on hea mõte.
Tänasel Jäära noorkuul küllap eriti - on see ju kasvustart kogu kevadele ja ma usun, et ka Sõnn võiks olla viljakas ka juuste osas. 
Kindlasti on mingi tähendus ka inimese enda sünnikaardi ja sünnikuu aspektidel või majapositsioonil või kui lõikad kasvava kuuga mis juhtuks olema su enda lunaar ja veel näiteks Marsiga trigoonis?
Ma ise praktilises mõttes kasutan kuufaase kõige enam ikkagi pesu pesemisel - selle kohta on mul täitsa kindel kogemus, et vanakuupõhi on sobilikum aeg kui miski muu ja need asjad mille põhjalikum puhtaks saamine on väga oluline, ma sätin ikka sinna. Tänagi just võtsin voodipesu masinast välja ja super. 
Ja muidugi mõte... 
Inimese enda teadvus on ikkagi kõige võimsam lisategur iga asja juures.
 
Head noorkuud Jääras ka! Täna kell 14.23.


TiinaV ,8.Apr.2016. 13:05
Minu kogemus on, et astroloogia on mul aidanud justnimelt õppida senisest enam häälestuma intuitsioonile - mu mõistus on selle pika kogemuse jooksul saanud piisavalt selgesti aru kuivõrd hästi juhib meid meie sisemine kõrgem korrapära ja sünkroonsus ja seda märkama õppides  - just nii, et jättes ta vabaks ja toimida pigem vaatlejana kui manipuleerijana - saab see korrapära meid üha enam teadlikult kanda. Eks ajapikku tekib ju ka selline astroloogiline ajataju - info jookseb vabalt teadvusse - just see mis on oluline, sest arusaadavaks muutub ju ka see, et see infohulk on lõpmata suur ja kui see kõik teadvusse jookseks, siis see "orgasm" tapaks ilmselt hetkega  - oleks see vast taipamise plahvatus :D
Et siis tasub märgata küll ja tasub ka ajastada aga sedamööda hakkame paratamatult märkama, et see ajastus on midagi mis meid kannab niikuinii. Kui sellest rohkem teadlik olla, siis on see meile lihtsalt rohkem näha ja see teeb eluplaanid sügavamaks - film läheneb üha enam kvaliteetfilmile ja kaadrid on üha enam naudingut pakkuvad :D
Ma ise olen väga Kuu inimene - Vähi Kuu esimese, teise maja piiril - ja olen elanud kuutsükleid märgates ja tajudes juba pikka aega - see on hea rütm milles ennast korrastada ja teadvustada.


Ed ,9.Apr.2016. 7:13
Sirbis jutt, kuidas ..Kuu aitab juhtida juhtumisi Meie esivanemad jagasid kuu kuueks osaks, kus iga osa pikkuseks on viis päeva. MIKK SARV

Neptuunlane ,14.Apr.2016. 17:08
Palun öelge millal jääb marss seisma ja mis kell ta laupäeval retrosse keerab.


TiinaV ,14.Apr.2016. 18:06
17. aprillil kell 15.26. Statsionaarne ehk märgiga s zetis on ta juba praegu.


Neptuunlane ,17.Apr.2016. 10:19
Täna siis hakkab marss tagurdama.Minul on see olnud enne retrosse minekut kohutavalt tormiline kuna marss tuli kuu tagasi ascendandile ja nüüd hetkel ta alles 7 kraadi kaugusel sealt.Olen meeltult sõnakas olnud,kohati nii sõnakas,et olen väsinud iseendast.Olen seisnud oma õiguste eest partnerlussuhetes ja nüüd loodan väga marsi retroga,et ehk hakkavad need lõppema.Marss amburis ehk on andnudki sellist õiguse tagaajamist.Kas keegi veel on mingi lollustega hakkama saanud?Ed ,17.Apr.2016. 12:56
Neptuunlasele-
Otsisin Valori blogist Heraklese 9 tegu, aga ma ei leia seda..
ehk kõnetab.
inglise keelsena siin: http://www.light-weaver.com/bk/hercules/herc1046.html

Hereklese õppetükk Amburis on-

Kõne valitsemine.
Tunnete ja mõtete valitsemine.
Tõe rääkimine.
Tahte kasutamine.

http://www.light-weaver.com/bk/hercules/toc.htmlEd ,17.Apr.2016. 13:16
Marsi pöördumisega tuleb valmistuda sisemiseks tööks. Kogu liikumise energia pöördub sisemisele plaanile. Ägestumine ja lootusetus, et ma ei suuda enam tõid mulle tervise rikke hetkel kui Marss alustas seisakut. Paastun.


TiinaV ,17.Apr.2016. 21:41
Naljakas, et mina sain tagurpidi Marsiga liikuma. Kaua juba mõtlesin, et tahan teha ühe pika kevadise retke ja täna lõpuks õnnestus.
Esimene katse startida oli kell 9.30 hommikul - jõudsin mõnisada meetrit edasi ja vihm.
Siis väike tagasikäik tõepoolest minevikku (ühe vana mineviku teema juurde kohvile), ilm paranes ja siis tuli tunne, et nüüd! Tegin pika jalgsimatka Õismäelt Laagrisse ja väga hea on olla. 


Ed ,17.Apr.2016. 23:00
Ka mina olen kõndinud 3 päeval 10 kilomeetreseid teekondi maha. Amburi Marsi puhul sobib hästi kõndimine.. Ambur on suuna ja visiooni märk.
Praegu tulin mõttele, et mul on nataalis analoogne seis- Marss 9 majas.
Käisin eile Vabaõhumuuseumis. See Marss on praegu 4 majas, jalad ise viisid. Nägin suurema aja teekonnast ainult teed, proovisin üleliia mitte mõelda..

Neptuunlane ,18.Apr.2016. 10:59
Kuigi marss alustas retrot esimeses majas,jalutab ta ka sisse tagasi 12 majja.Ilmselt tuleb päevakorda sügav eneseanalüüs.Olen varasematel aastatel tähele pannud,et marss 12 majas direktiivselt paneb mind vaikselt sepitsema midagi.Kõike elan seespidiselt läbi ja podisen sees vaikselt.Eks paistab kuidas ra retros olles ennast tunda annab.


Minni ,18.Apr.2016. 11:09
Tervitused üle pika aja. Mul ka Amburi Marss ja sünnihetkel retros. Niisiis duubeltagurpidiantsuvõimalus. Tööalaselt. No nii tahan tööga lõpparvet teha ja no ei õnnestu! Isand ja Korravalvur Saturn ka koos Marsiga mu 6.majja tagasi tagurdamas...Aga mingi lootus vähemalt, et koos Isand Korravalvuri jõudmisega mu 7.majja tuleb see Ainus ja Õige, keda Korravalvur aktsepteerib :) Vähemalt ligikaudu 29 a tagasi see nii oli. Lapse sünni muidugi jätan vahele. 7. maja mul tibatilluke niiet asi saab siis kiiresti ja korralikult aetud. Ja kui Ta siis KA ei tule, jääb vähemalt südamerahu, et selles elus ei tule ta järelikult enam mitte kunagi...:)


TiinaV ,18.Apr.2016. 11:59

Ta ikka tagurdab nüüd täiega - 30. juunini ja ja Skorpa 24. kraadini. 
Võtab ninast kinni ja veab mingi päris sügava asja juurde tagasi...

Aga imetore ilming, et ta on ka Teid siia nähtavale toonu! :)

Niiniinii - kes tahab näha oma peegelpilti allika põhjas? Või hoopis tahab näha kedagi teist nii, et see pole lihtsalt tema enda peegeldus?

Meenus üks lause:

"Kui vaatad allikasse ja näed seal oma pilti , siis sa ei ole näinud allikat, alles siis kui vaatad allika põhja, siis oled näinud allikat ja allikas pulbitseb alati sügavusest.

Samuti, kui vaatad inimesse, siis vaata tema sügavusse, muidu näed üksnes iseennast, mitte teda ... "

Juha "korppi"Jaakkola -Mystigo-Ed ,18.Apr.2016. 12:04
Ma olen kuulnud seda, et kui Saturn j6udis yhel inimesel MC-le, siis sai tal t66 lihtsalt otsa.


TiinaV ,18.Apr.2016. 13:29
Ka nii võib olla - sellel inimesel oli siis ehk Saturni õppetund enda vabastamisega seotud mingitest kohustustest, mida tal oli kaduvus võtta? Võib olla ka vastupidi, et koorem laotakse selga, kui oled eelnevalt pigem vastutusest kõrvale hiilimisega seotud teemadega tegelenud. Saturni märk, maja ja aspektid sünnikaardis võivad anda üsna erinevaid ilminguid.Neptuunlane ,18.Apr.2016. 14:41
Minul endal saturn kui tuli MC-le kaalude märgis siis pigem muutusin väga töökaks.Samas mitmel teisel tuttava kaardil oli kas töölt koondamine või ise äraminemine.


TiinaV ,18.Apr.2016. 15:20
Kui minul viimati Saturn MC-l oli (oi see oli ammu - 1991), siis ma abiellusin ja see oli väga saturnilik abielu ka. 


Margit ,22.Apr.2016. 18:10
TiinaV, aga mis sai siis, kui Saturn tuli üle IC ja IV majas rändas?


TiinaV ,22.Apr.2016. 19:47
See abielu kestiski just nii kaua kuni Saturn jõudis IC-le. Siis oli hapnik otsas ja just nii sügav kontakt alateadvusega käes nagu Saturni õppetunni jaoks vaja oli. Jõudsin juurte juurde - omaenda algusesse tagasi. Saturni trigooniga Saturnile 5. majast lahutasime ametlikult ehk saturnilikult ja see oli kokkuvõte ning uuele tasandile minek.


TiinaV ,26.Apr.2016. 8:40
Ümbersünd on pigem teadlikkus teadvuse kadumatusest kui usk. Aegruum on teadvuse looming ja kehastumine aegruumi ilming.
Sellega on umbes nii, et me suudame teadvustada seda mida me suudame hõlmata - no umbes nagu hingamisega - me suudame lihtsalt hõlmata oma füüsilist hingamist - see on meil kopsus ja me saame seda kergesti kinni hoida, lahti teha ja tunda mis tunne on. Nii avab meie keha meile hingamise kui elutegevuse olemuse, et me saaks seda printsiipi kasvatada oma teadvuses kõrgematele tasanditele ja läheneda seeläbi oma olemuse teadvustamisele.
Aga hingetasandi hingamist me (meie teadvus) enam nii kergesti ei hõlma - seda peegeldab meile algselt pigem elu väljaspool meid - looduse aastaring, ühiskondlikud protsessid ja muud sellised asjad kuni salapärase ja seletamatu surmani kui hingepõhja pöördeni välja.
Ja me ikka arvame, et see on mingi ebareaalne soga kuni oleme küll ise sellest hõlmatud aga ei hõlma seda oma teadvuses.
Seda, et ka teadvus hingab, me üldse ei usu - see on täiesti ebareaalne kuni me äkki teadvustame, et teadvus hingabki reaalsust...
Me oleme reaalsust hingavad teadvused ja ka kehastumised on osa sellest hingamisest.
Kuni me ei hõlma selle tasandi hingamist, ei saagi see meile olla muud kui ebareaalne.
Teadvuse hingetõmbeid reaalsuses kutsume loomiseks ja saatusega kohtumiseks.
Saatus, ehk kohtumine varem loodud reaalsusega, ehk reaalsuse sisse hingamine.
Teadvuse hingamine ongi õigupoolest see protsess, mida me vaatleme astroloogia vahendusel.
 


Neptuunlane ,27.Apr.2016. 11:21
Proovisin astrokartograafiat.Kui ma soovin vaadata praegust elukohta,kas klikkan paremale klahvile hiirel ja annab kirja astromap here ja kinnitan sellega oma elukohal.Mida ma pean kirjuta data inputi koordinaatideks.Küsib sünniaega,aga kas pean siis praeguse elukoha koordinaadid panema või tallinna oma nii nagu annab astro com.?


TiinaV ,27.Apr.2016. 19:13
Seal võid vaadata erinevaid asju. Kohaks valid vastavalt soovile kas sünnikoha, elukoha, Tallinna keskpunktiks oleme võtnud Raekoja platsi aga võib ju olla ka muu kui see kõnetab ja ka kaardi võid sinna laotada nii praeguse hetke oma, oma sünnikaardi, kellegi teise oma - sõltub mida vaatad.


Mirell ,28.Apr.2016. 1:32
Kui tohib, siis küsiksin Uraani transiitide kohta. Olen kuulnud, et Uraan toimib ennetavalt, seega kas opositsioon Päikesele orbiga 3,5 kraadi juba toimib või on vara veel mõjusid oodata? :)
Milliseid kogemusi selle transiidiga ette on tulnud?

Neptuunlane ,28.Apr.2016. 10:15
Kui hetkel uraan teeb opositsiooni päikesele siis tasub vaadata ,et viimase jäära kuuloomisega oli uraan mestis  ju..omal hetkel kogemus,et aprilli kuuloomisega toimus esimesi raginaid ära.Nimelt uraani opokas veenusele.Oli samuti 3 kraadine orb.


Neptuunlane ,28.Apr.2016. 14:16
TiinaV-le.Sain astrokartograafiaga hakkama sel lehel.Mida näitavad need helehallid jooned.Teistele joontele sattudes näitab ilusti ka planeedi või planeedi peegeldusjoon.Aga helehalle jooni iga natukese maa pealt,aga peale minnes ei näita midagi.Mis need on ?


Pets ,28.Apr.2016. 19:35

Need on sodiaagimärkide teljed - hall värv on seal automaatne, aga värvi saab muuta, pane näiteks punane.

Hiire "käpaga" liikudes kaardil näitab lahtris "brng" sodiaagi kraade.

Üks toimiv keskpunkt on see:

http://www.horoskoop.net/kaardid/Tallinn.png

 TiinaV ,29.Apr.2016. 8:36
Minu kogemused ütlevad, et see on inimeseti erinev.
Mõned, kellel on ka muude märkide ja iseloomu tõttu kalduvus ette rutata käivitavad ka Uraani aspektid varem.
Seda käivitab ju ka ootus - kui tead, et on tulemas, siis see teadmine juba kutsub midagi esile. 
On aga ka neid, kellel asjad tulevad hiljem.
Selle juures paraku olen sageli märganud ka kaasnevaid haigusi...
Just Pluuto aspektide edasilükkumisel on ilmnenud mingi aeg hiljem mõni vastav kehaline haigus.
 
Niiniis pole midagi paremat kui et aspektiga ka midagi kenasti toimub.
Võimalik, et kohe vajaliku muutusega vastates mingil kõrgemal tasandil poleks haigust tulnud.
Haigus on alati märk sellest, et keha on võtnud lahendada selle "ruumiküsimuse" mida teadvus ei ole lahendada võtnud - on mingil kombel eitanud.
Meie kogemus - inimkogemus - on ju aegruumi kogemus ja siin on kõik probleemid kas aja või ruumi probleemid.
Ajaprobleem ilmneb tavaliselt kas kiirustamises, etteruttamises, mis tingitud hirmust mitte kohale jõuda, ilma jääda jne. 
või vastupidi mahapidurdamises, takistamises.
Ruumiprobleem seisneb aga enamasti selles, et mingid asjad, mis eraldi on inimese elus pildil kokku ei ulatu, ei sobitu - nagu ei mahu korraga kaadrisse ja tekitavad lõhestumist ja salaelu - nõuavad pinge kasvades "seisukoha muutust" - vaadake kui huvitav - see ise ütleb, et probleem pole objektiivne vaid on teadvuses - on vaatekoha küsimus ja sageli on ju nii, et selleks, et vaateväli suureneks, tuleb tagasi astuda... oi kui jube. Kuidas astuda tagasi?
Ja kui astun tagasi, siis ju muutubki minu seisu koht - kogu pilt mu ümber muutub?
Küllalt hirmutav ja nii ripumegi oma seisukohtade küljes, nõuame õigust, palume kaitset ja tekitame endale ruumiprobleeme. :D 
Need kõik Uraanile iseloomulikud väljaütlemised ka - uraanlikud vaatekohad sellised. 
Nii et lubage olla endal hea operaator selles elustseenis kus koos Uraaniga viibite!
See võib olla palju energiat vabastav aspekt.
Sageli on ka nii nagu Neptuunlane siin ütles - mingi muu aspekt võib olla kui tõukejõud avaldumiseks - Jäära ja Marsi järsemad liigutused kindlasti võivad mõjuda nagu päästik.
Lõppeks on ju kogu dünaamika terviklik ja ka ülejäänud rütmide kulminatsioonid aitavad kaasa sellele millal miski avaldub ja kuidas.


TiinaV ,29.Apr.2016. 8:44
Ma siin just eile tundsin õhus huvitavat temaatikat ja selle pealt sündis see:

Elu on hingav kogemus.
Miks ta hingab?
Sest nii saab tervik liigutada tervikut säilitades.
Nii saab ta ennast ilmutada detailide kaupa.

Millest üldse tekib aegruum?
Nii sageli ma kuulen, et me oleme aegruumis ja duaalsuses vangis ja me peame seda ületama ja peame siit lahkuma nii, et ei peaks siia enam sündima ja siis olemegi saanud kuidagi kõrgeks valmis...

Aga kas pole aegruum ise armastuse avaldumine?

Siis kui see kes armastab on teadvus.
Kui teadvus armastab, siis see armastus väljendub tähelepanu pööramises...
Aegruum ongi tähelepanu pööramine...

See on see mille teadvus loob siis kui ta armastab.
Ja nii ta siis pöörabki tähelepanu ja armastatu saab voolata tema tähelepanus nagu valgusvihus.

Ei - ta ei arva, et ainult see on olemas, mis hetkel lambi all ja muud polegi.
Ta lihtsalt pöörab tähelepanu armastatule detail detaili järel, sest kui keegi nii täiuslik nagu teadvus tahab tähelepanu pöörata oma armastatule, siis ta ei jäta tähelepanuta mitte ühtki nüanssi ja nii kulub tal oma armastatu(kes on ju samuti täiuslik) vaatlemiseks lõputult aega ja selle vaatlemise käigus sünnib lõputult ruumi.

Ikka olukord olukorra järel - nagu lummatud operaator või fotograaf - kaader kaadri järel...

Ta vaatleb ja tema vaatlemine mõjub elule nagu valgus valguskõvenevale hambaplommile - vaadeldav võtab kuju.

See vaatlemine ei ole lihtsalt vaatlemine - see on kujutav vaatlemine ja sellises kujutavas vaatlemises on voolamine ja tähelepanu pööramine.

Nii sünnibki hingamine - kahepoolsus - avaldumine ja taandumine, valgusesse ja varju, üles ja alla, lähedale ja kaugele, suureks ja väikeseks, mehelikuks ja naiselikuks jne.

Saab loodud vorm ja vormi siseneb hingus.
Nii nad saavad ilmnemise poolteks - üheks hingamise ilminguks.

Nagu lihvime kristalli ja siis laseme valgusel läbi tema mängida,
teeme paadi ja laseme ta siis vette,
teeme pliiatsi ja laseme vaimul läbi tema lennata,

Nii õpetame toimima mõistuse ja siis laseme hingel läbi tema kõneleda,
Nii treenime keha ja siis laseme hingel läbi tema tantsida.

See protsess on ja jääb alati kahepoolseks nagu hingamine.

See protsess peitub ka lapse kasvamises meheks, naiseks,
See peitub üliõpilase kasvamises teadlaseks või joonistamist õppiva lapse sirgumises maalivaks kunstnikuks jne.

Siin ei ole oluline niivõrd vanus, palga suurus või see millise kooli keegi lõpetas - siin on oluline see millisel perioodil ja kui palju tähelepanu pöörates me valmistame ette vormi ja millal laseme selle läbi avalduda hinge, vaimu - hingamise.

Selles on oma loomupärane rütm, millest seesama hingamine ise aimu annab.
Et tuleb tunne, et nüüd!
Et tuleb vaim peale.
Et tunned vajadust, igatsust või näed märgilist und.
Et ärkad hommikul ja äkki tead. jne.

Kui me tahame jäädagi alalhoidlikult vormi juurde ja püüda hinge vastust selle juures eitada - igavesti kristalli lihvida kuni on tolm peos,
igavesti paati ehitada ja seda mitte kunagi vette lasta,
igavesti treenida mõistust ja teda hinge kätte mitte anda - jäädagi targutama,
hoida oma kvaliteetsed pliiatsid karbis ja mitte kunagi lasta vaimul läbi nende lennata,
jääda sõnakuulelikuks lapseks ja mitte kunagi lasta ürghingel ennast väestada ja ilmutada

... siis me hakkame köhima...

Me hakkame ühel hetkel kindlasti köhima.
Sest hing on kinni.
Võib tekkida koguni hingepõletik...

Seda köhimist kutsutakse vägivallaks.

* *

/Sa ei ole kellestki parem.
Sa ei ole kellestki halvem.
Sulle on antud maailm.
Näe, mis seal näha.
Hoia seda, mis on
su ümber, hoia, kes kõrval.
Kõik olendid omamoodi on naljakad.
Kõik on õrnad./
Doris Kareva

 


Veronika küsib ,29.Apr.2016. 13:40
Tere va. Astroloogid! (arvan, et siin viibib vähemalt asjatundjaid). Selline küsimus: kumba automaat-horoskoopi usaldada rohkem ehk kumb on õigem, kas horoskoop.net või horoskoop.ee? Sisestasin ühed ja samad andmed, aga majad tulid (majade tipud) erinevad ja siit siis ka planeetide asetused majades. Proovisin siis ka vene antareses ja ühtis peaaegu horoskoop.net andmetega?
Ja veel - vene ajal oli meil Moskva aeg, s.t. 1 tund hilisem õigest ajast. Millise kellaaja peab siis andmete sisestamisel panema? Olen sünd. 1957, vene aja järgi 6.50.
Ette tänades Veronika.

TiinaV ,29.Apr.2016. 13:57
Andmed tulevad mõlemal pool õiged kui panna ajavöönd ja valida linn.
1957 on -3 ja linna saab valida.


TiinaV ,29.Apr.2016. 13:59

Kui soovid ajavööndit ja linna koordinaate täpsustada, soovitan sisestada oma andmed www.astro.com.

Seal on täpsed andmed automaatsed ja ka kõik väikesed kohad Eestis on kenasti olemas. TiinaV ,29.Apr.2016. 14:02

Majadesüsteeme on ka erinevaid - enamasti kasutatakse Placiduse maju aga vahel võib olla ka pisut erinev Polish-Page või hoopis võrdsed majad. 

Need ükski pole valed. Astroloogia sisaldab erinevaid süsteeme ja nad kõik on terviklikud ning kui inimene nad enda jaoks tööle paneb, siis nad töötavad.

Umbes nagu keeled - erinevad aga kõik terviksüsteemid ja arusaamiseks tuleb nad ära õppida. :)

 Neptuunlane ,2.May.2016. 11:00
Küsimus lemmiklooma kohta.Kas hundikoer on ka 6 maja valdkond?.


Ed ,2.May.2016. 22:36
Minul sellised andmed- 6 maja 
  • väikesed loomad
  • loomariigi teenimine

Mis majadesse sa Neptuunlane veel loomi paned? Eksootilised loomad kuuluvad vist 12 maja valdkonda..Neptuunlane ,4.May.2016. 13:51
Mõtlesin,et väiksed loomad 6 maja,et äkki suured koerad nagu hundikoerad 12 maja.Hobused võiks ka olla 12maja,või kuidas?


Andres ,4.May.2016. 14:34
 Mõnel Sünnil on praegusel kuul Sõnnipäev.


Ed ,4.May.2016. 18:52
Ahhaa, see oleks  justkui analoogia Kalade märgi ja 12 maja vahel. Kalade valitseja Jupiter teeb loomad suureks:))
Kuigi mul on tugevalt väljendunud 12 maja, on seal Merkuuril pingeaspektid- jah, hobuseid kartsin pikka aega. Kunagi oli mingi väljanäitus kuhu olid ka hobused kohale toodud. Hobune puristas korraks minu suunas ja pärast seda ma neile enam ei lähenenud.. ehk elustas minus mingi mälestuse juhtumist hobusega. 

A little known fact is that all large animals come under the domain of the twelfth house.
--

Large/Wild Animals

Since the 12th house shows that part of us which is animalistic and wild, we also look for such animals in that house. A particularly strong 12th house, combined with the right kind of personality traits, could show someone especially attuned to working with animals, such as horses or cattle.

I am curious what your experiences with the 12th house are, whether your own or that of others.
---
The 12th house is governing all large animals, in opposition to the 6th one that rules small domestic ones. People with malefic planets, or planets that have adverse aspects from malefics are advised to keep away from large animals, as accidents might occur near them. On the contrary, when benefic planets are present, the individual might be receiving a lot of joy through big animals, or even create wealth in a business concerning them.
---

The Sixth House is about day to day life. This house also rules daily life, health, hygiene, food, work, employees, service, skills, servants, small animals, clothing and sickness. It is about the service you give and your habits. Other keywords include: daily routine, working environment, skills, pets, animals and service.
---

The Twelfth House is about endings. This house also rules hidden realm, subconscious, past, pain, karma, jails, institutions, hospitals, mental health, finances of friends, secret sorrows, fears, self-destruction, large animals, skeletons in closet, self-undoing and self-injury. It is about your hidden strengths, weaknesses and what you don't want others to see or know about you. It is also about libraries and the armed services. Other keywords include: hidden enemies, the collective unconscious, spirituality, unredeemed karma, selfless service to humanity.

 Ed ,5.May.2016. 7:34
Sellised piirsituatsioonil kulgemised on lummavad, mingi osa minust kutsub sarnasele sooritusele


Rafaela ,6.May.2016. 10:26
Lisan siia ühe huvitava artikli mis täna mind kõnetas. Intervjuu jungiaanliku analüütiku ja autori Marion Woodmaniga teemal The Death Mother. Läheneva emadepäeva valguses ei ole see võibolla just parim teema, aga see-eest väga oluline. Kokkuvõtlik ja suhteliselt kerge tekst, ei nõua suurt süvenemist aga annab päris hea ülevaate. Enjoy!
Confronting the Death Mother

TiinaV ,8.May.2016. 20:09

Ilmselgelt pole see juhuslik, et selle siia panid, Rafa! 

Aga nüüd selline küsimus, et kas kellelgi on ka Neptuun läinud üle Kuu põhjasõlme? 
Kirjutage midagi sellest transiidist!Ed ,9.May.2016. 8:42
Kuidas see seis sul toimib Tiina?


Neptuunlane ,9.May.2016. 11:04
Minu 8 aastasel pojal on põhjasõlm 8,21 kalades.Lapsel ta on tekitanud sellist hajameelsust ,unistamist.ja täpsel aspektil broneerisin reisi,seega lendab lennukiga esimest korda juunis.Tal on hetkel neptuun ka kvadraadis ascendandiga allpool horisonti.Koolis oli koosolek lapsevanematel kus mainiti koolikiusamist,tema küll selles ei ole siiani osalenud,aga klassi kututaks psühholoog ,kes hakkba kogu klassiga tegelema korra kuus.Kuidagi hästi ähmaselt tajun poisi neptuuni põhjasõlmel.


TiinaV ,10.May.2016. 12:04
Esialgu veel ei saa aru kuidas toimib.
Aga ta pole ka veel täpseks läinud. alles mai lõpus läheb.
Ma väga, väga loodan, et see valgustab, lahustab, leevendab, selgitab minu jaoks tõeliselt ja päriselt emakogemusega seonduvad varjud...
See Rafa artikkel oli siin mulle küll täpselt kümnesse.
Elan nüüd 8. kuud päris oma kodus ja isa lahkumisest on möödas 7 kuud.
Ema ja lapse temaatika kerkib uues kujunenud olukorras üles ja eks ikka selleks, et selles saaks sündida sedavõrd sügav armastuse ja kaastunde ja äratundmise tunne, et see kõik saaks põhjani lahustuda.
Ma väga loodan, et see toob mulle tõelise hingepuhtuse, süütuse ja ühtekuuluvuse tunde emaga ja eluga. 
Sellise mõistmise, milles pole enam ühtki avanemata tumedat tükki, mis oleks ikka lihtsalt liiga sügaval, ning ma pole suutnud sinnani näha...
Minust kerkib viimasel ajal täiesti lambist üles väga omapäraseid tajusid - olen ikka nutnud käpuli maas kõva häälega ja ei tea üldse miks ja ma võtan nad kõik tänuga vastu kui ilmselt Neptuuni aspekti saadikud.
Ka muudes suhetes tunnen kohati sellist uutmoodi hellust ja ühendust - justkui avanemise julgust - või oleks õigem öelda süütust ja usaldust? Küllap.
Kirjutades tuli klomp kurku... Veevalaja Päikese silmades on Kalade Veenuse pisarad kui ta vaatab kuidas see päevinäinud Vähk seal esimeses, teises majas ennast tasapisi kogub...


Rafaela ,10.May.2016. 12:19
Mida lähemale Tuumale sa oma Maailmasibulat koorides jõuad, seda tihedamaks lähevad kihid ja väiksemaks Ruum nende vahel (või nii meile näib ;) - kui siis ise Õhku ei ahmi, ei tule seda ka väljastpoolt ja nii võib hinge päris kinni pressida. Tegelikult muutub Ruum kogu aeg suuremaks, kihid õhulisemaks ja kui selle ära tabad, siis võib see jälle omakorda esialgu hingetuks võtta. Paradoks! Või vähemasti mulle tundub see nii. See ajab nutma muidugi, sibulaga ju tegu :)TiinaV ,10.May.2016. 12:40
Jah - seda kuidas abitus tekitab abitust, tekitab abitust, tekitab abitust...
Ja need omakorda süüdistusi ja süütundeid ja jälle abitust, abitust, abitust...
Seda protsessi kui Vähi protsessi, kui õrnuse ja vastuvõtlikkuse ebaõnnestunud kokkupuudetest sündinud protsessi ma ilmselt valgustan hetkel koos Neptuuniga sügavamalt kui eales varem.
Ehk siin on olemas üks põhjani lahustumise võimalus - isegi mitte taandamine, milles taandada ära need lõputud abitused mõlemalt poolt võrdusmärki vaid selline tõeline neptuunlik protsess, milles lahustuks ka võrdusmärk :D


TiinaV ,10.May.2016. 13:18
Sul, Rafa, on ka ju veel vaid 8 kraadikest Kuu põhjasõlmest puudu - ühendus 17.04.2020 ja ka Minnil ja Mo-l see aspekt ju tulemas.  Tundub, et ma juhatan siin sisse Neptuuni transiidi üle Kuu põhjasõlme Kalades? Kas on keegi selline, kellel juba möödas ka? Sul, Neptuunlane, oli vist Kuu põhjasõlm Veevalajas? Ehk oled sellest siin koguni kirjutanud?
Kui mitte Kalades, siis muus märgis.


Valor ,10.May.2016. 19:30
Minul on see seis möödanik, viimane täpne oli aasta alguse esimestel kuudel. Neptuun hägustas kõike, mida vaid sai. Eesmärgid, püüdlused, sihid mattusid, kattusid uttu, jms. ja miski nagu enam ei pakkunud huvi. Apaatia püüdis võimust võtta.  Nüüdseks hakkab udu hajuma.


Neptuunlane ,11.May.2016. 10:37
TiinV.,vaatasin,tuletasin selle seisu üle kui neptuun oli põhjasõlmel.Mul oli see ka üsna täpne sõlmede korrigeerimine.2008 oli mätsis põhjasõlmel neptuun koos transiitse põhjasõlmega.Täielik üksindus oli,ainus elumõte oli väikese pooleaastase lapse üksinda kasvatamine.Olin mitte nagu ema vaid hooldaja,sest tegin kõike üksinda.Solaaris oli sel aastal neptuun sõlmega 3 majas,ja suhtlemine lähikondsete ja sõpradega puudus.Nad kadusid kuna olin titega ainult kodus.Järgmisel aastal oli neptuun päikesel ja usaldasin valet meest,tegelikult mitte ei usaldanud vaid mul olid imeilusad roosad prillid ees.Ilmselt niiväga soovis kedagi lähedale ja jagada armastust,et kellele,see polnudki oluline ja saabuski bana sõber oma probleemidega ja olin talle võrratu lohutaja nagu neptuunile meeldib.Ikka hoolivus.


Neptuunlane ,11.May.2016. 10:39
Vabandust mõningate kirjavigade pärast.Äkki merkuur tembutab.


My ,11.May.2016. 11:11
Vaatasin järgi, mul kohtus Neptuun Põhjasõlmega päris ammu, aastal 1986, nii et kogemus on teismelise oma.
Oli tõesti selline erakordselt hämar ja üksildane aeg, inimeste keskel ei osanud üldse olla, lemmiktegevus oli magamine, see aitas täiesti talumatuna tundunud reaalsusest välja. Samal ajal kohtus ka transiitne Saturn sünni Neptuuniga, mõlemad ühendused toimusid 5. majas. Nii et ilmselt Saturn veel aitas kaasa. Koolis sain tollal hüüdnimeks Surm, sest naerda ja naeratada polnud justkui millegi üle. Ja oli tohutu hirm valesti käituda ja seeläbi veel suuremasse isolatsiooni sattuda. Ime, et üldse elus püsisin. Udust välja tiris mind lõpuks seesama Surma-nime leiutanud klassiõde, kellega oli vanusevahet täpselt nädal ja seega sünnikaardi muster vägagi sarnane. Aga väljatirimine toimus alles siis, kui aspekt oma jõudu kaotamas oli.

TiinaV ,11.May.2016. 11:20
Siin ongi huvitav moment see, et iga järgnev planeeditasand ületab eelmise mingil kombel ja olen täheldanud, et see ületamine võib olla lahenduslik aga võib olla ka problemaatiline ja see sõltub just sellest kui tugev on eelmine tasand  - kui hästi kodunenud on inimteadvus eelneval tasandil.
Sellest kõneleb ka tuntud Castanieda lause mis toob esile Saturni/Uraani tasandeid kui vajalikku eeldust Neptuunile/Pluutole - peab olema väga kaine mõistus, et taluda kujuteldamatu survet - maailm on täis inimesi, kes tahaks nõiaks saada aga nad ei sobi, sest neil pole piisavalt kainet mõistust. :D
Nii on ka siis kui Jupiter kasvab üle Saturni juurde, Saturni tasand Uraani juurde, Uraani tasand Neptuuni juurde, sealt Pluuto ja Eris ja Haumea ja... jne.
Neptuun võib anda erakordset udu aga ka erakordset selgust. Just intuitiivset selgust ja selget äratundmisvõimet.
Samas - kui Saturn ja Uraan on läbitöötamata ja nõrgad, siis Neptuun tähendab enamvähem uputust, kaost - laiali valgumist. Pilt läheb eest ära kui pixlit on vähe. Ei tule film - tuleb mälukaotus. Ei tule zoom, tuleb lihtsalt pilt taskusse. Ei tule äratundmist - tuleb tundmatu ahastus. Ei tule kontakti terviku väega - tuleb lihtsalt jõuetus jne.
Sama ka Uraaniga, kui Saturn läbi töötamata - ei tule uuendus - tuleb mäss, ei tule selgust seostest - tuleb plahvatuslik tõdemus nagu lühis. 
Iga aspekt on nagu lülitus - mingi energia siseneb mingist uuest kanalist meie enda süsteemis - mingi uus integratsioon iseenda erinevatest avaldumistest.
Ja siis on samalaadne olukord nagu elektrivoolu korral - kas tuleb sisse ja lamp läheb põlema või ei tule sisse - mingi katkestus või tuleb sisse ja käib pauk, sest lühistas midagi ära, lõi kaitse läbi või üritas omanik juhet läbi saagida, et tundmatu ellu sisse ei murraks. :D
Põgeneda enda eest. Kas saaks see ollagi võimalik? 


Neptuunlane ,11.May.2016. 11:39
TiinaV,mida neptuun sul sünnikaardis teeb ja kui siis mida ja kus majas?


TiinaV ,11.May.2016. 23:27
Ta on mul Amburi 1. kraadis ja 6. majas.
Teeb sekstiili Veevalaja Merkuurile Mc-l ja kvadraati Veevalaja Päikesele ning Kalade Veenusele.
Tema Sabiani kraad on:
PHASE 241 (SAGITTARIUS 1°): RETIRED ARMY VETERANS GATHER TO REAWAKEN OLD MEMORIES.
KEYNOTE: The will to reaffirm the value of the struggle upon which civilization and group-achievements are founded.
Two important factors are revealed in this symbol: the men who have come together are Army men, and they are linked by actions and a type of consciousness that have roots in a common past. What we call “civilization” is built by constant struggles against nature, for it seeks to wrench power from nature. This element of power is seen in its most obvious aspect in the military consciousness. Moreover, all civilization is built upon the accumulated products of the experiences of past generations of dedicated men who agree to follow rather rigid procedures of work. Veterans’ groups in all countries seek to rekindle in their members the old fire of well-fought battles; but the type of abstract or religious thinking normally related to the zodiacal sign, Sagittarius, also implies a special kind of “fire.” It is a fire that burns the “now” of natural living in order to build a greater “tomorrow.” It is future-oriented It aspires to produce a greater, wider civilization, even though it finds its roots in the harvest of mankind’s past. Comradeship and group activities are implied, but the togetherness is one of fighting spirits.  
This is the first stage of the forty-ninth five-fold sequence of cyclic phases. The symbol should be understood in its widest and most basic meaning, not merely as the reunion of old comrades, but as referring to the very power implied in the process of civilization, as opposed to culture — thus to the PERPETUATION of the spirit of struggle for power.


Ed ,12.May.2016. 7:42
Täna on minu ema sünniaastapäev.


TiinaV ,12.May.2016. 10:23
Palju õnne Sulle, armas Ed! 
Ema... see on mulle praegu absoluutselt keskne teema mille ilmselt on samuti toonud Neptuun.
Minu lihane ema ja suhted temaga, minu ema Maa, Materiaalne kogemus, raha, ressursid.
Kuidas elada maapeal?
Kuidas tunda ennast armastatuna, vabana, toidetuna - tunda ennast iseendana tervenisti tervena just inimesena, inimkehas?
Kuidas leida üles see tõeline omaksvõetuse tunne maailmas - et võingi olla ja elada ja et mul on siin oma tee ja töö?
Kuidas ületada päriselt hirm maailma ees?
Just kehas ringi kõndides ja oma inimlikke toiminguid teostades tunda ennast "omal kohal".
Jah - ma tean, et ma olen Taeva Tütar - taevas hoiab ja armastab mind lõpmata aga kuidas tunda ennast maapeal hoituna, põhjendatuna, armastatuna - üldse - et on mingi hea põhjus olla. Mida tähendab see lause  - tunnen ennast nagu ema süles?
Ma ju tean, et ma olen seda tundnud - me kõik oleme olnud emaüsas üdini ürgkosmose omaksvõtus aga kuidas mu vaene inimlik teadlikkus selle tunde uuesti leiaks? Kuidas küll tunda, et ema armastab sind? 
Neptuun! Need küsimused on osalt ka Sulle... äkki oskad kuidagi vastata?
Kuidas saada kontakti emaarmastusega inimlapse vastu?

TiinaV ,13.May.2016. 16:21
Viimased päevad on olnud täiesti hämmastavate arengutega.
Neptuun ilmselgelt võttiski mulle vastata...
Ole Sa tänatud!  ;)


Neptuunlane ,16.May.2016. 12:19
Minul ka viimased päevad hämmastavate arengutega.Liinibuss sõitis autole tagant sisse,järgmine päev katsetas 8 aastane poeg nutitelefoni,mille ta oli saanud 10 päeva tagasi,et kas ta ikka on põrutuskindel ja viskas liivakastis vastu maad,loomulikult klaas purunes sajaks killuks.Laupäeva õhtul istusin teleka ette,et vaadata eurovisiooni,aga mida ei olnud ,ei olnud häält telekas.Teliaga läbi telefoni sai tehnikuga proovitud pea kõik asjad ,aga ei midagi.Uskuge,aga järgmine päev pühapäeval tuli äkki telekale hääl tagasi.Hetkel kardan juba isega mõelda mis järgmised päevad tuua võivad.Jah,räägitakse,et retro merkuur on ületähsustatud,aga no ei ole.Telefoni ost retro merkuuriga ja läind see telefon juba on.Telekas samuti hääl ehk kõne merkuur kadus,õnneks tuli ise tagasi.Mul veel retro marss ascendadile kohe tagasi jõudmas nii 2 kraadi pärast.Mis veel tulla võiks?Raske on praegu.Väga raske nende retrodega võidelda


Neptuunlane ,16.May.2016. 12:25
Hakkasingi kõige selle peale vaatama retro marssi minevikus.Jah,ascendandil edasi tagasi sõelunud ei ole ta kunagi varem.Peab ütlema,et kui marss tuli ascendalile ja oli jõudnud 4 kraadi peale,kus asub mul jupiter siis läksin oma mehega nii riidu,et soovisin suhte lõpetada ja lõpetasingi..Peale seda algas retro marss ja nüüd need jamad.Ehk viha mis oli nii suur sees sai välja ja toimubki rida õnnetusi.Kas kellegil veel retro marss kuskil silmapaistval kohal,kuidas teil?


TiinaV ,16.May.2016. 13:11
Minul on praegu selline plumpsumine materiaalsel tasandil.
See ongi olnud töös alates 2012.
Sellest ajast olen tegelikult kogu aeg elanud mingites "materiaalse tasandi sünnitõugetes" justkui.
Enne seda oli kümne aasta jagu hingelist tasakaalustumist ja veel enne seda vaimne vabanemine.
Aga jah - praegu oleks nagu materiaalsel tasandil selline olukord, et kõht on lahti ja kinni vaheldumisi.
Kord tuleb nii hästi ressurssi ja nii kerge ja hea tunne - kehas, rahas - õnn absurdselt naeratab (parkisin pool päeva südalinnas ja unustasin parkimise panna - trahvi ei mingit)  - üldse kogu materiaalne tasand. Ootamatud sissetulekud, kõik laabub, tunned, et voolab vabalt.
Ja siis jälle tõmbab korraks täitsa kuivaks - tööd jäävad ära, arved tulevad suuremad kui ootad, mõni jama ka veel sekka (istusin toolist mööda ja tooli katki näiteks )
Ja siis jälle vabaneb.
Ei tea kas need on mingid sellised "sünnipressid" ja mis sellest võiks sündida?
Muidu on mõnus ja rahulik, aega palju ja tunne hea.


Neptuunlane ,16.May.2016. 13:27
hm,vaatasin veel oma seise.Uraan kraadi kaugusel,et teha sekstiili mu põhjasõlmele veevalajas.See peaks ikka vägagi toetav seis olema enne kui uraan järgmine aasta teeb täpse sekstiili päikesele veevalajas.Kõik peaks minema ju siis nii nagu ettemääratud.olen mõelnud üke pika aja,et ehk peaks kellegiga teist konsultatsiooni  tegema.Ma ei saa enam oma elusuunast aru.Ma ei saa üldse uraanist aru,miks nii...


TiinaV ,16.May.2016. 13:30
Kui Uraanlanna ei saa Uraanist aru, siis on tal tegemist suuremat sorti segadusega :D
Aga see sekstiil Päikesele - see mõjub kosutava teadmisena igatahes mulle ka - tore on mõelda, et selline asi on veel tulemas :D

Rafaela ,16.May.2016. 15:57
Avastasin, et mul praegu transiitsed sõlmed teevad konjuktsiooni - põhjasõlm radixi lõunasõlmele ja vastupidi. Sellest aspektist sai siin kunagi palju räägitud, peaks vist arhiivit üles otsima. Ja Veenus müttab  7. majas, aga miskit uut paksu armastust küll kusagilt ei paista ;)) peale selle, et võtsime hiljuti kutsika ja ma oleks nagu lapse saanud - muudkui sööda ja valva ja pühi pissi, vii jalutama ja musuta, vahepeal riidle ja õpeta ja siis jälle kogu ring algusest peale.
Neptuunlane, minu telekas tegi sama trikki eile, lihtsalt lambist keeras tummaks ja siis mingi aja pärast mõtles ringi ja andis hääle tagasi. Telia teeb inimestele huvitavat tuju ;)

Neptuunlane ,16.May.2016. 18:00
Rafaela,kus majas sul sõlmed kohtuvad teineteisega?Kas 6 majas ka miskit,et kutsika võtsid?Vaikselt unistan ka koduloomast,sellepärast küsingi.


Ed ,16.May.2016. 20:25
Mõtisklen samuti selle retro marsi ja tema mõjude peale. Minul on Marss 10 maja valitseja ja nüüd siis 4 majas liikumas. Kui 10 maja märksõnad oleksid- positsioon, avalik tunnustus, töökäik, ambitsioonid, siis nüüd need teemad on justkui küsimärgi all. Kas ma pean uuesti oma elus kardinaalseid muutusi läbi viima? Kas ma tee, mida mööda liigun on ikka õige? Üpris tihti tuleb ette rahulolematust.

[kui näiteks metsas tahan äkki hakata minema kõrvalrada pidi, siis hoian kogu teed teadvuses ja proovin mitte umbteele sattuda. Vahest tuleb tuldud rada pidi tagasi tulla, sest puudub usk kuhugi välja jõuda. Vahest on rada läbitav. Kolasin üks päev Aegviidus ja nägin korraga kogu teedevõrku ülevalt. Endised rajad, mida ei usaldanud läbida, olid justkui peo peal] Seda näidet siia kirjutades, arvan, et sellise Marsi seisuga on teraapiline palju liikuda erinevaid radu pidi. Energiatase on üsna kõrge. 
Hetkel teeb Marss bikvintiili Lõunasõlmele ja detsiili Põhjasõlmele.. bikvintiili kohta on öeldus, et ta on Hinge läbipääs Päikese energiatesse. 
Nädlavahetuse veetsin seminaril.

Veel üks telgedega aspekt toimib progressioonis- IC valitseja on jõudnud Ascle, aga ma ei oska seda veel enda jaoks sõnastada.

Uraan- on Desc valitseja ja tuleb 2017 aasta keskel Mc-le. Selle seose peale tulin hiljuti, nii et ka see seis tuleb võtta vaatluse alla.

Rafaela ,16.May.2016. 22:43
Neptuunlane, mul on sõlmed peaaegu MC-IC teljel, Põhjasõlm 4.majas. Kutsika võtmise hetkel ei liikunud 6.majas ühtegi planeeti, kuid 6.maja valitseja Veenus oli just saanud opositsiooni tr.Veenuselt ja tr.Päike paari kraadi kaugusel 6.maja tipust. Sünnikaardis on mul 6.majas vaid retro Saturn.


My ,17.May.2016. 0:16
Mul on ka Marss 10. maja valitseja ja tagurdab praegu 5. maja Neptuuni peal. Et mu töö on suures osas loominguline, siis on olukord hästi loetav. Teemaks samuti radade valik - kas jätkata aasta eest alustatud iseseisvat tegutsemist või lubada minevikul ehk ühistööl (seda küll säravama kodaniku selja taga ja mingis mõttes ka turvaliselt tiiva all) osaliselt tagasi tulla. Et mul Põhjasõlm ka 5. majas, siis on ilmselge, kumb variant haagib paremini. Aga veidralt raske on lõplikult otsustada, eriti kui teine pool on kõvem argumenteerija. Viimase paari kuu jooksul olen end korduvalt sellises huvitavas äratinistatud olekus leidnud. Mitte et seda ka varem poleks olnud - aga nüüd tunduvad käärid enda ja "vastase" vahel ses osas eriti teravad. Ja kuna omaenda lahendamata asjad paistavad olukorra taustal eriliselt hästi silma, siis justkui ei saa kogu õigust endale võtta ja ikka leian kuskilt põhjenduse, miks just nüüd peaksin jälle järgi andma. Et siis tegelikult on käärid puhtalt iseenda omad. Ja seda aluseks võttes peaks ju lõpuks midagi senisest selgemat mingil hetkel välja kooruma...niiväga tahaks loota.Ed ,17.May.2016. 15:40
Teedest veel- meie maja juures käib teeehitus. Alguses kui ehitust alustati oli justkui meenutus kolmkümmend aastat tagasi aega
kus autosid oli siin vähe liikumas, lindusest laksutas ööbik akna taga. Ka nüüd oli kuulda lindude laulu. Praegu liigub suur teemasin summutatud kolinaga samm-sammult edasi ja tema alt ilmub välja tee..
Tee, mis ehitatakse on betoonist. Võiks arvata, et tegu on tugevuse loomisega. 
Ümber teekattemasina askeldas ja sebis  ca 15 inimeseline seltskond, kelledest enamusel olid kollased vestid. 3 olid oranzid vestid ja nemad olid vist ülemuste moodi tegijad.
Mida see teejutt peaks tähendama ei oska veel öelda. Korjasin selle oma mõtetest üles.

Margit ,17.May.2016. 20:55
Käisin laupäeval Öörännakul ning olin mõttest küll läbi lasknud, et ei tea, mis võib saada kogu selle retro-energiaga, eriti veel Mars liikumas mu 3. ja Merkuur 9. majas tol hetkel. Aga imelibedalt sai läbitud, 6 tunniga 24 km ja meie tiimi olid sattunud paar väga osavat ja kiiret kaardilugejat, nii et minu teha ei olnudki muud, kui see, mis kõige rohkem meeldib, rännata. Nii et tajun kuidagi, et seekord millegipärast retro-energia välisel tasandil üldse midagi ei tekita. Ent mõistan, et sellel on omad põhjused, milles peamine näib olevat Jupiteri transiit läbi 12. maja - annab vägagi kaitstud tunde. Kas teised ka nii tundnud on? Mul vist oli juba eelhäälestus selleks olemas, aga tajun tõesti, et kogu see aeg, mil Jupiter seal liikunud on, olen nagu hoitud, kaitstud, turvalise mulli sees. Jupiter valitseb mul IC-d, aga tajun tema transiite läbi majade ikka päris hästi. See 12. maja rännak on päris kaunis, tagasihoidlik, aga õnnis. Tõi ka omamoodi vaikuse, aga see tundub nagu kingitus. Vaatlen rahulikult. Näen palju ilusat lihtsas ja tavalises. Tunnen rõõmu, et saan teenida. Üldse need 12. maja transiidid ja ka solaarid, kus 12. maja tugev, annavad sarnase tunde. Imeilus ikka.


TiinaV ,18.May.2016. 15:06
See ehitusmöll ümber meie maja, Ed, on tõesti väga huvitav märk. Seda enam, et nii põhjalikku tee ehitust pole mina varem kunagi näinudki...


Ed ,18.May.2016. 17:40
See tee on tõesti põhja-lik ja tundub, et ehitatakse justkui igavikulist teed.


Andres ,19.May.2016. 11:54
 Seekord käis taevas plõks ära juba sünnipäeva- eelsel päeval ja õhtu poole. Olin siis maa all, mitte põrgus, rohkem või pigem  Gustavi toredas kohvikus, kus on ümarad lauad, raamatud, õhustik. Plõksusid ja klõksisid ja taldrikute kõlinaid võis kuulda ka seal. Nii et vahel jookseb  värk pärale ka enne päris päeva, kuidas taevaväed suvatsevad ise sättida. Päike sai Päiksega kokku ja küllap ka lambivalgused ühinesid.


Ed ,19.May.2016. 16:03
Andresele, mehine õnnesoov. Laulan sulle Ta elagu laulu:)
Ta elagu! Ta elagu! Ta elagu!
Ja teine kord: Ta elagu! Ta elagu! Ta elagu!
Ja kolmas kord: Ta elagu! Ta elagu! Ta elagu!
Ja tuhat kord: Ta elagu! Ta elagu! Ta elagu!
Ja tema õnn see õitsegu, see õitsegu, see õitsegu.

Ainuke ilus esitus Ta elagu laulust youtubis on ..lauluisa Roman Toile.
Palju õnne ja rahvuslikke meeleolusid kulgevasse aastasse.

TiinaV ,20.May.2016. 13:21

Andresele siitkaudu ka õnnesoovid! Andres ,20.May.2016. 16:58
Tänan. Ma niisama seletasin, ega ma nii pidulikku vastust osanud  oodatagi.Ed ,21.May.2016. 9:25
Jah, sekstiili ikka jõudnuid tervitatakse ikka pidulikult ja elaguid lauldes-hüüdes:)


TiinaV ,21.May.2016. 12:13

Olen oma hinge kuninganna saatkonnas.
Lähen temaga kaasa tema hingetõmbes.
Kannan talle laternat tema kuninglikus minemises.
Asetan vaiba tema sammude ette.
Tema, kes ta läheb kinnisilmi,
kui kahtlematu kohalolek.
Ja mina tema kahtlematu saatev valgus
valgustamas tema teed.
Nii saan tema teedest teadlikuks.
Niimoodi minnes nagu ühe kaks kahtlematut poolt oleme hoitud mõlemad.

Sädelevat päeva Sulle, ilus inimene, kes Sa neid ridu hetkel loed!TiinaV ,21.May.2016. 12:15

Tere Päike Kaksikutes!
Täna õhtul kell 17.51 läheb Must Kuu Skorpioni ning lisaks Kuu jälle täis südaööl vastu 22. maid.

Aeg pühitseda.

 Neptuunlane ,23.May.2016. 13:02
Lõpuks ometi merkuur direktiivne.Kui ma eelmine nädal siin kirjutasin oma ebaõnnest ,sinna hulka kuulus ka see,et liinubuss autole tagant sisse sõitis.Siis üllatus üllatus,eile õhtul kui merkuur seisis sõitis mulle taas üks auto tagant sisse.See lihtsalt pole võimalik,oli mu esimene mõte.Ühe retro merkuuriga kaks avariid.


TiinaV ,23.May.2016. 14:10

Siis on Sul küll vaja mingi asi minna lasta minevikku?
Ka mul oli üks periood, kus ühe aasta jooksul sõideti kaks korda taguots lömmi ja see oli minul küll aeg, kus ma pidin laskma paljudel asjadel minna, sest nende aeg oli läbi aga ma ei suutnud - nii kiindunud olin mõnda oma mineviku toetuspunkti.  Täna on sellest üle 10 aasta tagasi ja nüüd näen muidugi, et see oli mul ühe maailma lõpp aga siis tundus keset nii harjumuspärast nagu luulu.

Kogu aeg tundus, et ma kujutan ette - et mulle ainult tundub ja mõtlesin, et see läheb üle ja kõik on jälle endine - aga kohe selle järel sain jälle paugu :DNeptuunlnae ,23.May.2016. 15:34
Eile oli muidugi marss ka täpselt mul ascendandil,kindlasti see oli selline tõukejõud.Nüüd marss kohe tagasi 12 majas,ilmselt hakkan seespidiselt asju läbianalüüsima ja ehk jõuab juuni lõpuks ka mingile arusaamisele.Eks ta tõsi ole,et järgmise aasta uraani sekstiil päikesel mai lõpus ehk loob mõnusamad olukorrad.Mul uraan  transiidina 4 majas .


Neptuunlane ,23.May.2016. 15:38
Minnalaskmisega on TiinaV. nii,et lastud juba märtsi lõpus,aprillis oli vihalaine ja nüüd terve maikuu on juba lepitud olukorraga ja leitud teatud tasakaal  tagasi.Soov tunda ennast rahulikuna on suur,aga näed kogu aeg paugud tagantpoolt justnagu meenutaksid,et ei ole veel minevik.Justnagu ei lubataks mul tulevikku vaadata vaid tõmbavad tagasi ..


TiinaV ,23.May.2016. 15:56

No märtsi lõpp on veel hirmus lähedal ka. Vahel laseme koos mingi välise asjaoluga lahti või minna mingi jumal teab kui kaua kehtinud mustri ja see võibki mõjuda nagu lask - lendab mõlemale poole midagi - tagasilöök on sellistes oludes üsna tavaline. Minul käis too lahtilaskmise protsess ikka tubli mõni aasta... kui nüüd tagasi vaatan.

Aga Marss retro tõusumärgis võib anda sellist käivitavat asja küll tõesti.Margit ,26.May.2016. 23:59
Olen kuulnud huvitavaid tähelepanekuid peagi saabuva Kaksikute noorkuu kohta 4. juunil, mis on ühenduses Veenusega ja jääb suurde risti Saturni, Jupiteri ja Neptuuniga. See Kuu/Päike/Veenus on nüüd samas kohas, kus toimus täpselt 4 aastat tagasi Veenuse transiit... mis tundeid see tekitab ja kas hakkab midagi silma?


Margit ,27.May.2016. 0:06
st 5.juunil :)


TiinaV ,27.May.2016. 10:52
See on tõepoolest huvitav muutlike märkide ristiga noorkuu.
Suur rist tähendab alati tasandivahetust - seisukoha muutust, mingi ruum on ammendunud ja toimub kvalitatiivne kasvamine - kitsendus viib avardumisse ja Kaksikud on vaimse sõltumatuse, vabaduse, liikumise, suhtlemise, infovahetuse jne. märk.
Kas toimub mingi hüppeline vaimne vabanemine?
Tiivad saavad lahti seotud?
Kellel? Kuidas? :)
Noorkuu on Kaksikute 15. kraadis.
Sabiani sümbol järgmine:
PHASE 75 (GEMINI 15°): TWO DUTCH CHILDREN TALKING TO EACH OTHER, EXCHANGING THEIR KNOWLEDGE.
KEYNOTE: The need to clarify one's experiences through actual contacts with like-minded individuals.
This symbol adds something vital to the preceding one. Transcendent experiences and supernormal faculties must be tested and clarified through the use of normal and collectively tested means of communication — which may mean through scientific procedures. The "Dutch children" seem to have been introduced by the subconscious mind of the formulator of the symbol because of an association with neatness and the open spirit of discussion which has prevailed in Holland. They are "children" because the new experiences are still very fresh and require certification; this demands a "clean" and open mind eager to test what is experienced in an exchange of views with one's peers.              
This is the last stage of the fifteenth five-fold sequence of symbols. It closes the scene of "Discovery." All discoveries must be checked and their validity tested. In old tribal cultures a man's "great dreams" were accepted as valid and acted upon only if another tribesman also had a similar dream. The need for OBJECTIVITY has to be met; and this implies the confirmation of any subjective realization by some similar experience. It implies also the type of dualism inherent in all mental experiences as well as in mental concepts. /

Niisiis mentaalse tasandi arenguhüpe mida toetavad tippudest Neptuun Kalades - piiritu kaastunde ja sulandumise printsiip, tagurdav Saturn Amburis - tagasi- või sissevaade ideaalidesse, Jupiter Neitsis - julgus märgata detaile ja otsida arusaamist ning lõpuks Noorkuu endaga ühes Veenus Kaksikutes - mängulisus ja süütus kui vastuvõtlikkuse ja kergelt võtmise potentsiaal - võime lasta minna?  
Igatahes on siin vaimse vabanemise aimdust ja võimalust näha linnulennult asju, mille sees on saanud kõvasti möllata.
Kerget tiiba, sädelevat vaimu, vabastavat naeru, läbinägelikkust ja südant soojendavat äratundmist ja muidugi mõistmist, mõistmist, mõistmist. :)  


Neptuunlane ,27.May.2016. 15:34
Muideks 4 aastat tagasi oli sel hetkel veenus retros.


Margit ,27.May.2016. 21:46
Hmm, jaa.. tundub tõesti, et mingi tasandivahetus või läbikasvamine võib toimuda. Tundub, et hästi lahtiselt tuleb sellest läbi minna. Retro Saturn noorkuu ja Veenusega oponeerimas näitab ikka korralikku sisemist pinget ka selle kõige juures. Kas senised ideaalid muutuvad korraga piiravaks? 
Äkki see noorkuu viimase Veenuse transiidi kraadis võtab kuidagi kokku need viimased neli aastat ja lõpetab mingi tsükli sellega seoses - et mis siis tol perioodil tekkis, on nüüd valmis läbi kasvama uuele tasandile ja vabanema. 
Sabiani sümbol räägib ka, et mingi oma avastus või unistus tuleb nüüd teistega jagada ja kooskõlastada, võibolla sealtläbi toimub uuele tasandile minek.Tiinav ,27.May.2016. 23:51
Njaa. Mul juba täna kui Marss tagurdas Skorpasse ja Must Kuu oli ju just sinna sisenenud teisest otsast sulas üks värav korraks lahti ja sellest väravast voolas välja üks keskmise suurusjärgu orkaan... 
Väga vabastav sealjuures.


Rafaela ,28.May.2016. 18:39
Natuke lugemist, mul on viimasel ajal jälle esivanemate teema üleval, muudkui tõmbab lausa selliseid tekste teele. 
http://toko-pa.com/2013/05/28/dreamspeak-ancestral-healing/


TiinaV ,30.May.2016. 14:34
Telgedel toimuvad alati pöörded ja nii on märgi lõpp ja algus mõlemad oma märgi tugevad asetused. Viimase kraadi Skorpion on väga Skorpion ja seda läbi kogu elu.


Neptuunlane ,1.Jun.2016. 11:45
Viimastel kirjadel siin linal olen kirjutanud oma mõningastest juhtumitest,uurisin eile kaarti põhjalikumalt ja selgus,et hetkel teeb retro pluuto täpse aspekti 45´ kraadi ascendandiga,aga samas see ju 135 kraadi descendandile.Pluuto asub teises majas.Kuidas ta siis mõjutab ja mida?Kas tekitab takistusi,aeglust,viivitusi või suudab ta ka lõhkuda midagi purustada ,mis üleeelmisel aastal kui pluuto oli radixi veenusel toimus.Millega seda seisu seostada?


Andres ,5.Jun.2016. 5:15
Päike, Kuu ja Veenus nii koos. Oi oi.


Margit ,6.Jun.2016. 21:34
Kogesin päris ilmekalt täna praegust noorkuu/Suure Risti energiat. Kuu/Päike/Veenus jäid 5 orbiga ühendusse mu Päiksega 9. majas ning täpselt opositsiooni Uraaniga mu 3. majas. Olen õpetanud aasta ühes koolis ning otsustasin aastaks veel jääda ja see otsus sobis juhtkonnale. Ent täna selgus, et mult võetakse ära oma ruum ja enamik õpetatavatest gruppidest, asemele tuleb võtta uued väiksed pealetulijad, kuigi eelistan töötada vanemate teismelistega, nagu siiani oli olnud. Mulle täielikult ootamatu täielik ümberkorraldus, mis sunnib lahti laskma ja uue olukorraga kohanema. Näen, et Veenus noorkuuga mu Päiksel kirjeldab seda kiindumust ja armastust, mis mul oma seniste klasside ja õpetamiskorralduse vastu oli. See oli viimasel ajal tõesti idealiseeritud ja unenäoliselt armas (kvadraadid Jupiteritl ja Neptuunilt), aga Saturn sunnib nüüd sellest loobuma ja vaatama oma tööd tõsisemalt. See ärritab ja ahistab Uraani mu 3. majas, olen sunnitud võtma endale need pisikesed, kellega ei saa veel millestki väga rääkida - nad ei saa aru mu veidratest mõtetest - ja tuleb käskida ja keelata, mis mu 9. maja Päiksele väga ei sobi ega meeldi. Muutlik Suur Rist on igatahes end mulle näidanud.


Margit ,10.Jun.2016. 0:02
See Muutlik Suur Rist seostub mulle sisimas kuidagi ka pöörleva rattaga nagu laeva rool vms. Minul ta pööras veel edasi, kuni olukord leidis uue lahenduse. Või nagu õnneratas.


TiinaV ,10.Jun.2016. 14:28
Ruut ja ring on ju tõepoolest alati üheskoos. Ja mis peamine - neil on ühine keskpunkt. See ongi see hingamise nõelasilm. 
See kus rist koondab keskmesse ja ring avardub keskmest.
Elu hingab.
See on õnneratas.
Just seda ta on.
Võimalus teha kokkuvõtteid ja avaneda uutele algustele.


Neptuunlane ,12.Jun.2016. 11:48
Eile uurisin oma solaari ja jõudsin mõttele,et see aasta on ikka väga vastiku solaari mulle pakkunud.Jah,lihtne öelda,et ehk on midagi veel õppimata,aga siiski sooviks vahel lihtsalt elust ka õnne tunda mitte ainult õppida,õppida.Kohe Lenin oma lausega tuleb meelde ja veel vastikum tunne hakkab.Kuna eile oli täpne seis, transiitne uraan 4 majas sekstiilis põhjasõlmega 2 majas.Tükk aega mõlelsin,mida ma tunnen ja kuidas toimida.Tunnen hoopis täielikku vaikust ja tühjust..ei ühtki mõttevälgatust mis aitaks liikuma..Täna teeb transiitne veenus,päike ka trigooni mu põhjasõlmele ja päikesele.Huvitav ja mulle mõnevõrra üllatuslik,et negatiivsed sündmused on tulnud trigoonide näol.Mängus on küll olnud kiiresti liikuvad planeedid,aga siiski ootaksin nende sündmuste puhul ka pingelisemaid seise juurde.


TiinaV ,12.Jun.2016. 22:13
Ilmselgelt on praegu ka Marsi retrograadne liikumine Skorpionis tegija selles liikumatuses. Miski surub näoli ja ei luba ettepoole vahtida enne kui mingi asi on ära nähtud seal kus on asjade juured ja allikad...
Mul endal ka vahel tunne, et kas ometi hakkavad asjad liikuma?
Hakkavad - kindlasti hakkavad aga iga asi omal ajal.
Marss pöörab otseks 30. juunil ja Amburisse siseneb taas 2. augustil.
Kui Marss on sedavõrd sissepoole seisus kui praegu, siis ei saagi asjad väljapoole väga hoogsalt liikuda. 


TiinaV ,12.Jun.2016. 22:19
Osalt ma tajun, et siin on tegemist ka meesjõu rehabiliteerimisega, aktsepteerimisega ja väe vabastamisega vägistaja pitserist...
Praegu tuleb üles just neid teemasid. See kes elu liigutab, on meesjõud ja kui ta on lakkamatult kõiges süüdi, siis saab ta kohitsetud meis endis ja meie ümber. 
See suur rahulolematus ja samal ajal kinnisus, umbusaldus, kaitse, kriitika jne. Suutmatus nautida, liigne mõtlemine, rahmeldamine, pinnapealsus jne. on need, mis ei lase asjadel vabaneda ja terveneda.
Nüüd ongi Marss justkui täitsa pihtide vahel ja ootab seal justkui patune pea pakul, kas mõistetakse hukka või õigeks...ja ei need meie asjad siin elus liigu kuhugi, kui me teda ära tunda ja omaks võtta ei mõista...Ed ,13.Jun.2016. 7:49
Õnnest
kui ma see poolteist tundi olin õnnest mõttekilde kuulanud, siis tundsin, et enam ei jaksa mitte üht õnne definitsiooni kuulata:)) Korraga oli õnn nii koormav.. ometi kuulasin lõpuni
sest see oli väga hea saade.Soovitan kuulata.
http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/2ee82d4c-352b-44ae-8b24-afacfa0f0581/hallo-kosmos-268-hallo-kosmos-palju-onne-saatekulaliste-onne-valemid

Neptuunlane ,13.Jun.2016. 10:09
Just tajungi seda marsi retrot väga sügavalt.Tagurdas ta ju üle ascendandi nädal tagasi 12 majja.Mul asc. amburis 1.43.Enne kui retro marss oli amburis ascendandi läheduses tundsin väge ja soovi oma õigusi maksma panna,kui sain aru,et mulle oli liiga tehtud.Nii kui ta skorpionisse 12 majja läks hakkasin tundma kõike neid torme enda sees.Jah,juba tunnengi ,et vaatan liiga sügavale sisse,et aitab juba.Valus on!Seesmiselt tunnen,et tahaks jooksu pista,et  aeg kiiremini lendaks.Kuna mul aasta lõpuks langeb üks töökoormus ära,mis mind hästi vaevab siis ilmselt seepärast soovingi,et aeg kiiremini lendab.TiinaV ,14.Jun.2016. 13:50
Minu ellu tuli Eris veel enne tema avastamist ja muidugi on selle mõju avaldumine alles väga varases alguses.
Võti tema juurde suuresti äratundmise julguses igaühes eneses ja ikka igaühe jaoks unikaalsete kogemuste läbi.
Parim märk kõigist oli tema avastamine täpselt trigoonis Pluutoga Jäära 20 kraadis aastal 2005.
Avastamise kraadi Sabian sümbol muide selline:
/PHASE 20 (ARIES 20°): A YOUNG GIRL FEEDING BIRDS IN WINTER.

KEYNOTE: Overcoming crises through compassion.

Nature's seasonal rhythms imply an oscillation between living and dying. Through creative imagination man can "fly over" the cycle, and discover means not only to escape from the fatality of seasonal decay or deprivation, but to assist other living entities to survive through crises. Migrating birds fly south (cf. symbol of Aries 12°), but by establishing a partnership with other creatures unable to escape wintry deprivation or death, man can maintain the life of the spirit (symbolized by birds) steady through all crises if, like a "young girl," he is widely open to the promptings of love and sympathy.

At this fifth stage of the symbolic sequence we witness human activity motivated by sympathy overcoming the seasonal phase of impotency. Life potency in nature spirits reaches a higher level in the human being. The theme is THE TRANSMUTATION OF LIFE INTO LOVE./

See oli kui lubadus harmoonilisest üleminekust.
Samuti see "nõks" mis jäi sisse tema esimesest "tantsust" Pluutoga, mida nägin veel kaua paljudes sündmustes läbi kumamas - olgu see Gruusia konflikt või "Pronksmehe teisaldamine"
See "eest ära tõstmine" joonistus välja väga selgesti ka kaartides.
Eriti ilmekalt Pronksmehe puhul (no ilmselt igal pool aga mina lihtsalt olen näinud väga tühist osa nagu ikka).
Siis olin väga selles häälestuses ja märkasin - täna enam mitte nii aga täna ma tean, et see rütm on kandmas kõikjal toimuvaid tervenemisi ja muutumisi nagu süvatasandilt pärinev vääramatu mõju, mida keegi lihtsalt ei oskakski takistada. :D
Avastamisel sai ta nimeks/numbriks UB313.
Üle maailma hakkas ilmnema äratundmisi tema võimalikust iseloomust, sümboolikast ja tähendusest.
Esmaavastaja andis talle esialgseks nimeks Lila - oma tütre järgi.
Ja see tähendab Vedades mängu - ehk on Elumängu olemuse läbi nägemine ja äratundmine see tema kõrgeim avaldumine, millele viitas esimene nimi?
Samas see olukord millesse ta ilmus, oli midagi märksa tihedamat, vastuoludest tulvil ja mahasalgamisi täis ja nii hakkasid talle kõlama üle maailma märksa ägedamad nimed nagu Xena (sõjaprintsess), Cybele ja muud tulised, sõjakad jumalannad.
Ta ei saanud nime peaaegu aasta jagu ja lõpuks võtsid astronoomid kokku ja võtsid hoopis Pluuto planeedi staatusest maha aasta 2006 alguses. Pluuto justkui astus eest ära, et Eris saaks välja astuda ja siis selguski tema nimi - Eris. Õun.
Inimene oma duaalses rännakus - õuna juures lahutatud, õuna juures liidetud.
Erist on seostatud ka käbinäärmega.
See on lahutamise läbi sündinud küllusliku reaalsuse taasliitmine ühte läbi äratundmiste süvenemise ja seoste mõistmise kõige detailidesse lahutatu vahel.
Just seetõttu loetakse Erist mõnede allikate väitel ka Neitsi märgi kõrgemaks valitsejaks.
Minu äratundmine kinnitab seda - eristamine viib oma tippresolutsioonis Eriseni - kohtumiseni Teral - see Õun...

Ed ,15.Jun.2016. 7:56
Mäletan neid aastatid kui Erisel polnud nime ja kui ta oli veel UB313,  Lila ja kui ta jaoks märksõnu otsiti. Kuidas Tiina oli UB313-Lila-Erise maaletooja. Mäletan Tiina õhinal rääkimist ja minu turris olemist seda kuulates.
See oli nii ammu. Kui kauge on 2005. Aeg hakkas tohutu kiirusega liikuma kuni kiire sai otsa ja enam pole kogenud sellist kiiret ajas.TiinaV ,15.Jun.2016. 8:59

Jaa. Need olid eri(se)lised ajad...

Ma olin sel ajal nii paar/kolm aastat lakkamatus transis.

See olukord kandis läbi ühest väga kitsast kohast kus mõistus oleks hätta jäänud kui ilmselt seesama Eris poleks appi tulnud.
Kahtlustan, et see oligi peamiselt ajuripats, mis paiskas sisemisest laborist toetust ja tõi väga selgeid pilte vaimus.
Eks vahel on jah nii, et oleme kui "pliiatsid jumala käes"... :)TiinaV ,20.Jun.2016. 12:47

Kaunist täiskuud.
Täna kell 14.02.
Ja juba homme suve algus.

Vähi märgi pühitsus kõige täiega. 
Olge hoitud, armsad sõbrad! TiinaV ,21.Jun.2016. 13:05

Tänahommikune küsimus healt sõbralt avas mulle ühe äratundmise!
Jagan Teiega.
Küsimus oli pikk aga kokkuvõtlikult keerukuse ja lihtsuse suhete kohta. 
Selle kohta, et kuidas teie tajute nii oma vaimses arengus kui üldisemas vaimsuse kontekstis seda lihtsuse ja keerukuse teemat?

Jah - vaimsus kasvab lihtsusse ja see ei tähenda keerukuse kaotamist. 
See on terviklikkuse ilming, et lihtsus teenib keerukust ja keerukus lihtsust.
See tähendab keerukuse üha kasvavat ühendavat hõlmamist. 
Keerukuse kasvamine paradoksaalsel kombel võimaldab lähenemist lihtsusele. 
Seda kirjeldab kõige mõistetavamalt resolutsiooni kasvamine filmi kvaliteedi taga - filmimine läheb sedamööda lihtsamaks. :D

See on lahutusteravus, mis viib lihtsusse ja enamat hõlmata suutvasse maailmatajusse.
See tähendab kasvamist usalduses, mis lubab keerukuse voolama ja läheneb seeläbi üha enam meie enda vaimsele äratundmisele - me oleme keerukused voolamises. 
Olemine sisaldab keerukust aga on vabana lihtne.
Siin ilmutab lihtsus ennast seda voolamist hõlmavas teadvuse seisundis - see on lihtne.
Samas - jätta teekond keerukusse tegemata on ka lihtsusest ilma jäämine - jääbki 2 KB-d maailmavaadet ja ei mingit lootust lihtsateks lahendusteks keset rasket rähklemist... ;)
Seda elu juba juhtuda ei lase ja peenestab meid igal juhul. :D

Kes aga jääb vaimsesse keerukusse toppama, see muutub eemalolevaks targutajaks, peenutsejaks jne. 
Voolavuse asemel selline asi jäigastab - erinevaid ebamugavustundeid, talumatusi jne. lisandub.
Tema areng peatub väga ebamugavas eemalolekus ja keerukusest võib kergesti kujuneda omamoodi põgenemistee paremusse, mille eesmärk pole mitte enam resolutsiooni kasvatamine, et kogeda reaalsust terviklikumana, täiuslikumana ja hõlmata elu ja olemise tõde sügavamalt vaid sellest saab lihtsalt taotlus hoida ennast eemal pööblist või madalusest ja teada on, et sellised taotlused kipuvad pöörama oma vastandiks.

See tuleb justkui sellest, et kui keerukuse arendamine algab suhtes välisega, siis mingil hetkel peab ta pöörduma suhtesse sisemisega, olemusega, tajudega ja siis hakkab ta teenima teekonda lihtsusse aga kui seda pööret ei toimu - kui mõistus jääbki suhtesse keerukuse välise näoga, siis ta jäigastub ja hakkab ennast hoidma eemalolekus.

Huvitav! 
Praegu tuli Sinu küsimuse peale see äratundmine väga selgelt. 
Vaim hingab mateerias.
Seda pilti oli ka mul endal just praegu vaja. Aitäh!

 Neptuunlane ,27.Jun.2016. 10:42
Veel mõned päevad ja siis hakkab marss edaspidi liikuma.Loodan,et viimased päevad jäävad rahulikumaks .Marss on siis niimeeletult toimetanud minuga,et neid haavu saab pikalt parandada.Üleeile tegi marss kvadraadi sõlmedele veevalaja-lõvi ja kõik 12 majas.Eile jõudsin isegi kiirabisse kuna laps arvas,et ta pea on tugevam kui trepi betoon.Sai oma esimesed õmblused pähe.Olin nõus kannatama enda autoavariid ja isiklikud elu varjuküljed,aga kui see juba lapseni ka jõuab sii on küll ..oehh tunne.See retro marss jääb mulle elulõpuni meelde.


Andres ,27.Jun.2016. 11:32
 Siis oli küll raske. Loodetavasti oli see ilma suurte tagajärgedeta. Head paranemist!


TiinaV ,27.Jun.2016. 12:51

Minul on Neptuun täpselt Kuu põhjasõlmel ja retrograadne Marss 6. majas. Saturn sõlmedega risti ja jumala eest - nagu sünnituhud on sees.

Selline tunne, et tahaks naha maha kiskuda - alasti - et saaks voolama ja liikuma ja saaks vabaks keha. Selline sünnitamise eelne tunne on tõepoolest. Ei tea mida või keda sünnitan?

Eks siis paistab.

Igatahes on selles võimas elutung ja tohutu kergenduse vajadus. Liikuma saamise igatsus. Selline sisemine just.

Kohati nagu jube igatsus mehe järele - sellise tõelise ürgmehe järele, kes kütaks läbi minu  - kohe vuhinal peast välja - tahaks lausa, et keegi peseks mu ometi nagu pudeliharjaga seest puhtaks. :DEd ,27.Jun.2016. 17:08
Olen lugenud kuskilt ja ei tea kas nimetan õigesti seda mõistet- pimepunkt.  Planeet peab jõudma tagasi pimepunkti, siis ta on teinud läbi retrograadse perioodi. Marss vist alustas Amburi 9 või 10 kraadist tagasikäiku. Siis saab perioodist ülevaate teha.


Ed ,27.Jun.2016. 17:16
Marss on läbimas Maokandjat. Maokandjas on kaks madu, kellega võidelda- vale ja hirm.
Täpselt ei tea, mis Skorpioni viimaseid ja Amburi esimesi kraade Maokandjaks peetakse... lähen otsima

TiinaV ,27.Jun.2016. 22:14

Maokandja on minu jaoks kõige enam seotud šamanistliku dünaamikaga teadvuses.

Mitte ilma asjata ei ole Amburi sümboliks vibu - just vibu on see, mis tõmmatakse ühele poole põhja (Skorpion), et nool lendaks teisele poole võimalikult suure ulatusega lennu (Ambur) . 

See on sügava kogemuse, sügava äratundmise, pöördeline mõju asjade arengule ja avaldumise kompromissitus. Siin elab ümbersündide tähendus teadvuses ja vaatelohad avanevad läbi teineteise - üks viib teise sünnini ja iseenda ümbersünnini. See on väga loomulik asi.

Valor oma blogis asja puudutanud sel kombel:

Maokandja

 TiinaV ,27.Jun.2016. 22:38
Tagurdamist alustas esmalt Saturn 25. märtsil Amburi 17. kraadist ja seejärel asus tagurdama ka Marss 17. aprillil Amburi 9. kraadist.
 
Kraadisümbolid järgmised:
PHASE 257 (SAGITTARIUS 17°): AN EASTER SUNRISE SERVICE DRAWS A LARGE CROWD.
KEYNOTE: The culturally stimulated longing for group participation in a process of rebirth.
 
PHASE 249 (SAGITTARIUS 9°): A MOTHER LEADS HER SMALLCHILD STEP BY STEP UP A STEEP STAIRWAY.
KEYNOTE: The need in any social situation to assist the lessevolved in their management of the problems which society requires its members to solve.
 
Tagasi otseks pöördub enne Marss - 30.06.2016 Skorpioni 24. kraadist:
PHASE 234 (SCORPIO 24°): AFTER HAVING HEARD AN INSPIRED INDIVIDUAL DELIVER HIS "SERMON ON THE MOUNT," CROWDS ARE RETURNING HOME.
KEYNOTE: The need to incorporate inspiring experiences and teachings into everyday living.

Ja siis Saturn  13.08.2016 10. Amburi kraadist:
PHASE 250 (SAGITTARIUS 10°): A THEATRICAL REPRESENTATION OF A GOLDEN-HAIRED GODDESS OF OPPORTUNITY.
KEYNOTE: Society's efforts at dramatizing the greatness of what it offers to the ambitious person.

Ja siis nad kohtuvad  24. augustil  sealsamas Amburi 10. kraadis.
Missioon teostatud ja saab minna uuel tasandil edasi.


TiinaV ,27.Jun.2016. 22:52
Minu enda jaoks on see kõik Kuusõlmedega seotud. Sõlmede pööre. Sünnikaardis Neitsist Kaladesse  - selles kujundis Kaladest Neitsisse. 
Transiitne Neptuun sünnikaardi Kalade põhjasõlmel ja Neitsi märgis transiitsele põhjasõlmele kaaskonnaks terve Neitsi stellium.
Kalade, Neitsi telje teemad lahenevad taukvadraadi tipuna sündivas Marsi ja Saturni ühenduses?


Ed ,28.Jun.2016. 15:46
See Valori oma sobib ka (mul pole märkmeid kuskilt võtta, olen need kogemata vist kustutanud..)
Seda siin Maokandja kohta lugedes tuleb silme ette Hürrem Sultana, viimases seerias räägib ta  endast kui föönikslinnust ja oma elust. Teda vihati ja teda armastati. Kahjuks pole teada tema sünniaega.TiinaV ,28.Jun.2016. 16:39
Sellega on sedasi, et kes armastada ei julge, see vihkab. Mis muud tal üle jääkski kohates midagi mida kohata on väljakutse? :)


Siiri ,29.Jun.2016. 20:29
Minu sünnikaardi Kuu Skorpioni 27-ndas kraadis 6. majas, millest retrograadne Mars üle tagurdas ja homme otseks pöördudes siis varsti jälle üle läheb. Kuu ja Marsi ühendus teeb mu sünnikaardi Uraaniga 4. majas Lõvis kvadraadi. Retrograadne Saturn aga teeb kvadraadi mu sünnikaardi Pluto ja Lilithi ühendusega Neitsis 5. majas. Peaks tõepoolest midagi väga tähelepanuväärset sündima, arvestades veel seda, et Uraan ja Pluto on üks neljanda maja lõpus, teine 5. alguses.
Lugesin Valori Maokandja kirjelduse üle. Kuigi mul seal Amburi alguses planeeti pole, käib kirjeldus vägagi minu elukäigu ja loomuse kohta. Igakord kui ma elu paika saan, juhtub midagi sellist, et ma olen sunnitud ülesehitatud maatasa lammutama, valikut pole olnud, kuigi mõistus on tõrkunud. Siiani polnud see hirmutav selles mõttes, et see oli teavustamata vajadus, kuigi eesseisva ees oli kohutav hirm. Nüüd kui see muster on teadvustatud, hirmutab vajadus lammutada, aga mitte tulemus. Ongi pööre toimunud, nagu Tiina kirjutab. Ja samaaegselt tajun ma selles just Erise mustrit: enam ei peagi lammutama, tuleb end samm haaval elust läbi hingata. Aga hingamine on armastus, kõigepealt enda armastus ja siis ümbritseva armastus. Ei pea vahepeal hinge kinni hoidma, hüppamaks mäekõrgusele, et sealt koos ümbritsevaga põrmu paiskuda ja siis jälle hingetuna lamada.

TiinaV ,30.Jun.2016. 13:07
Mustrid on tõepoolest oluliselt muutunud - kogu meie kontekst tundub selgelt kõrgenenud ja täna on siis põhjust tervitada Marsi uut suundumust.
Hommik!
 Ta tõusis ja astus ukse poole!
 Oli oma aja ära istunud.
 Selgus oli saabunud.
 Kokkuvõtted tehtud.
 Kes?
 Suur Kosmiline Mees meie sees.
 Marss muidugi.
 
Just täna ongi see hommik, kus ta lõpetas 17. aprillil alanud suhtelise tagurdamise, et asuda taas oma olulisetele edendavatele elutegudele.
 See tagurdamise periood oli hea aeg kasvatada sisemist jõudu, veendumust, sügavust - ajada selguse juuri, kaevata välja seda mis kaduma läinud või ka peitu pandud, teha kokkuvõtteid - istuda enne teele minekut, et saaks selgem, kuhu ollakse teel.
 
Minu silmade all on tema "teeleasumine" võtnud suisa ilmselge vormi - nimelt avatakse just minu kodu ees täna täitsa uus huvitav tee.
 
Veelgi huvitavam, nagu siit loen, on see, et asuti seda ehitama augustis 2015 - just siis kui siia kodusse kolisin!
 Kindel alustugi edasi liikumisele?
 Justjust!
 Mitte seismisele vaid liikumisele vundament?
 Märk on maas.
Ilusat, kerget ja tervendavat kulgu koos Marsiga kõigile kulgejatele!
Ja olgu tänatud kõik mehed - Marsi Maaletoojad, kes te ehitate ja loote teid ja kodusid ja igasuguseid erinevaid võimalusi, et elu edeneks ja arusaamine peeneneks ja vaateväli avarduks ja kõik mis peab liikuma, liiguks ning see mis peab püsima, püsiks ja et saaks kuidagi aru kumb on kumb ning mis, kus, kuidas. :D Ja iga ilmingut saaks näha kaugemalt ja lähemalt, siitpoolt ja seatpoolt!
Ehk ei olegi vaja Marsile minna? Marss on siin ja elab koos meiega kõigis meie elupäevades. Aeg ära tunda, pühitseda ja tänada teda täna ja siin. ;)
Meie Ed-iga tähistame täna koos Marsi pöördumisega uut teed oma maja ees! ;)
 
 


TiinaV ,12.Jul.2016. 9:47

Individuaalne jumalakogemus jääb alati kõrgemaks kui see, mida saab väljendada filosoofia, religiooni või mistahes vormi kaudu. 
See jääb ikka ja alati vähemaks.
Just selle koha peal ongi läbi aegade tekkinud probleem - õpetused kipuvad isiklikule jumalakogemusele kohta kätte näitama, seda alla suruma ja sellele hinnanguid andma.
Tihti sellest, et seda kardetakse - see tundub "seadust" rikkuvat, alandavat. 
Et hakkab äkki vohama ja ei ole piisavalt kultuurne? :D
Vorm oleks kui kade, et tema vaid raamib aga ei loo.
Samas sisaldub just selles vaba tahte toetamist - iga puhkev õis peab ju ise oma seemnekestade ja tupplehtedega hakkama saama.
See on võimalus saada oma jõust ja vabadusest teadlikuks.
Ka hoitud olemisest ja armastuse erinevatest nägudest... ;)

Asi lihtsalt selles, et tasand, kus võngub jumalakogemus, tervikuteadvus on nii "peen", et ta poleks helina kuuldav, sõnana öeldav ega kirjas kirjeldatav - mitte olulisuse või tähtsuse mõttes kõrgem. 
Kui seda juba ükskõik mil moel väljendada, ta justnagu maandub, aeglustub, tiheneb ja seda jääb seeläbi oluliselt "vähemaks", nii et see pole enam päris see.
Ta nagu "mahutaks" vähem ja seetõttu saab osadele asjaoludele vaid kaudselt viidata, ei kuidagi kirjeldada.
Et siis ka Jumal oleks sunnitud õpetust vormides suurema osa jätma "ridade vahelt" lugemiseks. :D
Nii on vaim alati vaba - teda ei ole võimalik vangistada - vangistamise käigus ta on juba kaotatud. 
See on nagu püüda peoga tuult väljal. 
Kõige kõrgem jääb alati vaikse, seletamatu ja kujuteldamatu kätte nagu tähed saavad ilmneda üksnes kosmose sügavuses - neid ei transpordi kuidagi maapeale - nii ka tähendus jääb alati sügava sisekosmilise äratundmise pärusmaaks.

Inimkogemus ongi vastu(tu)s - teostumine looja ja teadvustaja vahel, kes tegelikult on üks mis jagunenud ilmnemistesse.
Inimkogemus on justkui aednikutöö loomise ja teadlikuks saamise kohtumispaigas. 
Iga ilmingu juur on tervikus ja see juur pole lihtsalt juur - kui tegemist on teadvuse juurega, siis selles juures on teadvus. 
Vaikne ja kõikehõlmav side "kõige kõrgemaga".

Kõik inimesed on juurdunud selles "kõige kõrgemas" aga nende teadlikkus oma juurdumisest on erineval sügavusel.
Nad on ühteaegu sellest juurest lähtuv ilmnemine ja samas ilmnemises selginev teadlikkus oma juurdumisest ja allikast. winwinwin - looja, kogemus, teadvustamine.

Õpetused, religioonid, haridus, kultuur - need kõik on teadvustamise teekonna ilusad ilmingud.
Hea vaste loodusest lilledes - ühendavaks asjaoluks on justkui õie alusstruktuur. :D
Ristõielised ja kristlased võiks olla justkui sugulased või liblikõielised ja budistid - kes võiks olla füüsikud? (oi mulle see lillede perekond miskipärast meeldib) :D

Mida enam ärkab inimese mäletamine juure sügavusse, seda enam on selles vaikset teadmist väljendamatust mis annab väge ja vabadust olla iseendaks üha sügavamas äratundmises ümbritsevast.

 Siiri ,15.Jul.2016. 19:13
Jah, Tiina, nii on. Kui loen teksti, siis silmad loevad sõnu, aga loetu tõmmataks nagu sissepoole ahenevasse fookusse, kus see peab kokku saama seni kogetu ja teadvustatuga, et luua äratundmist. See juhtub vaid siis, kui tekst on elus, sünnib selleltsamalt pinnalt, kus toimub äratundmine.
Ent on ka nii, et sõnad on reas, moodustavad lause ja lausel on ka sisu, aga äratundmist ei tule. Seda ei saa siis lugeda, pilti ega tunnet ega äratundmist ei tule sõnade taha. 
Samas on tekste, mille sisu pole teadvustatava kogemusega võimalik mõista, aga ei saa raamatut käest ära panna. Loed nagu võõrkeelt ja lihtsalt pead lugema. Kunagi ammu lugesin niimoodi Gunnar Aarma raamatut "Jooga". Poole aasta pärast üle lugedes sain juba palju enamast aru, kuigi vahepeal ei olnud ma kuskilt ei teadmisi ega kogemusi joogast juurde saanud. Sealt algas avanemine. 

TiinaV ,30.Aug.2016. 22:25

Need imepärased Neitsi vanakuupõhja tunnid, mida ma olen ikka nautinud.
See varasügis ja tema selguse sädelused.
Kohe on 1. september.
Uue õppeaasta algamine, noorkuu ja päikesevarjutus kõik ühele neljapäevale saanud.
Aeg teravdada fookust ja suunata see oma elu tänastele sõlmpunktidele.
Neitsi märgiga seostub mulle pigem pistoda kui mõõk - see mis suunab tähelepanu ja osutab olulisele.
See on parim aeg aastaringis, et nabida kinni oma ebamäärasusest, ujuvatest asjadest, ikka ja jälle korduvatest vabandustest, edasi lükkamistest, ära vajumistest, ripnevatest sabadest minevikku ja leebetest looridest mis lahutavad meid hetketõest.
See on julgus osutada ja vaadata otsa asjaoludele, mida oleme tõstnud ikka ja jälle enda ette ja õppinud üha paremini põhjendama - halb ilm, tugev tuul ja sinna tänna - eks ta ole.
Leida mõte on ju ainult väljamõtlemise küsimus ja kas siin saabki olla õiget või valet...? ;)
Ja ongi ebamäärasuse eesriie langenud katteks paljudelegi asjadele, millele ei ole veel olnud julgust otsa vaadata.
Aega on, arvame ja rahustame ennast sellega selleks korraks kenasti maha.
Aga vahel on ka aeg! ;)
Aeg, mil toetus on suurem kui tavaliselt ja just praegu ongi üks seesugune aeg.
Justkui laine tõstab vahel sind harjale ja vahel ei tõsta.

1. septembril kell 12.03 on noorkuu ja 12.07 on päikesevarjutus.
Kümnendas Neitsi kraadis.
Toon inspiratsiooniks ka Sabiani sümboli Dane Rudhyar'i käsitlusest:
/PHASE 160 (VIRGO 10°): TWO HEADS LOOKING OUT AND BEYOND THE SHADOWS.

KEYNOTE: The growth of true understanding, born out of the transcendence of duality even while immersed in the world of duality.

The mind operates inevitably in this world of conflicts, oppositions and duality. Yet when the opposites realize that they are complementary aspects of the one Reality which sustains and encompasses all dualistic modes of existence, they are able then to look away from internal conflicts and beyond the shadows these conflicts generate. They may come to realize the One Consciousness-Force, not in Itself (for this is, if not an impossible, at least an inexpressible experience), but as the Creative Unity, the New God, Ishvara, source of a new cycle of manifestation.

This is the last stage of the thirty-second sequence; it leads us to the new sequence, which deals with the characteristic features of the steadily progressing consciousness in the most critical part along its arduous Path toward transformation. In a deep philosophical sense we witness here the mind attempting to jump beyond the very shadow it inevitably casts upon all experiences; i.e. the SELF-TRANSCENDING ACTIVITY OF THE MIND./

Täna sattus mu kätte üks kümne aasta tagune kiri astroloogide vestluslisti.
Perioodist, mil avastati Eris.
See oli imepärane aeg, mil "kardin" oli väga õhuke ja selgus väga selge.
Toon ta siia Neitsi noorkuu aega.
On ju Eris Neitsi märgi kõrgem valitseja ka minu jaoks.
24.08.2005
/Sügise õhustik on müstiline ja rahustav. Hakkab tasapisi pakkima
Salvedesse seda, mis Suvel kogutud - armastan seda aega.
Kuigi Veevalaja mõjud on tuntavad Veebruaris, mil "murtakse" Talve
võimu, tajun ma 11 maja veevalajalikke mõjusid just varasügisel.
Just siis, kui õitsemine lõppenud ja kogemused korjumas Viljadesse -
just siis, kui Ained hakkavad tasapisi liikuma tagasi Südamike suunas,
Lopsakas Rohelus annab maad Kergele Kahisevale Värvideküllusele.
Juurikad on teel Keldritesse ja Tuli hakkab tasapisi Tubastes
Kaminates Hubisema....

Tänavatele asub Tundlike Aistingute Vaim - enda sammudki tunduvad
Kõrvulikustavalt Kumisevad, Rohutirtsude Siristamine on kui
Sügismeditatsioon, mis salamisi häälestab tähelepanu Sügavamatele
Tuuridele. Mõnus!
Nüüd olekski sobilik maha pidada üks Mõnus Astroloogiaöö - just nagu
sai Suvepäevadel kokku lepitud. Selleks vaja Selget Sooja ööd ja nats
orgunnida seda Tähetorni asja.
Pean Organiseerivate Kodanikega väheke nõu ja eks siis paistab, mis välja tuleb.

On olnud palju huvitavaid kirju vahepeal - lugesin tõelise naudinguga.
Eriti see meie Uue Planeedi iseloomu ja nimelugu.

Eks ta tähendab ju ühe horisontaalse täisringi lõppu meie Kollektiivse
Teadvuse Rännakutel ja Uuele Korrusele minekut - sammu Vertikaalil.

On tajutud seost Elu ja Viljakusega - Sõnnilikku - Veenuselist - Maalist
On tajutud seost Jupiteriga - avarduvat, vaimset, ühendavat, loovat - Tulelist
On tajutud teda kui Väärilist Vastukaalu Skorpionile ja tema Jõulisele
Koondumis/Keskendumisjõule.
On tajutad Maaema Tulist Ürgset Hinge.
On tajutud seost Jääraga - seal ta ju ka parasjagu patseeris, kui ta
Välja Ilmus ja iseloom ka na äkilisevõitu - Xenale mõeldes.

No eks ta ole Järgmise Korruse Uus Tegija, kes Kollektiivse Teadvuse
Vaevatud Palge ette ilmus (pärast seda, kui Uraan oli Eelmisest
Kindlast Tänase Kahtlase Teinud, Neptuun Senisest Selgest Tänase
Segase Loonud ja Emand Pluuto kogu oma Koondavas Armutuses oli Liigse
Koorinud!)
Maine Jäär/Marsslane, kes leidis oma Väärikuse pärast Noorushullusi
koos Päikesega Lõvis.
Kes kasvas Päikesekuninga Edevusest välja ja saavutas Laiema
perspektiivi teel Jupiteri juurde Amburis - on nüüd saanud teadlikuks
sootuks Uuest Sügavusest või Kõrgusest.
Võib ka vast öelda Kõrgusest Sügavuses - Elutulest - Sisemisest Tulest.

On ju käes Aeg asuda Uude Ajastusse. Loomisajastusse ja Teadlikkuse
Ajastusse - siis Veevalaja ajastusse, kus Telg Lõvi-Veevalaja vahel.

Võime tänuga lõigata Kalade ajastu külluse - olles Kaladejumala
Ähmaseksjäänud Palge ees korjanud Tagumik Püsti neitsiliku usinusega
detaile - neisse tänaseks ka juba peaaegu uppudes.

Loomisajastusse aga ilma teadlikkuseta Sisemisest Tulest,
Tuumolemusest, Tervikutajust ja Loovast Jõust ei saa.

Ilma Sisemise Tule Tunnetuseta pole Vabadust - Vabaduseta pole
Sõltumatut Mõtlemist aga ilma Sõltumatu Mõtlemiseta ei ole seda
Imepärast Alandlikkuse ja Vastutusjõu Segu, mida võiks nimetada
Väärikuseks - Veevalaja Ajastusse sisenemiseks vast sobilik seisund?

Tore!/

Sädelegu silm tabades selgust,
Saagu sirgu selg, tundes aegadest vabadust.
Saagu kergeks jalg,
koge vaimset tabavust.
Kokkuvõtet teha - see on ülim vabadus.
See mis toonuses, ei pea tundma lodevust.

Ja mis peamine!
Kui reguleerid pilku, siis kõige tähtsam on jalgade asend! :D ))))EAstroL ,7.Sep.2016. 16:26
Astropäev 18.sept. kell 13.00

Vestlusringi ja rännaku viib läbi Katrin Haiba, astroloog ja cosmicwaveastrology.com autor

Selle aasta september on astroloogiliselt väga aktiivne – 1.sept Päikesevarjutus Neitsis, 16.sept Kuuvarjutus Kalades. Varjutused on justkui evolutsiooniline kiirtee, võimalus lühikese ajaga suuri muutusi kogeda. Sama-aegne Merkuuri retrograad pöörab teadvuse fookuse sissepoole, kutsub meid sisekosmoses rändama ja elule teise nurga alt vaatama. Astroloogilise vestlusringi käigus avastame nende muutuste väravate võtmeid ja kaardistame avanevaid võimalusi nii “suure pildi” perspektiivis kui ka isiklikus arengus. Ja siis läheme koos Universumi teadvuse-ookeanile rändama, shamaanitrummi saatel kosmilisi hoovusi hoomama. Rännaku käigus saate sügavalt lõõgastudes oma sisekosmost avastada, saades autentseid vastuseid just teid puudutavatele küsimustele.

Katrin Haiba on New Yorgis elav eestlanna – astroloog, rändaja, surfar. Teda paeluvad looduse tsüklite ja inimelu arenguetappide vahelised seosed. Seda on ta kogemuslikult uurinud shamaanirännakuid, unenägusid ja astroloogiat ühendades üle kümne aasta. Ta kirjutab iga kuu horoskoope oma Kosmosesurfaja kodulehele www.cosmicwaveastrology.com ja ka astroloogia artikleid nii Eesti kui ka USA neti ja trükiajakirjadele (Delfi, MaaKodu, Stylecaster.com). Tema astroloogilist lähenemist inspireerib üks surfajate ütlus: “You can’t stop the waves, but you can learn to surf - Sa ei saa peatada lainete voogu, küll aga võid õppida neid surfama”.

Sissepääs alates 12.30
Orienteeruv lõpp 17.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus

Flora maja, lähedal on peatus trollidel 4 ja 9.
4. korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, ukse kõrval uksekell.
Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist. Kohapeal olemas sussid, võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Rännaku jaoks palun kaasa võtta tekk, pleed või joogamatt - misiganes teil mugavalt põrandal lamada võimaldab.

Info 56 615 970

TiinaV ,12.Sep.2016. 10:32
Kui olla avatud, siis tabame intuitiivsel kombel nüansse igasugust korrapära vaadeldes. Selle taga on teadvuse omadus luua täiuslikku korrapära, struktuure, mis on justkui kõige ilmuva luustik.
Just sel nädalavahetusel sattusime vana sõbra Aureliuse sünnipäeva ootuse aega ja juhuslikult tuli juttu sellest samast Taro kaartide 11 ja 8 kaardi paigutuse muutumisest. Sattus üks olukord kujunema ja tõi äkki välja ühe huvitava äratundmise.
Nimelt naiseliku ja meheliku teekonna nüansierinevuse.
Naiselik on luua eimillestki esmalt kogemus ja siis saabub teadvustamine. Naiselik on suurem olemisjulgus ja sellega ta teenibki teadvustamist kõige puhtamal kombel.
Mehelik on esmalt vajada mingit teadlikkust mingist võimalikkusest, et üldse kogemusele avaneda. Nii vajab mehelik lähenemine õpetusi - inimlikke õpetusi - justkui vendade toetavat kogemust, et üldse julgeda avaneda tundmatule - panna ennast valmis just teadlikkuse mõttes ja siis tuleb elu sellesse teadmisse sisse ja kujundab selle ruumiliseks, elavaks, muutuvaks ja iseenda äratundmisele tuginevaks.
Paljudel juhtudel sünnivad erimeelsused sellest, et tullakse justkui "erinevast suunast" kohtumispaika ja nii sünnib huvitavaid hetki.
Koerale võib paljugi õpetada ja tulemus on lähendav, kassile hommikvõimlemise tegemine lõpeb aga enamasti sellega, et ta laseb sulle sussi ja hommikuti(kui üldse) enam ei tule. ;)

Siiri ,25.Sep.2016. 14:39
Nii ilus ja hea ja õige


TiinaV ,26.Sep.2016. 9:58

On tõesti. Nagu päikesetõus sellele, kes eksis metsa ära ja veetis seal terve öö iseendaga. :) 

Milline hommik!

Olen seda kogenud oma eluteel.
Kuidas ma olen oodanud hommikut.
Oodanud päikesetõusu.
See vari sai ühel hetkel väga tihe...
Ega ennast varjates ei kujuta keegi ette kui sügavasse varju ennast saadab.
Samas polegi sellest muud kui sünnib selline Tõelise Hommiku Kogemus.

Selline, mis puudutab kohe luuüdini välja.
Paneb palvetama ja tänulikkus saab nii tõeline, et poleks midagi sellist isegi ette kujutada osanud.
Seda, et päikese tõus võib olla midagi nii tänuväärset :D
Juba mu ema oli suur saladus ja ka vanaema oli saladus ja enne seda oli nagunii saladus...

Inimese jaoks on nii palju seda, mis on varjus - terve salapärane kosmos kogu oma lõpmatute veel avanemata saladustega ja just seepärast ei peaks inimene ise midagi varju määrama...

On kaks täiesti erinevat asja, kas inimene aktsepteerib seda mis on tema eest veel varjus ja millega kohtumise hetkeks ta ennast tahtmatultki iga hingetõmbega valmis paneb ja läheneb või inimene püüab varjata seda mis on talle teada, mis on osa tema eneseteadlikusest ja mida ta katab mingi hirmu pärast, muutes ennast ise justkui iseenda reeturiks ja alandajaks, põgenikuks keset päeva ja vingerdajaks vaatamata selgroo olemasolule. 

Mis õnnis vabadus, kui tunned - seest ei kista.
Ei kista seest - siis väljastki ei kisu hinge vägivaldsed sidemed
Ma tunnen allikat ja tema väge kõike pesta
Mind võtta omaks üleni ja justkui destilleerida mu silmavee

Ma tunnen jahedust, mis puudutab mu ihu - 
kui seisaks alasti ma kaljul, pehme tuule käes...
Ma tajun äkki kogu olemise ilu!
Nii heledat ja samas sügavsumedatki nagu täheöö

Ma olen tundnud oma ihul tuima pimeduse kangast,
nii tihedalt ja kaitsvalt lämmatamas oma kurva tarkuse doktriiniga...
Ma olen tundnud meeleheidet karmis hingevanglas
ja tagund verele need käed, mis kisendanud kallistuse järele...

Kuid täna tunnen - kõik mis olnud, on mind omal kombel toitnud
on toonud võime sügavuti kaasa tunda õele, vennale
Kui munakoores olen olnud hoitud
Mu enda jumalikus kodus teinud ringe, igatsedes jõuda koiduks kohale...

Las vabaneb see sügav siiras valgus
ja kuldab koidukumas iga oksa, lehe, tuule paituse
Nüüd näen, et öö on olnud armastuse algus
ja ellu äratanud südametes puhta sädeleva koiduvaikuseTiinaV ,27.Sep.2016. 12:21

Praegu on huvitav muster kandmas sügavamas plaanis seda valikute tegemise aega.
Kõik pole nii nagu paistab ja iga asja jaoks on olemas mingi teine vaatekoht, mida seni pole veel näinud.
Inimteadvus vajab vahel raputusi, et miski raputaks ta lahti oma "rotijooksurajalt" kus kõik käib ikka just nii nagu käima peab ja on alati käinud ning kõik ettearvamatu toob suure pettumuse ja nurina, palju kriitikat ja emotsioone jne.
Vaatasin seda huvitavat olukorda, milles just ühtsusteadvuse tasandi taevakehad, mis ilmusid kollektiivse teadvuse taevakaardile, on kõik hetkel täpsetes ühendustes ja ilmselgelt toimuvate sündmuste sünkroonsustes sees.
Erisel ja Uraanil on täpne ühendus - kusjuures esmakordne pärast Erise avastamist ja see omakorda opositsioonis Haumeaga ja Päikesel ning Jupiteril on ühendus Makemakega.
Niisiis kõik kolm uustulnukat aastast 2004 - 2005 on hetkel töös koos maailma oluliste valimistega.
Ühtsusteadvuse tasandi taevakehad sümboliseerivad duaalsuse ületamise impulsse erinevas võtmes.
Eris on seotud kõige enam ajupoolkerade ühendamisega, duaalsuse ületamisega iseendas - pooluste ühendamisega seonduva hirmu ja eelarvamuste ületamisega iseenda teadvuses, väliselt loob see tõehetki, milles ohtlikult lähedale - ühele pildile -ilmuvad need asjaolud, mille teadvus on hoolega lahutanud kogu oma lahutusteravuse kasvatamise teekonna vältel - teekonnal selge ja sügava pildi poole.
Kogu interneti vestluskeskkond on suuresti Erise temaatika avaldumine - pole seinu, pole isegi ajanihet mis kuluks teekondadele - kõik ühes ajas ja ruumis koos.
Haumea on tule ja vee ühendamise sümboolika inimteadvuses. See on vertikaali vastuolude teema - hingevastuolud, mis peamiselt ilmnevad üles ja alla liikumistes.
Vesi voolab otse alla, tuli voolab otse üles - mida teha?
Välises reaalsuses on nad ka vastastikku üksteist hävitavad.
See on hingama õpetav duaalsuse ületamine - ei saa korraga hingata sisse ja välja ja hingamine toob muutusi 180 kraadi - ometi pole hingamata jätmine lahendus hingajale.
Inimteadvuse võtmes ilmutab see printsiip ennast selliste nägudega nagu ülbus ja alandatus, uhkus ja häbi, võimukus ja allaheitlikkus aga ka ülevus ja alandlikkus jne.
Kooskõlalisem avaldumine vast tuli kui sisemine eneseteadlikkus, looja, vaimne selgroog ja vesi kui vastuvõtlikkus suhetes, äratundmisvõime, mis koos loovad tervikusse avarduva teadlikkuse teekonna.
Need on vertikaali teemad - ülestõusmise teema ja usalduse, muutustele alistumise ning minnalaskmise teemad - võimalus neid sügavamalt mõista ja nendes kooskõlalisemalt toimida.
Haumea on leidnud oma sümboolikale maandumispaiga Havai saartel - tule ja vee maa ja kogu sügavam sümboolika selle printsiibi mõistmiseks allikani välja.
Ja lõpuks siis Makemake - Päikese ja Jupiteri tänane kaaslane.
Tema on samuti seotud ühtsusteadvuse sünnilooga ja tema sümboolika kõneleb läbi Lihavõttesaare Kivikujude - pead, kes ootasid koidikut ja kellel avastati maa seest kehad.
Just selles ongi võti Makemake mõistmiseks.
Ta sümboliseerib "uue inimese sündi" ja see sünd ongi suuresti selles, et pea leiab keha.
Võiks ju kõlada tobedalt - pole midagi tavalisemat ja igapäevasemat ühe pea jaoks aga näed... tuleb välja, et just siin ongi suur hüpe ja maailma ümbersünd peidus. Lähedale polegi alati nii lihtne näha.
See on seotud sellega, et terve eelmise ajastu õppis inimene suuresti õpetusest.
See tähendas jälle omakorda seda, et pea õppi s teistelt peadelt ja nii ronisid pead tasapisi üksteise otsa ja muidugi hakkasid ka mütsid üha kerkima - mõnes institutsioonis on täna mütsid juba väga kõrged.
Pea pidi saama otse oma peakohal olevasse taevasse jättes maha labase ja räpase keha, kes on kui loll loom... ;)
Makemake aga toob huvitavaid äratundmisi sellest, et just keha kaudu on tee taevasse otsem, kergem ja loomupärasem...
Sest keha elab kogu aeg ühendväljas.
Keha pole üksnes liha nagu silmale paistab ja ajule on tundunud.
Ta on energia, ta on väli, ta on informatsioon, ta on teadvus ja tema kaudu häälestusi püüdes, on taevas ootamatult lähedal... :D
Et siis sedaviisi.
Elame huvitaval ajal, teeme huvitavaid valikuid.
Toetume just selle ühtsusteadvuse tasandi avanemise läbi igaüks iseendale rohkem kui eales varem ja seeläbi peame õppima kooskõlade loomist rohkem kui eales varem.
Meil pole kedagi süüdistada, sest kogu avastusretk, nii maast kui taevast on inimkonna ühise töö ja teekonna vili.
Kõik see millest siin kirjutan, on ilmunud nähtavale tänu teadusele, ratsionaalstele arvutustele, töötundidele, ehitusmaterjalidele jne.
Ja tulemus on justkui suur segadus ja uhuu?
Ohei - meie enda olemuse sügavamad sügavused, kiiremad kiirused, kindlam kohalolek, peenem seostatus, seni varjatud funktsioonid, tajud jne. tulevad üha enam valguse kätte, tulevad teadvusse ja kohandavad ümber seniste arusaamade piire.
Märkamist on siin küllaga ja võib olla ka üllatavaid käike.

Ma ei ole seni mitte sõnagi öelnud presidendivalimiste kohta.
Olen vaadanud ja mõtisklenud, et oleme ilmselgelt kogu inimkonnaga suureks kasvamise faasis.
Hingelises plaanis täiskasvanuks saamas.
President ei tule oma ametisse kellegi isiklikke soove täitma.
Ta ei pea meeldima, ta ei pea olema nagu kalts kutsikate vahel kiskuda.
Ta astub ametisse mingisse ajalõiku, mil ilmnevad mingid väljakutsed, juba saatuseks vormitud olukorrad ja kontekstid, mida tal tuleb kohata, milles tal tuleb toimida, milles tal tuleb summeerida ühe riigi sammud läbi nende olukordade.
Astroloogina tean, et mitte selle järgi ei astu president esile mida keegi tahab vaid selle järgi, kuidas tema olemus, anded, väljakutsed ja saatus lähevad sünkrooni selle aja ja ruumi iseloomu, väljakutsete ja lahenduste vajadusega, millesse ta astub.
See ei ole mitte kunagi kerge ülesanne ja seetõttu, kes vähegi selgelt näeb, annab oma panuse selle kulgemise edukusse mitte ei loobi kaikaid kodarasse oma isiklike meeldimiste ja saamiste saamata jäämise pärast.
See oleks nagu laps, kes viskab poes pikali kui ema/isa ei osta seda mida ta tahab.
President ei ole ju mingi kataloogikaup.
President on esindaja, kelle peale fokuseeruvad oma aja ja ruumi koonduvad hetked aga nende otsuste kujunemist ja iseloomu kujundavad kõik, kes sellesse aega ja ruumi kuuluvad ja mida rohkem on selles iseenda olemuse tuumaga kontaktis olevaid, sirge seljaga ja selge pilguga oma ülesandeid täitvaid inimesi, seda selgemad ja valgemad on ka need fookused, mis on presidendi kanda.
Meie olemuse toetavates kihtides valitseb kosmiline, universaalne või tervikust tasakaalustuv korrapära - kuidas keegi seda nimetada tahab.
Meie individuaalne plaan toetub sellele ja on selle läbi samuti hoitud.
Kõik leiab oma koha ajas ja ruumis.
Haumea ja Makemake kohta leiate lisaks siit:

http://www.lunarplanner.com/asteroids-dwarfplanets/Haumea.html

Erise kohta siit:

http://www.lunarplanner.com/asteroids-dwarfplanets/Eris.htmlTiinaV ,27.Sep.2016. 12:22

Anu Rumesseni lisatud ilmekad seilajad ka. :)TiinaV ,4.Oct.2016. 23:25
Kui ma vaatan seda huvitavat rahvakildu nimega Eesti, siis ma alati hämmastun ühest huvitavast fenomenist selle rahvakilluga seoses.
Ja see on nimelt nende hämmastav kollektiivsete "hüpete" tegemise võime, milles see muidu nii jäärapäine, eraldi hoidev ja vaidlushimuline rahvas hämmastavalt ühtsena toimib.
Ilmselgelt on siin peidus see meie omapärane oma "nokia" mida me ikka ja jälle kasutame aga ise justkui lõpuni ei mõista.
Millega me ikka ja jälle päästame päevi aga kui hiljem küsima minna, et kuidas, siis ühmatakse midagi ja kritiseeritakse mingit muud asja edasi :D
See on justkui varjatud võime olla kontaktis ja lugeda mingit elu salakeelt ja lasta ennast sellest juhtida.
See kumab natuke läbi meie lipuvärvide, milles pöördeline mustvalge sees...
See kumab läbi meie isamaa/emakeele, mis on pisut omamoodi keset üldiselt ju emakest maad - justkui oleks meie ülesanne milleski natuke muus.
Justkui olekski meis peidus potentsiaal kuulda ja mõista emakeelt - seda keelt milles kõneleb materiaalne kogemus?
Loodus, ilmnemine üldisemalt.
On ju Materia ema.
See kumab läbi V. Mikita kohe paljudes ära tuntud ja omaks võetud "Lingvistilise metsa" raamatute.
See kumab juba loos mehest kes teadis Ussisõnu...
See kumab läbi meie E-riigi ja üldise infoväljade lembuse ja levialade kiire leviku.
Ehk ongi siin mingi väga aimatavate kontuuridega kujunemise teekond mõistma hoopis uuel kombel Elu kui Keelt? Keelt mis kõneleb meile ja läbi meie.
Igatahes üks on selge - seda keelt me kasutame juba algusest peale hämmastavalt osavalt ja me teeme hüppeid seal kus üldiselt asutakse rünnakule või kaitsele, seal kuhu on tekkinud kaos või mingi silmale nähtamatu tasand on ammendunud.
Jah, tõsi - pärast hüpet oleme tavaliselt ise ka tükk aega segaduses aga see ei takista meil edaspidigi selliseid asju väga ühtsena teha...
Kummaline rahvakild siin keset metsi.
Ei tea mitu "tugikeppi" vaimu tõusule siin iga elaniku kohta tuleb? On ju puud need tõelised meditatsiooni gurud, kes valdavad "ülestõusmist" täiesti loomupäraselt.
Kelle elufilosoofia võiks kõlada vägagi üheselt - sinu matmispaik on sinu ülestõusmispaik :D
Just hiljuti keegi rääkis, kuidas talle sõitsid lennukiga külla välismaalased (ma ei mäleta kust) ja ei suutnud ära imestada kus see käputäis eestlasi siin metsas olla võiks mis lennuki pealt paistis.
Ja kas mitte siin ei peegeldugi meie hoitud olemine?
Meie seletamatu sisemine Maarjamaa...
Meie sügavad "hambajuured" ja sirged vaimsed selgrood, mida mitte just vähe torme pole räsinud?
Meie üllatuslikult ilmunud bioloogist presidendis kumab mulle ka natuke selle teemaga seonduvat kui aus olla...
See eestlasele omane kalduvus teha ülikiireid "ratsukäike" otsustavatel hetkedel ja seekord polnudki mitte ainult ratsanik - naisratsanik. (ma söön oma mütsi ära kui üks neist pole naine)
Aga tõesti...
See on vaid väga väga õhkõrn ja aimamisi vilksatanud asi. ;)
Neid mustreid pidi võiks ju kirjutada lõputult huvitavaid märkamisi aga praegu siinkohal lõpetan.
Lihtsalt tänasel ilusal hommikul ei tea kust kinni püütud ja inspiratsiooniks õhku visatud mõtted. :D

TiinaV ,6.Oct.2016. 20:31

Eris.
Valik.
Inimene ja tema valik.
Selles on tahtevabaduse kingitus.
See ei ole mingi kõhn ega kehv kingitus.
See kingitus on kohati liigagi vägev.
Täna joonistab Eris peene, täpse ja terava pintsliga meile meid ennast.
Miks nii?
Sest me oleme selle väärilised.
Me oleme oma asjadega sealmaal, et jooned on juba peened ja pilgud on juba teravad.
Mis tunne see on kui on peen ja terav?
See võib olla jube tunne.
Aga see võib olla ka kerge, puhas, vaba ja õnnis tunne.
Millest see võiks sõltuda?
Paljuski sellest, kus ta elustub ja kuhu ta toetub.
Kui me ajame ta endast välja.
Ajame teravaks ja peeneks, siis ta on lõikav ja läbistav nagu laser.
Metalse lõhnaga selline. Kujutad ette?
Uhh kui selline asi peaks võtma kriitika kuju...
Aga kui ta elustub meis endas, meie äratundmistes?
Siis on ta nagu peenenüansiline puudutus, ülim õrnus ja ligipääs ühtekuulumisele nii kehas kui vaimus. Elu ilu ilmutaja.
Jah - see on siis kui me leiame ta igaüks endas.
Meil on valimised.
Ei mitte ainult sel sügisel.
Kogu aeg.
Aga sel sügisel ilmutab Eris meile eriti selgesti oma huumorit.
Kohati see ei tundu üldse humoorikas.
Kohati jälle liigagi.
Meile on antud võimalusi valida siin ja seal.
Ja on antud võimalus ennast selles valimises näha ja ära tunda.
Meie ette sai seatud kuju muuseumis ja pakutud valikut - Materia, valik ja sina selles valikus. Mida valid?
Kui paljud meist olid selle valiku pakkumise pärast šokeeritud.
Meie ette seati elusad inimesed ja öeldi - vali!
Valisime pikalt ja pööraselt ja lõpuks seisis meie ees üks elus naine, ema ja president ka veel ja jälle olukord - vali!
Kui paljud olid meie seast šokeeritud, et nad ei saanud valida.
Ja paljudki valisid seetõttu suhtuda nii, et see šokeerib siiani paljusid.
Miks ma pean valima, ei saa valida, pean valima, ei saa valida, mida valida, miks valida, keda valida, kuhu valida, kuidas valida...?

Mina ja Materia...ja valik.
Ja Eris.
Ühtsuse sünnivärava valvur ja tõehetkede valitseja meis enestes.
Mida ma valin?TiinaV ,16.Oct.2016. 6:02

Ühe vana ja väärika puuhiiglase aeg hakkab lõpule jõudma.
See puu seisab minu aida kõrval ja on olnud oluliseks aja ja ruumi sillaks vast rohkem kui sajandi jagu.
Selle suure vahtra lehtede kohin tuules on sisustanud mu mõnusaid suveõhtuid lõkke ääres juba nii kaua...
Kõndisin täna ümber tema ja tundsin väga sügavat lugupidamist.
On tunne, et ta on aidanud mindki tulla läbi ühe pöördelise ajalõigu ja maandada sellega kaasnevaid pingeid.
Tänan Sind Hiiglane!
Sinu tüveõõnsustest välja kasvav seen on jõudnud sellesse punkti, kus tuleb leppida sellega, et Sinu aeg on ümber saamas.
Usun, et nagu Viikingid ei olnud nõus surema muud moodi kui mõõk käes, siis teeb Sullegi lahkumistseremoonia au.

Meile kui astroloogidele, on väga märgiline ka Sinu asukoht.
Oled oma rohkem kui meetrise läbimõõduga täitnud aida keskpunktist võetuna kogu Neitsi sektori...
Oled nagu elav sümbol loovuse ja analüüsi kohtumisest ja kogu selle ajaloost meiegi jaoks. Inimvaimu rännakutest minevikku ja tulevikku, et olla tervenisti kohal täna ja siin.
Enamik meie mineviku karmalisi punkte asub ju just Neitsi märgis.
Rituaalne.
Ja üks huvitav asjaolu veel.
Sügisene lehtede riisumine on meile Petsiga alati olnud aasta üks olulisemaid ja mõnusamaid rituaalseid toiminguid.
Selline tõeline Veevalaja värk - aeg riisuda karmat. :D
Igal aastal märkame selles igasugu huvitavaid märke möödunud aasta kohta.
Lehtede hulk ja värv ja see kuhu tuul nad on kuhjanud on alati väga kõnekas. (Astroloogide armsad veidrused :D )
Sel aastal, just enne lahkumist, on aga selle vahtra lehed katnud ühtlaselt kogu õue!
Sellist asja pole juhtunud kogu eelneva aja jooksul, mis seal oleme pesitsenud.
Sel sügisel on puhunud justkui täiesti uued tuuled.

Puud on imelised.
Maa juuksed.
Suured Närvirakud.
Maas juurdunud hargnemise teekonnad taeva poole.
Ülestõusmise gurud, kerkides kõhklemata täis diskreetseid aastaringe.
Ümbersünni meistrid, surres igal sügisel ja sündides igal kevadel.
Langetades lehti igast aastaringist sündinud kogemustega ja tehes ruumi järgmise kevade tulemistele.
Inimesed langetavad ka lehti - kirjutavad raamatuid, et vabastada ennast kogutud kogemuste koormast ning väetada pinnast millel uued puud saavad kasvada ja kõik olemasolevad puud, taimed, loomad ja inimesed saavad toitu.

Ole tänatud Hiiglane.
Sinu all kasvab juba üsna suur pojuke.
Ja on ennast püsti ajamas õige mitu Toomingat.
Tunnen kuidas sätid minekule, sest Sinu teekond on jõudnud just nii kõrgele ja nii jämedaks, et võid vabastada selle väe taaskord vormist ja anda ennast ümbersünni kätte.

Lahe väike nüanss lisaks. :)
Vaher on ladinakeelse nimetusega Acer.
Läksin vaatama, kas on ka sellise nimega asteroidi ja muidugi on.
Puudel on üldiselt kõigil taevane vastupeegeldus olemas.
Ta asub just täna kui siin kirjutan ühenduses Kuu põhjasõlmega ja muidugi Neitsis ning üsna minu Kuu lõunasõlmel. :)
Asteroid Acer on täpses ühenduses minu sünnikaardi Päikesega ja Petsi sünnikaardi Kuuga...
Ega see ei üllata kui aus olla, sest aeg on alati õige ja korrapära on kõige ilmuva käekiri aga kui ilus elamus on neid mustrivilksatusi näha. :)TiinaV ,17.Oct.2016. 14:54

Olete teretulnud teisele vestlusringile Kuu vestlusringide sarjast.
Käime paari aasta jooksul läbi kõik Kuuga seonduvad teemad:

Vestlusringe tuleb 10:
¤Vähi märk sünnikaardis
¤Kuu sünnikaardis
¤Kuusõlmed sünnikaardis (true, mean)
¤Drakooniline kaart (Kuu Põhjasõlm Jäära 0 kraadis)
¤Must kuu sünnikaardis (Black moon - true, mean)
¤Dark Moon/Waldemath Moon sünnikaardis
¤Selena/Valge Kuu sünnikaardis
¤Prenataalne kuuvarjutus sünnikaardis
¤Kuu initsiaalvarjutus sünnikaardis
¤Sedna sünnikaardis

Seekord siis KUU.
Ringis paikneme Kuu märkide järgi oma sünnikaardis ja räägime lahti Kuu sümboolika oma kogemustest ja teadmistest lähtuvalt.

Kohtume pühapäeval 23. oktoobril kell 12.00
Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00
Asukoht: Tulika 19, 4. korrus.
Flora maja, kus lähedal on trollide 4 ja 9 peatus, Mustamäe poolt tulijatele. 4.korrusel liftist väljudes hoia paremale, sissepääs suurest klaasuksest, kui uks kinni, helistada uksekella.
Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist.
Selleks on kohapeal olemas tallaga sussid (mitte kilesussid), võib kaasa võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.
Osalustasu: astroloogide liidu liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus).
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!
Info 56 615 970 (juhatus)

Olete kõik teretulnud!
Astroloogia eelteadmiste pärast ei ole vaja liigselt muretseda - kogemused on meil olemas enne kui sünnib teadlikkus ja just nende peale ta saabki kõige loomulikumal kombel sündida.TiinaV ,1.Nov.2016. 7:07
Sünnipäevakallistused Rafaelale! ;)

TiinaV ,1.Nov.2016. 10:35

Praegune aeg on äärmiselt huvitava dünaamikaga minu jaoks.
Eks ma olen Skorpioni aega alati armastanud.

Ma lihtsalt olen selline Pluuto ja Skorpioni sõber.

Küllap on osalt süüdi mu Jupiter Skorpionis just seal Sõnni Saturni vastas ja suures kvadraadis.

Ma olen teda saanud lihtsalt piisavalt kogeda ja just vabastavas võtmes.

Veevalajana olen ju ikka leidnud ennast eelnevale Kaljukitse märgile iseloomulikust vormi kulminatsioonist.

Ikka ja jälle on midagi valmis saanud ja nüüd ei tea kuidas siis edasi.

Kuidas saab edasi sealt kus midagi on valmis saanud.

Midagi on õige.

On täiuslik ja tõestatud.

Mida sellises äärmiselt komplitseeritud olukorras ikkagi teha?

Olukorras, milles veel midagi lisada oleks justkui sigadus.

Midagi ära võtta mõeldamatu.

Jõud võiks rahulikult jõuetuse puhkusele minna, mõte heita tuttu.

Lootusele on jäänud ainult lootusetus ja unistused tuleb ümber suunata unenägudesse. :)

Ja just nende kohtade peal ma olen ikka ja jälle armastanud seda va Jupiteri seal Skorpionis.

Ikka ja jälle on ta võtnud välja oma šamaanitrummi ja hakanud tasakesi kõmistama.

Ikka ja jälle on ta võtnud istuda vaikuses kuni voolab üks pikk voolamine valgele paberile just seda mida oligi selles olukorras vaja väljendada.

Ikka ja jälle on ta leidnud mingi seletamatu ussiaugu, millest libistada mõnda teise reaalsuse olukorda.

Leek ei ole kustunud, hing pole kinni jäänud ja uus selgus on ikka ja jälle selgroogu mööda sirgeks sähvatanud, vana pilt korraks eest ehmatanud ja uus selle tagant välja ilmunud.

Ole tervitatud november, sa Skorpioni aeg!

,***
TiinaV
1.Nov.2016. 16:26


TiinaV ,2.Nov.2016. 15:40

Oi! Rõõm Sind näha, Siiri! 

Loomulikult on kõik veel võimalik.
Nii tunnen ka mina ;)TiinaV ,5.Nov.2016. 8:48

Õnne Mo'le! ;) 

 Ed ,5.Nov.2016. 9:54
Taustal õrnalt kõlisevad relvad. On need sepad, kes taovad kõlinal ja loitsides relvadesse väge? Pluuto Marss
Krigsgaldr- sõjaloits
Galdr (plural galdrar) is one Old Norse word for "spell, incantation"; these were usually performed in combination with certain rites.[1] It was mastered by both women and men.[2] Some scholars have assumed they chanted it in falsetto (gala).


Krigsgaldr ,5.Nov.2016. 9:56
https://en.wikipedia.org/wiki/Galdr

TiinaV ,5.Nov.2016. 22:20

Heilung tähendab tervendust ja see loits on väe tervendus. Väga võimas ja helge lugu. 

Tõstab ja avardab.Ed ,6.Nov.2016. 9:16
Heilung. Siin on ta bandi nimi kuis mina aru saan. Hele neitsi hääl sõjaloitsu kohal. tajun hääles kurbust.
Panen siia sõnad-

Min Warb Naseu
Wilr Made Thaim
I Bormotha Hauni

Hu War
Hu War Opkam Har a Hit Lot

Got Nafiskr Orf
Auim Suimade
Foki Afa Galande

What am I supposed to do
If I want to talk about peace and understanding
But you only understand the language of the sword
What if I want to make you understand that the path you chose leads to downfall
But you only understand the language of the sword
What if I want to tell you to leave me and my beloved ones in peace
But you only understand the language of the sword

I let the blade do the talking...
So my tongue shall become iron
And my words the mighty roar of war
Revealing my divine anger´s arrow shall strike

All action for the good of all
I see my reflection in your eyes
But my new age has just begun

The sword is soft
In the fire of the furnace
It hungers to be hit
And wants to have a hundred sisters
In the coldest state of their existence
They may dance the maddest
In the morass of the red rain

Beloved brother enemy
I sing my sword song for you
The lullaby of obliteration
So I can wake up with a smile
And bliss in my heart
And bliss in my heart
And bliss in my heart

Coexistence, Conflict, combat
Devastation, regeneration, transformation
That is the best I can do for you

I see a grey gloom on the horizon
That promises a powerful sun to rise
To melt away all moons
It will make the old fires of purification
Look like dying embers
Look like dying embers
Look like dying embers

Min Warb Naseu
Wilr Made Thaim
I Bormotha Hauni

Hu War
Hu War Opkam Har a Hit Lot

Got Nafiskr Orf
Auim Suimade
Foki Afa Galande

Hu War
Hu War Opkam Har a Hit Lot

Ylir Men Aero Their
Era Mela Os

Heilungi videoalbum
https://heilung.bandcamp.com/releases


TiinaV ,6.Nov.2016. 18:17

See on eksistentsiaalne asi. See on teadvuse ülestõusmise teema.

Tuli ja mõõk on loovuse ja analüüsi sümbolid, milles kulgeb inimese tee.

Kui lainepikkus on madal, siis leek on tuline, tummine ja laavane, kui mure on vaimu vajutanud raskuse alla, siis tera on raske, metalne ja külm.

Teadvus otsib tõusuteed läbi loomingu. Just vaimus tõusu võimalust, kergusesse, avarusse, märkamise ja mõistmise teed.

See on aga lahutusteravuse tee - see on vaimumõõk, mida inimene ihub, et tuua vaimule vabadust, et tõsta leek kõrgele lainepikkuses, et leek ja mõõk oleks lõpuks üks - ükssama leek ja mõõk.

Loov vaim täies teadlikkuses. 

Ja selles loos on väga tõstev avarus ja ülendus väga raskele teemale - põhiteemale läbi inimkonna ajaloo. 

Ülendus on tervendus.TiinaV ,14.Nov.2016. 9:43

Täiskuu Sõnni märgis täna kell 15.52.
Me oleme nii harjunud asetuma kõrvaltvaataja positsioonile ja hakkama otsima vigu.
Kõigi vigade vahel kahlates ei tule selle pealegi, et reaalsus on läbi lainepikkuste, läbi häälestuste ja sünkroonsuste sündiv fenomen ja häälestades ennast üha peenenevatesse keerdkäikudesse, ei saa me kuidagi kohata oma reaalsuses olemuse allika lahket, kuninglikku ja külluslikku võnget - irisegu me selle puudumise pärast endas või teistes kuitahes nõudlikult...

See on Kalade ajastu neitsilik lõpp, milles me üksteist õunaussidena õõnestame.
Siiski algselt õilsal põhjusel parandada oma nägemist ja mõistmisvõimet.
Teadvuse teekond läbi objektiivse reaalsuse.
See on karm teekond justkui skalpelliga tarkuse järele...
Selles on olnud palju lahutamist eeloleva liitmise lootuses.
Sest pilt ei kasva suuremaks kui lahutusteravus ei kasva.
Zoomi ei ole ilma resolutsioonita.
Aga see kõik viib tähelepanu nii väljapoole, et kinolina saab üha peenemaid lõikeid täis ja projektor ununeb sootuks.

Me oleme juba peaaegu tapnud kogu meheliku ilu - oleme loojale nii sügavasti näpud silma ajanud - sobrame seal ise enda tegevust nägemata.
Me ei näegi enam sageli tõepoolest midagi mida austada...
Ikka leiame midagi mille kallal viriseda, sest tõesti - võiks ju veel nii ja nii ja nii ja nii.
Annaks ju veel lihvida ja tõmmata saagi käima küll.
Teemantist juba järel vaid tolm aga selleski võiks veel tunda halba lõhna...
Seda, et nii leiame ennast lõpuks ise sügavas üksinduses ja rahulolematuses põlvili keset seda rahulolematuse allikat teravate etteheidete žilett käes.
Appi! Miks on kõik nii nagu ta on?
Nägemata, et suutmata ise oma köökigi ära koristada arvustame sageli täiesti siiralt neid, kes justkui koristavad meie silmade all kehvasti tervet maailma.

Meil on raske uskuda ja tajuda sellise vaatekoha võimalikkust, et tegelikkuses näeme alati ainult ja ainult seda, mida meie enda nägemis- ja äratundmisvõime võimaldab.
Et inimese tee on arendada oma reaalsuse loomise kompuutrit, mida tema enda reaalsus pidevalt testib.
See võib olla tõeline põrgu, mida inimteadvus oma kitseneval analüütilisel teel kohtab just hetk enne avanemist millelegi, mille jaoks ei pruugigi enam olla sõnu.
Midagi, mis justkui seletamatu vabanemise laine lahustab teravuse terava tera, mis voolab laiali nagu kergete pärlite puhas ja tervendav helin.
Süütuse taassünd.
See on võimas kogemus keset süüdistuste sood ja teravate etteheidete valu.
See on ründava teravuse ümber pöördumine ülimalt peenenüansilisse vastuvõtlikkusse ja sootuks üllatava pildi avanemine...
See on tugevast vastuseisust andumisse pööramine, milles avanevad enneolematud reaalsuse tajumise võimalused.
Teadvuse avanemine enneolematult sügavalt ja nägema hakkamine tervikuteadvuse armastavate ja kõike mõistvate silmadega.
See ei ole tarkus teadmisest vaid tarkus äratundmisest.
Iga inimene kannab endas universaalset äratundmisvõimet ja esindab täiesti unikaalset ja kordumatut individuaalsust.
See on selle universaalse äratundmise ärkamine.

Jah. Ma avaldan sügavat lugupidamist inimesele inimkogemuses, ka siis kui see kedagi üllatab ja ta arvab, et ma olen hulluks läinud või pimedaks jäänud, sest kuidas ma ei näe kui halb, kuritegelik ja kiivas kõik on?
Ma tean, kui keeruline võib olla tee lihtsusse, kui terav võib olla teekond leebusse, kui jubedalt võib pilt minu kaameras hakkida enne kui ma saan tõepoolest pildi ette.

Ma avaldan sügavat lugupidamist ja olen siiralt õnnelik, kui näen enda ümber inimesi oma individuaalsuses väärikatena austamas elu ja seda ilusat Maad kus me elame.
Kui näen iga individuaalsuse senisest selgemat välja joonistumist omaenda sisemise universaalse äratundmise valguses ja toetuses.

Ma olen astroloog oma sügavast sisemisest kutsumusest - just armastusest ja austusest inimese vastu.
Seeläbi sündinud arusaamisest individuaalse ja universaalse ühendusest igas inimeses.
Armastusest ning austusest oma isa, venna, poja, mehe, sõprade, kõigi naiste - inimeste vastu.
Siiski - välise reaalsuse loomisega seotud vastutuse nägemine paneb mind sisimas sügavalt kummardama just eelkõige meeste ees.
Ma ei ole sündinud siia, et alandada ja kritiseerida inimest sedavõrd võimsal ja vastutusrikkal teel mingi puru pärast mu enda silmades. ;)
Olgu meil kaunis täiskuupäev,
väärikad puhkevad valgused,
tärkavad terviklikud teadvused,
väekad vabanemised,
avalduvad armastused,
süvenevad äratundmised,
unikaalsed inimkogemused.
Mõistmise hindamatud kristallid kui kingitused teineteisele sellel teadvustamise teekonnal.
Aitäh!
See on minu pöördumine tänasesse täiskuusse.
Väga sügavasse!
Ühel pool Kuu ja Sedna ühendus Sõnni märgis.
Teisel pool Päike ja Lilith Skorpionis.
See on võimalus valgustada väga sügav alateadvus ja tõsta üles väga sügav ja vabastav äratundmine sellest, mida igaüks just praegu kõige enam oma elus vajab.
Vabastada endas võime näha läbi sellest mille külge takerdumine ei too kaasa seda mida me kõik sisimas vajame ja kes me oma sügavamas tões oleme.
Elamise ilu ja selgust meile kõigile sellesse täiskuuaega! TiinaV ,16.Nov.2016. 11:09

Skorpioniaja tuuled inspireerivad siin inimvaimu okste vahel kõikudes sügavatel teemadel.
Ühest vestlusest sõbra seinal pudenes midagi mille kannan siiagi kokku. Kes kurjust ei mõista ja eitab, kannab endas mitte vähemat kui väga sügava vägivalla potentsiaali enda vastu, sest kurjus ei ole selline asi mis ühes on ja teises pole.
See on eluväe ja väljapääsmatuse kohtumine ja kui me sunnime ennast nö. hea nimel taganema vaimselt eluohtlikku seisundisse, siis eluvägi vabastab meid nii, et me võime laperdada selles nagu lehed tuules.
Just nagu Elle ütles, suutmata uskuda, et midagi sellist võiks üldse võimalik olla.
Sellises olukorras me hakkame käima justkui kandes tulist palli peos, mida üritame ikka mõnele teisele ära sokutada, kedagi alateadlikult provotseerida, sest me ei julge seda endale tunnistada.
Kui on sündinud sügav sisemine äratundmine, siis hirm kaob ja hakkame seda nägema - saame vaadata kurjuse teed käest kätte ja saame seda oma sügava äratundmisega tervendada - kõige sügavamat elulist süütust kõige sügavamate süütunnete alt vabastada nii, et söest võib saada teemant.
Kuri võib olla sügavamas märksa süütum kui hea, märksa haavatavam kui hea...
Selleks, et midagi mõista on vaja kogemust - kuidas aga kogeda kurja nii, et sa ei koge teda endas?
Ei saagi.
Sest kõik äratundmised ja kogemused sünnivad endas.
Aga kuidas see paistab, kui seda parajasti koged ja just oled süütamas kõikevõitvat äratundmist endas?
Kuri.
Nii ongi.
Raske olukord.
Mõned korrad selles rattas keereldes hakkab hea.
Ja on suur õnn, kui see kogemine ei lähe "käest ära".
Seepärast on hea, kui oma suhtumine häälestada selliselt, et see võiks sündida äratundmisse mitte kehvadesse tagajärgedesse.
Olla hea sisetundes mitte hinnanguna.
Saab lõdvestuda hirmu ületamise tõttu kurjuse ees.
Äratundmine ja mõistmine lahustab kurjuse kui sellise Sinu maailmatajus.
Siis sa ka ei loo seda enam tahtmatult, sest inimese kõige võimsam ja abitum asjaolu on luua pidevalt oma maailmatajust lähtuvalt reaalsust ja nii võib olla tahtmatult vahel paras "põrgumasin"...
Parim õpetaja printsiipidest on loodus - eheduses ületamatu ja suurim abiline mõistmiseks.
Jah. Me kanname endas universaalset äratundmisvõimet aga me peame selle läbi teadvuse teekonna alles avama.
Ja see teekond läheb läbi selliste maastike, kus nutta, karta, olla rabatud, talumatult õrn või kogeda endas suuremat leeki süttimas kui suudab sinu vaene teadvus hetkel kanda on enam kui võimalik...
See teekond on ka täiesti kordumatu ja unikaalne.
Me oleme selles haavatavana silmitsi tundmatuga ja heita siin ette nõrkust või kurjust on... jah. Pole sõnu.

Igatahes üks on selge - kohata kohutavas olukorras enda vastas Liigikaaslase pilku, mis vaatab sulle sügavalt ja kartmatult silma ja ütleb - ma mõistan sind - nõnda, et tunnedki, et mõistab. See on Universumi kõige hinnalisem kingitus küll. See suudab su sünnitada selles samas paigas ümber nii, et tead sellest hetkest päris kindlasti, et elu on ime.TiinaV ,17.Nov.2016. 7:08

Skorpioni aeg.
EAstroL ,20.Nov.2016. 22:40
Astropäeva teemaks on seekord eri maailmad, loengut viib läbi Holger Oidjärv.

Holger on joogaõpetaja, kes on aastaid tegelenud jooga ja erinevate vaimsete meditatsiooni tehnikate jagamise ja õpetusega. Ta on populaarne lektor ja hingamistehnika harrastaja. Igal suvel korraldab ta jooga- ja paastulaagreid, mis aitavad inimestel üles leida oma sisemist rahu ja tasakaalu. Holgeri kogemustest on ilmunud raamatuid.

Käsitlemisele tulevad järgnevad teemad:
1. Ida ja Lääne maailm
2. Nüüdismaailma kriis
3. Algelemendid
4. Mineraalide ja kristallide maailm; meditatsioon ja praktika
5. Taimede maailm; meditatsioon ja praktika
6. Loomade maailm
7. Inimeste maailm
8. Hiina toetav tsükkel; muutuv tsükkel

Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00

Asukoht: Flora maja, Tulika 19, 4.korrus
(Lähedal on peatus trollidel 4 ja 9)
Liftist väljudes hoia paremale ja sisse pääseb suurest klaasuksest.
Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist. Kohapeal olemas sussid, kaasa võib võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus).
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Info 56 615 970

Täps ,21.Nov.2016. 12:13
Huvitav. Aga mis päeval?


TiinaV ,21.Nov.2016. 15:54
27.november kell 12.00


TiinaV ,23.Nov.2016. 15:32

Armsad sõbrad!
Peagi ilmub järjekordne Ajaraamat, mille oleme kokku pannud:
Peeter Tammela - ajaarvamine
Tiina Varatalu - ajajutud
Katri Lumi - ajapildid.
Trükikoda andis just teada, et alates detsembrist on teda võimalik juba poodidest leida ja saame Teid kutsuda ka raamatuesitlusele!
Täpset kuupäeva veel ei tea aga teatame kohe, kui selgub!

Praegu lihtsalt väike eelinfo teadmiseks, et ta on tulemas.
Ajaraamat 2017 on kolm ühes - raamat, astroloogiline kalender ja päevik või reisikiri.
See on raamat, mille valmimine jätkub igaühe Sulest, kes ta lõpuni kirjutada võtab. ;)
Lisaks on seekordses Ajaraamatus põhjalikumalt Mustast Kuust ehk Lilithist - ühest huvitavamast psühholoogilisest punktist, mida tasub tundma õppida meie sünnikaartides, koos ajatabelitega, millest leida selle punkti asukoht enda kaardis.

Uue aasta alguseni on aega vaid 1. kuu!

Aga nagu kõik muugi, leiab ka Ajaraamat kindlasti just selle sobiva aja, millal ilmuda ja loodetavasti ka tee kõigil soovijatel kohe algusest koos temaga alustada.

Oleme rõõmsad ja tänulikud, kui aitate teatel tema ilmumisest levida!

Seekordse ajaraamatu esikaanelt leiate ühe imepärase sümboltaime,
mille juurde juhatas meid õnnekombel Tallinna Botaanikaaia vanemaednik
Jaan Mettik.
See on kuningprootea (Protea cynaroides) „Little Prince“, kelle kodumaa on Lõuna-
Aafrika ja kes arvatakse olevat üks vanimaid õistaimi maakeral.
Sümboolikast lähemalt Ajaraamatus ja esitlusel!

http://pegasus.ee/raamat/ajaraamat

 TiinaV ,4.Dec.2016. 10:58
Armsad sõbrad!


Raili ,6.Dec.2016. 13:21
Tere! :)
Oleks üks sünastriline küsimus, soodsate aspektide kõrval nagu Veenuse - Marsi ühendus,
Kuu - Põhjasõlme ühendus jms on samuti Merkuuri ja Saturni konjunktsioon, teistpidi Saturni ühendus ASC-ga. Kas need aspektid võivad ajapikku liiga piiravateks ja rasketeks osutuda või on just vajalikud pikaajaliseks suhtluseks?
Ette tänades,
R.

TiinaV ,6.Dec.2016. 13:39

Saturni aspektid võivad sisuliselt olla parimad, sest nad hoiavad koos ja see on võimalus ka kasvada mingi sügavama arusaamiseni endast, kaaslasest ja üldisemalt teemadest mida suhtlemine puudutab. 

Saturnil on nimelt omadus viia nö. "asja tuumani" ja seda ta kipubki selle märgi ja maja valdkonnas, kus ta asub, tegema. 
Sellised teekonnad vajavad aga aega, on ju Saturn ise ka aja valitseja - aja ja ruumi isand ja just temal on võime juhatada meid asja tuumani jõudes ka ajast ja ruumist välja. Neid ületava äratundmiseni.
Kuigi tõsi - meie mõistusele sageli ei meeldi Saturn ja ei meeldi ka see teekond asja tuuma poole. Sest see on ju kitsenev. Sellel teekonnal tuleb pidevalt midagi maha jätta, sest Saturn koorib meid paljaks katetest, mis meid sellest tuumast lahutavad. Ka kaitsetest millega ise oma õrnust ja haavatavust kaitseme ja just selle tõttu ongi vaja aega mida Saturn annab suhetesse. Liiga kähku kaitsetest vabastamine on väga brutaalne ja võib tekitada sedavõrd valusaid üleelamisi, et ehitame senise ühe kihi asemel kolm kihti juurde... 

Seepärast olgu meil aega riietada lahti oma äratundmisi, ajalugu, süvahinge saladusi, läheduse teekondi ja just Saturn hoolitseb selle eest, et miski ei toimuks liiga korraga ja kiiremini kui me suudame seda taluda. 

Mo siin vist kunagi tõi väga ilusasti välja selle aspekti Saturnist, et isa on andnud meile aega - aega armastuseks.  ;)Raili ,6.Dec.2016. 17:52
Suur tänu ilusa ja huvitava kirjelduse eest, TiinaV!
Saturn on naisterahva kaardis ASC valitseja ning Merkuur mehe MC valitseja,
naisel asub ühendus 7., mehel 10. majas.
Ilmselt avaldub konjunktsioon siis suhete ja karjääri valdkonnas?

TiinaV ,7.Dec.2016. 0:05
Jah. Põhiteljed on nende poolt asustatud, seega küllap on selles olulist nii sotsiaalses plaanis, kui ka omavaheliste tasakaalude läbi mängimisel. ;)


EAstroL ,15.Dec.2016. 20:00
Raamatu "Õnne ja Edu Teejuht. Aita End Läbi Astroloogia" tutvustus - Kristelle ja Pille lood enne ja pärast raamatu ilmumist.

Kristelle Sööt-Kajo on läbinud astroloogia aluste, meditsiini astroloogia ja solaari täiendõppe kursused Eesti Astroloogia Instituudis ning kristalli teraapia I & II astme kursused Universuses. Ta on ka reiki meister. Ta on kirjutanud meediale mitmeid horoskoope.

Pille Teearu on psühhoterapeudi, nõustaja ja mentorina töötanud juba viisteist aastat. Ta on lõpetanud Saksamaal Rahvusvahelise Teadvuse ja Psühhoteraapia Uurimise Instituudis transpersonaalse psühhoteraapia, minade psühholoogia eriala; SACH Internationalis transpersonaalse psühholoogia ja hüpnoteraapia eriala. Ta on õppinud Tallinna Ülikoolis muusikateraapiat ja osalenud Joga Dass heliteraapia kursustel. Lisaks on ta õppinud Imago suhteteraapiat, meta-meditsiini, reikit ja mitmeid teisi vaimseid praktikaid.

Sissepääs alates 11.30
Orienteeruv lõpp 16.00

Asukoht: Flora maja, Tulika 19, 4.korrus
(Lähedal on peatus trollidel 4 ja 9)
Liftist väljudes hoia paremale ja sisse pääseb suurest klaasuksest.
Maja kodukord näeb ette vahetusjalanõude kasutamist. Kohapeal olemas sussid, kaasa võib võtta ka oma vahetusjalanõud.
Parkida saab hoovis. Parkimine tasuta, kui registreerida auto number meie juures.

Osalustasu: liikmetele tasuta (annetuse tegemise võimalus). 
Mitteliikmetele 15 eurot (tasuda võimalikult täpses sularahas).
Küsi soodustust!

Info 56 615 970

Neptuunlane ,16.Dec.2016. 11:40
Tere!TiinaV ,kes me oleme ühel ja samal päeval sündinud,kas sul on juba uraan esimese sekstiili ärateinud?Mul see tulemas peale sünnipäeva.Kuna mul veevalaja-lõvi sõlmed siis ootan huviga,mis juhtuma hakkab.


TiinaV ,16.Dec.2016. 15:56

Oleme samal päeval sündinud jah  - mul ka ei ole veel.

Mul esimene sekstiil juunis 2017 ja viimane märtsi lõpus 2018. 
Huvitav ka see, et esimese täpse aspekti ajal on Päike mul Asc-l ja transiitne Kuu lõunasõlm mu Päikesel. Eks siis paistab, mis paistab. Siis saame siin kogemusi vahetada :DTiinaV ,16.Dec.2016. 16:08
Ja sekstiili Päikesele teeb samal ajal teiselt poolt ju ka Saturn. Mul märtsis, mais ja novembris. :)


Neptuunlane ,16.Dec.2016. 16:53
Minul tuleb esimene seis 25 mai ,siis kuuloomise päev kaksikutes ja satub täpselt descendandile.


TiinaV ,21.Dec.2016. 9:14

Tere armsad sõbrad!
Tänan kõiki, kes osalesid Ajaraamatu esitlusel!
Ilusat pööripäeva ja õnnelikke pöördeid!

Lisan esitluse salvestuse.

See link tuleks esmalt salvestada oma arvutisse ja siis avada - siin otse ta ilmselt ei avane.

http://www.horoskoop.net/888/Ajaraamat.WMA